Jump to content

Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Grossmeister
pirms 14 stundām , Jurkins teica:

laiku pa laikam resetojot.

 

pirms 12 stundām , Jurkins teica:

 Resetu, bļa uztaisīt.

Ko tev tā ka Švābam uz Great Reset visu laiku velk ?

 

P.S. Visvairāk par skarbo dzīvi raud tie , kas kopumā nemaz tik slikti nedzīvo .

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 12 stundām , Jurkins teica:

Mums šamo ir ārkārtīgi daudz.

Vajadzētu nedaudz mainīt, nevis maksāt par to ka nedari, bet organizēt vairāk mācību par free. Budžeta vietas skolās.

Pirms 11 minūtēm , Grossmeister teica:

Visvairāk par skarbo dzīvi raud tie , kas kopumā nemaz tik slikti nedzīvo .

Tas ir velkams jēdziens, ja es dzīvoju labi - nenozīmē, ka nevēlos vel labāk un man neviens to nevar aizliegt.

Link to comment
Share on other sites

Metrs
pirms 1 stundas , jema teica:

attiecībā uz prežiem, tos varēja nopirkt jebkurā aptiekā 2gab 4 kap, un astoņdesmitajos jau bija ar smēri 10 kap gabalā,

 

Runa ir par pretapaugļošanās tabletēm nevis prežiem. 

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 43 minūtēm , Metrs teica:

Runa ir par pretapaugļošanās tabletēm nevis prežiem.

Lielas atšķirības jau nav, vienu lieto pirms otru pēc - tēma tak tā pati.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 7 minūtēm , Mielestapa teica:

kura visu noziņoja kaimiņmeitēna vecākiem

Te ož pēc tiesas.

Link to comment
Share on other sites

ggg97

Bērni ir saprotama lieta. Bet ir valstis kur ir arī apmaksāts hospisa atvaļinājums un apmaksātas hospisa brīvdienas, ja jāapkoj smagi slims radinieks mājas apstākļos.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Bērni ir saprotama lieta. Bet ir valstis kur ir arī apmaksāts hospisa atvaļinājums un apmaksātas hospisa brīvdienas, ja jāapkoj smagi slims radinieks mājas apstākļos.

Dzidēju ka no šī daļa jau ir iekustināta.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 14 stundām , Jurkins teica:

Nezinu. Visticamāk, ka vairs nē.

@Jurkins Nevajag būt tik pesimistiskam, valdība noteikti ko izdomās par pāris milioniem un pēc tam pateiks ka plāns neizdevās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , AndrisBB teica:

Bet reāli hipotēkas likmes ir relatīvi zemas, it īpaši ja pielīdzina inflācijai.

Kaut kādā periodā, šobrīd inflācija ir zemāka par bankas pievienoto likmi, kur vēl Euribor. Ņemot jaunu kredītu vai pārkreditējoties likme būs augsta. Inflācija nerodas no zemas likmes, tas ir dziļāk, sākums sākas ar liekas naudas drukāšanu. Tagad ir pretējs process, ar likmi nauda tiek izņemta un nav nekādas ticamības ka eiro 0 likmes jelkad atgriezīsies. Augošā zelta cena arī parāda kāda ir tendence no kā sastāv uzkrājumi.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 5 stundām , PC_RAT teica:

Tas ir velkams jēdziens, ja es dzīvoju labi - nenozīmē, ka nevēlos vel labāk un man neviens to nevar aizliegt.

Pilnīgi pareizi , tā ir ļoti normāla vēlme .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , jema teica:

attiecībā uz prežiem, tos varēja nopirkt jebkurā aptiekā 2gab 4 kap

BET TĀ IR VESELA AUTOBUSA BIĻETE!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , 138 teica:

AUTOBUSA BIĻETE!!

Autobusa biļete maksāja 5 kapeikas, pa 4 varēja braukt ar trolejbusu vai tramvaju (3 kap)... un preži cik nu atceros tā nemaz nestāvēja katrā aptiekā, jo bija deficīts.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 3 stundām , hehe teica:

Kaut kādā periodā, šobrīd inflācija ir zemāka par bankas pievienoto likmi, kur vēl Euribor.

Nu un ko tu ar to visu gribi pateikt?

Tagad neņemt hipotēku tapēc ka pāris % gadā sanāk pārmaksāt?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 5 stundām , ggg97 teica:

Bērni ir saprotama lieta. Bet ir valstis kur ir arī apmaksāts hospisa atvaļinājums un apmaksātas hospisa brīvdienas, ja jāapkoj smagi slims radinieks mājas apstākļos.

Ir viens fundamentāls "dabas likums" 😉. Lai kādam kaut ko apmaksātu, no kaut kurienes vajag paņemt naudu. "Tās valstis" taču neatrodas ne Āfrikā, ne Āzijā, ne Dienvidamerikā, vai ne? Tās valstis pilnīgi noteikti ir "metropolē" un naudu ņem no nomalēm (vēl pagaidām 🤣). Jā, jā, ne visas valstis metropolē tā rūpējas par savējiem, bet tas nav šobrīd svarīgi.

 

Un tas tieši tāpat attiecas uz LV un bērniem (un visiem citiem pabalstiem arī). Lai maksātu dulburuprāt pietiekoši lielus pabalstus, tā nauda kaut kur ir jāpaņem. Un tagad provocēšu - da kāda huja pēc no maniem nodokļiem (citur jau valstij kur paņemt nav) jāmaksā par visādu apsēklotāju nedarbiem, kuri sataisa bērnus, pamet un alimentus nemaksā. Tas cipars te pavisam nesen bija publicēts - vienkārši fantastisks. Ja gribēs no manis vairāk, tad es labāk eju pelēkajā ekonomikā😉. Es jau saprotu, ka pabarot apdalīto bērnus ir dievam tīkama lieta, bet es dievam neticu un esmu maita. Un tad nākamā provokācija - visā "sistēmā" kaut kas nav normāli, ja ir tik daudz to spermas donoru. Vispār kaut kādi, nu nezinu, kā lai nosauc, "sociuma pamati" vai ir neglābjami sačakarēti. Un neatgriešanās punkts ir aiz muguras, kā izskatās.

 

p.s. speciāli burkšķiem! Nē, man pat ļoti pofig, jo (jau vairākkārt rakstīju, bet dulburi jau mīl, ka viņiem atkārto - atkārtošana ir zināšanu māte) manam mūžam gan jau pietiks, mana dzīve ir pietiekoši laba. Šis ir viedoklis par notiekošo.  Ja šis mans viedoklis nesaskan ar jūsējo, tad jums būs ar to jāsadzīvo 😉 (protams, variet droši pagānīties 🤣)

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Nu tavuprāt labāk visiem mazgāt autiņus aukstā ūdenī, tikai tie var bērnus audzināt un savādāk nekā?

 

Kaut kāda egoisma paraugstunda.

 

 

Var diskutēt kādēļ dzeeraajgimenēm turpina atļaut ražot bērnus un šiem pabalstus dod, bet es tiešām nesaprotu to naidu pret valsts palīdzību jaunām ģimenēm, kas vēlas bērnu, bet finansiāli un iespēju ziņā tas būtu daudz smagāk bez pabalsta.

 

Labāk tad neizglītot un neattīstīt sevi un veltīt visu laiku sīcim vai otrādi - bērnu ražot 40 gados? Tas ir tas īstais veids kā izaudzināt to "neefektīvo paaudzi un konkurētspējīgo sabiedrību"?

Tāpat tas bērns, kas dzemdēts "par tavu nodokļu naudu" pēc tam maksās par tavām vecuma problēmām ar "savu nodokļu naudu". Nahujam viņam tad pienākums to darīt?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 20 minūtēm , Jurkins teica:

Un tagad provocēšu - da kāda huja pēc no maniem nodokļiem (citur jau valstij kur paņemt nav) jāmaksā par visādu apsēklotāju nedarbiem

Tad tu vēl laikam neesi pensijā.

Tieši to pašu tagad var teikt 20 - 30 gadīgie. Kāda mārutka pēc viņiem tagad jāmaksā nodokļus, lai uzturētu tavu pensiju, ārstu apmeklējumus utt. Ja tu pats savas dzīves laikā nespēji sev sakrāt vecumdienām un visu naudu kautkur notrallināji.

Tagad jaunākiem dubulti dibenā - jāmaksā penžiem pensija un paši sev nevar iekrāt.

 

Jeb īsumā, ja tu esi tagad 40 - 60, tad tu maksā nodokļues, daļa aiziet esošajiem penšiem, daļa bērnu pabalstiem. Nebūs to bērnu, kad iesi pensijā, tad varēsi sūkāt līko, ja pats nebūsi pietiekoši sakrājis.  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Nu tavuprāt labāk visiem mazgāt autiņus aukstā ūdenī, tikai tie var bērnus audzināt un savādāk nekā?

Pirmkārt, tagad vairs aukstā ūdenī, nav jāmazgā. Un vispār neieciklējies uz to. Bet izskatās, ka drīz tām nabaga "mātēm" pamperus vajadzēs ar piegādi, jo citādi var nokavēt momentu, kad kāda "šmara", kurai jāseko tiktokā, kaut ko ierakstīs.

 

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

bet es tiešām nesaprotu to naidu

@Zin..., nu Tu tak neesi stulbs. Nav nekāda naida. Es saku, ka kaut kas ir aizgājis greizi, ja bērna audzināšana ir kļuvusi par nepaceļamu. Un viss. Bet mums nav drosmes atzīt. Tāpēc mēģinam problēmu aizsmērēt ar pabalstiem. Jā, tas kādu laiku pat var izdoties. Bet vēlreiz - lai kādam kaut ko maksātu, tā nauda no kaut kā ir jāpaņem. Apmēram tāpat kā anonīmais alkoholiķis laimīgs stāsta, ka esot ticis galā ar savu problēmu... da huj tur ticis, zem dīvāna paslaucījis, sajutīs šnabja smaku un čau!

 

Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Tāpat tas bērns, kas dzemdēts "par tavu nodokļu naudu" pēc tam

huj kaut ko maksās. Viņš būs pieradināts, ka viņa mātei un viņam viss pienākas. Un mums vēl nāksies uzturēt viņu un viņa tāpat šmigā uztaisītos bērnus. Ok, jā, protams, būs izņēmumi.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Lai gan, piemēram, varbūt daudz jēdzīgāk būtu nevis 8 jardus iegāzt kaut kādā dzelzceļā, bet gan dzīvokļu programmā jaunajām ģimenēm.😉

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Tieši to pašu tagad var teikt 20 - 30 gadīgie.

@AndrisBB, pļa!!! No maniem nodokļiem pašreiz maksā pensijas tiem "varenajiem (j_obanajiem cenzor😉)pensionāriem", kuri, acīmredzot, kopā ar attiecīgās (neatceros kuras ) Saeimas deputātiem veica "gājienu ar zirdziņu"  - ar vienreizējām iemaksām uztaisīja sev tādas pensijas, kuras katra varētu nosegt kādus 100++ bērnu pabalstus. Bet arī šo kļūdu mēs nespējam atzīt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

8 jardus iegāzt kaut kādā dzelzceļā

 

Jāsāk varbūt ar to ka jābeidz izplatīt dezinformāciju un pietrēties pie faktiem?

Cik % no tiem 8 miljardiem ir finansējums no LV? 15%?

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 28 minūtēm , AndrisBB teica:

Jāmaksā penžiem pensija un paši sev nevar iekrāt.

Dzirdēju ka mums LV tak viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

No maniem nodokļiem pašreiz maksā pensijas tiem "varenajiem (j_obanajiem cenzor

20 gadīgajiem neinteresē, kam tu savi naudu samaksāji pensijās. Viņi paši sev grib krāt, nevis maksāt tev.

Turpmākajos 20 gados iedzīvotāju skaits visdrīzāk nokritīsies līdz 1.4 miljoni, pārsvarā pensionāri. Par imigrāciju var nesapņot, neviens uz nabadzīgāko valsti ES nebrauks. Pensijas būs nekādas.

 

Nafig kādam tagad tev maksāt pensiju, ja pats nesakrāji?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

Jāsāk varbūt ar to ka

kas jūs esat, mēs jau noskaidrojām, atliek noskaidrot cenu.🤣

 

Neticēsi, gaidīju, kurš pirmais uzrausies 🤣. Neticēsi, zinu, par to naudas sadali 🤣.

A kurš liedz celt kipišu iekš ES, ka mums vajag nevis dzelzceļu, bet mājokļus jaunajām ģimenēm?

Just now, AndrisBB teica:

20 gadīgajiem neinteresē, kam tu savi naudu samaksāji pensijās.

Pļa, ka tik man tos 20-gadīgos indigo ar pārspīlētajām prasībām vēl nenāksies uzturēt.🤣

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Kuras katra varētu nosegt kādus 100++ bērnu pabalstus.

Šitos vajadzētu apšaut, tik debili, ka tā mantošanas opcija pastāv.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, AndrisBB teica:

Nafig kādam tagad tev maksāt pensiju, ja pats nesakrāji?

Es Tev prasīju pensiju? Atslābsti un ej ieskrūvē savam divritenim kādu lieku bremzi.🤣

Un tieši tāpēc es negribu kaut kādiem indigo kverpļu šmigā ieņemtiem kverpļiem pabalstus segt. 😉

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Pļa, ka tik man tos 20-gadīgos indigo ar pārspīlētajām prasībām vēl nenāksies uzturēt.

Man jau liekas, ka beidzot izkaros lielākas algas.

Just now, Jurkins teica:

Atslābsti un ej ieskrūvē savam divritenim kādu lieku bremzi.

Nebūs par daudz?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Pļa, ka tik man tos 20-gadīgos indigo ar pārspīlētajām prasībām vēl nenāksies uzturēt.🤣

Fantazē vien, ar tām kapeikām ko tu samaksā nodokļos, tu neuzturi nevienu.

Skaties ka pēc 10 gadiem nesāksi atkal gaudot ka tev pensiju nemakš un nav ko ēst.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Un tieši tāpēc es negribu kaut kādiem indigo kverpļu šmigā ieņemtiem kverpļiem pabalstus segt.

Nav jau daudz iespēju, valsts to izlemj. Sūdīgi bet fakts, mūsu viedoklis nevienam neinteresē.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

Fantazē vien, ar tām kapeikām ko tu samaksā nodokļos

UK pavalstniek, Tu negribi iet atslaucīties?🤣 

Just now, PC_RAT teica:

Sūdīgi bet fakts, mūsu viedoklis nevienam neinteresē.

Bet man ārkārtīgi patīk, ka atsevišķi indivīdi šeit par to cepās🤣.

Šis forums ir vienkārši virtuāla papīra lapa, kur mēs mēdzam uzrakstīt kaut ko. 🤣

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Tu negribi iet atslaucīties?

Latvija jau grimst parādos, pēc 10 gadiem būs vel interesantāk.

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Šis forums ir vienkārši virtuāla papīra lapa, kur mēs mēdzam uzrakstīt kaut ko.

Un, ja labi grib - redz visa pasaule. Tik tāds sīkums.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

UK pavalstniek, Tu negribi iet atslaucīties?🤣 

Vienīgais ko no tevis var redzēt ir dezinformācija, diršana un gaudoša. Pilnīgs labs cilvēks. Saprotams kapēc tev tik ļoti dzīvē visulaiku neiet un visur jāvaino citus. 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

pēc 10 gadiem

īstenībā, mēs pat iedomāties nevaram, kas būs.

 

Just now, AndrisBB teica:

Saprotams kapēc tev tik ļoti dzīvē visulaiku neiet

A kas Tev šito teica? ChatGPT vai Copilots? Vai pats tik advansēts "finks" esi? 🤣 Nu laikam jau neesi "finks", man viss ir labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Just now, Jurkins teica:

īstenībā, mēs pat iedomāties nevaram, kas būs.

Saglabāsim intrigu, es šos 10 gadus vel, liekas palikšu LV, būs jautri.

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

A kas Tev šito teica? ChatGPT vai Copilots?

Tas nopietni strādā? Es te provēju mirstību noteikt man 72 gadi bija.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Var redzēt.

Wow! Tu kaut ko redzi? Nu un ko tad Tu redzi? Es dzeru alu un ņirgājos virtuālajā vidē par dolbajobiem. Skaidrs, ka man tajā brīdī ir doma par pašnāvību.🤣 Esmu dziļi nelaimīgs :haha:.

Pirms 1 minūtes , PC_RAT teica:

es šos 10 gadus vel, liekas palikšu LV

Un kur pēc tam iesi? 🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

dzeru alu un ņirgājos virtuālajā vidē par dolbajobiem

Šis bij nojaušams, saku no pieredzes, alkohols nav laba lieta.

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Un kur pēc tam iesi?

Nezinu - iespējams UK, rīt galva nesāpēs?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , PC_RAT teica:

Es te provēju mirstību noteikt man 72 gadi bija.

Nu nez. ChatGPT3.5 ir pilnīgs dulburis. Par 4.0 nezinu 🤣

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Just now, Jurkins teica:

Par 4.0 nezinu 🤣

Es tak ņirgājos, pilnīgs fufelis tas viss.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...