Jump to content

Jēdzīgākais NAS satura straumētājs uz TV 2024 gadā


darklight
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ilgus gadus lietoju WD TV, bet izskatās, ka būs devies uz labākiem medību laukiem. Tad nu skatos ko vietā. Aparātam pamatfunkcijas ir divas: rādīt mājas NAS esošās filmas uz TV, kā arī atskaņot uz pastiprinātāja caur ciparu izeju tai pašā NAS esošo mūziku. Respektīvi aparātam jābūt HDMI un Optical izejām, viss pārējais ir mazsvarīgs. Vietējos veikalos sakarīgākais, ko atradu ar ciparu izeju ir Nokia 8000 https://m79.lv/televizori/tv-media-android-google/nokia-streaming-box-8000 Izskatās tīri labi, bet varbūt es neprotu meklēt un ir lētāki un kvalitatīvāki aparāti?

P.S. Būtu forši, ja ierīcei varētu uzlikt arī GO3. Nekādi nespēju saprast, vai tai Nokijai var.

Link to comment
Share on other sites

M@R$$

Ui kad tie laiki, kad man bij WD TV ;) 

Ja tur ir andrītis, domāju ar GO3 nebūs problēmu, arī testēts uz Samsunga smarta.

Link to comment
Share on other sites

Racer

Paņem Mibox un dzīvo zaļi. Man ir arī ejošs WDTV. Varu atdot, ja vēlies.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Miboxam neredzu optiku. Par WDTV piedāvājumu: paldies!, bet jāiet jau tomēr laikam līdzi. Pārāk bieži nu jau nākas saskarties ar formātiem, ko šams nepazīst ar visu to, ka stāv alternatīvā, uzlabotā firmvāre. Kaut vai HEVC.

Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 9 minūtēm , darklight teica:

Miboxam neredzu optiku

kam tev viņu?  optika sen ir novecojusi, caur viņu modērnās skaņas neiet

Link to comment
Share on other sites

darklight
(labots)
Pirms 6 minūtēm , jema teica:

kam tev viņu?

Mūzikas pastūzim. Vai nu analogais, vai optika. Un uz TV bokša analogās izejas kvalitāti es negribētu paļauties. Vadus pārvilkt arī slinkums, jo man tie aparāti nestāv pavisam blakus.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 3 minūtēm , darklight teica:

Mūzikas pastūzim.

Ok, ir viņam optika, tik tāda interesanta, vajag adapteri 3,5mm uz Toslink :yes4:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 14 minūtēm , arturz teica:

var paskatīties kaut ko no šejienes

Oi, nu šis gan noteikti ir ārpus budžeta 😎

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nokia Streambox ir ok, pasam ir tads un ja nemaldos velviens foruma biedrs tadu lieto. Joprojam sanem atjauninajumu, par ko es biju parsteigts, ka sanema Android 12. Ir minuss, nevar atslegt HDR+.

Link to comment
Share on other sites

evertons

Man ir MiBox4, kurš dara un atpazīst visu, bet ar gļukiem. Atjauninājumu nav. Plex lēni domā. Ik pa laikam skaņa pazūd, plex rāda kļūdu ka problēmas ar tīklu, apk reizēm nokarās. Visām šīm problēmām palīdz aparāta restarts, bet tas nav forši. Otreiz šo točna neņemtu.

Link to comment
Share on other sites

Racer

Priekš kam plex izmantot? Skaties pa taisno no NAS video. Nekas negļuko.

Link to comment
Share on other sites

mafijs
pirms 9 stundām , darklight teica:

Būtu forši, ja ierīcei varētu uzlikt arī GO3. Nekādi nespēju saprast, vai tai Nokijai var.

Var. Ir uzlikts. Go3.

Ir arī Plex klients. bet - ir viens BET - nebūs daudzkanālu skaņas pat uz HDMI porta uz resīveri, viss tika 2ch, jeb stereo, neatkarīgi AC3 5.1 vai DTS saturam.

 

Link to comment
Share on other sites

evertons

Protams, iekšējā tīklā izmanto jebko, kas pašam ērts, kā piem. kodi. A skaņa pazūd nevis aplikācijai, bet visai ierīcei:nea:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
darklight

Nopirku beigās to Nokia Streamingbox 8000. Neesmu baigi izbakstījis, bet pagaidām viss liekas labi.  VLC rāda filmas, Foobars spēlē mūziku. Go3 arī iet. Darbojas ātri, nebremzē. Pirmajā vakarā VLC pēc izslēgšanas, atpakaļ ieslēdzot, pazaudēja šāri. Bakstījos, bakstījos, neko īsti nesabakstīju, bet šāre atgriezās. Vairs tas nav atkārtojies. Patīk, ka pēc ieslēgšanas visas aplikācijas atrodas tajā pat pozīcijā, kur bija izslēdzot, - nav katru reizi jāspaida ceļš līdz pareizajai NASa direktorijai. Nepatīk milzīgais fonts failu sarakstā, uzliku mazāko iespējamo, bet vienalga burti milzīgi un ekrānā ietilpst salīdzinoši maz vienību, kas galīgi nav ērti, ja tu brovsējies caur sarakstu, kur ir simtiem direktoriju. Vēl, gudrās galvas, sakiet man tādu lietu: vai es ko iegūšu, uzliekot Kodi? Vai man to vajag?

Link to comment
Share on other sites

jema
pirms 7 stundām , darklight teica:

vai es ko iegūšu, uzliekot Kodi? Vai man to vajag?

Neko jau daudz, cik nu tās vizuālās pārvērtības, bet pēdejo pusgadu man uz MiBox4 II Kodi aizmiegot pazaudē tīklu, vajag iet ārā no Kodi tad iet atpakaļ, un viss atkal strādā, tas gan kaitina.

Link to comment
Share on other sites

jozhix

Kaa tam N8000 ar auto frame rate, straadaa? Auto hdr maak, arii youtuubaa? HDMI CEC ir?

Pats lietoju Apple TV, bet mekleeju leetu striimeri projektoram.

Link to comment
Share on other sites

Racer

Jums no Youtubes kaut kā daudzkanālu skaņu ir izdevies dabūt?

Link to comment
Share on other sites

darklight
1 stundu atpakaļ, jozhix teica:

Kaa tam N8000 ar auto frame rate, straadaa? Auto hdr maak, arii youtuubaa? HDMI CEC ir?

Pats lietoju Apple TV, bet mekleeju leetu striimeri projektoram.

Nu es uz šito visu nemācēšu atbildēt. Nav nekādas pieredzes ar mūsdienu šāda veida iekārtām (kā jau iepriekš rakstīju: man bija WDTV) un nav arī bijis laika baigi smalki visu izpētīt. Pagaidām tikai parliecinājos, ka viss man vajadzīgais strādā.

Link to comment
Share on other sites

mafijs
(labots)
pirms 7 stundām , jozhix teica:

HDMI CEC ir?

Ir.

 

Izslēdzu TV - izslēdzas viss, Nokia 8000, resiveris.

Ieslēdzu uz resivera Nokia8000 ieeju - tas verķis ieslēdzas. Ar N8000 pulti skaļumu resiverim var regulēt.

Ar to man pietiek.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...