Jump to content

Auto imports un reģistrācija ar "šķūņingu"


termalais
 Share

Recommended Posts

   Pirmo reizi saskaros ar auto importu un reģistrēšanu Lv . Nl auto reģistrēts ,un pat ar  semi slikiem, ir legāls satiksmes dalībnieks.  

 

Audi A3 8L ar DSG , izdruka ir 341 Zs .GT28RS Turbo komplekts , gonku katalizators, costum 3 collu ieplūde un izplūde ,downpipe ar vband , KW Variant Koilām , 
 
 Par ko es baidos , ir turbīna , viņa ir 2x lielāka un izvilkta ir motortelpas priekšpusē , plus pipings. Un DSG šim modelim nav bijusi . Jautājums ir tāds , vai es viņu varēšu reģistrēt lv.  Kā ar nodokli , par stock jaudu vai faktisko? Vai aizmugurējiem beņķiem jābūt obligāti?
 Varbūt varat paskaidrot kā to var izdarīt LT, ja nevarēs te? 
 
 
p.S  ja kādam interesē par ko es te tā cepos.

409519743_999566847797096_23523747806542190_n.jpg

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

Insekc

Manuprāt no EU (izņemot LT reģistrētos amerikāņus) auto reģistrēt varēs. Numuru pārbaude un tad uz reģistrāciju. Drīzāk var būt problēmas ar ikgadējo TA. Ja gribēsi legāli, visticamāk jāformē pārbūve.

Link to comment
Share on other sites

termalais

Tā var būt kad te Nl viņi laida cauri skatei , un pie mums nē ? Kādi papīri man no iepriekšājā saimnieka vajadzīgi?

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Vācijā parasti visas lietas jau ir ierakstītas iekš Zulassungsbescheinigung, un nevajadzētu būt problēmām ar apskati

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Vienīgās problēmas skatē varētu būt, dēļ tiem izņemtajiem aizmugurējiem sēdekļiem.  Pussliku riepas satiksmē nav aizliegtas. Tā tava 2x lielākā turbīna CSDD arī neinteresē. Kamēr dzinējs ir atbilstošs tādam kas nāca tajā bundžā, tikmēr nekādu problēmu. 

Link to comment
Share on other sites

Müller
pirms 9 stundām , termalais teica:

 Par ko es baidos , ir turbīna , viņa ir 2x lielāka un izvilkta ir motortelpas priekšpusē , plus pipings.

tadas parbuves nav jaregistre

 

pirms 9 stundām , termalais teica:

Vai aizmugurējiem beņķiem jābūt obligāti?

cik sedvietas ir tehniskaja tik ari jabut

pirms 9 stundām , termalais teica:

Kā ar nodokli , par stock jaudu vai faktisko?

jaudai nav nozimes, tadai vecai lamatai nodokli aprekina tikai pec masas

Link to comment
Share on other sites

termalais
pirms 2 stundām , Müller teica:

 

cik sedvietas ir tehniskaja tik ari jabut

 

 

es reģistrējot viņu Latvijā , nevaru kā 2vietīgu reģistrēt ? 

 

 Pliku jau viņu diezvai varēs atstāt ?!

418725083_355764304001796_5531019945256171298_n.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

e = d

Man bija viens auto, kurš ārzemēs reģistrēts divvietīgs kā puskravas. Ievedot LV bija ielikti papildus 3 sēdekļi un piereģistrēts kā 5 vietīgs. Man vajadzēja vēl 2. Pārdevējs noskaidroja, ka pēc reģistrācijas vairs nevar pielikt tos sēdekļus oficiāli, baigi sarežģīts process. Lai gan modelim paredzēti 7 vietas un bija visi stiprinājumi. Tad nu ielika tos 2 tāpat un 7 gadus nobraukāju ar 2 nelegālām sēdvietām 😀

Link to comment
Share on other sites

janni

Var pārreģistrēt uz 2vietīgu, bet tad aizmirsti kādu vest pakaļbeņķos, ja sagribēsi.

Labāk iemet to salonu daļēji un reģistrē. Nesver jau nu viņš tik daudz.

 

P.s. Ja gribi dragkāru, tad nafig reģistrēt satiksmei, liec ceturtdaļjūdzē vēl vairāk atvieglinātu 😏

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 7 stundām , termalais teica:

 Pliku jau viņu diezvai varēs atstāt ?!

Padomā vēl vismaz 5 reizes vai Tev tādu vecu lamatu vajag... 

Link to comment
Share on other sites

termalais
pirms 6 stundām , Regisss teica:

Padomā vēl vismaz 5 reizes vai Tev tādu vecu lamatu vajag... 

nestāv man uz parastām mašīnām un vispār lietām . Šajā a3 tiešām saskatu skaistu auto. Žēl kad nesanāks , meklēs tālāk.

 

Tomēr izskatās kad vajadzēs atteikties, jo man saka kad nedos skati ,  pēc papīriem ir Manuels. Un saimniekam nav nekādas dokumentācijas.

 

Budžets līdz 8k eur, varbūt kādam ir kāds Audi 200, vai Passat w8, e6x-550, 545. vai kas cits interesants - vēlams ar v8 , bet ja nav , tad vismaz 200+hp ,

Cayenne un visa tā dzimta garām.  Patktu Tuareg v10 dizelis. 

 

ja ir ko piedāvāt , spied augšā. 

Link to comment
Share on other sites

Dundurs
pirms 7 stundām , termalais teica:

nestāv man uz parastām mašīnām un vispār lietām . Šajā a3 tiešām saskatu skaistu auto

Nu šitais kaut kā galīgi neiet kopā. Saprastu kādu eksotiskāku, uz ielām neredzētu auto varētu nosaukt par neparastu (shirocco, corrado, utt), bet nejau A3 :D 

Link to comment
Share on other sites

Tas konkrētais A3 ir iekšēji skaits, tas viss. 

SS-ā ir viens S3 no tās paaudzes. It kā tīri OK stāvoklis. Tad jau tādu paņemt, pieķīlēt pēc savas patikas un iespējām. 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
pirms 3 stundām , Dundurs teica:

Saprastu kādu eksotiskāku, uz ielām neredzētu auto varētu nosaukt par neparastu (shirocco, corrado, utt)

 

pirms 11 stundām , termalais teica:

nestāv man uz parastām mašīnām

 

IMG_0400.png

Link to comment
Share on other sites

versatile

Široki - gan vecie, gan šis atjaunotais mkV golps - ir ar savu šarmu, jā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
4.02.2024. , 12:29, Dundurs teica:

Vienīgās problēmas skatē varētu būt, dēļ tiem izņemtajiem aizmugurējiem sēdekļiem.  Pussliku riepas satiksmē nav aizliegtas. Tā tava 2x lielākā turbīna CSDD arī neinteresē. Kamēr dzinējs ir atbilstošs tādam kas nāca tajā bundžā, tikmēr nekādu problēmu. 

 

Neizies tehnisko bez krēsliem, man pāris gadus atpakal izjāja csddā manu bulciņvāģi jo biju tos izņēmis lai nesasmērējās. Redz viņus nolocīt drīkst, bet izņemt nevar.

Nekas ka nolocās tā pat kā izņemti gandrīz.

 

Renault Kangoo Maxi Crew Van 2014 Review | CarsGuide

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

kāds idiotisms.

Man piekasījās ka miglas lukturis blāvs. Aizgāju turpat laukumā izņēmu viņus un izgāju tehnisko uzreiz vēlreiz...

Jo labāk , ka nav vispār nekā tur mazliet stikliņš blāvs....

Tie ir ļaudis - kad dzert , tikai pa visu naudu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 5 stundām , Dundurs teica:

Nu šitais kaut kā galīgi neiet kopā. Saprastu kādu eksotiskāku, uz ielām neredzētu auto varētu nosaukt par neparastu (shirocco, corrado, utt), bet nejau A3 :D 

citiem patīk sleeperi.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
pirms 2 stundām , Laxe teica:

Redz viņus nolocīt drīkst, bet izņemt nevar.

Varēt var, bet uz TA viņiem noteikti jābūt uz vietas, lai pārbaudītu, ka šamiem viss ok. Domājams, ka uz ielas tev neviens neko par tiem beņķiem neteiktu, ja vien nevestu tur uz grīdas sēdošus personāžus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...