Jump to content

Pārdodu gandrīz datoru


ruukjis

Recommended Posts

Tātad šīs dienas subjekts

Kaste: Thermal Take Soprano Dx, kastei ir 16 gadi un putekļi, kas tur iekšā nav jaunāki; viens no ventilatoriem ir skaļāks par motorzāģi pie auss.

DVD ROM: Vecs NEC DVD raksteklis uz IDE, man liekas viņš vēl LightScribe arī mācēja... es tikai nezinu vai strādā.

Nu un tagad ne tik aizraujošas lietas

Plate: Asrock X570 Extreme4

CPU: AMD Ryzen 7 5800X

RAM: 2x8GB Kingsto Fury

Bonusi:

Platei nāk Win 10 Pro OEM licence (Kretīnam, kuram gribās sākt komentu ar: "Jā bet ja tev nav pavadzīme...". Es zinu. Tā vietā lai rakstītu muļķīgus komentārus ej papulē savu spieķi, būsi savas rokas lietderīgāk nodarbinājis).

Ūdensgalva: EKWB Classic RGB, starp to un proci ir Grizzly Kryonaut Extreme smaņķis.

Varu piemest klāt EKWB sūkņa/rezervuāra combo, bet ņemiet vērā, ka tas ir krietni pastrādājis savus 7 gadus. Vēl strādā, bet bez plūsmas indikatora es viņu nerekomndēju likt patstāvīgai izmantošanai. Kā pagaidu variants, jā, kāpēc, ne.

Ja, labi uzvedīsies piemetīšu vēl 4 (2 sūknim un 2 ūdensgalvai) G 1/4 "mīkstos" Fittingus ID 12mm un OD 16mm. Moš arī kādu šļaukas gabalu...

Par šo šedevru es gribētu 400€. Cena, protams, runājama, stipri nekaulēšos, ja uzksatīsi, ka par maz prasu.

 

P.S.

Jā, tu esi vērīgs, ja pamanīji, ka nav baroklis, videokrte (jo to šim CPU nav iebūvēta) un SSD/HDD.

Labots - ruukjis
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
ruukjis

OK, lēdijas, neplēšat drēbes, no visas dailes ir palicis tikai RAMs:

RAM: 2x8GB Kingsto Fury - 25€

Un ūdenslietas... Par ūdenslietām, ja tevi vispār interesē un esi gatavs uzklausīt vectēva stāstus no sērijas: "Kad es augu mēs "rigus" būvējām ar glanci, ne kā Jūs zaļknābji", es domāju vienosiemies par alus pudeļu marku un skaitu.

 

Link to comment
AlCohol
Pirms 1 minūtes , hackey teica:

Datu lapu nemāki lasīt?

atvainojos. :D

Link to comment
Lcs006
pirms 2 stundām , ruukjis teica:

Par ūdenslietām, ja tevi vispār interesē un esi gatavs uzklausīt vectēva stāstus no sērijas: "Kad es augu mēs "rigus" būvējām ar glanci, ne kā Jūs zaļknābji", es domāju vienosiemies par alus pudeļu marku un skaitu.

Mani interesē lietas un folklora.

Link to comment
ruukjis

Nu tad es sākšu ar to, kas man ir:

1) 1,1m pilnīgi jauna ID12mm un OD16mm caurspīdīgā, mīkstā šļauka.

2)Ūdensgalava uz AM4 (Specene ir pirmajā aprakstā)

3) Grizzly Hydronaut smaņķis

4) Šļaukai atbilstoši 6 fittingi (Visi diemžēl "parastie" nav ar 90 grādu leņķi)

5) Sūknis kā jau minēju viņam ir iespaidīgs stāžs, BET par spīti tam tas ir EKWB produkts, turklāt no laikiem, kad kvalitāte bija super līmenī. Šis mazais cinītis bez problēmām apskaloja man 2 radiatorus (360mm un 120mm), proča ūdensgalvu un GPU ūdensgalvu.

 

Kas tev pietrūks, lai pārvāktos uz skaisto ūdenspasauli datorā?

1) Radiatori un atbilstoši karlsoni. Pats, pats minimums ir 240mm vai 2x120mm radiators. Var, protams, likt 1x120mm, bet meitenes par tevi smiesies, nemaz nerunājot par redditoriem un citiem ūdens komūnas pārstāvjiem. Kāpēc? Jo vienam 120mm radiatoram custom loopā  efektivitāte nav stipri augstāka kā labam gaisa dzesētājam, bet izmaksas ir 2x, ja ne 3x augstākas.

2)Šķidrums. Lētākais, protams, ir destilēts ūdens un, ja ir vēlme pie tā arī palikt, tad rekomendējas rezervuārā iemest kādu sudraba kluci un pašu sistēmu turēt prom no saules. Ja tomēr lej specializētos šķidrumus, tad man, kā nelabojama sliņķim, patika bez krāsiņām un efektiem, jo krāsainie šķidrumi, lai cik labi nebūtu, ar laiku izgulsnējas un tas nozīmē jaukt ārā ūdensgalvas un pucēt viņas ar zobu birsti.

Link to comment
Lcs006

Nebiedē vecu āzi! Divi 280mm Alphacool radiatori un gpu bloks gaida piebiedrojamies ūdensgalvu un citas lietas, kas vēl spējīgas.

Labāk alus vēlmes izliec apskatei!

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • ruukjis locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...