Jump to content

Pazūd skaņas notifikācijas pie WhatsApp ziņas saņemšanas.


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds var iedomāties, kas tieši varētu būt par problēmu (manas līkas rokas, "viedie" WhatsApp vai Android settingi, gļuks), ka tikai un vienīgi WhatsApp notifikācijas (ziņas pienākšana) randomā netiek atskaņotas.
Jau neskaitāmas reizes ir bijis tā, ka it kā "nedzirdu", ka pienāk WhatsApp ziņa, bet tikai nesen sapratu, ka tās ziņas tiek piegādātas tikai ar vibrāciju (bez skaņas), lai gan ir ieslēgta gan skaņa, gan vibrācija. Vakar strādājot telefons stāv priekšā klavierei un telefona ekrānā redzu, ka pienāk WhatsApp ziņa bez skaņas notifikācijas. Pārbaudu skaņas settingus un viss ir ieslēgts. Nolieku telefonu atpakaļ uz galda un pēc minūtes pienāk vēl viena WhatsApp ziņa, bet tagad jau ar skaņu un vibrāciju. Draugiem prasīju, lai atsūta testa ziņas un tās visas pienāca ar sakaņas notifikāciju. Cik novēroju, tad klusās ziņas tiek piegādātas, ja telefons kādu brīdi ir stāvējis nekustināts, bet arī ne vienmēr.

Nevienai citai aplikācija (sms, internetbakai u.c.) es šo neeemu novērojis, tāpēc nesaprotu, kas šai aplikācijai ir tie mistiskie settingi un kā piedabūt, lai katras ziņas pienākšana būtu ar skaņas notifikāciju.

Link to comment
Share on other sites

lexxx

Šitā man līdzīgi ir bijis lētajiem samsungiem, kuriem rams pilns. 

Ja tavai trubai nav vismaz 8 gigi, vari to izmest miskastē 😅

Link to comment
Share on other sites

ridao

Tieši tas pats gan man, gan sievai arī ar Samsung dārgo galu (S21 un S22). Pārsvarā gan, kad abi atrodas vienā Wi-fi tīklā un tiek pārsūtītas ziņas no viena uz otru. Aifonam nekas tāds nav novērots.

Link to comment
Share on other sites

maize

Pāris reizes ir uzpeldējusi līdzīgā problēma tieši ar Samsung un Whatsapp. Atrisinājās parasti ar updeitu.

Var pačekot:

Whatsapp: Notifications > High Priority notifications + Vibration = Default

Phone Notifications > Whatsapp > Message notifications > Show Notifications + Pop Up Window + Vibrate + App icon alert + Block Screen = Show content

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tagad skaidrs, ka gļuks ir Samsunga dārziņā, nevis manā skatā uz pasauli (ekrānu).
Kaut kad vajadzēs saņemties uz dažu gigabaitu pārinstalāciju, bet laikam to procesu novilkšu līdz pēdējam. Tagad vismaz mazāk traucēšos uz spama ziņām.

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Xperia tas pats. reizēm nav paziņojuma. nekāda, ne vibrācijas ne skaņas.

Neko nedarot pēkšņi atkal ir viss kārtībā. Es drīzāk teiktu - pašas app gļuks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
IMANTS

Man tas pats ar iPhoneX.

Esmu uzlicis notifikācijas. Bet viss kluss.

Paralēli uz Win7 datora ir šim telefonam piesaistīts Whatsapp. 

Te paziņojumi pienāk (kad Whatsapp ieslēgts....)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...