Jump to content

Meklēju lētu un labu daudzfunkciju printeri studentei.


Maris77
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Meklēju printeri priekš studijām. Lāzerprinteris atkrīt, jo vajag arī krāsas. Pašam ir Canon Pixma, bet tur kārtridži ātri beidzas un ir nesamērīgi dārgi, divi jauni kārtridži maksā tikpat cik jauns printeris. Varbūt ir kāds drusku dārgāks printeris, bet kam krāsas sanāk lētāk? Esot kaut kādi ar pudelītēm. Neesmu specs, tāpēc prasu. 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

arī iesaku ecotankus. nepieklājīgi lēti izmaksā, ja daudz jāprintē. vienīgi cashback nokavēji, līdz jaunajam gadam šie piedāvāja 50eur atmaksu, no kaut kādiem 230eur vel varēja nocirpt piecdesmitnieku startā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John
(labots)

 Man (penžam) pašlaik  ir Epson XP-5100 ar fotogrāfiskām ambīcijām. Pērku Ebay alternatīvās tintes un par kvalitāti nesūdzos. Iegādes princips bija- tīri frontālā ielāde/ izlāde (šaurs plaukts).  Nav problēmu! 

BET!  Nupat gudrie datoriķi atrada vainu manā zistēmā - sāka niķoties, jo Win10 bijis kaučkādīgi atgremots no Win7.  Rezultātā paliku bez lāzernieka- mans vecais HP LaserJet 1010 pasludināja streiku un vairs nesadarbojas. Varbūt kādam vajag šamo dresūrai/ pieradināšanai  pa pārdesmit lašiem un attiecīgi- citu vietā ?   

 

P.S. Protams, nesteidzīgi un atbilstoši meklēju lētu lāzernieku daždesmit lapu printēšanai penža mājsaimniecībā.     

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
(labots)
1 stundu atpakaļ, Long John teica:

BET!  Nupat gudrie datoriķi atrada vainu manā zistēmā - sāka niķoties, jo Win10 bijis kaučkādīgi atgremots no Win7.  Rezultātā paliku bez lāzernieka- mans vecais HP LaserJet 1010 pasludināja streiku un vairs nesadarbojas.

Iespējams var iebarot universālo draiveri, vai to pašu win7/8.

 

Grāmatvedes 15 gadus kāva 4 hp1020, liekas ka arī ar saberztu ogli tonerī varētu printēt. Kaut kad nesen aizlaidām utilizācijā pēdējo mohikāni.

Labots - ImissimI
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , Maris77 teica:

Lāzerprinteris atkrīt, jo vajag arī krāsas.

man lāzerprinters bez krāsām

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 4 stundām , Maris77 teica:

Lāzerprinteris atkrīt, jo vajag arī krāsas.

Šo var 5x pārlasīt un tāpat nesaprast. Lāzernieki tak arī prot krāsas.

 

pirms 4 stundām , martinno teica:

Cik saprotu, šie ir labi, ja daudz jāprintē. Bet ja jāprintē maz un reti (reizi mēnesī-divos pa pāris lapām)? Nekas slikts tur ar tām tintēm vai citām lietām nenotiek?

Savulaik bija kaut kāds Canon Pixma, kuram kartridži ar tādu retu drukāšanu beidzās "ik pēc 5-10 lapām". Nomainīju uz Samsung SL-C480W lāzernieku, bet īsti nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
pirms 4 stundām , Long John teica:

Rezultātā paliku bez lāzernieka- mans vecais HP LaserJet 1010 pasludināja streiku un vairs nesadarbojas.

Kaut ko līdzīgu nepasen uz sava Win 11 pieinstalēju. Atceros, ka uzreiz plug&play nebija, bet ar pāris nestandarta soļiem aizgāja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)
Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Lāzernieki tak arī prot krāsas.

 Laikam nekad neesi printējis fotogrāfijas. Tikai un vienīgi tintenieks ar piemērotu papīru un krāsām spēj izprintēt ne sliktāk (nereti pat labāk) kā foto laboratorijas. 

Un jā - arī esmu par Epson EcoTank - sevišķi, ja ar vairāk kā 4 krāsām - ja vien neprintē regulāri pa 100 lapām, ar vienu krāsu komplektu gadu vai pat divus pietiks.  

  Tiesa - vismaz pāris lapas mēnesī, sevišķi ziemā kad centrālapkure gaisu žāvē, jāprintē, citādi kaut kas var aizkalst. 

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

Laikam nekad neesi printējis fotogrāfijas

Taisnību sakot, nemanīju, ka autors minētu fotogrāfijas. Krāsaini mēdz būt arī grafiki, shēmas, kartes. Ar tiem lāzernieks galā tiks labi

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 4 stundām , Long John teica:

meklēju lētu lāzernieku

Tad vispirms jāmeklē laika mašīnu. Man mājās stāv (strādā šad un tad) samsunga printeris, kurš maksāja lētāk kā tagad kārtridži 🤣. Pāris nedēļas atpakaļ lētākais melnbaltais lāzernieks vietējā bodē (nemeklēju tālāk, jo nauda ne mana un vajadzēja tūlīt) bija mazais canons i-sensys pa ~150 eiro, kura analogu pirms dažiem gadiem meitai pirku par ~40 eirikiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

man lāzerprinters bez krāsām

man arī. pirms tam bija vairāki tintenieki - nu i nah! Visu laiku kaut kādas sūda tintes jāpērk, konkrēti zajebal.

Un vispār, tagad 3D druka modē :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , versatile teica:

Taisnību sakot, nemanīju, ka autors minētu fotogrāfijas. Krāsaini mēdz būt arī grafiki, shēmas, kartes. Ar tiem lāzernieks galā tiks labi

Tik dārgi izmaksās, gribi labāku bildi, pērc speciālo papīru, foto uz standarta papīra var aizmirst kā sugu, mums ir pieci HP4525, kasete pie 200 eur, grāmatvedībā mīl šos printerus

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja kas, man mētājas viens mazais canon lāzernieks. Sen nav kustināts, drusku čīkst drukājot, ja pareizi atceros - iespējams, apkope vajg. Par 20 atdotu. Kārtridžs, iespējams, bija pat diezgan pilns.

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Nekādā gadijumā nepirkt printeri kas ir ražots pēc 2010.

Pilnīga draza kas nekalpos un ražoti tikai lai izvilktu cik vien var naudu no patērētāja.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tintes printeri njemt bebutu pratigi, ja vien nedruka nonstopa. Es labak majas lietosanai ieteiktu lazernieku.

Link to comment
Share on other sites

Jainit
(labots)
Pirms 59 minūtēm , Maris77 teica:

Šiem Epson EcoTank printeriem ir kāda būtiska atšķirība

kas kuram ir būtisks. Uz 1a produkta aprakstu nepakļaujies, tur ir galīgas muļķības specenēs sarakstītas. Te viss vienā pdf.

No tiem trijiem labākais variants cena/iespējas ziņā L3250 modelis.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Piekritu, par Brother printeri, ari labas atsauksmes, bet lazernieks.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ar visiem Boltiem utt, nesanāk lētāk aizsūtīt epastu uz kādu kantori, lai izdrukā un kautkāds bolts atved. Nekā tērēties uz printeri.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Man kautkāds aizvēsturisks HP cp2025 lāzernieks. Jau 15 gadi laikam, tā arī toneris vēl nav bijis jāmaina, printē bez problēmām (reizi gadā).

Maks un Linux ar par draiveriem nesūdzas. 

Smags gan, ja reizi gadā no kāda stūra jāizvelk, tad ir ko pacīnīties.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Jā, lāzerniekam tas labi, ka var stāvēt gadiem un no problem.

Savulaik noubagoju vienu lazernieku, ko cilvēks meta ārā, iztīriju ruļļus un drukā vēl šobaltdien.

Link to comment
Share on other sites

markei
9.02.2024. , 18:01, Long John teica:

 Man (penžam) pašlaik  ir Epson XP-5100 ar fotogrāfiskām ambīcijām. Pērku Ebay alternatīvās tintes un par kvalitāti nesūdzos. Iegādes princips bija- tīri frontālā ielāde/ izlāde (šaurs plaukts).  Nav problēmu! 

BET!  Nupat gudrie datoriķi atrada vainu manā zistēmā - sāka niķoties, jo Win10 bijis kaučkādīgi atgremots no Win7.  Rezultātā paliku bez lāzernieka- mans vecais HP LaserJet 1010 pasludināja streiku un vairs nesadarbojas. Varbūt kādam vajag šamo dresūrai/ pieradināšanai  pa pārdesmit lašiem un attiecīgi- citu vietā ?   

 

P.S. Protams, nesteidzīgi un atbilstoši meklēju lētu lāzernieku daždesmit lapu printēšanai penža mājsaimniecībā.     

    

kkad bija klients, kam bija HP 1010. Biju atradi draiveri, kas strādā uz win10. Priekš 1010 nederēja 1018, 1020 draiveris.  Ja interesē, tad ļoti iespējams varu atrast, droši vien ir piesaglabāts kkur dziļi datorā. Pats mājās joprojām lietoju HP 10222n (tīkla variants) uz win10, win11 ar win7 x64 draiveri, viss strādā. Bezproblemātiski un mūžīgi aparāti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Pie noteiktas slodzes gan parādās problēmas. Mājas apstākļos tādu slodzi īsti nevar radīt, tas gan.

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Mana pieredze ar HP draiveriem. Kad W10 lādēju no viņu lapas, vecam printerim p2015, īsti negāja. Kad no šis. aizgāja bez kādas aizķeršanās. Iespējams  ka tur stāv kādi vecāki, bet ejoši.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...