Jump to content

Wifi un chromebook,s problēmas!


Dikkers123
 Share

Recommended Posts

mafijs
(labots)
pirms 8 stundām , LPC teica:

Jebkura problēma ir jārisina, sākumā "nopērkot Mikrotiku"

Iesaki savu variantu tepat uz līdzenas vietas.   Aruba, Cisco, HP ?

 

papildināts : tur lokālo tīklu agri vai vēlu, bet nāksies parbūvēt. Labāk agrāk, nekā vēlu.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

(labots)
1 stundu atpakaļ, mafijs teica:

Iesaki savu variantu tepat uz līdzenas vietas.   Aruba, Cisco, HP ?

ni ni, davai labāk ''Ruckus''  :)

Bet ja pa tēmu, tad īsti līdz galam nesapratu, autor- kas tie ir par wifi modeļiem, kas tur dzīvo?

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , mafijs teica:

Iesaki savu variantu tepat uz līdzenas vietas.   Aruba, Cisco, HP ?

 

papildināts : tur lokālo tīklu agri vai vēlu, bet nāksies parbūvēt. Labāk agrāk, nekā vēlu.

Skolai ? ne vienu no piedāvātajiem ... 
Tāpat pastāsti man starpību wirelessā starp aruba un hp - iemet pāris modelus no hp un dažus no arubas.

pirms 15 stundām , AlCohol teica:

izklausas, ka iepriekšējais admins ar netis/tp linkiem draudzējies. diezvai redzēs kaut ko. ja ir skola, jāliek mikrotiki. dārgi, bet ērti, kad iemācas.

"mikrotik ir dārgi" ? - <<< vēl viena diagnoze 
turklāt MT un ērti vienā teikumā nav lietojams, kad esi redzējis patiešām ērtus un lietotājam draudzīgus WLC.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 14 minūtēm , hero teica:

Skolai ? ne vienu no piedāvātajiem ... 
Tāpat pastāsti man starpību wirelessā starp aruba un hp - iemet pāris modelus no hp un dažus no arubas.

"mikrotik ir dārgi" ? - <<< vēl viena diagnoze 
turklāt MT un ērti vienā teikumā nav lietojams, kad esi redzējis patiešām ērtus un lietotājam draudzīgus WLC.

zin, ja kaut kādai lauku skolai 20 ierīces jānomaina, tas būs viņiem dārgi. par ērtumu var strīdēties. pat runājošam ēzelim ar automašīnu braukt neiemācīsi. :)

Link to comment
Share on other sites

mafijs
(labots)
Pirms 39 minūtēm , hero teica:

Tāpat pastāsti man starpību wirelessā starp aruba un hp - iemet pāris modelus no hp un dažus no arubas.

Kāpēc man tas būtu tagad jāmeklē? Tas bija jautājums @LPC, ko tad viņš iesaka likt Mikrotik vietā.

 

Pirms 39 minūtēm , hero teica:

turklāt MT un ērti vienā teikumā nav lietojams, kad esi redzējis patiešām ērtus un lietotājam draudzīgus WLC

Kas nu kuram ir ērti, tas tāds stiepjams jēdziens. Prsonīgi man IR ērti Mikrotik interfeisā. Nav bling blang izskaistinājumu.

Ērts būtu Unifi interfeiss? Lietotājsm vulgaris varbūt. Jo tur ar Next-Next-OK zināšanām pietiek.

Tas viss stipri individuāli katram.

 

Labots - mafijs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 45 minūtēm , mafijs teica:

Kāpēc man tas būtu tagad jāmeklē? Tas bija jautājums @LPC, ko tad viņš iesaka likt Mikrotik vietā.

Es jau pateicu. Es iesaku savest kārtībā esošo aparatūru/konfigurāciju, nevis lauku skolai pārbūvēt infrastruktūru - it sevišķi ņemot vērā, ka pieslēgumu nodrošina LMT mobilais tīkls.

 

P.S. Autors nevienā brīdī nav norādījis, kas tieši tur stāv tagad - pat ja visu ienīstais TP-Link  -  nav īpašu problēmu to nokonfigurēt minētās lauku skolas vajadzībām.                                                         

 

Pirmā izeja ir tādus kā tevi nošaut!

                                                                           

Iemācies sarkasmu žūpa :)

Labots - LPC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dikkers123
16.02.2024. , 21:02, mafijs teica:

Viss pareizi par forumu . BET (C) Godmanis, kāpēc tā info jāvelk ar stangām ārā? Pieņemsim, ka nezināji ko rakstīt. Bet neviens nav telepāts, lai varētu uzminēt kas tur ir / nav. Bet jo vairāk aprakstīsi situāciju, jo labāk.  Tagad jau mazliet skaidrs tapa.

Tātad sienas biezas, un wifi likti gaiteņos? Tad nav brīnums ka nekas klasēs nestrādā jēdzīgi. Un ja vēl kādi tp-linki, d-linki, un iespējams ka vēl ierobežots pieslēgumu skaits uz wifi tajos.

Tad sāc ar to kā jau teica - sazīmē plānu iekārtas, kaut aptuvenu. Lai pats saproti kur kas atrodas.

Tālāk - kā jau teica - katrā klasē un telpā kur vajag wifi - jaliek savs atsevišķs AP. Ar nelielu jaudu. Lai netraucē blakus esošjam un kanāli 1-6-11, lai nepārklājas blakus esošie. Un ja 5ghz , vēl labāk.

Un vēl - uzraksti uz sales@mikrotik.com , pašreiz atkal darbojas skolu atbalsta programma skolā izveidot Wi-Fi tīklu. Nāksies gan mazliet iespringt, prasīs esošās situācijas aprakstu, plānu ar esošajām iekārtām, plānoto iekārtu izvietojumu. Un tad jau skaties, dabūsi jau sākuma startam AP, PoE Switch.  Tiesa, ja ar Mikrotik neesi pazīstams, būs jāapgūst tas interfeiss, kas ne tuvu nav next-next-next OK :) Bt pēc tam t-linkus redzēt negribēsi :)
Nu kaut kā tā.

 

edit:  LMT rūteris kāds? Mikrotik ?

Jā LMT ir MikroTik rūteris! 

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
17.02.2024. , 12:12, mafijs teica:

Kāpēc man tas būtu tagad jāmeklē?

Nav jāmeklē, jo tur nav ko sameklēt, tas bija sarkasms no hero.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...