Jump to content

MB/BIOS kļūda... Mistika pilnīga...


Guest Ivchikx
 Share

Recommended Posts

Stāsts aizsākās ar to, ka atveda pie manis vienu PC... Tipa kkas tur neejot, čakarējoties utt... Man bija pilnīgs po****, negribējās meklēt kas par vainu, jo 'pasūtītājs', atvainojiet, galīgākā tējkanna un neko konrkētu pateikt nevar. Es paņēmu, pārkopēju vajadzīgos failus uz sava PC un uzbliezu format C:... Viss itkā Ok... Tad lieku WinXP ar SP1 integrēto (kopēta no legālā diska ar legālo cd key :lol: ), šis ik pa brīdim met mistiskus ziņojumus (pirmo reizi ko tādu redzu), ka lūk tāds un tāds fails neatbilst tam, ko tikko nokopējis esot... Nu es uzbliezu Retry un viss aizgāja (šitais vairākas reizes)... Winda uzlikās... Sāku likt virsū SP2 no CD, bet šamais pēc 10min izmet kkādu mistisku erroru, ka fails bojāts un ka nekas neizdevās... Nu Ok... Nav - nav! Nodomāju, ka kkas ar CD-ROM nav riktīgi... Trīs diski pēc kārtas tač nevar būt bojāti... Spiežu, ka negribu vairs turpināt, neinstalējot to failu... Šis tur pačakarējas un restartējas, protams, pēc tam winda nebūtojas... Nolamājos un lieku vēlreiz... Format C:... Copying files... Opā... Atkal tas msitiskais ziņojums, ka fails neatbilst nokopētājam... Spiežu Retry, bet šis nekā... Neies tālāk, jo lūk laikam no CD nevaru nolasīt... Ielieku rezerves CD - tas pats... Nošpļaujos! Vēlreiz format C:... Copying files... ar kādiem 10 retry aizgāja... Winda ar uzlikās... Userus saliku... Shut down... Joka pēc ienāca ideja chkdsk palaist... Palaidu... Jā... Esot HDD kļūdas... Ok... Laboja šamais kādu brīdi... Salaboja... Pielaižu atkal XP... Viss iet kedā... Piespraužu savu HDD, pārkopēju lietotāju failus... Device Manager'ā uzspiežu uninstall device... Viss Ok... Shutdown...

 

Izņemu no strāvas, noņemu HDD... Slēdzu iekšā... Opā... Melns ekrāns... Gari bezgalīgi pīkstieni... tipa:

 

_________________ _________________ _________________

 

Nolamājos... Lasu mātenes manuāli... Tur šitādas lietas rakstītas:

Award BIOS Beep Codes

 

One short beep when displaying logo: no error during post

Long beeps in an endless loop: no DRAM isntalled or detected

One long beep followed by three short beeps: video card not found or video card memory bad

High requency beeps when system is working: CPU overheated System runnign at a lower requency

 

Kā arī...:

WARNING! Be suer that the DIMM you bla bla... ...or else bootup will not be possible

 

Loģiski padomājot visam vajadzētu būt Ok... Jo RAM'us es nemainīju un neaiztiku... Pirms 10min viss vēl gāja OK...

 

PC dzelži: Elkor Dekatlons

MB: ASUS A7V133-VM

CPU: AMD Duron 1200

RAM: PC133 128Mb (viens čips)

HDD: 40GB Samsung

VGA: Onboard

CD: Samsung SC-152

 

Kas bootistiem par šito sviestu ir sakāms?...

 

PS. Mēgināšu izņemt un iebāzt atpakaļ to RAM'u...

 

PS. Uz googli mani nesūtiet, jo man ir pDSL... :(

Link to comment
Share on other sites

Rams glukains :D vai arii deelis :!: Cheko ar memtestu :!: Tapeec arii Logus nevari normaali uzlikt :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx
Rams glukains  :D vai arii deelis :!: Cheko ar memtestu  :!: Tapeec arii Logus nevari normaali uzlikt  :D

 

Memtests - kas tas ir un ko tas ziemā ēd?... :lol:

 

Logus uzlikt izdevās (beigu begās :lol: )... Bez tam šitais PC jau kādu laiku ir runnījis Ok...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx

Izņemot ramu, pīkst tā pat... Ieliekot arī... Kaut gan neesmu pārliecināts, ka kārtīgi ieliku... Šamais pilnīgi ar laužšanu jālauž iekšā...

 

Hmmm... Moš paņemt no sava PC ramu (man arī PC133 rami...) un nočekot ar to?...

Link to comment
Share on other sites

Rams glukains  :D vai arii deelis :!: Cheko ar memtestu  :!: Tapeec arii Logus nevari normaali uzlikt  :D

 

Memtests - kas tas ir un ko tas ziemā ēd?... :lol:

 

Logus uzlikt izdevās (beigu begās :lol: )... Bez tam šitais PC jau kādu laiku ir runnījis Ok...

 

Ar retrajiem "uzlikti logi" :shock:

 

Dla asobo odarjonnih, kuriem slinkums serchot :arrow: www.memtest86.com

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx

Dla asobo odarjonnih, kuriem slinkums serchot  :arrow: www.memtest86.com

 

Es jau teicu, ka man pDSL un googles tantei nav pieejas... :cry:

 

Bet to kompi es gribu ar kāju pa gaisu aizsist... :lol: Tikko aizgāja, maitas gabals... :lol: Šo topiku var mierīgi dzēst! :lol: Laikam tiešām RAM būs bijis iesprausts ne tā vai 'nozaļojis'... :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

pastāv iespēja, ka CPU gļuko, bii man tāds gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Vai nu rams vai nu paskaties vai uz maatenes kondensatori nav beigushies ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx

Paldies, bet kā jau vienu topiku augstāk teicu:

 

Viss STRĀDĀ!... atkal... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Pagaidaam straadaa...agraak vai veelaak atkal gljuchiis...

 

 

Es saku, ka tas i raamis vai MB...memtestu tieshaam vajadzeetu palaist...

Link to comment
Share on other sites

Rams glukains  :D vai arii deelis :!: Cheko ar memtestu  :!: Tapeec arii Logus nevari normaali uzlikt  :D

 

Memtests - kas tas ir un ko tas ziemā ēd?... :lol:

 

Logus uzlikt izdevās (beigu begās :lol: )... Bez tam šitais PC jau kādu laiku ir runnījis Ok...

 

Ar retrajiem "uzlikti logi" :shock:

 

Dla asobo odarjonnih, kuriem slinkums serchot :arrow: www.memtest86.com

 

a tiem kas tankā :p

www.memtest.org

 

memtest86 turpinājums aļa jaunākās versijas

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx
Pagaidaam straadaa...agraak vai veelaak atkal gljuchiis...

 

 

Es saku, ka tas i raamis vai MB...memtestu tieshaam vajadzeetu palaist...

 

Vispār gļučīja ar! :p Beigu beigās sanāca tā, ka RAMs blusains! ;) Vienk. jānomaina un miers! ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...