Jump to content

upgrade kde 3.1.4 to 3.2.2


Guest
 Share

Recommended Posts

Mihijs ir atkal klaat ar jaunu probleemu.

 

Ieprieksh apgreidoju kde. no kde oficiaalaas lapas novilku slacka apakas un kaa pamaaciibaa teikt nonjeemu vecaas ar Package manager (vai kaut kaa taa to sauca - neesmu linuxaa) un uzliku jaunaas pakas, kas attiecas uz kde. Superkarambas teema saaka raadiit jauno kde versiju . it kaa viss buutu oki.

 

Bet paarstarteejot un rakstot startx izbira kaut kaads errors ,aka kde man nespiid, lai es paarbaudot kdeinit.

 

Es kaut ko ne taa dariiju apgreidojot?

Ko man ar to kde init dariit?

ja apgreido kde, tas attiecas tikai uz noteikto juuzeri vai uz visu kompi?

Link to comment
Share on other sites

Un ar šo erroru tu nevēlies padalīties? icon_wink.gif

Ja tu domaa, lai es uzraktu erora tekstu, tad nekas nesanaaks, jo es vairs neatceros. Augsheejaa kreisajaa stuurii ielaadeejoties Xlogiem paraadiijaas apm. taads teksts "check kdeinit"

Link to comment
Share on other sites

Un ar šo erroru tu nevēlies padalīties? icon_wink.gif

Ja tu domaa, lai es uzraktu erora tekstu, tad nekas nesanaaks, jo es vairs neatceros. Augsheejaa kreisajaa stuurii ielaadeejoties Xlogiem paraadiijaas apm. taads teksts "check kdeinit"

 

Slackware pakotņu jautājumos pilnībā paļaujas uz lietotāju, so vajag taisnas rokas, lai saliktu atkarības.

Problēmas ir divas: QT versijai ir jābūt 3.2.3 un Xfree86 jāatbalsta libXinerama. Tas irad iekš Xfree86 4.4.0 Pac vēl uz X.org neesu apgreidojus, tapē par to pateikt nevaru.

 

Izpildi komandu:


startx 2>&1 | tee xerror.log

Tas tev saglabās kļūdu paziņojumus teksta failā, kurā tad arī jāmeklē rindiņas par izrūkstošo failu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gribētos Mandreikam 10jam uzlikt jaunāku KDE versiju.

KDE mājas lapā nonācu pie ftp serveriem no kuriem varētu viņu novilkt, taču kad rakņājos dziļāk, tad priekš mandreika neko neatradu; ir mapes ar citu linux distributīvu nosaukumiem.

Cik noprotu, tad man jāņem kas atrodas zem stable un jākompilē.

Izskatās ka diezgan apjomīga tā lieta sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis
Gribētos Mandreikam 10jam uzlikt jaunāku KDE versiju.

KDE mājas lapā nonācu pie ftp serveriem no kuriem varētu viņu novilkt, taču kad rakņājos dziļāk, tad priekš mandreika neko neatradu; ir mapes ar citu linux distributīvu nosaukumiem.

Cik noprotu, tad man jāņem kas atrodas zem stable un jākompilē.

Izskatās ka diezgan apjomīga tā lieta sanāk.

Vai arī pagūglē pēc rpm jaunākai versijai. Uz KDE ftp to neatradīsi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...