Jump to content

EPSON 3200 fotonegativu skaneshana...


Guest
 Share

Recommended Posts

problema ir tada ka ar doto skaneri EPSON Perfection 3200 kas ir tieshi paredzets fotonegativu skaneshanai ir jaieskane stikla ( ! ) fotonegativi tik talu viss butu labi - ieliekam fotonegativu palaizham softu kas naca skanerim lidzi ( EPSON Smart 'kaut kas' ) un skanejam bet isi sakot nekas neizdodas - tiek ieskaneta melna bilde icon_sad.gif tas notiek tikai speciali noradot skanet / attistit fotonegativu bet skanejot ka tas ir normali pienjemts ( ar domu vienkarshi ieskanet to kas atrodas skaneri ) viss strada huh...

nu skaneri vaina nevaretu but jo pirms menesha vel viss itka esot stradajis es pienjemu ka softa opcijas kaut kas nav taka vajaga tikai nevaru atkost kas tieshi varbut kads zin un ja ne tad varbut kads zin kursh zin - google.lv protams ir labs padoms bet to jau mes visi zinam tapec varbut kaut ko mazliet precizak...

Link to comment
Share on other sites

Paarinstalee softu un draiverus skanerim, mosh vinjam ir draiveri kas maak skaneet bez fotonegatiiviem ?! ..

Izlozhnjaa softus, Izlozhnjaa vai pasham skaneram nav setingi,

Mosh var prosta ieskaneet to negatiivu un apgriest kraasas ?!

Link to comment
Share on other sites

negativi ir datejami ap 1900 gadu icon_smile.gif reali tas ir stikla gabals kura ir ieksha fotografija tad nu ar man vinju vajaga caur attiecigo skaneri dabut uz PC 'normala' veida...

skanerim itka viss ir kartiba - vadi tika parraustiti draiveri / softs ar tika parinstalets bet jegas nekadas... viss itka strada bet attieciga funkcija neparko icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ne nu hardware ir pareizais - ne jau nu es te ar parasto skaneri meginu no stikla gabala ara dabut fotografiju icon_smile.gif

un ka jau teicu viss kaut kad agrak ari ir stradajis vieniga problema ka tagad vairs nestrada un cilveks kas ar to visu nodarbojas ar nav ta teikt pieejams anyway thx par to pashu meginas vel varbut kadu citu softu pameklet...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...