Jump to content

Lūdzu kāds palīdziet!


PrincesS
 Share

Recommended Posts

Lūdzu, vai šeit ir kāds, kas var palīdzēt bez ņirgāšanās!
Draugs pa naktīm nozūd, savu ģimeni atstāj novārtā, par savu bērnu nevēlas rūpēties un iesaistīties.
Ir aizdomas par sānsoļiem.
Vai šeit būtu kāds kas var palīdzēt piekļūt telefonam ar ekrāna paroli? Ir jāzin taisnība. Ļoti ceru uz cilvēcīgumu! 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja ir aizdomas par sansoliem, tad jau attiecibas krize. Gan jau kads atsauksies un varbut vares palidzet. It ka ir tadas programmas, kas lauj atslegt lock screen, bet cik reali tiesam tas strada. Varbut tomer, ja lauj lidzekli, tad panem privatdetektivu.

Link to comment
Share on other sites

mierīgi un bez ņirgāšanās, mazulim ir jājuūt Pasaule :) mazulim ir jāsaprot pozitīvu attieksmi>>>> šeit nav paroļu lauzēji, beet cilvēki  ar ok viedokli.

Link to comment
Share on other sites

PrincesS
(labots)

Diemžēl esam uz robežas palikt ar bērnu bez nekā, privātdetektīvs noteikti šeit nesanāks! 

Tiešām ceru, ka atsauksies kāds zinošs šajā jomā!! 

Tur tā lieta ka draugs pēc bērna dzimšanas ir mainījies, slēpj visu, neko daudz vairs nestāsta, ir agresīvs uz to visu

Labots - PrincesS
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pat ja tajā telefonā neko neatradīsi, tas aizdomas tev nemazinās un situāciju neatrisinās.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds mērķis - caur tiesu kaut ko piedzīt?

Tiešām draugs, neesat precējušies? Ja neesat precējušies, tad būs ļoti grūti. Ja paternitāte apstiprināta tad uzturlīdzekļi būs, bet arī jau nekas īpašs.

Es Jūsu vietā jau sāktu domāt kur un kā dzīvot pašiem, to pieņemt, nebūs jums ilgi un laimīgi. 

Link to comment
Share on other sites

PrincesS
(labots)

Es zinu, ka atradīšu! Telefons tiek sargāts kā zelta gabals. Visur līdzi, bez skaņas, vnm ar ekrānu uz leju utt

Plus visam tam klāt taisa visādas sazvērestības un melus! 

Jābūt taču šeit kādam spečukam uz to visu

Labots - PrincesS
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man domāt, jums tur ir vnm (vai vuz) vakars uz ezera. Pazaudējis interesi būs par vnm...tevi.

Jebkurā gadījumā, šī nu galīgi nav īstā vieta kur meklēt vnm...palīdzību. 

Te tik var atrast vnm!

Ir taču visādi ģimenes krīzes centri, vnm (u.t.t).

P.S. Es riktīgi ietaupīju laiku, rakstot šos vnm. Diez kur to visu laiku likt...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ja jau sākusies visāda slepena telefonu pētīšana, tātad nav nekādas uzticības. Ko mainīs telefona izpētīšana? Ja ir pretenzijas, tās jāizrunā, bet varbūt tas ir arī emociju trūkums, kas liek katru dienu pārvērst par detektīvu. Tāpēc visu informāciju pārsūtīju Datu aizsardzības centram, lai viņi aprēķina, cik maksās abonements par lūrēšanu svešā telefonā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Telefona uzlaušana neko neuzlabos attiecībās, drīzāk paātrinās attiecību iziršanu. Labāk meklēt kādu speciālistu palidzību. Psihologa, juridisko u.t.t.. Gan jau ka daudzko vientuļās mātes var dabūt pa velti. Tiklīdz psiholoģiski pārtrauksi atkaribu no partnera, arī attiecības var mainīties uz labo pusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PrincesS
(labots)

Kopš kura laika 21 gada kopdzīve skaitās lūrēšana svešā telefonā!

Parādi kaut vienu sievieti, kura vēlas, lai viņu krāpj. Nevienam nenovēlu pieredzēt to ko viņš man nodarīja...paldies Mielestapa 

Bet ko gan citu varēja gaidīt forumā kurā pārsvars ir vīrieši. 

 

Labots - PrincesS
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...