Jump to content

Instigater labdariibas proxy


Instigater
 Share

Recommended Posts

Biju vienreiz jau posteejis, bet tas laika gaitaa pazuda. Taa kaa mana paarlieciiba ir taada, ka internets noziimee to, ka nepastaav robezjas valstu ietvaros, tad piedaavaaju visiem bezmaksas parastu proxy ar autorizaaciju. Vareetu buut ideaals variants pDSL lietotaajiem (taads esu arii es savaa Riigas dziivesvietaa), straadaas gan weblapas pa dienas vidu, gan Skype un pat kaut kaadi messenger softi.

Tehniskie dati:

host: warez.kauguri.net:2

user: Warez.Kauguri.NET

pass: rulzzz

bandwidth: 512kbit uz vienu IP, kopeejais 1 Mbit.

Ja saaksies druuzmeeshanaas 1Mbit rajonaa tad naaksies nogriezt aatrumu uz 1 IP liidz 256 kbit.

Nedaudz statistikas:

 

The game is over! Pasaule ir ljauna!

Link to comment
Share on other sites

nu vinsh jau arii nesola ka logos :>

Cik es vinju zinu.. domaaju ka vinju neintresee mazu puishelju chata lasiishana :>

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx

Katrā ziņā BIG thanks par šito! :D Reti gan esmu @home pirms 18.00, bet kad gadās tad ir kā ir! :)

Link to comment
Share on other sites

Tehniskie dati:

host: warez.kauguri.net:2

user: Warez.Kauguri.NET

pass: rulzzz

bandwidth: 128kbit uz vienu IP, kopeejais 2 Mbit.

Man tas 2-nieks kaut kā nepatīk pēc tās adreses, jo normālam proxim ir jāstrādā uz 80.-tā porta, lai neviens, vismaz InetProvaiders jau nu noteikti, nevarētu zināt, ka tu izmanto proxi. Turklāt bieži vien 80. ports ir vienīgais kas nav nobloķēts no Interneta Provaidera.

Link to comment
Share on other sites

Tehniskie dati:

host: warez.kauguri.net:2

user: Warez.Kauguri.NET

pass: rulzzz

bandwidth: 128kbit uz vienu IP, kopeejais 2 Mbit.

Man tas 2-nieks kaut kā nepatīk pēc tās adreses, jo normālam proxim ir jāstrādā uz 80.-tā porta, lai neviens, vismaz InetProvaiders jau nu noteikti, nevarētu zināt, ka tu izmanto proxi. Turklāt bieži vien 80. ports ir vienīgais kas nav nobloķēts no Interneta Provaidera.

 

90% trafika iet uz vienu adresi un nevienam nebuutu nojausmas, ka tu izmanto proxy...

 

Cik noprotu šis ir likts ar domu palīdzēt pdsl lietotājiem.. un tiem jau visi porti valjaa...

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Orion7, ja provs nodarbojas ar taadaam lietaam, tas tikai noziimee to, ka aatraak no taada prova jaatiek valjaa, labaak 10x leenaak, toties bez ierobezjojumiem, iespeejams, ka provu var sabaiditi ar PTAC, lai paver visu valjaa, jo maz ticams, ka tas buus piemineets liigumaa.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Servers ir apakalj, sakaraa ar dzimshansdienas sviniibaam pasaakums pamatiigi ieilga :wink: Ja manaami kaadi gljuki, zinjojiet, a access un paaraajie parametri ir pa vecam.

Link to comment
Share on other sites

Man izlec ACCESS logs visu laiku tip itkaa neparezi buutu vadiita parole! Lauki atkal tukshi! Lietoju Firefox

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Vajag pareizi vadiit juuzerneimu uz paroli, lielie/mazie burti tomeer ir dazjaadi.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Meenesi papeetiiju statistiku, neko daudz 30 lietotaaji nevar noslogot, taapeec pacelju vienai IP adresei limitu liidz 512kbit ar buferi 1MB, kopeejais paliek pa vecam - 2Mbit un 2MB buferis.

Un tagad pats svariigaakais:


ProxyJudge V2.35



       REMOTE_HOST=159.148.197.0

       REMOTE_ADDR=159.148.197.0



       HTTP_ACCEPT=text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,text/plain;q=0.8,image/png,*/*;q=0.5

       HTTP_ACCEPT_CHARSET=ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7

       HTTP_ACCEPT_ENCODING=gzip,deflate

       HTTP_ACCEPT_LANGUAGE=en-us,en;q=0.5

       HTTP_CONNECTION=keep-alive

       HTTP_COOKIE=$1

       HTTP_HOST=www.stilllistener.com

 ?   - HTTP_KEEP_ALIVE=300

       HTTP_REFERER=http://www.stilllistener.com/checkpoint1/test1/

       HTTP_USER_AGENT=Unknown/1.0 (Instigater supporting poor people)

Ja tomeer anonimizeeshanas pasaakums traucee, tad varu arii nonjemt. kaatraa zinjaa vajag shoreiz atsauksmes

 

Update: probleemas radaas, saistiitas ar autorizaacijas dalju, taa kaa liidz lietas apstaaklju noskaidroshanai shamais ir atkal parasts proxy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Instigater

ProxyJudge V2.35



--------------------------------------------------------------------------------



       REMOTE_HOST=159.148.197.0

       REMOTE_ADDR=159.148.197.0



       HTTP_ACCEPT=image/gif, image/x-xbitmap, image/jpeg, image/pjpeg, application/x-shockwave-flash, application/vnd.ms-powerpoint, application/vnd.ms-excel, application/msword, */*

       HTTP_ACCEPT_LANGUAGE=lv

       HTTP_CONNECTION=keep-alive

       HTTP_HOST=proxyjudge.org

       HTTP_REFERER=http://proxyjudge.com/proxyjudge.html

       HTTP_USER_AGENT=Unknown/1.0 (Instigater supporting poor people)







--------------------------------------------------------------------------------

 



REMOTE_HOST 

Result

IP Addr. 

Comment

I have no idea because DNS lookup failure. 





HTTP Env. Value 

Result

NoProxy! 

Comment

Like no proxy server. 





AnonyLevel : 1

 REMOTE_HOST that is IP addr. is precious. 



--------------------------------------------------------------------------------

prxjdg - created by PRX4EVER

thanx to Team Cr[y]ackerz  

 

Nu laikam viss ir sanaacis, ja manaat kaadus gljukus, zinjojiet! Pagaajusho reizi bija probleemas ar ielogoshanos, cerams, ka esmu noveersis.

Link to comment
Share on other sites

Dažkārt kad baigi vajag - iemetos... Pagaidām nekas nav gļukojis.

Lielais paldies!

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Sakaraa ar virtuaalu paarvietoshanos tikai viena router attaalumaa no LIX un tam sekojoshu IP adreshu mainju bonusaa, iespeejams, ka kaadu nedeelju vareetu buut noveerojami gljuki. Veel preciizi nezinu, bet ljoti iespeejams, ka jaunaa IP buus 86.57.33.0

 

Update: Nu jau preciizi zinaams, ka IP ir 86.57.32.23

Viss paareejais pa vecam, ja neskaita traceroute, kas, domaajams, juus iepriecinaas.

warez# traceroute net.apollo.lv

traceroute to abele.apollo.lv (80.232.169.191), 64 hops max, 44 byte packets

1  86.57.32.2 (86.57.32.2)  0.262 ms  0.185 ms  0.191 ms

2  lattelekom.lix.lv (194.8.4.14)  5.190 ms  3.033 ms  2.981 ms

3  80.232.169.191 (80.232.169.191)  4.590 ms  2.999 ms  3.075 ms

Link to comment
Share on other sites

clickhere

visas web it kaa normaali bet boot.lv nevaru ieiet nevienaa forumaa!!

ERROR #404



atvainojiet, bet jūsu meklētais fails nav atrasts



Link to comment
Share on other sites

Instigater

Nu tad vajag boot.lv uzutreetaaju komentaaru par to vai tas fails eksistee vai notiek kaut kaada paarbaude pirms tiek padots fails un tamliidziigi, variantu ir simtiem kaapeec tev vareetu kaut kas taads raadiities

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Instigater

Kaa raadaas, tad serviss buus sleegts publikai uz visiem laikiem. Linka uztureetaajam nepatika 10Gb meenesii. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Kaa raadaas, tad serviss buus sleegts publikai uz visiem laikiem.

bravo! pareizs leemums!

Link to comment
Share on other sites

Tiešām žēl. Būs jāmeklē cits. :twisted:

 

P.S. nomaini topiku: Lapdarības proxy beidzies :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Kaa raadaas, tad serviss buus sleegts publikai uz visiem laikiem. Linka uztureetaajam nepatika 10Gb meenesii. :twisted:

muahhhhhhhhh

luugtum atcereeties topic, par ko instigateru izbanoja..........

viens no pirmajiem qescjeniem bija - vai provaideris atljaus...

atbilde - provaiders esmu es!!!!!

lai vieglas smiltis tev!!!!

aamen!

ehhhhh

mDSL ir labaaks par kauguru kaktinieku!!!!

viennoziimiigi!!!! - kaut vai - ja maksaa - pie kaajas, ko dari :D

holaa

Link to comment
Share on other sites

drunk_lizard:

Nevajag tik negatiivi.

Cilveekam bija iespeeja un vinsh...paliidzeeja citiem.. vienkaarshi pa baltu velti.

Cik biezhi tev kaads kaut ko paliidz pa velti?

Es neredzu nekaadu iemeslu par to smieties.

Jaa... diemzjeel apstaaklji neljaava turpinaat pavelti citiem paliidzeet... Bled.. ,kas tur smiekliigs?

Ja kaut vai 30% iedziivotaaju buutu gatavi paliidzeet beedu braalim, neko neprasot uztreiz pretii.. mosh mes tomer nebuutu nabadziigaakaa valstsm shitajaa suuda pasaulee.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Provs dziivo un tiiri labi dziivo, katraa zinjaa labaak nekaa paareejie 2, kas nav LTK, vienkaarshi priekshnieciiba paluudza novaakt, jo aarzemju trafiks nav nemaz tik leets prieks.

 

Tad veel paskaties, te http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=15171

 

drunk_lizard, tev veel laikam jaapaaugas, lai saprastu, kur sleepjas prieks dodot neko neprasot pretiim.

 

Arii shaadi te projektinji stipri uzlabo savas zinaashanas dotavaa sfeeraa, jo ir iespeeja saskaarties ar reaalaas dziives probleemaam, par ko pat traka sunja murgos nebuutu iedomaajies.

Link to comment
Share on other sites

"Mēs esam atbildīgia par tiem kurus pieradinām" /Mazais princis/

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
drunk_lizard, tev veel laikam jaapaaugas, lai saprastu, kur sleepjas prieks dodot neko neprasot pretiim.

ehhh, dzjekinj

paaudzies nu pats, gan tad sapratiisi veco sakaamvaardu - nepateiciiba ir pasaules alga....

ja tik tu zinaatu, cik daudzi jauki nodomi deelj sjaa ir nokaapusji ellee...

ps. runa nebija par proxy kaa taadu, bet gan par tavu paarlieku plaatiigo attieksmi...

beigas ir likumsakariigas

Link to comment
Share on other sites

Kaa raadaas, tad serviss buus sleegts publikai uz visiem laikiem. Linka uztureetaajam nepatika 10Gb meenesii. :twisted:

 

Kas gan muusdienaas ir 10GB??? ~2DVD9 formaata diski vai ~3DVD5 formaata diski... :) exz... njeponjimaju... daargi... toch kaktu kantoris ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu zinaaama taisniiba drunk_lizard ir :)

CAP:

Aarzemju trafiks ir ahuuni daargs.

Ja vien tev nav kautkaads savs kabelis baltijas juuraa :O))

Link to comment
Share on other sites

Instigater
ehhh, dzjekinj

paaudzies nu pats, gan tad sapratiisi veco sakaamvaardu - nepateiciiba ir pasaules alga....

ja tik tu zinaatu, cik daudzi jauki nodomi deelj sjaa ir nokaapusji ellee...

ps. runa nebija par proxy kaa taadu, bet gan par tavu paarlieku plaatiigo attieksmi...

beigas ir likumsakariigas

arii tavs sakaamvaards ir taisniiba :(

protams, ka likumsakariigas, muuzjiigais dzineejs taa arii veel nav izgugudrots un neticu, ka kaut kad to arii izgudros. Un plaatos es tad, kad esmu paveicis, nevis "ar vaardiem Riigaa, bet ar darbiem aizkraasnee" :D Taada nu ir cilveeka daba, shamais dziivnieks uz shiis planeetas tiecas ne tikai peec paaaudzes turpinaajuma, bet arii atziniibas.

Link to comment
Share on other sites

CAP:  

Aarzemju trafiks ir ahuuni daargs.

Ja vien tev nav kautkaads savs kabelis baltijas juuraa :o))

 

Neizjuutu :);) No ISP puses arii neesmu jutis kaadus ierobezhojumus...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekas nav jādara - pakalpojums netieks sniegts - apnika Intrigatoram būt par salaveci un viss! Zēl.

Link to comment
Share on other sites

Es ar to gribētu zināt. Vispār tas arī ir mazliet nelegāli...

Visi kas sākuši parasīties pēc tāda proxy - dabuja raājienu un locotu topiku.

Link to comment
Share on other sites

Es ar to gribētu zināt. Vispār tas arī ir mazliet nelegāli...

Visi kas sākuši parasīties pēc tāda proxy - dabuja raājienu un locotu topiku.

ES jau dabuuju tiko locotu topiku dabuuju doofywave.gif

AA un kapeec man ieteica instigater proxy ja tas nemaz vairs nedarbojas

Link to comment
Share on other sites

Tu nēesi vienīgais kas norāvas.

Nu nav neviena laba cilvēka vairs Latvijā - kā saka Gints (dusmīgākais foruma moderātors) - pārej uz labāku interneta pieslēgumu...

 

Parasti jau sarunā individuāli ar kādu sisadminu lai atļauj proxy - diemžēl nav man tādu paziņu un ciešos līdz 18:00 vakarā (pilsētas DSL)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...