Jump to content

Numurs no Dānijas (RU)


HIGH-Zen
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Mēs jau sen zinājām , ka tu i vecs blēdis , kas veic darījumus šaubīgos kontos , tā tev arī vajag - maksā ragā !

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Man bija trakāk. Piesolīja problēmas klātienē pēc zināma laika. Tagad dzīvoju vienās bailēs 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 13 minūtēm , Daiļais teica:

Man bija trakāk. Piesolīja problēmas klātienē pēc zināma laika. Tagad dzīvoju vienās bailēs 

turi savu štilu pa rokai. kā jūti ūdus, tā kačā pludiņu un kurbulē. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Es tik vienu nevaru saprast, no kurienes tie telefonkrāpnieki dabū numurus? Kādam ir telefonu datubāze? Nezvana taču ar bruteforce metodi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Es tik vienu nevaru saprast, no kurienes tie telefonkrāpnieki dabū numurus

ne jau es vienīgais , kas pa pāris eur nopludinās telefongrāmatu 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

man itkā katalogs ar kontaktiem plašs, bet nekad nemetu publiski, vai konkursos. tāpat ik pa laikam kāds uzzvana. kolēģim gadas biežāk, cik novērots.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 1 stundas , AlCohol teica:

turi savu štilu pa rokai. kā jūti ūdus, tā kačā pludiņu un kurbulē. :)

DOOM 2

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 6 stundām , HIGH-Zen teica:

Kādam ir telefonu datubāze? Nezvana taču ar bruteforce metodi.

Cik grūti varētu būt botiņš, kas skrāpē internetu pēc telefona numuriem? 'Pingo' ar brūtforce un pielogo kas atsaucās? Domāju ka nevisai problemātiski.

pirms 6 stundām , AlCohol teica:

kačā pludiņu un kurbulē

Paskatījos avatāra bildīti, tam štilam nav pludiņa ko kačāt, jātur svajga degviela bākā un jārauj tik dziesmā!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Piešķirtie numuru diapazoni ir pieejami publiski, jāpamēģina saskaitīt cik miljoni numuru ir iedoti un cik klientus deklarē katrs operators.

Bet krāpniecības procesā, lēnākais posms ir saruna ar potenciālo upuri, ne centrāles (ne)spēja zvanīt X numuriem minūtē.
Noteikti ir sekmīgi apzagto cilvēku kontaktu saraksts, jo pavisam reāli ir stāsti, kad atkārtoti pēc laika zvana un sola palīdzēt atgūt izkrāpto...

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Vispār man liekas, ka būs diezgan liela šaize, kad tie čmoriki apgūs ML tūļus. Ja izdodas iemānīt aplikāciju, kas savāc balss ziņas no tā paša wacapa un māmiņai uzgriež no nospūfota numura - ķip iemet 50nieku bendžai uz degvielas karti, kredīts piķi norāva. (Nu piemērs tāds triviāli paglupš, bet tāds klīda pa twirteri kaut kad nesen)

Link to comment
Share on other sites

Ir jau apguvuši, varbūt pie mums vēl nav, citur pilnā sparā gan voice spoof, gan fake bildes utt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...