Jump to content

Kas tā par sistēmu, kur depozīta pudeles drīk pirkt tikai par apaļu summu?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

kaads

aiz vien vājāki un vājāki tie bēdu posti paliek

Link to comment
Share on other sites

ggg97
(labots)

Izņem pie kases to depozīta bablo skaidrā, pēc tam ar to norēķinies.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 6 stundām , Lameriz teica:

jo ja nodevu pa 5eur, bet veikalā iztērēji 4.93, tad katru reizi jāstrīdas intensīvi kādas piecas minūtes

Jā, jā, tā ir...🤣 ja centu nepisīsi, tad bagāts nepaliksi.

 

p.s. es vienmēr uz depozīta aparāta spiežu "ziedot dzīvnieku patversmēm".

 

p.p.s. kā no mazāka burkāna nolauzt lielāku... nevaru beigt par šo domāt:haha:. Sanāk reāls mūžīgais dzinējs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

7 bārbeles nesanāk?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Uztaisi ārlaulības bērnu nemaksā alimentus, paņem Mogo, nemaksā, nošķil mašīnu, kas paņemta Mogo - profit 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
(labots)

Pārdod dzimtas mežu ->nopērk bembi-> ierauj kokā! Dzīve izdevusies

Labots - Daiļais
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 6 stundām , Jurkins teica:

kā no mazāka burkāna nolauzt lielāku... nevaru beigt par šo domāt

A ja nu tam burkānam sākas erekcija💪?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

es nez, paņēmu privātmājā tos konteinerus, stiklam un plastmasai, nav vismaz jāiet grabināties kā bomzim tajos aparātos. samet iekšā un vienreiz mēnesī komunālie izved bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

ggg97
Pirms 7 minūtēm , AlCohol teica:

vienreiz mēnesī komunālie izved bezmaksas.

Vienreiz redzēju, kā komunālie nodod tos depozitā. Parastie ilgi rindā stāvēja.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)

@Lameriz Pareizo sadaļu esi atradis:

Programmatūra un interneta servisi

Interneta programmatūra, Utilītas un Web servisi

:D

Kas tā ir par sistēmu? :D

Labots - HIGH-Zen
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

M@R$$

Es dažkārt apbrīnoju šo ekZemplāru, tik bieži un intensīvi nodarboties ar tuftoloģiju... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 43 minūtēm , ggg97 teica:

Vienreiz redzēju, kā komunālie nodod tos depozitā. Parastie ilgi rindā stāvēja.

nu žēl man nav, ja grib grabināties, lai grabinas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 13 minūtēm , base7 teica:

Es pudeles nesu nodot nemanāmi, kad neviens neredz, jo nedrīkstu bojāt savu reputāciju.

jābrauc uz kādu čuhņu, kur neviens nepazīst tevi. vel var feikas ūsas un brilles uzlikt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 46 minūtēm , M@R$$ teica:

Es dažkārt apbrīnoju šo ekZemplāru

Man jau sen ir pārliecība, ka tas ir trollis vai pat troļļu komanda,  pirms kādiem vismaz padsmit gadiem visai cienījami biedri (kā vēlāk noskaidrojās) tā izklaidējās.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

dainis61

bet vismaz kādu jautrību arī vajag,es taru nonesu lejā līdz miskastēm,tālāk jau bomzīši strādā.:mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 1 minūtes , dainis61 teica:

bet vismaz kādu jautrību arī vajag,es taru nonesu lejā līdz miskastēm,tālāk jau bomzīši strādā.:mrgreen2:

man būtu uz ielas jāmet, par to vel muņiki sodu uzliktu. :D bet nu ja ceturtdienu rītos paspēj pirms komunālajiem, lai jau tiek. :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Es pudeles nesu nodot nemanāmi, kad neviens neredz, jo nedrīkstu bojāt savu reputāciju.

Nu es gan tur nekādu kaunu nesaskatu, vienreiz pa 2 nedēļām maisu ar tukšām alus bundžām nododu, nekādu problēma

Tad jau pirkt arī ir kauns, pa kluso, kad rinda nav?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Man kaimiņos viena ģimene, sieva strādā mazpilsētā, katru dienu uz darbu, pati ne dzer, ne pīpē, bet tur apkārtējie džeki pa mežiem strādā, tekoši viņai iedot naudu priekš cigaretēm, aliem, šņabiem, un par pievešanu vēl pa virsu " tējas" naudu, šī visu atved, vienreiz jau viņa teica, interesanti, ko par viņu domā veikala pārdevējas ....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

ja tajās vietās normālu ventilāciju uztaisītu, ka nesmird pēc visLatvijas alus kokteiļa, mošk vel varētu tur paviesoties. bet nu smird tur kā atejas krampis un nav vēlme uzturēties ilgāk kā 5 sekundes, lai apgrieztos un ietu ārā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 6 stundām , base7 teica:

jo nedrīkstu bojāt savu reputāciju

Tipa kaut kādus dāmu kokteilīšus dzer?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 21 stundām , Lameriz teica:

Citas pārdevējas piktas un nepadodas, līdz es sāku domāt kā tos 7 centus dabūt, tad izdomāju, ka paņemšu 1 mazu burkānu, ko pārdevēja pie kases lauza mazāku vai lielāku līdz 7 centus klāt!

Tas ir līdzīgs atgadījums kā man! Man ričukam savaidzējās pakaļējo zobratu,bet bija piektdienas vakars un velo veikali slēgti.Pirmdienai gaidīt nebij laika! Bija tā ka darba kolēģis bija nopircis savam,bet vēl nebija uzlicis,ķiapa vēl ar to veco varēja pamīt!  Šis saodis ka man vajag zobratu,sāka piedāvāt savējo,bet nejau par tādu cenu kādu nopircis!Lieta tāda,ja es pats būtu uzprasījies,bet nē nepiedāvājos atpirkt pa konkrēti bišku dargāku summu,tad uzskatu ka nekas man nav japiedāvā it sevišķi par dubult cenu!

Pie sevis nodomāju-Suka kolēģis-un pretatbilde uz tādu gājienu atnāca spontāni! Es šim  saku,labi ņemu pa tiem 15 latiem,bet ar nosacījumu,tos astoņus latus ko tu man prasi par virsu izmainīšu divsantīmniekos un tā slaidi pa vienam tev stūķēšu Tūplē - kā spēļu automātā! Bļē,pus gadu nerunāja!!!

Nu-lai viņam vieglas smiltis,kautgan šo sasvilināja!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

ggg97
Pirms 12 minūtēm , biomass979 teica:

is saodis ka man vajag zobratu,sāka piedāvāt savējo,bet nejau par tādu cenu kādu nopircis!Lieta tāda,ja es pats būtu uzprasījies,bet nē nepiedāvājos atpirkt pa konkrēti bišku dargāku summu,tad uzskatu ka nekas man nav japiedāvā it sevišķi par dubult cenu!

Vecīt, viss skaidrs. Maini darbu uz ātrāko! Ar tādiem kolēģiem ikdienā sāniņš pret sāniņu, sorry, ātri par biomasu var palikt. 

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
Pirms 7 minūtēm , ggg97 teica:

Vecīt, viss skaidrs. Maini darbu uz ātrāko! Ar tādiem kolēģiem ikdienā sāniņš pret sāniņu, sorry, ātri par biomasu var palikt. 

Nēmīz,konkrētais kolēģis pagaišgad Vācījā tika kremēts,un vispār,tas bija tālajos 2003 vai 4 gados!Un vēl konkrētāk,mēs takš visi esam sūdubrāļi ,kā arī curumšvāģeri!😁

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 8 stundām , base7 teica:

Es pudeles nesu nodot nemanāmi, kad neviens neredz, jo nedrīkstu bojāt savu reputāciju.

:) Es vispār neko kas plastmasas pudelēs nelietoju,tulīņ būs 3 gadi kā neko gazētu nedrīkst,nu ka nedrīkst,tā arī no tās plastmasenes neko nevaig!Izrādas,mums no dziļurbuma nāk ūdens ar -110 orp

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Edis7
pirms 6 stundām , Stasss teica:

Man kaimiņmājā dzīvo viens ķekss, kurš katru dienu sīro pa vietējiem konteineriem, un darbu izdarot nāk mājā smaidīgs jau ar pāris litrīgajiem. Tādā veidā viņš funkcionē kā mūžīgais dzinējs, jo pudeles un pēc tam alus nekad nebeidzas

mankurt, redzams, ka tu savu Avatara rašas-parašas feisu vēl neesi nomainījis. Lasot komentārā tavu domāšanu, tas arī acīmredzams.  Ok, tu tur ar savu kaimiņu bomžiem dzīvo kopā un kopā cepies ar viņiem vienā sulā.
Tā ir tava dzīve.
 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
pirms 8 stundām , Edis7 teica:

Tā ir tava dzīve.

Tu lupata, paskaties uz savu nožēlojamo profilu un dzīvi. Spēj kaut sakarīgu postu uzrakstīt, lai biedri bez smadzeņu lauzīšanas tavu dziļdomīgo tekstu spētu izprast?

Pēc profila statistikas vien redzams, cik apdāvināts esi. Visa tava nožēlojamā dzīve,  izskatās sastāv no taksīša stūrēšanas un dvēseles slīcināšanas stikla desā acīmredzot.

"Uzņēmējs" hrenovijs...

Āksts, bļe..

 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

McBetonc
17 hours ago, raiviic said:

Man jau sen ir pārliecība, ka tas ir trollis vai pat troļļu komanda,  pirms kādiem vismaz padsmit gadiem visai cienījami biedri (kā vēlāk noskaidrojās) tā izklaidējās.

debiiliķi

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Edis7
pirms 15 stundām , Stasss teica:

paskaties uz savu nožēlojamo profilu un dzīvi

rašas parašas čmošņik, ku tu šeit redzi savās aizlietajās ar saviem kaimiņiem trulajās mankurta ačelēs? pieņemu, ka es ispējīgs saskatīt izbānota personāža >marrtins<apt. līdzigi šizofrēnisku avataru kā tev. Tev čmošņikam pielec tagad , ka līdzīgs tev manā profilā skrupulozi lika >kādas šausmas X400<  :))) tu tāds pats deģenerāts esi? :))
 

Ekrānuzņēmums (941).png

Ekrānuzņēmums (942).png

Ekrānuzņēmums (939).png

Ekrānuzņēmums (938).png

Ekrānuzņēmums (936).png

Ekrānuzņēmums (935).png

Ekrānuzņēmums (933).png

Ekrānuzņēmums (932).png

Link to comment
Share on other sites

Stasss
pirms 6 stundām , Edis7 teica:

tu tāds pats deģenerāts esi?

Paklausies, pamuļķi. Atkarībā no tevis, interneta varoņa, mani daudzi biedri šeit zin personīgi, un man tagad kaut kādam kārtējam deģenerātam internetā nav jāpierāda, kas es esmu vai neesmu.. Un man nav pilnīgi nekādas velmes te strīdēties ar kārtēju potenciālo tvaika ielas klientu. Smirdi tālāk ar saviem "dirsēja" stāstiem, varbūt kādam tie aizķers,

ALFA TĒVIŅ....😂

 

 

 

image.png.451fb83dca3812544bb2f3969a31a5a5.png

 

Nu jebal....:suicide2:

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

dainis61

vīri,šitas nav kasīšanās topiks,šitas ir jautrības pēc.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 3 minūtēm , dainis61 teica:

vīri,šitas nav kasīšanās topiks,šitas ir jautrības pēc.

bet sausais atlikums tāpat ir jautrība.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Nu neko datīt, ja pamuļķis visām varītēm cenšas apstiprināt, ka ir pamuļķis.

 

IMG_2278.jpeg.2303e3e8a8ac99eb4cd5a68f5fdebd4f.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ivo
3.06.2024. , 14:32, ggg97 teica:

komunālie nodod tos depozitā.

Nu bet loģiski. Dīvaini būtu ja viņi tā nedarītu

Link to comment
Share on other sites

jema

Kas nav slinks, tas saņem piķi, viss godīgi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...