Jump to content

Corsair cx650m baroklis


RudolfsP
 Share

Recommended Posts

Sveiciens! Manam psu būs 5 gadi. Interes pēc iemetu netā un tur pilns ar fire hazard. Tiek izmantos pa lielam ikdienas darbiem un 2d autocad. Spec:

I5 9600k

16Gb ram

1050 4GB GPU

SSD 250gb samsung

2xHDD.

NZXT ūdens dzese.

Cik saprotu ja man nav zaļās uzlīmes tad viss ok. Man ir pelēkā/baltā. Varbūt kādam vēl ir šāds psu? 

20240204_202903.jpg

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

pa 30+ gadiem, viss, kas man bijis, ka kondensātori sapūšas. iepriekšējais bija a70 chieftec, vel pārlodēju, bet nu nogāja pāris gadus. deguši nav.

Link to comment
Share on other sites

Boņs

Man ir CS650M, šķiet ka vairāk nekā 5 gadi vecs (varētu būt 2017.-2019.) un iet kā tanks. Tiesa gan CS un M burti ir zaļi, ja tam ir kāda nozīme.

Tajos laikos jēdzīgi skaitījās Seasonic, Corsair un EVGA ražotāji.

Link to comment
Share on other sites

Jainit

Kad sunim nav ko darīt... . Psu var mest ārā, pēc bildes var jau redzēt, ka smarts tam beigts, kondensatori uzpūtušies un kompresija arī tūlīt būs izbeigusies. Drošs paliek nedrošs, pirms ieslēgšanas apliec ar slapju dvieli....tikai ne psu, bet savu galvu.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Tur jau garantijas termiņš ir 5 gadi, jēdzīgs barošanas bloks. Japāņu kondensatori rasolā ar taivāniešu Teapo, pa kādam Elite var trāpīties pa vidu. Ja darbojas, labāk neaiztikt, citādi sanāks kā man, kad savu 7 gadus veco Corsair RM650i nomainīju pret jaunu Seaconic Focus, kurš pēc 8 mēnešiem atdeva galus. Uzliku atpakaļ veco Korsāru, kurš turpina nevainojami darboties. Par fire hazard - tās vairāk ir pasakas, kas radušās no Aerocool KCAS blokiem un pavisam lētajiem ķīniešiem. 

Link to comment
Share on other sites

RudolfsP
Pirms 14 minūtēm , Mielestapa teica:

Tur jau garantijas termiņš ir 5 gadi, jēdzīgs barošanas bloks. Japāņu kondensatori rasolā ar taivāniešu Teapo, pa kādam Elite var trāpīties pa vidu. Ja darbojas, labāk neaiztikt, citādi sanāks kā man, kad savu 7 gadus veco Corsair RM650i nomainīju pret jaunu Seaconic Focus, kurš pēc 8 mēnešiem atdeva galus. Uzliku atpakaļ veco Korsāru, kurš turpina nevainojami darboties. Par fire hazard - tās vairāk ir pasakas, kas radušās no Aerocool KCAS blokiem un pavisam lētajiem ķīniešiem. 

Varbūt ja pārslogo bloku, tad var būt fire hazard. Bet nu lai stāv. Vismaz sirds mierīga kad nav nekas bīstams. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Pļāāā! Rūdi! Tu toč neesi kaut kāds humoristu uzveidots bots. 🤣 🤣🤣

 

Pisec! Kad zaļā uzlīme paliek pelēka, tad spied uz klaviatūras RUS un PUSK!

 

Bet, paldies Tev, garīgo uzlabot Tu proti. Pirms gulētiešanas homēriski smiekli ir veselīgi.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

RudolfsP
Just now, Jurkins teica:

Pļāāā! Rūdi! Tu toč neesi kaut kāds humoristu uzveidots bots. 🤣 🤣🤣

 

Pisec! Kad zaļā uzlīme paliek pelēka, tad spied uz klaviatūras RUS un PUSK!

Nevis paliek bet ja ir pelēkā versija, nevis zaļā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, RudolfsP teica:

Nevis paliek bet ja ir pelēkā versija, nevis zaļā.

Nu tad spied uzreiz. Nekas Tevi vairs nevar glābt. Viņi ir jau blakusistabā.

Link to comment
Share on other sites

kaads
Pirms 46 minūtēm , Jurkins teica:

Pļāāā! Rūdi! Tu toč neesi kaut kāds humoristu uzveidots bots. 🤣 🤣🤣

 

@Lameriz radinieks ?

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Man ir jau 12 gadīgs Corsair CX430. Viss griežas visus šos gadus bez problēmām :)

 

Link to comment
Share on other sites

Boņs

Tai bildē vienīgi prasītos putekli ar mitru lupatiņu pāriet, savādāk nav ne vainas :D

Link to comment
Share on other sites

RudolfsP
Pirms 1 minūtes , Boņs teica:

Tai bildē vienīgi prasītos putekli ar mitru lupatiņu pāriet, savādāk nav ne vainas :D

Es tikai izpūšu šos gadus. Neesmu neko slaucījis iekšā. Doma ir kautkad ar birstīti patīrīt.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Es visādam gadījumam profilakses nolūkos šo esmu pie datora stūrī nolicis.. mazums kaut kas 

 

Uguns.thumb.jpg.9268a36469aa75d83cb122ce0db8b13c.jpg

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...