Jump to content

AliExpress pirkuma rēķins


Aigars
 Share

Recommended Posts

Apmaksājot pirkuma grozu, neiedomājos lejuplādēt rēķinu. Daļa preču jau ir saņemta dažādos laikos. Beidzamā prece ir jāatmuito, bet neredzu iespēju lejuplādēt rēķinu. Līdz zināmam laikam to piedāvāja. Man brokeris apgalvo, ka to var. Kāds var dot padomu, vai tas ir iespējams ar daļēji sanemtu grozu?

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
(labots)

image.thumb.png.f6e87f1857fc32c68bb6cd29e5c6d8ef.png

Vai zem orders sadaļas nav download invoice?

Pirms 9 minūtēm , Aigars teica:

daļēji sanemtu grozu?

Vel var pārbaudīt to ship un processed sadaļu.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

Jainit

katrai precei var lejuplādēt invoice.

My Orders->Order Details->Download Invoice

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
Pirms 24 minūtēm , Aigars teica:

Apmaksājot pirkuma grozu, neiedomājos lejuplādēt rēķinu. Daļa preču jau ir saņemta dažādos laikos. Beidzamā prece ir jāatmuito, bet neredzu iespēju lejuplādēt rēķinu. Līdz zināmam laikam to piedāvāja. Man brokeris apgalvo, ka to var. Kāds var dot padomu, vai tas ir iespējams ar daļēji sanemtu grozu?

Cik tev tur tā prece liela - brīžam  tā ir ka  nepaņem nodokli un šeit piepras samaksu,bet  cik liela tā samaksa?Vai tikai prece stāv pastā,neizsnied kamēr nebūs samaksāts nodoklis?

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Domāju, ka bankas maksājuma uzdevuma summa par grozu nesakrīt ar konkrētās preces summu. 

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Groza trim pozīcijām, kuras jau saņēmu var lejuplādēt rēķinu, bet precei, ko vajag atmuitot, to nevar. tikai apstiprināt saņemšanu. Ko darīt?

 

image.png.61b42f7d2b2f8c38711faa69c449effd.png

Jāatmuito

 

image.png.3060b6fa55cff8c57428c035e5f24a7f.png

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Paskatoties manu pirkumu vēsturi, ne visiem pirkumiem ir 'Download invoice'

Nav tā ka viena manta sūtīta kautkur no Spānijas?

Link to comment
Share on other sites

Aigars
(labots)

Bet vai tad vajadzētu atmuitot? Pasūtot bija rakstīts, ka VAT included. Apmaksājot cena pēkšņi no 201.07 nokrita uz 166,18. Precīzi par 21% mazāk. Es padomāju, ka atlaide. Nebūtu jau problēmu to PVN samaksāt, tāpat cena salīdzinoši bija laba. Jautājums par kvalitāti?

Veikals piedāvāja tikai Eiropas variantu.

Apskatīju savu līdzīgu pirkumu pirms vairāk kā gada.  Analoģiski, tikai nekādu aizķeršanos.

image.png.b2fa39cf5e2829a4ff13cfd313d68d3c.png

 

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

janiz

Uzejot uz katras no jautājuma zīmēm arī parādīsies PVN info, bet "price adjustment" arī ir PVN, kurš netika samaksāts, jo tas vairs Aliexpress nav obligāti jādara precēm, kuras pārsniedz 150 EUR. Pieņemu, ka summa ar PVN tiek vienmēr rādīta, lai nejauktu kārtošanu utml. lietas precēm zem/virs 150 EUR. Līdzīgas jautājuma zīmes ar papildus info ir arī tieši pirms pirkšanas grozā. EBay, piemēram, rāda cenas bez PVN un pēkšņi tieši pirms maksāšanas viss paliek par 21% dārgāks..

 

Invoice šādiem bez PVN pirkumiem vismaz man arī Aliexpress nerādās. Muitai visticamāk derēs screenshot no Order Details.

 

vat3.png.36fc9d554780e39385c2e35fd45634e0.png

 

vat4.png.adab23a7307553da24efbf589accc7d6.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Paldies! Apskatīšu. Pasta brokeris lai atmuitotu man pieprasa pirkuma dokumentus uz konkrēto preci un raksta, ja tas nav iespējams, tad varot atmuitot pastāvīgi VID EDS. Bet tur arī noteikti vajadzēs pirkuma dokumentu?

Screenshot no Order Details es jau nosūtīju vakar.

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Prece ir atmuitota. Nākamreiz būšu gudrāks. Paldies visiem par padomiem!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...