Jump to content

Momentfotokamera līdz max 100 eiro


Racer
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, interesē dāvanai Momentfotokamera (ir vēlme dāvanas saņēmējam tāda). Es pat nezināju, ka tādas atkal ir, jo domāju, ka ar Polaroid izbeigšanaos tas pasākums nav aktuāls :D , bet esot atkal populārs ar jaunākām tehnoloģijām. Ir kādam pieredze un ieteikumi?
Piemēram:

https://www.masterfoto.lv/lv/398-momentfoto-kameras

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Instax mini ir prikolīgs, bet vairāk kamera tomēr ir instax Wide formātam - to ir jēga knipsēt, jo kaut ko tai bildē var arī saskatīt. Mini tipsiki būs vairāk rotaļlieta, kas ātrāk paliks nejēdzīga.

Ā, un vismaz instax wide 300 rakstīts, ka ir "automātiska fokusēšana" - nav, ir 2 punkti uz kuiem uzliek asumu - viens uz hiperfokālo distanci un otrs tuvāk. Nekāda AF šiem nav, tas bija tikai Japanonly modeļiem.

Par polariodiem neko nezinu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

itanium

Ir Instax Mini 90, gadā kādas ~20 bildes tiek uzņemtas. Priekš likšanas uz ledusskapja pietiek.
Wide 300, protams, būs lielākas bildes, katra bilde arī dārgāk izmaksās.

Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 23 minūtēm , versatile teica:

Par polariodiem neko nezinu.

Es to vairāk kā sugasvārdu lietoju. ;) 

 

Man te kolēģis sīkajam arī to Instax paņēmis - teica, ka neko dižu nav jēga gaidīt un ar telefonu būs labākas bildes. Ieteica paskatīties mazo fotoprinteru virzienā, kur no dajebkā var drukāt. Jāpapēta.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

kuru instaxu paņēmis - mini? Tur jā.

"Ar telefonu būs labākas bildes" - viņam telefons uzreiz drukā?

Mazajiem fotoprinteriem ir 2 tipi - viens kā instax, uz tām pašām kasetēm un otrs termosublimācijas.

Termosublimācijas ražo lērumu atkritumu, bilde - jā, labāka, bet ir vēl viens privātuma risks - no izmestajiem kārtridžiem var izravēt plēves un uzzināt, ko esi bildējis.

 

Instax wide ir tiešām labs verķis un to bildi ir jēga kaut kur piespraust. Skaidrs, ka mākslu netaisīs.

Instax mini ir rotaļlieta, un bilžu izmaksas būtiski neatšķiras.

 

Plus, ja dāvana jaunietim - šobrīd trendā ir bildes kā no deviņdesmitajiem, ar blici purnā un tā. Lieliski atbilst.

Pirms 26 minūtēm , itanium teica:

katra bilde arī dārgāk izmaksās

Nedomāju, ka atšķirību var saukt par būtisku.

instax.PNG.dcef2135bd620565b6b6c59fe10bd0b7.PNG

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile

Es to instax wide mēdzu paņemt uz fotosesijām, kur meitiešus bildēju - riktīgi sajūsmā par taustāmu bildi uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Sākumskolas vecuma meitas ar draudzenēm ik pa brīdim spēlējas ar Instax Mini. Pieejami dažādu noformējumu foto rāmīši, kas dāmām ļoti patīk.

Ārpus telpām diennakts gaišajā laikā bildes sanāk +/- ciešamas. Iekštelpās nepieciešams tiešām labs apgaismojums, lai attēls būtu neizplūdis un ciešamā fokusā.

Kā jau augstāk bija minēts, tā tomēr ir vairāk rotaļlieta.

Link to comment
Share on other sites

Racer

Tomēr jauniete negribot polaroid tipa, jo nepatīkot rezultāts, vajagot digitālo ziepīti, bet no tiem ar maz ko var saprast (neesmu sen pētījis). Būs jāpalasa, jo ir no 60-100 eiro līdzīgi piedāvājumi.

Anyway, paldies par pieredzēm ar drukājošām kamerām, interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

@Racerieguglee tādu Polaroid Lab. Varbūt tas būs kas vajadzīgs.

 

Par tām instax kamerām - kāzu, vecmeitu ballīšu rotaļlieta sentimentam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , versatile teica:

Par polariodiem neko nezinu.

par jaunu esi, vienkārši ;)

pirms 5 stundām , Racer teica:

digitālo ziepīti

telefons ir mūsdienu digitālais ziepītis

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
pirms 2 stundām , ivo teica:

par jaunu

Nosacīti. Ir bijusi saskare ar vecajiem polaroidiem, bet kas jaunajiem un vai ir kaut kāds af vai nav, nezinu. Filmas nopirkt var, kamera šancē, gaņau ir ok.

Ja instaxu nomodo ar pieklājīgu optiku un piedzen ekspozīciju, rezultāti ir pat ļoti. Kā nekā, kārtīgs midformāts.

 

Racer, jā, ziepīši tagad ir trends. Iespējams, visaugstāk kotēsies kāds no oriģinālajiem, 10 gadus vecajiem. Manā pieredzē gan šiem ar laiku pasliktinās bildes kvalitāte, vismaz canon ziepjiem. 

Es jau jaunietim meklētu kko triecienizturīgu - ja izturēs kritienu no metra augstuma un līdz 10m zsm ūdens, spēs arī sieviešu somiņā vai čaļu mugurenē izdzīvot. Kādu laiku.

 

A vispār, fb vakar redzēju, tirgoja Sony MVC fotoaparātu ar visu disketi komplektā. Vot būs kolapss jaunajai paaudzei. Un tik par 20 eur.

Labots - versatile
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , versatile teica:

ziepīši tagad ir trends

nopietni? Interesanti, kāds tam iemesls?

Link to comment
Share on other sites

kaads
pirms 7 stundām , versatile teica:

Nezinu, bet kāzu foto trends šobrīd ir neasas bildes.

Lai mīļākie vai mīļākās nenočeko ka esi precējies, bildēs jau neko nevar saprast kas ar ko 😀

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
31.01.2024. , 15:23, versatile teica:

Nedomāju, ka atšķirību var saukt par būtisku.

 

Nez, mēs pēdējo reizi kartiņas priekš MINI pirkām par ~80 centiem gabalā (RDVeikals).

Protams, pat tad nav baigā starpība, ja gadā tiek uzņemti ~20 kadri :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Racer

Nu es kā topika aizsācējs mazliet padomāju, bet tomēr uzrakstīšu kā aplauzos. 

Tātad - trešdien man jaunatne paziņoja ka vajagot dāvanu uz 18 gadiem draudzenei - tipa polaroīdu, kas māk bildes drukāt no kameras līdz 100 eiro. Ieliku te postu un pats pazondēju, ka nekā sakarīga nav. Teicu, ka līdzīgs variants būtu mazs printerīts, bet mani pasūtīja. Tad tomēr būtu labi mazs digitālais fotoaparāts. Ok, uzmetu aci internetā, ka ir piedāvājumi internetveikalos. Tā kā uz sestdienu vajadzēja, sarunāju, ka aizbrauksim pēc darba piektdienā uz Elkoru (zinu, ka tur dārgāk, bet nopirksim).

Aizbraucām ap 6 vakarā uz Elkor - tur pilnīgs pisec - viss likvidēts kaut kāda siena priekšā un nodaļa kur kopā veļasmašīnas, tējkannas utt., bet fotoaparātu nav. Prasīju vai var dabūt? Tikai pasūtījums un pāris nedēļas. Mazliet iespringu un sāku zvanīties apkārt (RD electronics Masterfoto utt.) - nekur uz vietas nav mazo digitālo fotoaparātu - kādu stundu ņēmos. Beigās izdomājām un nopirkām mazo Xiaomi printeri bildēm, kas būtu cits stāsts kā gāja, bet nopirkām.

Loģiski, ka telefoni noteikti nodrošina ikdienas vajadzības un nav vajadzības pēc mazajiem fotoaparātiem (tur gan ir nianses ar lēcas izmēru), bet ja pirms visa šīs ņemtnes man kāds jautātu vai var nopirkt jaunu mazo digitālo fotoaparātu kaut kur uz vietas piektdienas vakarā, es būtu licis 1000 eiro, ka jā un būtu pakāsis. Es nesūdzos - tik stāstu faktus kāds lohs esmu, jo nočakarējos kādas 3h un izbraukalējos arīdzan... :D  

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

ULTRA

Ja kādam vajag, par brīvu atdošu šādu, ar pašsavākšanu pie Spices.

image.png.4d9bf2bec4a92908286b02b28214205b.png

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , ULTRA teica:

par brīvu atdošu

Par piecīti pakomātā negribi iemest?

3.02.2024. , 23:47, Racer teica:

vai var nopirkt jaunu mazo digitālo fotoaparātu kaut kur uz vietas piektdienas vakarā, es būtu licis 1000 eiro, ka jā un būtu pakāsis

Tak saku, trends tagad tāds, visi izpirkti :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...