Jump to content

why DFI


Mikhail
 Share

Recommended Posts

Esmu pamanījis manāmu boot.lv lietotāju nosvārstu uz DFI produktu pusi. Vēlos zināt, kāpēc.

kas priekš Jums ir DFI?

 

Vai tiešām uzskatāt, ka Abit, Epox, Intel, MSI, Gigabyte, Asus, Albatron ir sliktāki? Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

man nekas nava pret MSI... tieshaam patiik, un GigaByte ariii... Abitiem labi deelji... bet kad tu saliidzinaatu piemeeram pirmo divu deelju BIOSus ar DFI.... moins Gigabyte vispaar prasts... paaris taimingi i vsjo! MSI biku labaak... bet arii liidziigi bet DFI... ooo es ka ieraudziiju bail sametaas... liekas ka veselu meenesi urbsies visaam iespeejam cauri... un veel jaunais nf4 deelis ramiem ljauj veesi uzlikt 4V... ne jau kursh katrs varetu konkureet ar shaadu raadiitaju (naakoshais buutu MSI ar sameera extreemaam voltaazaam) un veel milziigi radjiki uz mosfetiem... un arii tas ka piemeram saliidzinot manu bijusho Gigabyte deeli ar sho... uz visiem standarta taimingiem... visu pilniigi identisku iznjemot deeli piem. ieksh Bootmark starpiiba ~1000 punktu... DFI labaa. nju tas arii sameera labs raadiitaajs un + veel tas ka shamie deelji dzenaas nejeegaa... tur kur citi tik sapnjo DFI jau ir... un vell CMOS reloaded- ljoti laba lieta! kaa arii veel visaadas fiichas prieksh OC fanaatiem- kaa piemeeram Reset un Power pogas jau uz matesplates... tatad tev nevajaga neko sleegt klaat... un taa var turpinaat stundam ilgi staastot par DFI... vieniigais man nepatiik ka Manuaalis galiigi pashkidrs! nu nava nekaa iekshaa tajaa graamataa un taa graamata arii taada ne iipashi.. izskatas leeta, un liizi arii nekas daudz nenaak... paaris vadi un dazas fignjas... kaste arii taada kartoniiga... saliidzinot ar citaam- parasti spiidigas un pilnas ar visaadiem shtruntiem :) bet ne jau tas padara plati labu, bet gan pati kvalitate! jo piemeram tie pashi Japaanju ''labie'' kondensaatorii... Abits ar vinjiem lielaas tikai uz Fatal1ty deelja kursh ir sameeraa daargs... bet uz DFI vinji ir standartaa uz visiem cik zinu... un OC uz DFI nava vienaarsh... ir kaartiigi jaapastudee ko tas deelis speej... tas iisteniiba pat ir liels pluss!

Link to comment
Share on other sites

Jaa, DFI es izveeleejos tikai un vieniigi taadeelj, ka zinu, kas ir veidojis sho maateni -> Tieshi DFI nF4 seeriju! Tas ir Oscar Wu, tas pats cilveekas, kas veidoja legjendaaro Abit NF7 seeriju, OC zinjaa tie deelji bija zveeri! Un tagad DFI nF4 arii ir zveeri, pat veel trakaaki! Deelis vienkaarshi spaarda konkreeti, atrums un OC iespeejas ir milziigas! Ne velti ar sho deeli + kartiigu RAMu var izspiest DDR600 (es dabuju gatavu) un pat veel vairaak! Rekomendeeju DFI nF4 :twisted: 8)

Link to comment
Share on other sites

Karoch izlemts... ja nekas iipash nemainiisies, naakoshgad paarieshu uz DFI ;) kad mainiishu maatesplati :p

Link to comment
Share on other sites

Nez.. necienu ne Abit ne DFI.

Abi piebaazdi ar fiichaam tachu nevienu no vinjiem nevar uzskatiit pa iipashi kvalitatiivu razhotaaju.

Tas man atgaadina GoldStar kursh razhoja pedeejos suudus.. un tad viendien noleema mainiit imidzu.. nomainija visiem saviem razhojumiem dizainu.. un paarsaucas pa LG.

Tachu dzilji iekshaa, tas pats vien suuds ir.

Link to comment
Share on other sites

Kazhels... ko tu te ar saviem nieciigajiem 600 lielies koa :p

DFI NF3 250gb- 710fsb 8) 8) He-he... iesaaceejs :p

Link to comment
Share on other sites

DFI labas ir augsto plauktinju plates. Leetaa gala, manaas aciis ir pilniiga nulle. Cik esmu saskāries - vairs saskarties negribu...

Link to comment
Share on other sites

Nez.. necienu ne Abit ne DFI.

Abi piebaazdi ar fiichaam tachu nevienu no vinjiem nevar uzskatiit pa iipashi kvalitatiivu razhotaaju.

 

Varbūt šo var teikt par vecien DFI modeļiem, bet nekādā gadījumā par Lanparty sēriju NF2/3/4.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Nez.. necienu ne Abit ne DFI.

Abi piebaazdi ar fiichaam tachu nevienu no vinjiem nevar uzskatiit pa iipashi kvalitatiivu razhotaaju.

Tas man atgaadina GoldStar kursh razhoja pedeejos suudus.. un tad viendien noleema mainiit imidzu.. nomainija visiem saviem razhojumiem dizainu.. un paarsaucas pa LG.  

Tachu dzilji iekshaa, tas pats vien suuds ir.

 

Te nu es varu piekrist Palmam - DFI varbūt arī ir sūds, bet ne Lanparty/Infinity sērija - Ultra High-End un High-End plates, par samērīgu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
DFI labas ir augsto plauktinju plates. Leetaa gala, manaas aciis ir pilniiga nulle. Cik esmu saskāries - vairs saskarties negribu...

taa vareetu buut... Gigabyte leetas plates ir nereaali labas... pat paarak daudz laba prieksh leetaam MB...

Link to comment
Share on other sites

Te nu es varu piekrist Palmam - DFI varbūt arī ir sūds, bet ne Lanparty/Infinity sērija - Ultra High-End un High-End plates, par samērīgu cenu.

 

Varbuut tieshi taa iemesla deelj ka Edgara Wu pirksts ir pielikts tieshi sho seeriju plateem, nevis visaam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Kura plate veel par 47ls var piedaavaat 710fsb koa?... nezinu taadu... takaa tikai nevajag. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Varbuut tieshi taa iemesla deelj ka Edgara Wu pirksts ir pielikts tieshi sho seeriju plateem, nevis visaam... ;)

 

Oskara, Oskara :D

Link to comment
Share on other sites

Kazhels... ko tu te ar saviem nieciigajiem 600 lielies koa  :p  

DFI NF3 250gb- 710fsb  8)  8)  He-he... iesaaceejs :p

Nu jaa, nu gan tu pats tagad saproti ko runaa ?!? Paraadi man tos 710 FSB lai tie buutu 1:1! Kas ir ko ?!? Biksees kaut kas slapsh ir ?!? He he, HT var dabuut kudii vairaak ne 1:1 rezjiimaa, vot taadi piiraagi! Iik speej 1:1 izvilkt araa MAX ?!?

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja DFI nebutu manās rokās ieskrējusi samērā izdevīgi, tad noteikti būtu ņēmis EPoX, man patīk viņu zaļā krāsa un s754 arī labi dzenās, bet tās ir arī dārgas salīdzinoši... Principā pievienošos visiem, DFI ir labākais virstaktētāju variants.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu nevienu argumentu par labu DFI.

Pēc vairāku mēnešu ilgas izpētes un analīzes nonācu pie secinājuma: ASUS. Arguments: testu rezultāti.

 

Iepriekšējā mātesplate bija QDI - tātad vēsturiskās ietekmes nav.

OC neatbalstu un ar to nenodarbojos.

Link to comment
Share on other sites

es tik piemineeshu to ka pagaidaam straadaaju ikdienaa ar stabilu 250x10/10 (2,5Ghz) 2.5-3-3-6. dzese? nekas iipash... tik bik paskaljsh...

sisteema paraxtaa

Link to comment
Share on other sites

Varbuut tieshi taa iemesla deelj ka Edgara Wu pirksts ir pielikts tieshi sho seeriju plateem, nevis visaam... ;)

Oskara, Oskara :D

:oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Neredzu nevienu argumentu par labu DFI.  

Pēc vairāku mēnešu ilgas izpētes un analīzes nonācu pie secinājuma: ASUS. Arguments: testu rezultāti.  

 

Iepriekšējā mātesplate bija QDI - tātad vēsturiskās ietekmes nav.  

OC neatbalstu un ar to nenodarbojos.

 

Asus peedeejaa laikaa taads skjiibs, diemzheel. Kaadreiz ASUS - jaa, man pasham bija kulta deelji - Cusl-2, Tusl-2, A7v266, A7m266, A7v333 - tie bija deeliji, tagadeejais ASUS, taada atrauga vien ir peec ASUS slavas laikiem. Testu rezultaati varbuut ir peec iislaiciigiem testiem, ne peec izturiibas testiem, kur ASUS ar Kjiinaa razhotiem kondensatoriem un citaam m/b komponenteem vairs neieviesh uzticiibu :(.

P.S. QDI Rock :), pasham bija QDI deelji, varu pateikt tikai to labaako.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu nevienu argumentu par labu DFI.  

Pēc vairāku mēnešu ilgas izpētes un analīzes nonācu pie secinājuma: ASUS. Arguments: testu rezultāti.  

 

Iepriekšējā mātesplate bija QDI - tātad vēsturiskās ietekmes nav.  

OC neatbalstu un ar to nenodarbojos.

 

Asus peedeejaa laikaa taads skjiibs, diemzheel. Kaadreiz ASUS - jaa, man pasham bija kulta deelji - Cusl-2, Tusl-2, A7v266, A7m266, A7v333 - tie bija deeliji, tagadeejais ASUS, taada atrauga vien ir peec ASUS slavas laikiem. Testu rezultaati varbuut ir peec iislaiciigiem testiem, ne peec izturiibas testiem, kur ASUS ar Kjiinaa razhotiem kondensatoriem un citaam m/b komponenteem vairs neieviesh uzticiibu :(.

P.S. QDI Rock :), pasham bija QDI deelji, varu pateikt tikai to labaako.

:idea:

 

Asus'am kondikjus var paarlodeet :>>>> Cik ta tur taa darba? Nejau pirmoreiz... :>>>

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac

Asus'am kondikjus var paarlodeet :>>>> Cik ta tur taa darba? Nejau pirmoreiz... :>>>

 

He he, tas nu tiesa - ne pirmo un ne pēdējo reizi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kazhels... ko tu te ar saviem nieciigajiem 600 lielies koa  :p  

DFI NF3 250gb- 710fsb  8)  8)  He-he... iesaaceejs :p

Nu jaa, nu gan tu pats tagad saproti ko runaa ?!? Paraadi man tos 710 FSB lai tie buutu 1:1! Kas ir ko ?!? Biksees kaut kas slapsh ir ?!? He he, HT var dabuut kudii vairaak ne 1:1 rezjiimaa, vot taadi piiraagi! Iik speej 1:1 izvilkt araa MAX ?!?

 

Ja viņš domāja 355HTT, tad 1:1 var dabūt ar tccd, sliktiem taimingiem un 2T :D Protams retums. Šķiet tas pats Oscars Wu ir dabūjis.

Link to comment
Share on other sites

Kazhels... ko tu te ar saviem nieciigajiem 600 lielies koa  :p  

DFI NF3 250gb- 710fsb  8)  8)  He-he... iesaaceejs :p

Nu jaa, nu gan tu pats tagad saproti ko runaa ?!? Paraadi man tos 710 FSB lai tie buutu 1:1! Kas ir ko ?!? Biksees kaut kas slapsh ir ?!? He he, HT var dabuut kudii vairaak ne 1:1 rezjiimaa, vot taadi piiraagi! Iik speej 1:1 izvilkt araa MAX ?!?

 

Ja viņš domāja 355HTT, tad 1:1 var dabūt ar tccd, sliktiem taimingiem un 2T :D Protams retums. Šķiet tas pats Oscars Wu ir dabūjis.

Nu es neizmeegjinaaju uz saviem moduljiem taadu perversiju, kaada jeega kad ir HT augstu, CPU reizinaataajs zems, tachu leens gan peec velna! Saprastu ja tas buutu veel ar 3-4-4-8 taimingiem un 1T, bet diez vai ar taadiem, bet ko lai zin! Neesmu skatiijies OC rekordus iisti ar TCCD chipiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Digital

Jaa man pasam ar ir DFI un varu teikt tikai to labako!!Ja nenem vera ka vajag jaudigu barokli lai to visu baudiitu!!Dzenaas vienkarsi patikami un stabila ar!un vel visi tie lorinji kas naak lidz!!!Patikamas izjutas!!!Iebuuvetas tiklenas ar ietaupa naudu vismaz ja studentiem netu vajag sadaliit!! :D

Link to comment
Share on other sites

man pirmā plate bija DFI, tādēļ es kā tāds intraverts un konservatīvs cilvēks izvēlos DFI. bet nu protams jāņem vērā labās OC iespējas.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu nevienu argumentu par labu DFI.  

Pēc vairāku mēnešu ilgas izpētes un analīzes nonācu pie secinājuma: ASUS. Arguments: testu rezultāti.  

Iepriekšējā mātesplate bija QDI - tātad vēsturiskās ietekmes nav.  

OC neatbalstu un ar to nenodarbojos.

Bet atbalsti overclockingu no ražotāja? :p

Reti kurai ASUS platei FSB ir standarta 200MHz, parasti jau tā svārstās 201-204MHz, līdz ar arī tiek panākts niecīgs pārsvars testos. Netaisos diskutēt, cik tas ir godīgi attiecībā pret citiem, jo ASUS nav vienīgais, kas tā dara, bet to faktu der zināt pirms spriest par testu rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
Iebuuvetas tiklenas ar ietaupa naudu vismaz ja studentiem netu vajag sadaliit!! :D

Kurai mobo tad tagad vairs nenāk iebūvētais LAN? 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Izlasīju daudz un dikti diskusijas par DFI labo OC potenciālu un radās jautājums - vai šo dēli var arī darbināt bez OC? Šobrīd man galvassāpes sagādā plates izvēle s939 platformai - ir piedāvājums ar DFI LP UT NF4-D, mēģinu piemeklēt vēl kādu alternatīvu variantu +/- tai pašā cenā, bet nav praktiskās pieredzes - pašam šobrīd ir soc.A platforma. Ja kompis būtu man, tad vēl būtu pofig, bet šo konfigu ņems radagabals - negribas ar seju dubļos "atsist". Vēl uzmanīgu dara fakts, ka šo plati kopā ar athlon64 3200+ un X600XT ir paredzēts ietucīt 350W Codegena keisā :roll:

Tātad lielais Q - ņemt DFI (domājams Ultra-D), skatīties kautko no ABIT (piem. KN8-ultra) vai ņemt P4 630 ar DDR2 un i945P? Un kas ar to keisu - šamējais konfigs vispār būs ieslēdzams?

Link to comment
Share on other sites

angry_games par DFI NF4 platēm:

They are designed and built to be tweaked and tweaked and tweaked. That is their purpose.

no: http://www.dfi-street.com/forum/showthread...45&page=1&pp=15

www.dfi-street.com forms advancētiem dfi lietotājiem, angry_games dfi plašu guru un testētājs, foruma motors.

ar to es gribēju teikt - ka ar jamo dēli IR problēmas strādājot defaultā, biosā jāveic daudz izmaiņu, katram ramam un citām komponentēm attiecīgs. konfigurēts DFI tas ir superior spēks foeva and eva.

tiko anandtech.com bija asus a8n16x tests, kur asus parādīja sevi no labās puses pārspējot pusgadu atpakaļ izlaistos dfi n4. tagad ir dfi nf4 expert apskats kur dfi nf4 experts vienos vārtos saliek defaultā overclockoto asus (kā josi teica, asus pārākums ir jamā defaultais OC aptuveni 1-2%)... lol - tas ir pilnīgs DFI ownage 8)

 

un vēlreiz, sliņķiem DFI neiesaku, tas ir tikai tiem kas var un vēlas savas sistēmas sakonfigurēt!

Link to comment
Share on other sites

Ka tur ir ar DFI stabilitāti ?

Nu mēs varam paņemt intel plati ar P4 procesoru un nolikt par kautkādu nebūt serverīti, vai to var izdarīt ar DFI dēļiem, piemēram uz athlon s939 ? Nu tā reāli, tā stabilitāte ir, jeb stipri nosacīta ?!

Kautkā man tas DFI tomēr mazliet biedē(Pašam nekad nav bijusi... citiem ir liktas...), Bet nu tadas problēmas kā ar MSI nekad nav bijušas(MSI ir pa lētu naudu daudz navaroti, un arī daudz gļuki...)!

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Esmu pamanījis manāmu boot.lv lietotāju nosvārstu uz DFI produktu pusi. Vēlos zināt, kāpēc.

kas priekš Jums ir DFI?

 

Vai tiešām uzskatāt, ka Abit, Epox, Intel, MSI, Gigabyte, Asus, Albatron ir sliktāki? Kāpēc?

nee. manaas aciis DFI ir taads kaa pagriides kantoris. 5 gadu laikaa (kopsh 2000. gada) nav izlaidushi nevienu updeitu manam 98. gadaa izlaistajam BIOSam. un nebuut nav taa, ka nav gljuku un nav ko labot. kaut vai LBA 48bit.

Link to comment
Share on other sites

kirils: skumji, protams, bet kurš ražotājs gan to dara? Turklāt LBA48 neesamību diezvai var uzskatīt par gļuku.

Link to comment
Share on other sites

Guest BoRdo

Pasham ir DFI (precīzu modeli nepateikšu jo tagad esmu darbā) pilnībā esmu ar karti apmierināts līdz brīdim kad sāku OC. Tikko pirmkārt viņa neļāuj man vsavu 2.5 celeronu virs 2.8 pacelt otkārt tiko es paceļu kaut par vienu hercu pazūd skaņa un sāk Windiks piedāvāt kautkādus modēma draiverus kautgan man tāda lieta kā modems neeksistē :( Protams es esmu totāls iesācējs OC Bet vienu sapratu (Integrētie devaisi + OC neiet kopā - vismaz uz mana dēļa) Domāju mainīt mammu uz ASUS P4P800.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
kirils: skumji, protams, bet kurš ražotājs gan to dara? Turklāt LBA48 neesamību diezvai var uzskatīt par gļuku.

jaa, tas nav gljuks (gljuks ir cits - vienkaarhsi friizo sisteema - deelj BIOSa, bet tas nav diezko interesanti), bet, kad tas (lba48) tika pieviests, visur paraadijaas rekomendaacijas updeitot BIOSu. toreiz DFI lapu pat atrast iisti nevareeja (peec laika atradu - dfi.com.tw), tur gan bija skopa info. tam maates deelim liiki pierakstiits nosaukums (bet tas viss ir cits staasts) + peedeejais updeits dateets ar 2000. gadu.

ja firma to nedara (jaa, tas NAV GLJUKS, bet buutu tachu patiikami, ka vinji for-no-additional fee nodroshinaatu klientus ar jaunaako tehnologjiju suportu BIOS updeitu veidaa), tad es labaak izveelos citu firmu, kas to dara.

 

taapeec DFI nav labaakais.

 

btw, tiko nopirku citu kasti, kur BIOS to natively suportee, bet win98 vienalga nespeej straadaat ar to.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

teiksim, intel.

edit: mhm, okey. diivani, ka arii citi taa [ne]dara. vareetu piesaistiit chupu klientu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...