Jump to content

Priteru tintes


ziedlapa
 Share

Recommended Posts

ziedlapa

Sveicināti! Ir printeris tintes Epson L-1300. ar pudelītēm. Bija vajadzība ieliet melno tinti.Kļūdījos un ielēju melno tinti,

kas domāta Brother printerim.(ir man divi printeri).Izprintēju bildi ,un tai bildei melnā krāsa tā kā pa virsu ir.Var pat noslaucīt to melno.

Pirms tam bildes bija ļoti labas.Papīrs speciālais Epson printeriem.Sapratu ,ka pie vainas melnā tinte ,kas nav domāta Epsonam.

Tinti jau izsūkt var,lai ielietu pareizo,bet tajā trubiņā jau paliek kaut kas.Ko ieteiktu zinošie?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

izsūc un paprintē kaut kādas melnbaltās fotogrāfijas, lai izcicklē to pasākumu. sprauslu tīrīšana noteikti ar būs nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

ziedlapa

Bet vai tad var iztīrīt tikai melno sprauslu?Un ar ko? Tavs ieteikums būtu labs,izprintēt kādu bildi meln-baltu.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tas taču ir EcoTank. Nav bijusi darīšana ar konkrēto modeli, bet ar L1110 tīrīšana elementāra.  Tavā gadījumā izsūc cik vien vari, salej pareizo un palaid vispārējo tīrīšanu (to var tikai no datora, ne no paša printera). Protams, krāsu (visas) mazliet patērēs un process notiek kādas 10 minūtes vismaz un kas zin, varbūt pat 2 reiz jāatkārto. L1110 tas ir tā kā tekstā.

1.jpg.2bf23aea8aae6d87dc91c8219465a81d.jpg

Edited by raiviic
Link to comment
Share on other sites

Youtube ir labas pamācības kā tādos gadījumos tīrīt EcoTank. Man ir L1110 un man vienreiz tinšu firma pārdeva nepareizo zilo tinti un man nācās tīrīt un vispārējā tīrīšana pēc tam bija jāpalaiž vairākas vai pat daudzas reizes, kamēr zilo vispār sāka printēt, bet vienalga zilo krāsu vairs neprintē tā kā agrāk. Es pats vainīgs, jo man tā firma tinti atsūtīja neoriģinālajā pudelē, EcoTank tintēm ir tikai viena veida pudeles, man iesmērēja kaut kādu citu bez etiķetes uz pudeles.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...