Jump to content

Viss par un ap dzīvi UKejā


Stasss
 Share

Recommended Posts

(labots)
Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Nez, man piemēram nav skaidrs, kāpēc ballītē vajadzētu šņaukt tā vietā, lai forši, ar baudu iedzertu savu alkohola devu. Gribas būt kā visi vai uz slabo paņem.

 

Liels procents Latvijas cilvēku nevar panest alkaholu un paliek agresīvi un tad sit citus vai savu sievu.

Ja tos nomierina zālīte vai kautkas šnaucam visiem mums būtu labāk. Tas tur izdancosies, paraudās un neleksies ar citiem.

 

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 4 minūtēm , Laxe teica:

Ja tos nomierina zālīte

Tad jau KCN nomierina daudz labāk.

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

kāpēc ballītē vajadzētu šņaukt tā vietā, lai forši, ar baudu iedzertu savu alkohola devu.

Kā tu domā kādēļ jaunieši pirmām kārtām vispār dzer ballītē un ik tieši pirms?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@Zin..., es nezin. Tāpēc, lai pēc tam iešņauktu? Kādreiz jaunībā pirms dzērām drosmei, līdz beidzot nāca apskaidrība, ka foršākajām meičām tie apdzērušies duriki nemaz nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Nu re saprati - šņauc vai dzer drosmei un jautrībai. Katrā viela tik savādāk izpaužas, bet iemesls ir vienāds. 

Atšķiras gan rīti un kaa notiek ja glāzīte vai kas cits par daudz.

Ir arī cits iemesls kādēļ tiek lietota viena vai otra viela - izmaksas un tad nosvērās par vienu vai par otru.

Es neaizstāvēs narkotikas vai alko, abi briesmīgi, ja kas.

 

Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 2 stundām , Zin... teica:

Nodzerties daudz vieglāk nekā nošņaukties ar tīru kokaīnu

Pilnīgas muļķības.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Nu ja tev lieki daudzi tūkstoši ko iztērēt tam kokam, tad muļķības jā. Parādi man kādu nosnjaukushos kokaīnu bomzi

 

Par amfetamīnu, ketamīnu un citiem jaukumiem nav bazara. Bet tāpat, veiksmīgi var nodzerties 2 gados ja vēlies. 

 

Alko ir daudz vienkāršāk un lētāk pieejams.

 

Amerikas statistika par alko un koka saistiitaam nāvēm - 120k pret 20k

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nezinu, Tu varbūt to neatceries, bet 90-tajos ...2000-šajos jauniešu seriāli un arī filmas par jauniešiem bija vienkārši katastrofālas - tusiņi ar nebeidzamām iedzeršanām, ...ja tu esi beidzis skolu, bet vēl nevainīgs, tad ir 3.14zģec, esi lūzeris un vispār ej nošaujies. Jā, arī "Amerikāņu pīrāgs" 😉 (pirmais bija ok). Lai arī toreiz biju diezgan jauns 🤣, skatījos un ohujeval. Tāpat kā ohujeval par, piemēram, "Brigādi", "Bumeru"  un tamlīdzīgiem. Pat tagad man nav izkristalizējies viedoklis, kas tas bija. Vai tiešām apzināts gājiens ievirzīt lietas attiecīgā gultnē vai lietas virzījās pašas un tas bija vienkārši attēlojums. Bet tas, ka tā bija degradācija, ir pilnīgi viennozīmīgi (mans viedoklis 😉).

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Parādi man kādu nosnjaukushos kokaīnu bomzi

Par bomžiem oponēšu - tas arī, protams, ir tikai mans viedoklis, bet bomzis nekļūst par bomzi konkrēti no dzeršanas, vienkārši viņš dzer. Jā, gan jau ir izņēmumi.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Nezinu, Tu varbūt to neatceries, bet 90-tajos ...2000-šajos jauniešu seriāli un arī filmas par jauniešiem bija vienkārši katastrofālas - tusiņi ar nebeidzamām iedzeršanām

Es neesmu tik jauns , lai neatcerētos.

Popkultūra par alko, narkotikām un agrāk arī cigaretēm. Un tas joprojām ir "stilīgi un normāli"

Tiesa, cigaretēm gan laikam noriets gan.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Un Tevi vārdā "popkultūra" nekādi neizbrīna daļa "kultūra"?

OK, skaidrs, ka mūziku pasūta tie kam ir nauda un ja rīt izdomās, ka sekss ar droniem ir cool, tad... Bet Tu arī esi gatavs iet tajā pavadā?

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Nu ja negribi vārdu - kultūra. Izmanto - trends.

Saku, islāms tad jau tev ideāla reliģija, neļauj šotus dzert un špricēties. 

 

Par to ko kāds izdomas vai nē. Nešaubos, ka kāds arī šobrīd mēģina savu mantību iebāzt skaļruņa fāzinvertorā vai izputējā. Šaubos vai daudzi būtu gatavi iet tajā pavadā.

No otras puses, nešaubos, ka pienāks brīdis, kad katrs varēs izprintēt savu sapņu sievieti un pamēģināt 😄

Link to comment
Share on other sites

Es tik zinu vienu labu paraug zālītes smēķētāju kas pa kluso darba laikā žāli smēķēt skraidija un lai balancētu to dzēra ~2-3 redbull buņdžiņas. Beigās pus roku atgrieza ar zāģi.

 

Nē nē zālīte neizraisa atkarību.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Zin... teica:

kad katrs varēs izprintēt savu sapņu sievieti un pamēģināt

Mja... nu tas laikam nav priekš manis 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

 

Saku, islāms tad jau tev ideāla reliģija, neļauj šotus dzert un špricēties.

 

Saudī arābija ir narkomānu pasaules galvaspilsēta lietotāju un izlietotā apjoma skaitā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Saku, islāms tad jau tev ideāla reliģija, neļauj šotus dzert un špricēties. 

Reliģija savā būtībā ir tupums. Kāpēc visi iedomājas, ka obligāti vajag reliģiju? Jūs tiešām esat tādi lupatas, ka vajag ticēt, ka kāds jūs vada?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

e = d

Tu tak pats tici efektīvajiem! labi netici, bet zini, ka viņi mūs vada. 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, e = d teica:

Tu tak pats tici efektīvajiem! labi netici, bet zini, ka viņi mūs vada. 

Redzi..., šis ir Tavs kā dolbajoba radījuma ar īpašām vajadzībām delīrija murgs par maniem uzskatiem.😉

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
pirms 1 stundas , Zin... teica:

 

Es neaizstāvēs alko, abi briesmīgi, ja kas.

 

Alko ir brīnišķīgs, bet briesmīgs esi Tu 😃

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Tuubijs teica:

Alko ir brīnišķīgs, bet briesmīgs esi Tu 😃

Cik bieži sit savu sievu?

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Kopš Stambulas konvencijas ir jājautā otrādi 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 1 stundas , Zin... teica:

Alko ir daudz vienkāršāk un lētāk pieejams.

Tas ir nekorekti, ja vērtējam iedarbību. Skaidrs, ka ar alko ir lētāk un vienkāršāk aiziet, bet tas nekādā mērā nepamato to, ka narkotikas ir medicīniski sliktākas.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
pirms 1 stundas , Laxe teica:

Cik bieži sit savu sievu?

IMG_6433.thumb.jpeg.2180a6021b2f99df5f29d723b540eb37.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Racer

Ā, vispār, lai būtu godīgi. Andris mani besī pasaulīgās tēmās ( gan jau es viņu ar), bet viņš man palīdzēja ar Iptv  arhīvu linku saprašanu. Paldies, Andri! 😉

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jurkins

Tfu pļa... jau gribēju jautāt... hmm nu pačurāt dušā vēl 🙄, bet pa lielo 🤪:swoon2:. Un tad aizvilku līdz priekšpēdējai bildei un sapratu, ka tik traki nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

guļamistabu un dušu

patiesībā, vienīgā problēma ir mitrums... ja tā duškabīne būtu līdz griestiem ar atsevišķu nosūces ventilatoru, pilnīgi ok... super mini dzīvoklīši esot modē Eiropā tagad...

tagad ieejot karstā dušā, pēc ~30 sekundēm ieslēgsies akustiskais ūdens patēriņa limiters pie griestiem... :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , Athlons teica:

super mini dzīvoklīši esot modē Eiropā tagad...

Cik nu viņi tur modē un cik vienkārši trūkst dzīvojamās platības.

Nesen par vienu 16m2 garāžu pārtaisītu par tirgoja pa 200k 😂

 

CJ-Hope-Alpine-Road-property-before-4-e1

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Kādu laiku atpakaļ tepat LV redzēju "dzīvokli" uz īri, nu nepārspīlējot tā bija istaba, kurā bija ielikta duša, tronis un dīvāns. Apmēram 8-10m2 varbūt, kkur Matīsa ielā, kas atceras, kur bija vecais M79. Aizgāja uz īri ļoti ātri.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Studentam vai strādā šeit/dzīvo citur variantam nekāda vaina. 

Link to comment
Share on other sites

binary
1.03.2024. , 16:18, AndrisBB teica:

Cik nu viņi tur modē un cik vienkārši trūkst dzīvojamās platības.

Nesen par vienu 16m2 garāžu pārtaisītu par tirgoja pa 200k 😂

 

CJ-Hope-Alpine-Road-property-before-4-e1

160k, https://www.rightmove.co.uk/properties/136877393

Iekšā izskatās pat tīri glīts.

Kā redittā joko, pēc 10 gadiem šo varēs notirgot par 500k.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Nenu ja nekas īpaši nemainīsies, tad tā jau būs. Ja to garāžu var izīrēt un tur ir potenciāla peļņa, tad kāds jau nopirks.

Lētāk par kautkādi 1300 jau tagad studio dzivokli atrast nevar (cik nu viņi te ir).

500k varbūt nebūs, bet nu 'nākamajos 10 gados' prognozē ka iedzīvotāju skaits pieaugs par 7 miljoniem. Kautkur jau būs jādzīvo, pieprasījums/piedāvājums darīs savu 😂. Neko jaunu jau jēgpilnos daudzumos nebūvē.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Lētāk par kautkādi 1300 jau tagad studio dzivokli atrast nevar

Nu un tas arī sanāk tai garāžai - tāda aptuvenā tirgus vērtība parasti "uz aci" ir nosakāma ņemot mēneša īri, reizinot ar 120. Nu un tad klāt visādi bonusi vai mīnusi.

1300*120 = 156k.

 

Problēma nav garāžā, problēma ir tajā, ka ir gribētāji/vajadzība spiež maksāt 1.3k par "studio".

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Tagad gan vairs nav tik izdevīgi un liela daļa 'izīrētāji' tirgo nost (jeb precizāk sāka tirgot nost jau pirms gada), dēļ tā ka procentu likmes pieauga.

Pirmstam izīrēšanai modē bij hipotēkas, kur tu maksā tikai % likmi, aka. by-to-let un likmes bij ap 2-3%. Tagad uzlekušas ap 5-7%.

Ja pieņem 3% likmi, tad gadā no 160k sanāk 4800, jeb 400 mēnesī.

Ja tagadējā 6%, tad gadā 9600, mēnesī 800.

 

Pieskaitot visus citus izdevumus, nodokļus par ieņēmumu utt, tad mazāk par tiem 1300 arī prasīt nevar, lai kautko nopelnītu.

Bet nu tie 160k jau lēti, dzīvokli pa 160k Bristolē nenopirkt (vainu sāksies kautkādi pabriesmīgi piedāvājumi ap to cenu), kautkas cilvēcīgs sāksies ap 200k. Varbūt kautkādā pensionāru associācijā (bet tur laikam beigās viņi patur dzīvokli), vai arī kautkādi šārētās īpašumtiesības, kur pērc tik kautkādus 50% no dzīvokļa un par p'\arējo maksā īri.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

MarisO
1.03.2024. , 11:09, AndrisBB teica:

tikai 1550 mēnesī.

 

Tik dārgi pat Bristolē?   Es tāpēc vairs nedzīvoju Londonā.  Es pārvācos uz Aldershot (iekš Hampshire).

27.01.2024. , 16:30, Zin... teica:

Kā pilīte tā divu nedēļu- mēnesi plosts, nauda pa 0 un slimnīca. Tā līnija laikam ir šaura. 

 

Kāds vājprāc.   Es tikai dažreiz iedzeru alu.  Bet tikai vietējo 🍺Comfortably numb - te ir tāds alus 🍻

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Bet nu tie 160k jau lēti, dzīvokli pa 160k Bristolē nenopirkt (vainu sāksies kautkādi pabriesmīgi piedāvājumi ap to cenu), kautkas cilvēcīgs sāksies ap 200k.

Kas šeit ir pabriesmīgs un/vai necilvēcīgs? Vai ja nekā necilvēcīga nav, tad kas veido vēl 125k papildus sludinājumā norādītajam ciparam?

https://www.zoopla.co.uk/for-sale/details/66706577/?search_identifier=212d7999bac9548abf69570fa9f9ba8e9979a1c10b5e9f66a8331b210396678f

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
pirms 1 stundas , binary teica:

Kas šeit ir pabriesmīgs un/vai necilvēcīgs?

Tas ir 'shared ownership', jeb pa tiem 76k tu nopērc tikai 40%, par atlikušajiem 60% jāmaksā būs īre. Sludinājumā nav minēts cik ir īre, bet nu domājams ka vēl kādi 500 - 800 mēnesī kā minimums.

Plus tur vēl 480 service sharge.

Maz ticams ka viņi grib arī pārdot 100% (teorētiski 190k), jo tā 'īres' daļa arī pa lielam ir tā, kur viņi plāno iegūt to lielāko peļņu.

 

Plus pieskaiti ka faktiski visi dzīvokļi Anglijā (Velsā, Skotijā utt savādāk) ir 'Leasehold', kas nozīmē ka tu nopērc tiesības uz līzi, teiksim uz 99 gadiem. Kuru tev kautkādā brīdī nāksies pagarināt, kas parasti nav lēts prieks. Ja nepagarini, tad vērtība vienkārši krītas, vai arī pēc tiem 99 gadiem nāksies izvākties.

 

Jēb īsumā, tu pa tiem 76k nopērc 40% no līzes uz 99 gadiem. Kādi būs līzes pagarināšanas noteikumi/izmaksas pēc 10 gadiem, kāda būs īre, kas to lai zin. Jālasa sīkā druka līgumā.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Racer

Ukejā vajag popularizēt latviešu folkloru! Te ir labs piemērs:

 

 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 40 minūtēm , maize teica:

zrādās, kādā aptaujā, ukisti uzskata, ka viņiem viss ir vislielākajā irsā

Vienīgie, kas uzskata, pa vieņiem viss ir vislabāk, dzīvo krievijā, un, iespējams, Ziemeļkorejā.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...