Jump to content

Kenwood KRF-V5580 resīvers


FIB
 Share

Recommended Posts

Aizmugure

krfv6080_rear-bb_0.jpg

 

 

 

Ja es gribētu šim pastūzim pieslēgt 2xRRR S400 tumbas, izmantojot tikai 2us kanālus no sešiem, vai tas pastūzis to visu savu jaudu dotu ārā uz tiem diviem kanāliem vai uz katru tikai pa 120W( kopā 6x120W)

 

Nu karoče vai uz diviem kanāliem pieslēdzot 2as S400 ir iespējasm uz kartu kanālu dabūt 420W jaudu ???

Link to comment
Share on other sites

Man domāt, ka nevar, bet konkrēti nezinu. Var jau gadīties, ka tur var saslēgt kautkādus tiltus, bet šaubos.

Link to comment
Share on other sites

Aizmugure

Ja es gribētu šim pastūzim pieslēgt 2xRRR S400 tumbas, izmantojot tikai 2us kanālus no sešiem, vai tas pastūzis to visu savu jaudu dotu ārā uz tiem diviem kanāliem vai uz katru tikai pa 120W( kopā 6x120W)

 

Nu karoče vai uz diviem kanāliem pieslēdzot 2as S400 ir iespējasm uz kartu kanālu dabūt 420W jaudu ???

Ja godīgi, tad nezinu, bet domāju ka nē. . .

Link to comment
Share on other sites

man domat ka var gan!!!

cik tam resiveram omu??

Advisable capacity range of amplifier, W 50-400

http://rrr.lv/p34.html?l=3

pec si apraksta sanak ka var, jo 400 w ir max jauda nevis normala jauda!!!

ar so resiveri un tumbam tak majai vizzuzz loguz var izbliezzt!! :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nee!!!

6 kanaali, uz katru pa 120W...

domaajat, ko darat!!!!!

4cilindru auto motora jauda ir 120 zs....

viens cilindrs nodrosjina 30 zs...

kaa tu pats domaa, vai uz vienu cilindru padodot 4x vairaak benziina jauda buus 120 zs katram?????

neklausies Bootu, paskaties kur vinjsj dziivo......

mhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

nee!!!

6 kanaali, uz katru pa 120W...

domaajat, ko darat!!!!!

4cilindru auto motora jauda ir 120 zs....

viens cilindrs nodrosjina 30 zs...

kaa tu pats domaa, vai uz vienu cilindru padodot 4x vairaak benziina jauda buus 120 zs katram?????

neklausies Bootu, paskaties kur vinjsj dziivo......

mhhhhhh

 

Advisable capacity range of amplifier, W 50-400

sis teikums ir iznemts no sis lapas http://rrr.lv/p34.html?l=3

 

tu gribi teikt ka lai iekustinatu RRR S90 tumbas vajag 90w pastuzi?? ja tu ta doma tad tu te ne vella nesaproti un tikai citiem galvu jauc!!!

rrr S90 normala jauda ir 30 w (isti neatceros, varbut 35W) bet max jauda ir 90w!!!! tatad lai klausitos S90 tumbas nav vajadzigs 90w pastiprinatajs bet pilnigi pietiek ar 30 w pastiprinataju!!

ta ka ja neko no simk lietam nesaproti tad nespamo!!

 

Vaitad foruma vairs nav neviena kas kompitenti spetu apskaidrot so situaciju???

 

P.S. kops kuriem laikiem tagad mes visus lietotajus iedalam pec dzives vietam!!

es dzivoju Ikskile un ar to lepojos! tas ka viens sturgalvigs idiots te meta baigas "gudribas" un neko necert no kopuutera nenozime ka ieks Ikskiles parejie ari tada limeni!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Ja es gribētu šim pastūzim pieslēgt 2xRRR S400 tumbas, izmantojot tikai 2us kanālus no sešiem, vai tas pastūzis to visu savu jaudu dotu ārā uz tiem diviem kanāliem vai uz katru tikai pa 120W( kopā 6x120W)

 

Nu karoče vai uz diviem kanāliem pieslēdzot 2as S400 ir iespējasm uz kartu kanālu dabūt 420W jaudu ???

bolds speciali analfabeetiskajam Ikskjilietim Botam!!!!!

mljin, deelinj, lasiit iemaacies pirms meetaa savas jeeliibas.....

ikskjile.....

Link to comment
Share on other sites

esmu k-ko nedaudz dzirdeejis, ka mashiinu pastuuzhiem varot uztaisiit k-kaadus tur tilta sleegumus, kaa tie izpazhaas.

 

p.s. pasham tagad maajs ir RRR Y-101 , bet ar to jau taas S400 domaaju ka normaali nevarees pavilkt !!!

Link to comment
Share on other sites

esmu k-ko nedaudz dzirdeejis, ka mashiinu pastuuzhiem varot uztaisiit k-kaadus tur tilta sleegumus, kaa tie izpazhaas.

 

p.s.  pasham tagad maajs ir RRR Y-101 , bet ar to jau taas S400 domaaju ka normaali nevarees pavilkt !!!

 

Cik maxaa taads Kenwood resiivers un vai tas ir tas pats kas pastuuzis, kaadas vinjiem atskjiriibas resiiverim/pastuuzim?

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Es domāju, ka: ja ir 6x120w vai savādāk, tad viss skaidrs. Katram kanālam 120w.

Nekur nav minēts, ka 2x360w. Neesmu elektroniķis, bet man liekas, ka tas nav normāli, ja tā būtu. 8)

Link to comment
Share on other sites

Btw pirmaa dzirdeeshana ka maajas pastuuzim var izejas sleegt tiltaa, vairaakas tumbas gan var pie vienas izejas :roll:

Link to comment
Share on other sites

sleegt tu vari bet zin kaa ar jamiem reciiveriem ir?!? shamiem ir atsevishkji subwoofewra izeja un ja tu pieliksi kaut vai S90 tev basu nekaadu nebuus jo taa front izeja izdala tikai videejaas un augstaakaas frekvences... vienvardsakot muuzika buus bez basiem!!!

Link to comment
Share on other sites

esmu k-ko nedaudz dzirdeejis, ka mashiinu pastuuzhiem varot uztaisiit k-kaadus tur tilta sleegumus, kaa tie izpazhaas.

 

p.s.  pasham tagad maajs ir RRR Y-101 , bet ar to jau taas S400 domaaju ka normaali nevarees pavilkt !!!

 

Cik maxaa taads Kenwood resiivers un vai tas ir tas pats kas pastuuzis, kaadas vinjiem atskjiriibas resiiverim/pastuuzim?

 

Rupji runaajot-resiivers ir tas pats pastuuzis-tikai ar iebuveetu RADIO uztveereeju.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Sandriss, beidzot uzzinaaju kas tas ir, jo neviens liidz shim taa skaidri nav vareejis pateikt! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
vai tas pastūzis to visu savu jaudu dotu ārā uz tiem diviem kanāliem vai uz katru tikai pa 120W( kopā 6x120W)

 

Nu karoče vai uz diviem kanāliem pieslēdzot 2as S400 ir iespējasm uz kartu kanālu dabūt 420W jaudu ???

nevar, cik konkrētam kanālam ir, tik arī dos, tiltā var saslēgt tikai atsevišķus stereo jaudas vai integrētos pastiprinātājus, iegūstot 50 līdz 80 % jaudas pieaugumu atkarībā no pastiprinātāja konstrukcijas

(un turklāt šaubos, vai šim konkrētajam resīverim par šo te cenu tā uzrādītā jauda ir nominālā, drīzāk jau pīķa jauda)

un vēl es nesaprotu, kas pamudina tik daudzus cilvēkus pirkt vienas no sūdīgākajām rrr tumbām - izskats, 'parametri' vai piederība home-pro kategorijai ?

Link to comment
Share on other sites

vai tas pastūzis to visu savu jaudu dotu ārā uz tiem diviem kanāliem vai uz katru tikai pa 120W( kopā 6x120W)

 

Nu karoče vai uz diviem kanāliem pieslēdzot 2as S400 ir iespējasm uz kartu kanālu dabūt 420W jaudu ???

nevar, cik konkrētam kanālam ir, tik arī dos, tiltā var saslēgt tikai atsevišķus stereo jaudas vai integrētos pastiprinātājus, iegūstot 50 līdz 80 % jaudas pieaugumu atkarībā no pastiprinātāja konstrukcijas

(un turklāt šaubos, vai šim konkrētajam resīverim par šo te cenu tā uzrādītā jauda ir nominālā, drīzāk jau pīķa jauda)

un vēl es nesaprotu, kas pamudina tik daudzus cilvēkus pirkt vienas no sūdīgākajām rrr tumbām - izskats, 'parametri' vai piederība home-pro kategorijai ?

kas tev nepatiik RRR S400 tumbaas ? pats taadas juuzoju un nesuudzos. Skanja mani vairaak kaa apmierina un taapat arii ar izskats.

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
kas tev nepatiik RRR S400 tumbaas ? pats taadas juuzoju un nesuudzos.

galvenokārt skaņa, bet nu izskats arī nav nekāds cukurs

Skanja mani vairaak kaa apmierina un taapat arii ar izskats.

tas varbūt tāpēc, ka Tev nav gadījies dzirdēt tiešām labu skaņu

un kārtīgām tumbām jāizskatās šādi

 

SP23E-spen098.JPG

 

vai šādi

 

m40s2-2.jpg

 

vai ja nu tiešām gribās grīdinieces, tad šādi

 

sterlingHE_350px.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka tā ir tā neriktīgā jauda - PMPO, kuru ievazāja, ārzemju lētā, audiotehnika. Krievu laikos zinājām tikai vienu jaudu (RMS) un nevienam smadzenes netika pūderētas.

Padomā loģiski, ja pastūzim muzikālā jauda ir 120w uz kanālu, bet tādi ir 6, tad cik kilowatu būtu jānotur barošanas blokam? Kā arī, kādai dzesēšanai būtu jābūt?!

Es jau arī sapriecājos par līdzīgiem resīveriem, tikai kad ar kolēģi nācām pie secinājuma, ka tā ir PMPO jauda, tad prieki izgaisa. Reāli varētu būt kādi 6x30W.

http://www.radioland.net.ua/sxemaid-95.html

Link to comment
Share on other sites

Substrate
Tur jau tā lieta' date=' ka tā ir tā neriktīgā jauda - PMPO, kuru ievazāja, ārzemju lētā, audiotehnika. Krievu laikos zinājām tikai vienu jaudu (RMS) un nevienam smadzenes netika pūderētas.

Padomā loģiski, ja pastūzim muzikālā jauda ir 120w uz kanālu, bet tādi ir 6, tad cik kilowatu būtu jānotur barošanas blokam? Kā arī, kādai dzesēšanai būtu jābūt?!

Es jau arī sapriecājos par līdzīgiem resīveriem, tikai kad ar kolēģi nācām pie secinājuma, ka tā ir PMPO jauda, tad prieki izgaisa. Reāli varētu būt kādi 6x30W.http://www.radioland.net.ua/sxemaid-95.html[/quote']

Norādītā jauda aptuveni sakrīt +- 10% robežās, ja mēra 1 kHz, 0,7% THD, 8 Оm. Reāla RMS jauda šim resīverim būs ~100W.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...