Jump to content

Probleemas ar jaunaakajiem nVidia draiveriem...


Krishius
 Share

Recommended Posts

Man ir probleemas ar jaunaakajiem nVidia draiveriem, kurus novilku gan no boot.lv gan no nVidia.com. Man ir EPoX 8RDA+ maatesdeelis, protams, ka ar nForce2 chipsetu. No saakuma (pirmos 3 meeneshus) es instaleeju un iztiku ar nVidia draiveriem, kas naaca liidzi maatenei - viss gaaja bez probleemaam (ar win XP), ja nu vieniigi instaleejot katru reizi paraadiijaas, ka tie draiveri nav testeeti zem WinXP logo un var izraisiit bojaajumus utt. Pirms paaris nedeeljaam novilku jaunaakos nVidia draiverus (gan WDM (prieksh manas VIVO videokartes), gan display, gan motherboard draiverus). Saakaas ar to, ka tas WDM draiveris instleejaas gljukaini un ar vinju vispaar nebija iespeejams taisiit capture - visas progas uzraadiija, ka man neesot capture hardware. Naakamaa probleema bija ar explorer.exe un nVidia maatesdeelja draiveriem - pie tiem jaunajiem draiveriem atverot video failus totaali gljukoja - pirmo failu vareeja atveert, naakamos nee - win nereageeja un peec paaris sekundeem izmeta explorer.exe erroru (send report message utt). Shos draiverus paarvilku un izmeeginaaju uz 2 dazhaadaam WinXP Pro SP1 instalaacijaam - kopaa shiis probleemas deelj 3x format c: un install Win. Tur k-kas nav rittiigi ar tiem draiveriem - varbuut kaads zina, kaa to var atrisnaat?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...