Jump to content

NES un SEGA emulatori priekš atkodēta xbox360


Archy
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Esmu beidzot ticis pie atkodēta xbox360, kuru plānoju izmantot NES un SEGA emulatoru darbināšanai. Man arī izdevās pieslēgties no kompja pa wifi ftp pie konsoles, es pats varu tajā lādēt NES un SEGA kartridžus, taču, vakar notestēju NES emulatora darbību un sapratu, ka man jāmeklē palīdzība.

image.png.459425c369bf0dddf49d233dc4b72976.png

image.png.0e40688395141e51b192fc129263fc65.png

Tātad šobrīd konsolē ir uzstādīts šis NES emulators, taču veicot testus, es atklāju, ka šim emulatoram nav TURBO pogas (nu kad nospied pogu un šauj nepārtraukti), šim emulatoram ir tikai parastās pogas, kad viens pogas spiediens ir viena darbība. 

Tad nu es saprotu, ka man nepieciešams meklēt citu emulatoru (tādu, kuram ir turbopogu atbalsts), taču es esmu galīgi jauniņais šajā atkodēto iksboksu pasaulē un man nav saprašanas, kur lai atrod tādus emulatorus atkodētam iksam. Sakiet lūdzu, vai varbūt ir kāds Latvijas community, kur apgrozās cilvēki, kuriem ir atkodētas konsoles un kur es varētu rast atbildes uz maniem jautājumiem?

Tāpat ir ar SEGA emulatoru, tam arī nav visas pogas, kuras bija sega konsoles džoistikam bērnībā. 

Paldies :) 

Labots - Archy
Link to comment
Share on other sites

e = d

Turbo pogas bija kontroliera nevis paša softa funkcija. 

Link to comment
Share on other sites

Archy
(labots)
Pirms 55 minūtēm , e = d teica:

Turbo pogas bija kontroliera nevis paša softa funkcija. 

Paldies, taču es atļaušos oponēt - es kaut kad biju uz PC novilcis NNNesterJ NES emulatoru, tam pašā softā bija funkcija - varēja iestatīt, kura poga būs TURBO poga, attiecīgi pēc analoģijas principa es padomāju, ka manam iksboksam vajadzīgs vienkārši cits emulators, kuram būs šāda funkcija, ne?

Labots - Archy
Link to comment
Share on other sites

EmzijsLV

NNNEsterJ NES un FCEUX (FCE360) ir divas dažādas programmas. NesterJ iespējams šī turbo funkcija ir iešūta, bet FCEUX nav. Vari mēģināt atrast citu NES emulatoru priekš 360 kam ir TURBO funkcija, bet es šaubos ka tāds būs. 

Link to comment
Share on other sites

Archy
Pirms 50 minūtēm , EmzijsLV teica:

NNNEsterJ NES un FCEUX (FCE360) ir divas dažādas programmas. NesterJ iespējams šī turbo funkcija ir iešūta, bet FCEUX nav. Vari mēģināt atrast citu NES emulatoru priekš 360 kam ir TURBO funkcija, bet es šaubos ka tāds būs. 

Nu vot man te viens ieteica, lai pamēģinu Retroarch, ka tam esot tās turbo pogas. Tad mēģināšu tikt skaidrībā, kā iksboksā uzinstalēt to jauno emulatoru. 

Link to comment
Share on other sites

EmzijsLV
11.01.2024. , 13:41, Archy teica:

Nu vot man te viens ieteica, lai pamēģinu Retroarch, ka tam esot tās turbo pogas. Tad mēģināšu tikt skaidrībā, kā iksboksā uzinstalēt to jauno emulatoru. 

RetroArch ir front-end, savā ziņā tāds kā interfeiss. Ja gribi lietot RetroArch, tad ir jāsavelk dažādi "cores", kas to visu emulēšanas pasākumu darbina. Tā kā RetroArch izmantoju tikai uz ķīnas emulēšanas iekārtas kam jau bija pieejama Plug & Play pakotne, tad būs pašam jāpagooglē kā to visu palaist uz Xbox 360.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...