Jump to content

Vai tavam bērnam jau iedeva dzimuma maiņas tabletes?


Kitai
 Share

Recommended Posts

14.01.2024. , 20:55, Zin... teica:

Tā tava bilde ir ļoti liels izņēmums, arī puvušajos rietumos.

tas pagaidām jo tv un radio aktīvi iestājas ar savu 'skaidro' nostāju pret izvirtušo un citu puvekļu apspiestību un tiesībām.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

...un Amerikā melnos sit.

 

Lai iestājas, tas nenozīmē, ka uzreiz vairāk vīrieši sāks vilkt pupturus.

Link to comment
Share on other sites

Kitai

kāds naivums - bērni, jaunieši šādā veidā tiek debilizēti, tad nav brīnums ka kādā brīdi kādam sāk jukt who is who.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Jā, jā, UK pilnas ielas ar puikām svārkos un meitenes ar ezīti uz galvas. 

 

Mazāk krievu mēslus skaties 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kitai

standarta pastalnieka retorika, ka aizskar izvirtušos, tā rusņas stipendiāts. :D turpini vien skatīties propogandonus.  

 

p. s. žēl par tavu kariņu. :D lai gan nē, - nav. 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Standarta vates leksika - pastalnieks, geji, propogandoni un protams - Kariņš

 

Jo dziļāk laukos, jo vairāk uztraucas par kaut kādiem puikām svārkos un izteikti patīk runāt par to.

 

Laucinieki nav pieraduši kā Rīdzinieki kur viņiem jau no bērnības sprauž dupsī tapēc kulturālais šoks kad tie redz šitādas radības kas māca bērniem propagandu.

Tev vajadzētu būt iecietīgākiem pret minoritātēm lauciniekiem tu lielgalvi (biggot).

 

Drag-queens-read-to-children-at-public-l

 

Un tad ik pa laikam visi šitie spraudēji izrādās varoņi

Citēt

“A media spokesperson for the library confirmed one of the program’s drag queens, Tatiana Mala Niña (Tatiana “Bad Girl”), is Alberto Garza, a 32-year-old child sex offender. In 2008, he was convicted of assaulting an 8-year-old boy.” He was sentenced to five years’ probation and community supervision. The Texas Sex Offender Registry says Garza is at “moderate” risk of reoffending.

“In our review of our process and of this participant, we discovered that we failed to complete a background check as required by our own guidelines,” library officials said in a statement. “We deeply regret this oversight and the concern this may cause our customers.”

 

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Nez, bija (vairs nav lokācijas dēļ) man draugs, kas ļoti ilgu laiku bija ļoti nelaimīgs. 

Tad vienā brīdī viņš sāka valkāt kleitas un kļuva laimīgs.

Es, protams, nesaprotu, kas viņam darījās galvā, bet, ja tas dara viņu laimīgu un man nekādi netraucē (nevienam neuzspiež), kāpēc nē?

Tas taču ir tikai apģērba gabals, kas vēsturiski tika asociēts ar kādu konkrētu dzimumu.

 

 

Par tiem uzbrukumiem, izvarošanām utt. - da labi, it kā heteroseksuāli vīrieši, kuri valkā bikses, neko tādu nedara...

 

Labots - itanium
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 40 minūtēm , Kitai teica:

kāds naivums - bērni, jaunieši šādā veidā tiek debilizēti, tad nav brīnums ka kādā brīdi kādam sāk jukt who is who.

Piedod, bet izklausās, ka tu dzīvē sen neesi ne ar vienu bērnu/jaunieti runājis. Nekas tur daudz nav mainījies, izņemot apsēstību ar telefonu un soctīkliem. BET pieaugušie mūsdienās nav diži labāki.
Jaunieši ir dažādāki un kultveidīgāki nekā pieaugušie (kā tas bijis vienmēr). Vienā skolā atradīsi dažus netradicionālos, kuriem tas cauri spīd un tajā pašā skolā atradīsi grupas, kas viņus apceļ (kā tas bijis vienmēr). Soctīklos gan tu redzēsi tikai īpatņus, jo viņiem ir skatījumu reitings.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , TOoMoOT teica:

BET pieaugušie mūsdienās nav diži labāki.

Tie pieaugušie nu jau ir jaunieši, kuri bija jaunieši soctīklu augšupejas laikā. Tā kā tas ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Pirms 10 minūtēm , itanium teica:

Tas taču ir tikai apģērba gabals, kas vēsturiski tika asociēts ar kādu konkrētu dzimumu.

Starp citu, rozā krāsa un zīda zeķbikses savulaik bija tieši vīrišķu apģērba elementi.
Par grieķu uzskatiem, kāda ir inteliģenta cilvēka, em, mantība, ar varētu padiskutēt.

Un iesaku ieiet kādā jūkeja galējo ziemeļu pabā pietkdienas vakarā un pateikt - de fok iz dis šaite, vai iz a mēn vērin a skērt, zec nat menlī!

To l.ohu pēc tam kādā lochā atradīs.

Labots - versatile
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

krievu propogandas viedokļiem

@Zin..., a davai beidz dzīt šito tuftu - ja man nepatīk visa šitā transgenderisma un citu huiņu propaganda, tad tam nav nekāda sakara ar krievu propagandu un putinu. Jā, ok, protams, ka tie, kas ir krievu propagandas laukā, neatzīst šitos transus par normāliem, bet nebūt visi tie, kas neatzīst transus par normāliem, ir krievu propagandas laukā.

Vēl vienkāršāk, ja man negaršo austeres un Jankam negaršo austeres, tad tas nenozīmē, ka mēs abi esam slepenajā antiausteru sektā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Jurkins teica:

ir krievu propagandas laukā

Neko neapgalvoju, bet jebkura propaganda strādā vislabāk, ja tās laukā esošie uzskata, ka nav tās laukā.

Kā man viens pazīstams, savulaik uz rus pārcēlies vietējais teica 25.02.2022. - nepatīk te cilvēkiem putins, bet nu tos ukraiņu fašistus gan ir jāsit; "raspjatij maļčik" ar pieminēja. Bet propagandas ietekmē neesot, tas es, kas pārāk daudz skatoties televizoru.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

Geji, transi utt. ir sabiedrības īpatņi.

Visas sabiedrības, visos laikos ir atstūmušas īpatņus. Tas par propogandu neliecina.

Propogandas indikātors ir, kad īpatņus sāk vainot pie visādām esošām vai neesošām problēmām. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

ja man nepatīk visa šitā transgenderisma un citu huiņu propaganda, tad tam nav nekāda sakara ar krievu propagandu un putinu.

Jauki, es arī nemīlu transus, bet man ir pietiekami galva uz pleciem, lai saprastu, ka nekādas konvencijas (interesanti vispār kā apgaismotie savilks kopā Stambulu ar dzimuma maiņām), TV sižeti vai radio raidījums neliks pēkšņi sevi uzskatīt par sievieti vai iet aiztikt mazus puisíšus uz ielas. Puse no nacionālās radio stacijas runātājiem ir geji šeit, to neviens neslēpj un pēkšņi visi tagad arī vēlēsies tādi būt?

Bet kitai ne pirmo reizi runā ar vārdiem - pastalnieks, genderi, rietumu izvirtības un citi krievu propogandas mīļākie vārdi.

 

Vēl kas, par dibenu izpriecām tieši visvairāk mīl runāt tie, kas nespēj pateikt "slava Ukraine". To var novērot kaut vai zinu komentāros vai krievu telegram kanālos. Jo vairāk esi iekšā tajā krievu pasaule, kas ir tikumības pilnā, jo vairāk runā par dibeniem un gejiem.

 

Visbeidzot, valsts pirmā galvā ir no skapja ārā. Tiešām kādam joprojām tas traucē un kāds tiek ar to ietekmēts? 

 

Mazāk uzmanību pievērsīs tiem perversajiem, mazāk vispār kādu tas viss kratīs.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Kitai
Pirms 49 minūtēm , Zin... teica:

Vēl kas, par dibenu izpriecām tieši visvairāk mīl runāt tie, kas nespēj pateikt "slava Ukraine". To var novērot kaut vai zinu komentāros vai krievu telegram kanālos. Jo vairāk esi iekšā tajā krievu pasaule, kas ir tikumības pilnā, jo vairāk runā par dibeniem un gejiem.

 

Visbeidzot, valsts pirmā galvā ir no skapja ārā. Tiešām kādam joprojām tas traucē un kāds tiek ar to ietekmēts? 

 

 

Tieši tu esi zombijkastes upuris - verga dvēsele, kurš nenormālo uztver kā normālo.

Ar tevi sarunu beidzu!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

citi krievu propogandas mīļākie vārdi.

A varbūt palestīniešu propagandas. A varbūt ne propagandas, bet viņš tieši tā domā.

 

Savukārt autors, šķiet nesaprot, ko viņš grib. Pārvākties vai nepārvākties. Kādreiz, kad sāku mācīties Rīgā, vispār ne es ne citi lauku puikas vispār nedomājām par kaut kādām motivācijām vai iespējamajām grūtībām. Laikam cilvēku psiholoģija mainījusies. Jeb tas tagad moderni.

 

Link to comment
Share on other sites

Zin...
1 stundu atpakaļ, Kitai teica:

Tieši tu esi zombijkastes upuris

Nav man TV antena un arī IPTV īsti neskatos 🥲

 

Slava Ukrainai!!! krievija un vēl jo vairāk viņu līdzskrējēji nav tikumības paraugs😘

 

1 stundu atpakaļ, Kitai teica:

Ar tevi sarunu beidzu!

Forši, beidzot man būs laikā uzvilkt kleitu.

 

Trenuškas ir dzīve 😄 kopš to atklāju, arvien grūtāk piespiest sevi džinsus uzvilkt

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 4 stundām , versatile teica:

Neko neapgalvoju, bet jebkura propaganda strādā vislabāk, ja tās laukā esošie uzskata, ka nav tās laukā.

Skaidrs! Tu taču neatzīsi, ka esi rietumu piterasu tolerantasu propagandas laukā.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

Tu taču neatzīsi

Kā to ņem. Vai vēlies parunāt par pastafariānismu kā vienīgo pareizo reliģiju 21. gadsimtā?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

offtopic:

Reliģija nevar būt pareiza vai nepareiza. Reliģija jau defaultā ir gļēva slēpšanās no realitātes.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu redz, to saka tava reliģija. Jā, ticēt, ka nav, kam ticēt, ir reliģija.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nekā cita nav. Ir tikai reliģija. Pi..ec! Tfu! Āmen!

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Āmen!

Kur iepirdi ar savām veco ebreju pasakām?

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 5 stundām , Kitai teica:

Ar tevi sarunu beidzu!

Nujā,dēļ tās fizionomījs vien!!! 😄

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Zin... teica:

Bet man ir liels riebums pret visādām folijgalvu un krievu propogandas viedokļiem. Kitai ne pirmo reizi izcēlies kā viņam krievu TV ir galvu paskalojis.

 

Visi kas man nepatīk ir KRIEVI!!! KRIEEEVIII!!!

Un tādi sabiedrības pretenciozie cilvēki rietumos brīnās un vaimanā kapēc tie kurus visus viņi apsaukā, apvārdo un nomelno pekšņi nospļaujās un ievēl Trumpus.

 

Smieklīgi redzēt tās pašas saiknes.

 

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

 Man arī nav pretenziju pret Gejiem un Tranzītiem kas ir tagad Latvijas līmenī. Lai atļauj precēties ja tik ļoti viņiem vajag. BET adoptācija tas jau cits jautājums kur atkal garantija ka divi geji neadoptēs bērnu lai tā būtu viņu seksa rotaļlieta?

 

Bet paskatoties uz kurieni tas noveda LGBT un Tranzītus Kanādā/Amerikā un daudzās rietumu valstīs. sorry tev jābūt pilnīgam tumsonim lai aizstāvētu Pederastus kur katrs otrais grib tikt klāt berniem un ir sex ofenderu listēs.

Un tas ka deļ 0.001% sabiedrības visiem tagad jāļauj tiem dancot un klaunoties virsū bāžoties visur.

 

Un tāda visatļautība degenerātismam noved jau pie 2023 kur bērnus piespiedu kārtā kastrē ķīmiski un neatgriezeniski pret vecāku velmēm. kā tas notiek tagad rietumos.

Ignorē to ka 50% Tranzīti uztaisa pašnāvības un visus gadijumus kur tagad jau pirmie Tranzīti pēc ~5 gadiem meģina runāt vai meģināt kautkā atgriezties atpakaļ uz viņu normālo dzimumu bet deļ neatgriezeniskām procedūrām tas nav iespejams vairs.

 

Visu šito Transformeru un Tranzītu desmitgadi atcerēsies kā moderno Lobotomiju, un vari neticēt man bet uzliec pec 10 gadiem atgādīnājumu un paskatīsimies.

 

 

Labots - Laxe
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 1 minūtes , Laxe teica:

BET adoptācija tas jau cits jautājums kur atkal garantija ka divi geji neadoptēs bērnu lai tā būtu viņu seksa rotaļlieta?

Kur garantija, ka "normālajā pārī" tēvs nesāks izmantot bērnu par seksa rotaļlietu? Jeb bērnus izmanto tikai divi vīrieši? Ir kāds pētījums cik no adoptētajiem tiek izmantoti un cik no izmantotajiem ir geji un cik negeji 

 

Pirms 3 minūtēm , Laxe teica:

Un tāda visatļautība degenerātismam noved jau pie 2023 kur bērnus piespiedu kārtā kastrē ķīmiski un neatgriezeniski pret vecāku velmēm. kā tas notiek tagad rietumos.

Un vēl smidzina tās vielas no debesīm, kas tev liek augt pupiem un vēl špricē to indi, kas liek balsot par Baidenu. Galu galā, kaujas odi arī var sakost.

 

Pirms 4 minūtēm , Laxe teica:

Ignorē to ka 50% Tranzīti uztaisa pašnāvības

Dzirdēju, ka visiem potētajiem divi gadi bija dots dzīvot. 

Kastrēts šajā gadījumā vajag mātes, kas izdomā savu bērnu pārtaisīt par ko citu, ja tiešām izdomā. Kaut kā aizdomas, ka atkal uz rokas pirkstiem saskaitāmi gadījumi.

 

Pirms 5 minūtēm , Laxe teica:

sorry tev jābūt pilnīgam tumsonim lai aizstāvētu Pederastus kur katrs otrais grib tikt klāt berniem un ir sex ofenderu listēs.

Ir jābūt pilnīgam tumsonim, lai jauktu vienā maisā homoseksuālismu ar pederastiju un vēl zeķubikšu/parūku vilkšanu, lai pievērstu sev uzmanību.

Es iestājos par pederasti kastrēšani, neatkarīgi no tā vai viņiem patīk vīrieši vai sievietes. Bet pederasts nav = homo = drag queen. 

 

Jeb visi tie, kas parkos virina mēteļus, raksta 11 gadīgai Alisei vai Kārlim ir geji zeķubiksēs?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

 Bet pederasts nav = homo = drag queen. 

 

 

Protams ne visi LGBT biedri ir pederasti.

Bet gandrīz visi pederasti ir homo un drag queen un LGBT biedri.

 

Par parejo nekomentēšu tu esi tumsonis ja noliedz to ka Transformeri taisa pašnāvības un to ka ir lielāka iespēja ka cilvēki ar seksuālām nosliecēm būs tendēti un seksualitāti ar berniem.

Pietam vienkārša matemātika, Divi krāni = Divas reizes lielāka pederastijas iespēja.

 

Un tad mēs ignorēsim tādu intresantu faktu un realitāti ka Divu Geju laulātie gandrīz visos gadijumos adoptē puikas. nez kapēc.

Un ignorēsim to ka geju vecākiem bērni arī uzaug par gejiem bet tie kas tomēr atgrūž gejismu tiek vardarbīgi un psiholoģiski ietekmēti tādās ģimenēs.

Labots - Laxe
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 6 minūtēm , Laxe teica:

Pietam vienkārša matemātika, Divi krāni = Divas reizes lielāka pederastijas iespēja

Internets un pētījumi ar reāliem skaitļiem saka ko citu, nepaslinkoju, pameklēju , būsi vīlies cik % gadījumi ir hetero un kādēl un cik geji 🤪🤪🤪

Bet nu matemātika interesanta un "loģiska" tev. 

 

Pirms 6 minūtēm , Laxe teica:

Par parejo nekomentēšu tu esi tumsonis ja noliedz to ka Transformeri taisa pašnāvības

Vēlreiz - kur piespiedu kārtā bērniem maina dzimumus un kur ir dati, ka 50% pēc tam nolec no tilta?

 

Man interesē reāli informācijas avoti, parādīsi, piekritīšu.

 

Pirms 7 minūtēm , Laxe teica:

Divu Geju laulātie gandrīz visos gadijumos adoptē puikas

Atkal - būs avots?

 

Pirms 8 minūtēm , Laxe teica:

Un ignorēsim to ka geju vecākiem bērni arī uzaug par gejiem

Jā, pastāv lielāka iespēja, atradu.

 

Pirms 8 minūtēm , Laxe teica:

bet tie kas tomēr atgrūž gejismu tiek vardarbīgi un psiholoģiski ietekmēti tādās ģimenēs.

Avotu :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Anyways es tev novēlu lai tavs bērns ir samulsis tīņa gados un lai viņu skolās visādi in drag parliecina lai maina dzimumu un tad iedod zāles kas neatgriezeniski maina viņu dzimumu bez tavas zināšanas. un ja tu meģināsi viņu parliecināt pret to lai tevi arestē.

Jo tas ir tas ko tu tagad shillo priekš Latvijas.

 

https://www.express.co.uk/news/politics/1853950/snp-latest-news-humza-yousaf-transgender-laws

 

https://nypost.com/2021/03/18/man-arrested-for-discussing-childs-gender-in-court-order-violation/

 

https://eppc.org/publication/is-it-emotional-abuse-for-parents-to-deny-a-childs-transgender-claims/

 

Jo bērns kam nav 18 gadi var izvēlēties mainīt dzimumu kad viņam kāds to iestāsta. un tas IR NORMALI.

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 18 minūtēm , Laxe teica:

Anyways es tev novēlu lai tavs bērns ir samulsis tīņa gados un lai viņu skolās visādi in drag parliecina lai maina dzimumu un tad iedod zāles kas neatgriezeniski maina viņu dzimumu bez tavas zināšanas

Da, da. Pilna skola ar drag, kaa to vien gaida, lai iedotu tableti bērnam, lai viņam nokrīt krāns. Tik kāda jēga viņam būs no tā bērna, nevarēs tak seksuāli pienācīgi izmantot un tā :(

 

Neuztraucies, abiem puikām ir veselīga interese par meitenēm, cik nu viņu vecumā var būt ;)

 

Atkārtošos vēlreiz, vari tur fantazēt cik gribi. Bet realitāte ir tāda, ka bērniem skolā stingri māca nerādīt ne saviem vienaudžiem vai citiem savas "private parts" un vēl jo vairāk aizskart tās. Par to pēc tam ir liels hajs kur tiek izsaukti vecāki uz skolu. Tāpat ir saucamais safeguarding, pat pārspīlēts safeguarding visā skolas sistēmā. Kur neviens pieaugušais no skolas nedrīkst pieskarties bērnam bez vajadzības. Ja kas tāds notiek, kāds to redz vai bērns pasaka, viss, karjera beidzas. Bet nu tu savā iedomu pasaulē gan jau domā, ka vīrietis kleitā bērnam māca, ka puika nav puika un stāsta kā dabūt konfektes no vecākiem vīriešiem.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Tajos "drūmajos" laikos, kad es gāju skolā, mums nemācīja nerādīt saviem vienaudžiem vai citiem savas "private parts". Da, pļāāā🤣, nevienam vispār nekas tāds nenāca prātā.  No vārda vispār. Mēs izbaudījām bērnību. Un tam nav nekāda sakara ar politisko iekārtu. Atļaušos apgalvot, ka tieši tāpat bērnību izbaudīja bērni UK. Un viņiem arī nebija vajadzīgs "seksuālās uzvedības konsultants". Acīmredzot pa šo laiku kaut kas ir mainījies. Un ne uz labāko pusi. Lūk tur ir problēma. Risinājums? Nav! Atslābstam un uzliekam mīksto.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Jurkins teica:

Tajos "drūmajos" laikos, kad es gāju skolā, mums nemācīja nerādīt saviem vienaudžiem vai citiem savas "private parts". Da, pļāāā🤣, nevienam vispār nekas tāds nenāca prātā.  No vārda vispār. Mēs izbaudījām bērnību. Un tam nav nekāda sakara ar politisko iekārtu. Atļaušos apgalvot, ka tieši tāpat bērnību izbaudīja bērni UK. Un viņiem arī nebija vajadzīgs "seksuālās uzvedības konsultants". Acīmredzot pa šo laiku kaut kas ir mainījies. Un ne uz labāko pusi. Lūk tur ir problēma. Risinājums? Nav! Atslābstam un uzliekam mīksto.


Risinājums ir https://en.wikipedia.org/wiki/Accelerationism

 

Šitas viss degenerātisms ir identisks tam kas notika pagātnē kad impērijas kā Romiešu un Otomaņu sāka jau brukt kopā tad arī izplatijās un normalizējās seksuālas izvirtības publiski.

Drīz jau normalizēs seksu ar dzivniekiem un bērniem rietumos. tas ir tikai gadu jautājums ja cilvēki nesāks iebalsot Konservatīvākas valdības kas šo visu sāks ierobežot.

 

Pats esmu Agnostiķis bet redzu kapēc vajadzēja baznīcu un reliģiju lai noturētu degenerātus no parāk lielas izplatīšanās.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Risinājums ir atstāt visu kā ir. Lai lietas iet savu gaitu. Neko izmainīt nevar.

Kad sabiedrība ir spējīga "cīnīties" tikai par kvīru tiesībām un pret globālo sasilšanu, bet blakus ir sabiedrība, kura bez sirdsapziņas pārmetumiem nogriezīs galvas saviem oponentiem, tad nav grūti uzminēt, kura gūs virsroku. Tāda ir dzīve 😉.

Link to comment
Share on other sites

e = d
Pirms 4 minūtēm , Laxe teica:

Drīz jau normalizēs seksu ar dzivniekiem

Dzīvniekus nemīli, ja tik negatīvs pret šo? 

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Traki tie rietumi, traki.

 

Zināju, ka laxe ir mazliet savdabīgs, bet nu vismaz parādīja savu pilno folija spektru. Ies martinnnnnnns pēdās 

Pirms 54 minūtēm , Jurkins teica:

Tajos "drūmajos" laikos, kad es gāju skolā, mums nemācīja nerādīt saviem vienaudžiem vai citiem savas "private parts

Vairāk uzsvēru šo, ko neiet kopā ar laxes histēriju, ka rietumos bērniem griež krānus nost un izvaro. Priecājies, visiem būs krāni nogriezti, izvirtušie rietumi nevairosies 🤪

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...