Jump to content

Cik lielam jābūt caurumam(iem) keisā


Guest Gravita
 Share

Recommended Posts

Gribu uztaisīt modētu keisu. Tipa viengabalainu kluci. Iekšā ir doma likt WaterCool, lai nebūtu NEKĀDAS skaņas. Vai tas principā ir iespējams un vai ir vajadzīgi aizmugurē (apakšā) caurumi un kādā platībā? OC nav paredzēts.

Link to comment
Share on other sites

Gribu uztaisīt modētu keisu. Tipa viengabalainu kluci. Iekšā ir doma likt WaterCool, lai nebūtu NEKĀDAS skaņas. Vai tas principā ir iespējams un vai ir vajadzīgi aizmugurē (apakšā) caurumi un kādā platībā? OC nav paredzēts.

Nu to noteikt nav iespeejams! Un lai nebuutu nekaadas skanas arii nav iespeejams :D Var uztaisiit tikai loti loti klusu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest udass

kapeec tad envar pilniigi bez skanjas uztaisit????

 

Kur ta paliek pasiivaa dzese!!! Taa neizdala nekaadu skanju! Kas tad veel izdala skanju - tikai ventilatori!

Link to comment
Share on other sites

kapeec tad envar pilniigi bez skanjas uztaisit????

 

Kur ta paliek pasiivaa dzese!!! Taa neizdala nekaadu skanju! Kas tad veel izdala skanju - tikai ventilatori!

 

EEE nu tad tu nezini fiziku un dazaadu komponenzhu darbiibas principu! Kaut vai taas pashas spoles, tranzistori, HDD, U.t.t viss izdala skanu. Protams es piekasos, bet fakts ir taads ka datoru kas neizdvesh skanu ir gruuti uztaisiit.

Link to comment
Share on other sites

Mjaa $$$ vajag ahuunos, vai arii dafiga briivaa laika vajag ja pats grib kaut ko veidot.... A tas parasti nav :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Doma ir tāda : kantains koka klucis ar 1 šķirbu (DVDRW). Ja ieliek ūdens dzesēšanu, to iekšējo skaņas izolāciju, pēc idejas, tad, kad nestrādā HDD vai DVDRW, jābūt absolūtam klusumam. Bet. Ja nav neviena cauruma, tad vienalga karsīs. Tāpēc jābūt caurumam(iem). Bet vai jābūt? Un kāda izmēra?

Bez NEVIENA ventilatora.

Link to comment
Share on other sites

Doma ir tāda : kantains koka klucis ar 1 šķirbu (DVDRW). Ja ieliek ūdens dzesēšanu, to iekšējo skaņas izolāciju, pēc idejas, tad, kad nestrādā HDD vai DVDRW, jābūt absolūtam klusumam. Bet. Ja nav neviena cauruma, tad vienalga karsīs. Tāpēc jābūt caurumam(iem). Bet vai jābūt? Un kāda izmēra?  

Bez NEVIENA ventilatora.

 

Viss ir ljoti skaisti tachu, ar pashpluusmas w/c kompi nenodzeseesi :) Pat pienjemot ka tu lietosi ljoti efektiivu pasiivo radiatoru, kautkaads suuknis vienalga buus vajadziigs ;)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kas tie par pasīviem barokļiem? Ar peltjē nevar?

 

He he - un ar ko tu dzeseesi peltieri? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Vai tad sūkņi ir tik skaļi? Man mājās ir vietējais ūdenskritums, tad te sūknīti var dzirdēt apmēram no 10cm attāluma. A ja kastē? Neesmu līdz šim ar WC nodarbojies, tāpēc neesmu lietas kursā. Reāla pieredze ir?

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita
P.S. Kas tie par pasīviem barokļiem? Ar peltjē nevar?

 

He he - un ar ko tu dzeseesi peltieri? :lol:

 

A ja peltieri liek uz leju - kaut vai noklāj visu apakšu - nesanāks?

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kas tie par pasīviem barokļiem? Ar peltjē nevar?

 

He he - un ar ko tu dzeseesi peltieri? :lol:

 

A ja peltieri liek uz leju - kaut vai noklāj visu apakšu - nesanāks?

 

ko noziimee ja liek uz leju? :shock: Vai nu tu kautko neesi sapratis pareizi vai vienkaarshi murgo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
P.S. Kas tie par pasīviem barokļiem? Ar peltjē nevar?

 

He he - un ar ko tu dzeseesi peltieri? :lol:

 

A ja peltieri liek uz leju - kaut vai noklāj visu apakšu - nesanāks?

 

Peltje plāksnes pamatā ir princips, kad viena puse uzsilst bet otra atdziest. Tu laikam esi dzirdējis par viņas labāko pusi - tā kas atdziest ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Iespējams :) Bet cik stipri sasilst?

Tāpēc jau tas ir forums, ka viens duraks drīkst ar saviem jautājumiem nobeigt desmit gudros...

Tālāk. It kā nevienam no jums nekad nav bijusi idee fix, kura pēc kāda laika ir tikusi atrisināta... Tieši tādēļ es gribu uzzināt. Un uztaisīt. Pirms to būs izdarījis Vasja Pupkins no Rjazaņas apgabala. Ble.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Iespējams :) Bet cik stipri sasilst?

Tāpēc jau tas ir forums, ka viens duraks drīkst ar saviem jautājumiem nobeigt desmit gudros...

Tālāk. It kā nevienam no jums nekad nav bijusi idee fix, kura pēc kāda laika ir tikusi atrisināta... Tieši tādēļ es gribu uzzināt. Un uztaisīt. Pirms to būs izdarījis Vasja Pupkins no Rjazaņas apgabala. Ble.

 

Nū... sasilst tik pamatīgi ka bez laba piem. A64 box coolera neiztikt. Es vismaz sev tādu gribu prisabačitj.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
te var palasit vairak par pelteriem

http://boot.lv/forums/viewtopic.php?t=1426...ghlight=pelteri

ja izmanto funkciju meklet tad var vizzu uzzinat!! ;)

Tieši meklēju šo postu, principā tur ir viss uzrakstīts.

Par to tavu kasti. Ja gribi lai tavs dators nepārkarst iespiest tādā klucī, uztaisi kaut ko līdzīgu caurvējam, bet (nopietni BET):

1.Caurumi nedrīst atrasties viens pret otru (nebūs gaisa turbulences)

2.Uzliec kaut ko līdzīgu šim Urlis

3. 12"ventiki nemaz tik skaļi nav, gan jau pieradīsi pie 15db uz min apgriezieniem.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Veči, es protams saprotu, meklē google, blabla... blabla...

Es nesaprotu vienu - vai tiešām nevienam no Jums nav dzirkstelītes? Neviens nav sev uzdevis jautājumu: "a kas notiks, ja..?"

Teiksim tā: ir uzdevums - uztaisīt absolūti (nosacīti) klusu keisu.

Visi štopē "nevar" un "nesanāks". Besī ārā. Es neesmu bērns. Es zinu, ka var. Godīgi sakot, rodas iespaids, ka tie kas var, tie negrib, bet tie, kas grib, tie nevar.

Ok, vecie doktori, dizaineri, utt, utt. Varat nedaudz pakustināt savas vienvirziena smadzenes? "A kas notiks, ja peltjē būs VISUR uz āru?"; "A kas notiks, ja baroklim izmantos NEpc barokļus?"; "A kas notiks, ja peltieri būs mammai pa visu muguru?"

Peltje spēks parādās tikai mazā laukumā. Tu zini cik tev tādā gadījumā vajadzēs coolerus lai nosegtu visu keisa virsmu? Varbūt tev vienkāršāk ir uztaisīt auksto iztabu tad arī nevaadzēs dzesēt peltje ar cooleriem?

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Sorry, nepaskaidroju - mana devīze ir: IESPĒJAMS IR VISS!!!

Tad tev vajag meklēt 486i, tie nekarsa, bija salīdzinoši kompakti, barošanas blokus arī varēja izmantot tādus kurtiem nav cooleu... Mūsdienu dators ir līdzīgs 100W lampiņai - Gribi baudīt visas priekšrocības (gaismu), iemācies arī maksāt par elektrību!

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Redzi, tu jau sāc domāt. Ok, CIK vajadzēs? (varbūt nemaz tik traki nav?)

 

Mazākais peltje ko es esmu redzējis un testējis ir ~8x8cm, barojās ar 78W, ja tev laukums datoram ir ~0,5m2 tad vajadzēs ~ 80-100 peltje ar kopējo elektrības patēriņu 7,8KW!!!!! jautājums na zasipku, tev vismaz trīs fāžu skaitītājs mājās ir? Bet varbūt tu dzīvo antarktīdā?

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Prieks, ka vismaz viens saprātīgs cilvēks!

Ok, sāksim domāt: Kas notiks, ja uzliksim keisam WaterCooler, kuram dzese iet caur peltjē, kuri savukārt ir iestrādāti keisa grīdā (kur tos neviens neredz)?

Link to comment
Share on other sites

Veči, es protams saprotu, meklē google, blabla... blabla...

Es nesaprotu vienu - vai tiešām nevienam no Jums nav dzirkstelītes? Neviens nav sev uzdevis jautājumu: "a kas notiks, ja..?"

Teiksim tā: ir uzdevums - uztaisīt absolūti (nosacīti) klusu keisu.

Visi štopē "nevar" un "nesanāks". Besī ārā. Es neesmu bērns. Es zinu, ka var. Godīgi sakot, rodas iespaids, ka tie kas var, tie negrib, bet tie, kas grib, tie nevar.

Ok, vecie doktori, dizaineri, utt, utt. Varat nedaudz pakustināt savas vienvirziena smadzenes? "A kas notiks, ja peltjē būs VISUR uz āru?"; "A kas notiks, ja baroklim izmantos NEpc barokļus?"; "A kas notiks, ja peltieri būs mammai pa visu muguru?"

 

baac!!! cilvekam iedod linku un siz vel brec ka kautkas nav labi!!

izlasiji so topiku?? izlasi iepazisties apskati http://boot.lv/forums/viewtopic.php?t=1426...ghlight=pelteri

varu vel iedot kadu linku ja tev pazzzam slinkums meklet!!!

ko tu vizpar gribi darit ar to pelteri??? cik jaudigu doma iegadaties??? tu zini cik vins makasa???

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Redzi, tu jau sāc domāt. Ok, CIK vajadzēs? (varbūt nemaz tik traki nav?)

 

Mazākais peltje ko es esmu redzējis un testējis ir ~8x8cm, barojās ar 78W, ja tev laukums datoram ir ~0,5m2 tad vajadzēs ~ 80-100 peltje ar kopējo elektrības patēriņu 7,8KW!!!!! jautājums na zasipku, tev vismaz trīs fāžu skaitītājs mājās ir? Bet varbūt tu dzīvo antarktīdā?

 

Es dzīvoju savā mājā un man ir 39A, tā ka Antarktīdu es sev varu nodrošināt :)...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Prieks, ka vismaz viens saprātīgs cilvēks!

Ok, sāksim domāt: Kas notiks, ja uzliksim keisam WaterCooler, kuram dzese iet caur peltjē, kuri savukārt ir iestrādāti keisa grīdā (kur tos neviens neredz)?

Parasti ūdens dzesē pejtjē, nevis otrādi ;) VIspār nah tev pelteri, uzliec visklusākos coolerus un miers. Var rīkoties arī tā ka tu to ūdeni noslēp grīdā, bet ko darīsi ar barošanas bloku? Šamais arī brēc pēc coolera!

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Ja gribi tādā veidā (nauda nav šķērsli) tad padomā vai šito vari pavilkt?

http://www.overclockers.ru/lab/15815.shtml

25 килограммов тишины: Zalman TNN500A

Речь идет о системе Zalman TNN500A – компьютерном корпусе, в котором можно собрать практически абсолютно бесшумную систему.

Экстерьер

 

TNN500A выглядит настолько солидно, насколько вообще может выглядеть компьютерный корпус. Более того, система выглядит скорее не как банальный корпус, а как некий агрегат промышленного назначения, чей внешний вид диктуется не эстетичностью, а функциональностью. TNN500A всем видом говорит: дешевым "красивостям" нет места, эта штука создана не для того, чтобы услаждать взор, а чтобы работать.

 

Боковые стенки монстра от Zalman представляют собой мощный алюминиевый профиль с ребрами, расположенными вертикально. Именно они принимают на себя большую часть тепла, выделяемого компонентами компьютера, и их оребрение помогает эффективно отдавать тепло воздуху в условиях пассивного охлаждения. Верхняя и нижняя грань – плиты с вентиляционными отверстиями

 

utt, utt

Link to comment
Share on other sites

blin nu, PELTJEE, TEV IR NO VIENAS PUSES AUKSTS UN NO OTRAS KARSTS, JA TU GRIBI LAI NO VINA IR JEEGA, TEV KARSTAA PUSE ITO IR JAADZESEE !!!!

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu ko tu gribi??? Lai mees tev uzprojekteejam keisu. Ble kaa es varu zinaat kur tavaa keisaa vajadzees caurumus vai HVZ ko!!! Kad saaksi taisiit tad pats arii sapratiisi. Uzliec skices uz papiira un tad saaksim domaat kas ir kas. Un ja tev Baksi nav probleema ko tu Pis**S nopeerc gatavu kluso keisu pa 1k un kaifo!!!

Link to comment
Share on other sites

tev ir vajadzigs W/C + radiators ar lielu laukumu + 120 mm fan uz radiatora uz 5 v + 120 mm fan keisam uz 5 v + sledzisi lai vari fanuzz (120 mm) atslegt uz nakti lai iegutu klusumu + 80 mm LOTI kluss uz 5v prieks barokla

tas ari vizzz!!! sanaks LOTI klusa sistema!! praktiski nebus dzirdama, pa nakti dzirdesi tikai barokli

ja uz procha liksi pelteri JEBKURA gadijuma bus vajadzigs ventilators kas nelaus veidoties kondensatam ap proci un mobo!!!

taa luuk!!

 

iesaku pakonsulteties ar jetriju!! vins sajas lietas ieks boot.lv pro!!!

Link to comment
Share on other sites

Veči, es protams saprotu, meklē google, blabla... blabla...

Es nesaprotu vienu - vai tiešām nevienam no Jums nav dzirkstelītes? Neviens nav sev uzdevis jautājumu: "a kas notiks, ja..?"

Teiksim tā: ir uzdevums - uztaisīt absolūti (nosacīti) klusu keisu.

Visi štopē "nevar" un "nesanāks". Besī ārā. Es neesmu bērns. Es zinu, ka var. Godīgi sakot, rodas iespaids, ka tie kas var, tie negrib, bet tie, kas grib, tie nevar.

Ok, vecie doktori, dizaineri, utt, utt. Varat nedaudz pakustināt savas vienvirziena smadzenes? "A kas notiks, ja peltjē būs VISUR uz āru?"; "A kas notiks, ja baroklim izmantos NEpc barokļus?"; "A kas notiks, ja peltieri būs mammai pa visu muguru?"

Peltje spēks parādās tikai mazā laukumā. Tu zini cik tev tādā gadījumā vajadzēs coolerus lai nosegtu visu keisa virsmu? Varbūt tev vienkāršāk ir uztaisīt auksto iztabu tad arī nevaadzēs dzesēt peltje ar cooleriem?

 

Riigaa sak tirgot Kriosaunas , iekshaa -160 *C :shock: Dereetu kaadu iepirkt :D

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Riigaa sak tirgot Kriosaunas , iekshaa -160 *C  :shock: Dereetu kaadu iepirkt  :D

Pilnībā tev piekrītu! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...