Jump to content

Modificēts korpuss


mrlobber
 Share

Recommended Posts

smuki izskataas bet padomaa pac... tiem cilveekiem ir materiaali(kilogramiem akrila un UV reaktiivaas plastmasas) sponsors kas apmaxaa visas fiichas un viniem veel ir instrumenti un zinaashanas... protams arii talants... smuki izskataas bet taads keiss buutu loooti daaargs un gruuti iztaisaams

Link to comment
Share on other sites

Ja tā plastmasa ir videi draudzīga (12mēn laikā pilnīgi sadalās), tad šādu keisu lietošana ir atbalstāma. Būs mazāk problēmu ar atkritumiem.

Bet es saskatīju daudz visādu cauruļu iekšā, bez kurām var iztikt. (manā korpusā nav nevienas...).

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
protams var jau sarunaat ar sievieti ka vinja regulaari katru 6dienu njem rokaas spaini & lupatu un visu mazgaa un slauka bet nu tas nav nopietni ...

 

Zhetons!

 

Man savukārt bija pārdomas, ko cilvēks darīs, ja viņam elementāri ievajadzēsies vēl kaut ko jaunu pieslēgt... vai kaut clear cmos procedūru izdarīt. 2 mēnešu darbs garantēts icon_rolleyes.gif

 

Bet izskatās gan smuki.

Link to comment
Share on other sites

protams var jau sarunaat ar sievieti ka vinja regulaari katru 6dienu njem rokaas spaini & lupatu un visu mazgaa un slauka bet nu tas nav nopietni ...

 

Zhetons!

 

Man savukārt bija pārdomas, ko cilvēks darīs, ja viņam elementāri ievajadzēsies vēl kaut ko jaunu pieslēgt... vai kaut clear cmos procedūru izdarīt. 2 mēnešu darbs garantēts icon_rolleyes.gif

 

Bet izskatās gan smuki.

 

Jaunaakaam plateem schiet bija - after post fail - load previous bios settings peec cik tur taam sec icon_wink.gif

 

Kaste kosha - vai gliita... tas katra gaumes jautaajums icon_smile.gif

 

Jaa bet perifeero iekaartu nomainja tieshaam vareetu sagaadaat pamatiigas galvassaapes grin.gif

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
smuki izskataas bet padomaa pac... tiem cilveekiem ir materiaali(kilogramiem akrila un UV reaktiivaas plastmasas) sponsors kas apmaxaa visas fiichas un viniem veel ir instrumenti un zinaashanas... protams arii talants... smuki izskataas bet taads keiss buutu loooti daaargs un gruuti iztaisaams

 

Par sponsoru neizlasīju... protams, ka šādas mantas nav domātas taisīšanai "ikdienā", galu galā arī attēlotais ražojums prasīja vairākus mēnešus darba. Arī par dārgumu šeit neviens nerunā, bet drīzāk par to, par ko ar uzņēmību/plānošanu/materiāliem/brīvo laiku ir iespējams pārvērst parastu akrila datorkasti.

Link to comment
Share on other sites

Žimaels

A kas pa tiem daudzajiem vadiem notiek? Dzēriens tiek padots userim vai...? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sis korpuss ir caurspīdīgs putekļu sūcējs. Taisnība pec kārtīgas darba nedēļas tas izskatīsies pēc miskastes. icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Urban Lācis
A kas pa tiem daudzajiem vadiem notiek? Dzēriens tiek padots userim vai...? :lol:

 

Taas ir parastas dushas shljaukas, kuraas iemonteeti iekashaa baroshanas vadi, cietaa, viss, ko vajag. Pie chomiem(Austraalijaa) aiznesa hromeet visu, ko vareeja. Interesanti, ka tas kantoris hromee pilniigi visu -> knupiishus, ziedus, ar domu, lai vareetu saglabaat atminjaa svariigas lietas :) Man nepaaraak, bet nu darbs ieguldiits vienkaarshi shaushaliigs.

Link to comment
Share on other sites

Vienoziimiigi - shis garadarbs nav domaac darbam ...

 

visi tie caurspiidiigie keisi ir no seerijas "viendieniishi"

 

pamatojums elementaars - PUTEKLI

tie ir visur ... un jau peec paaris nedeeljaam

shaads keiss izskataas kaa caurspiidiiga miskaste

 

protams var jau sarunaat ar sievieti ka vinja regulaari katru 6dienu njem rokaas spaini & lupatu un visu mazgaa un slauka bet nu tas nav nopietni ...

 

 

mhhh

njem rokaa spaini un lupatu :)

veeh pljin.. es shdien noebeikshos :))

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
a kā jums šitas patīk:http://members.home.nl/gis/

labaakais ko esmu redzeejis :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...