Jump to content

Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Jurkins
(labots)

īsi sakot. Es paredzu, ka ziepies, ka bija OIK ir bērna šļupsti salīdzinot ar to, kas notiks turpmāk. 😉 Nē, dzelžainu pierādījumu nav. Bet čujs saka.

 

Un vēl. Nevienam tā arī nav bijis drosmes pateikt, ka OIK bija noziegums.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

"rungainis" atnāca

 

A kāpēc Rungainis ir sliktais tēls? Personīgi nepazīstu, bet no publiskās telpas izskatās, ka saka to, ko domā, pat ja tas nesaskan ar meinstrīmu un sniegpārsliņu jūtām. Ir uzbūvējis reālus biznesus, ja nemaldos ir arī Depo līdzīpašnieks. Man viņš vairāk izskatās tāds self-made vecis.

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

OIK bija noziegums

 

Noziegums bija uzsēdināt Latviju uz gāzes adatas. OIKs bija sekas tam, ka tās General Electric turbīnas iekš TEC-2 bija jānofinansē. Vot i izdomāja elektrības nodokli un nodēvēja par OIK.

Link to comment
Share on other sites

Edis7
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Valstij vienreiz būtu jāsāk būt ar olām. Un pateikt piznesam skaidri un gaiši. Mēs nekad, nekur, neko jums negarantēsim. Taisiet savu piznesu, bet atbildiet paši par saviem gājieniem. Ja nē, tad ieviešam sociālismu, bļin.

Valsts ir  ar olām. Jautājums, vai kārtējā valdība ir  ar viņām? Šeit es neredzu viņu esamību. Manā mazā uzņēmēja biznesā ir Ok indikators. Ja ir mēneša beigas, tautai nav naudas līdz algai un tauta  ekonomē uz pasūtījumiem. Tāda ir šobrīd realitāte LV.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Edis7 teica:

Valsts ir  ar olām. Jautājums, vai kārtējā valdība ir  ar viņām? Šeit es neredzu viņu esamību. Manā mazā uzņēmēja biznesā ir Ok indikators. Ja ir mēneša beigas, tautai nav naudas līdz algai un tauta  ekonomē uz pasūtījumiem. Tāda ir šobrīd realitāte LV.

 

Varbūt ja tu tirgotu preces bez tik brutāla uzcenojuma tad cilvēki pirktu vairāk?


Mēs esam nonākuši līdz tādai situācijai ka jebko sūtīt no Rietumeiropas sanāk lētāk. un skatoties uz pārtikas precēm Rimi tad sanāktu lētāk pieliet bāku un aizbraukt uz Poliju fiziski tur iepirkties.

Link to comment
Share on other sites

Edis7
Pirms 5 minūtēm , Laxe teica:

Varbūt ja tu tirgotu preces bez tik brutāla uzcenojuma tad cilvēki pirktu vairāk?

Es netirgoju un esmu citā sfērā. Es saņemu taxi pasūtījumus no bolta un ForUs, tadēl arī varu izvērtēt "mēneša beigas,tautai maz naudas" lai veiktu secinājumus uz šābrīža esošo LV aktivitāti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edis7

papildināts, :izvērtējot  LV taxi sfērā piedāvatajos un Ok pasūtījumos. Isumā Kkā tā. :) 

Link to comment
Share on other sites

inteens
Pirms 32 minūtēm , Laxe teica:


Mēs esam nonākuši līdz tādai situācijai ka jebko sūtīt no Rietumeiropas sanāk lētāk. un skatoties uz pārtikas precēm Rimi tad sanāktu lētāk pieliet bāku un aizbraukt uz Poliju fiziski tur iepirkties.

Tu tak domā vairumpircējus.

Neba parasts cilvēks brauks uz Varšavu pēc desām.  Esmu bijis lielajā rūpniecības preču vairumbāzē, vot cenas bija saldas, tikai vienu zābaku pāri pagrūti nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 10 stundām , msp teica:

A kāpēc Rungainis ir sliktais tēls?

🤣 "Neskaties manos darbos,klausies manos vārdos". Vai valstī ir bijis kāds finansu skandāls, kur nav piedalījusies varza  "Prudentia" un "partneris Rungainis" jo īpaši?🤣

 

Rungainis bija viens no keksiem, kuru vadībā LV aizgāja pa skuju taku pirmā komercbanka. Pļa.. nevaru atcerēties, kā sauca. Ofiss bija uz/pie Doma laukuma. Toreiz daudziem bija pārsteigums - nu kā tad tā?

 

pirms 10 stundām , msp teica:

Noziegums bija uzsēdināt Latviju uz gāzes adatas.

Viens noziegums rada nākamo. Tā jau ir hrestomātija.

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Par Vili Lāci, Augustu Kirhenšteinu u.t.t. kau kas pateikts ir. Būtu laiks pateikt par puscūci Kalvīti.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 9 stundām , inteens teica:

Tu tak domā vairumpircējus

Nē.

Nereti arī kaut kāds pilnīgs štrunts ir lētāks amazonā un kurjers atved tikpat ātri, kā lv veikals ieliktu omnivā.
pat triviālas lietas var pasūtīt aļikā un zināt, ka atnāks, nevis kasīties ar 1a, kas saka, ka viņiem noliktavā ir 5 gab, bet izrādās, ka 4 gab ir uz vietas un viens būs, varbūt, pēc 6 mēnešiem, un, kamēr tas nebūs, paku nepiegādās. Bet man tagad vajag tagad 1gab un tos 5 es pasūtīju tikai tāpēc, ka rādījās, ka ir pieejami - rezervei.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
pirms 11 stundām , Jurkins teica:

Veči! Jau paskatoties uz to afēru ar Saules paneļiem - ražoju vasarā, paņemu ziemā. Biznesā tas būtu kaut kas neiedomājam (Bet te ir valstij piederošs uzņēmums)? Vai es kļūdos, efektīvie?

Un ja nu ziemā ir skaists auksts anticiklons bez vēja? Nu kādu nedēļu vai divas?

Valsts uzņēmumiem, tāpat kā privātajiem, galvenais ir pelnīt, lai tur vai kas. Ok, ja privātais izdomās izveikt kādu akciju vai ko, tad uzreiz to izdarīs, kamēr valsts uzņēmums… 

pirms 9 stundām , inteens teica:

Tu tak domā vairumpircējus.

Neba parasts cilvēks brauks uz Varšavu pēc desām.  Esmu bijis lielajā rūpniecības preču vairumbāzē, vot cenas bija saldas, tikai vienu zābaku pāri pagrūti nopirkt.

Nav jābrauc uz poļiem, tepat pie braļukām bodēs cenas krietni lētākas nekā pie mums un degvielu ar pie reizes var lētāk iegāzt nekā pie mums.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 33 minūtēm , Jurkins teica:

Būtu laiks pateikt par

Savicka kungu. Kājas gāzei tur aug, komplektā, bet sākot OIK ieviesējiem un izpildītājiem, kur ne mazu lomu spēlēja.... Tālāk neizteikšos.

 

 

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Un, varbūt, arī paši par sevi 😉. "Kaut vīzēs bet neatkarīgi" ātri beidzās un sākām laizīt pakaļas bijušajiem KGBešņikiem un organizētajai noziedzībai. Bet iespējams, ka tā drīzāk ir likumsakarība jaunai valstij nevis izņēmums.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 1 stundas , jacobs teica:

Bērnu devumu šodienas Latvijai

Tie tak visi jau aizbraukuši uz 'Labākām zemēm'.

Link to comment
Share on other sites

 

Par saules enerģiju jau arī var daudz fantazēt.

Es baroju apkārtejās mājas pa tiešo ar elektrību kurai nav zudumi tā vietā lai tie ņemtu no hesa vai krievijas/baltkrievijas ar zudumiem. Kapēc kaimiņi un sadales tīkli nekompensē man par to?

Kapēc piedāvājot biržas cenu pēc 2029 tas netiks ņemts vērā un es tirgošu lētāk elektrību viņiem nekā krievs no kura pērk mūsu un Igauņu valsts veljoprojām?

 

 

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , Laxe teica:

2029 tas netiks ņemts

Kas mainīsies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , PC_RAT teica:

Tie tak visi jau aizbraukuši uz 'Labākām zemēm'.

 

Tapēc pensionāriem vajag atcelt pensijas. paši neradija Latviju tādu lai būtu pēcnācēji vairāk un labāki. tagad lai strādā.

Pirms 1 minūtes , PC_RAT teica:

Kas mainīsies?

 

Uz Biržas sistēmas pārsēdinās visus jo daudzi skauģi raudāja par to ka sistēma kur tu iedod/paņem kWh esot negodīga kaut vai tas ka klienti, sadales tīkli un valsts tik no tā nopelnija.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 4 minūtēm , Laxe teica:

Sadales tīkli un valsts tik no tā nopelnija

Šis ir acīmredzams - kā peļņa pieaugusi pēdējos gados.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 50 minūtēm , PC_RAT teica:

Tie tak visi jau aizbraukuši uz 'Labākām zemēm'.

Nezinu, nezinu, par citiem, bet manējie ir Latvijā. Droši vien, ar saviem nodokļiem, kādai veselai sādžai pensijas nodrošina. Tāpat darbavietas.🙂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

Kādai veselai sādžai pensijas nodrošina.

Tas ir apsveicami.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

Es baroju apkārtejās mājas pa tiešo ar elektrību kurai nav zudumi

Zini, kur ir problēma? Vai mākoņainā laikā, naktī un ziemā Tu arī barosi tās apkārtējās mājas? Jeb tad būs elektrība jāpērk no tiem, kurus dienā un vasarā sūtīs nakuj... man pašam liels sava elektrība, bet kuriem infrastruktūra būs jāuztur kārtībā, jo piepeši uznāks mākoņi. Es nesaku, ka nav vietas Saules enerģijai, bet prātīgi.

Ja jau viņi nopelnīja, tad Tu iesēdināts biržā arī varēsi lieliski nopelnīt. Ne? Var tak atteikties no pašreizējās sistēmas un pelnīt biržā.🤣

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 1 minūtes , PC_RAT teica:

Tas ir apsveicami.

Jā, un arī mana nelaiķa dvīņu brāļa dēls, pats dzīvodams Minhenē, Latvijā noorganizēja turienes uzņēmuma filiāli, dodot 30 darbavietas programmētājiem. 'Tā kā nav ko vaidēt, ka jaunatne slikta un visi aizlaidušies bez atskaņām.😉 Ir jau ne mazums gan arī tādu, kas no tālienes tikai apspļauda savu dzimteni...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Tā kā nav ko vaidēt

Notiekās jau visādi.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 2 minūtēm , PC_RAT teica:

Notiekās jau visādi.

Tā jau ir, tikai katram, domāju, pirmkārt, ir jānopelna tiesības  kritizēt valsti un visu sev apkārt.😏

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

Ir jānopelna tiesības  kritizēt valsti un visu sev apkārt.

Ir ieteikumi kā to izdarīt? 🤨

Link to comment
Share on other sites

versatile

Iet uz vēlēšanām, maksāt nodokļus, nemēslot mežā, ziņot par korupciju, iesaistīties NVO un citās sabiedrības līdzdalības akcijās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Just now, PC_RAT teica:

Ir ieteikumi kā to izdarīt?

Elementāri, Vatson!😉

Centies darīt vairāk un labāk, kā tavi līdzcilvēki!🙂

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

Centies darīt vairāk un labāk, kā tavi līdzcilvēki!

Kaut nu mēs visi tā censtos.

Pirms 7 minūtēm , jacobs teica:

Kritizēt valsti un visu sev apkārt.

Bez kritikas vispār nekas nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Atvaino, lielākoties tā ir nevis konstruktīva kritika, bet noriešana, dīvāna ekspertu izpildījumā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT

Tā jau saka - katrs lietas un notikumus sauc pa savam. Vispar pasauli redz savādāk.

Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

konstruktīva kritika

Konstruktīvi ir jākritizē Valdībai, iedzīvotājiem ir tikai jāizsaka nepatika. Mums katram ir savs darbs, lai uztrauktos vel par globālām lietām.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 3 minūtēm , PC_RAT teica:

Vispar pasauli redz savādāk.

Ja neskatās uz pasauli atpakaļ noliecies starp savām kājām, tad redzējumam nevajadzētu tik būtiski atšķirties? 😀

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Tad redzējumam nevajadzētu tik būtiski atšķirties?

Negribas domāt, ka visiem lietas būtu jāuztver vienādi. Un tā arī nemaz nav.

Link to comment
Share on other sites

strawberry8

Uztraukties vai ne bet zinama ietekmi pasaule var izraisit. bet Latvija nav tik milzigai lai vienas LV govs pikucis iznicinatu pasauli. Ja LV maces gudri piekast pasauli savam labumam tad ganjau bus labi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , strawberry8 teica:

gudri piekast pasauli

Par ko tad es.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT

Taču, ja iemesls nepieņemšanai ir izglītības sistēmas līmenis - es piekrītu rezultātam.

Link to comment
Share on other sites

Varētu sākt ar to ka visu Saeimas darbu straumē internetā. un ar AI rāda datus cik daudzi no politiķiem vispār kautko dara tur.

aoKBYpw_700bwp.webp

 

Varētu arī vel uzlikt nosacijumu kur Katram Politiķim pirms balso par kautko jaizpilda anketas aprakstot ko viņi domā par to konkrēto tematu un kā tas izpaužās un kas tas tāds ir. ja nespēj atbildēt tad likt nesekmīgas balles, un ja nespēj sekmīgi darboties tad jātlaiž no darba.

 

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Ehh, kārtējā sazvērestība nesanāca :(

 

tiešām to izglītību vajag

 

https://jauns.lv/raksts/zinas/603121-vai-tiesam-latvija-plano-aizliegt-malkas-un-granulu-apkuri

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...