Jump to content

nekustamā īpašuma aģents


mars
 Share

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis
(labots)

Dzīves pieredze.. Ej uz antikvariātiem, iepērc sū.., ko pārdot etsy/ebay/fb kā krutu vintage..  NĪ Aģents jau pēc nosaukuma sanāk gandrīz vai pro-app!sējs.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

e = d

Tad jau 138 jāgaida, lai viņš padalās ar gudrībām.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)

Ja vēlies apgūt nekustamā īpašuma aģenta profesiju, ir dažas iespējas, kuras varētu izskatīt. Lai gan ne vienmēr ir nepieciešams iegūt augstāko izglītību, daži izglītības ceļi var palīdzēt tev izcelties un palielināt ienākumus. Šeit ir dažas iespējas, ko vari izvērtēt:

  1. Universitātes un koledžas: Dažas universitātes un koledžas piedāvā specifiskus kursus vai programmas nekustamā īpašuma jomā. Piemēram, University of Phoenix, University of North Carolina at Chapel Hill un University of Washington ir ieteicamas iestādes, kur var apgūt šo profesiju 1.

  2. Tiešsaistes apmācības: Ir pieejamas tiešsaistes apmācības, kas ļauj tev apgūt nekustamā īpašuma aģenta prasmesAceableAgent, The CE Shop, Colibri un RealEstateU ir dažas no labākajām tiešsaistes apmācību platformām 2.

  3. Nekustamā īpašuma skolas: Dažas specializētas nekustamā īpašuma skolas piedāvā konkrētus kursus un apmācību programmas. Piemēram, Bohler Institute, Brodsky School of Real Estate, Bullhead City Real Estate Pre-licensing Class, College of Real Estate un Hogan School of Real Estate ir dažas no tām 3.

Atceries, ka ne vienmēr ir nepieciešams iegūt formālu izglītību, lai kļūtu par nekustamā īpašuma aģentu. Tomēr izglītība var palīdzēt tev izprast šo nozari un palielināt savu potenciālo ienākumu līmeni 4. Veiksmi taviem mācību centieniem!

 
P.S.
Tas nebiju es, bet MS Copilot AI!
Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen--- man kādu Latvijas mācību iestādi vajag

Link to comment
Share on other sites

itanium

Varbūt stulbs jautājums, bet vai ta aģents un vērtētājs ir viens un tas pats?

Man ir pazīstamie, kas strādā abos, bet aģents nenodarbojas ar vērtēšanu un vērtētājs nenodarbojas ar "tirgošanos".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Man liekas, ka tās lietas tā īsti nevar iemcties. Ir jāpiedzimst ar talantu apjāt cilvēkus, lai gūtu sev peļņu. Būtībā tiek apčakarēts gan pārdevējs gan pircējs. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Boņs

Njā, par aģenta pakalpojumiem maksā pārdevējs, bet lai šo samaksu saņemtu, ir jāatrod pircējs.

Daudzās profesijās jāprot apjāt - politiķim, pārdevējam un pat mācītājam darbs tāds :) 

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, Didzis teica:

Ir jāpiedzimst ar talantu apjāt cilvēkus, lai gūtu sev peļņu. Būtībā tiek apčakarēts gan pārdevējs gan pircējs. 

Kapēc lai tur būtu kāds apjāts, ja aģents teiksim ņem 1.5% no īpašuma pārdošanas summas?

Pakalpojumā ietilpst sludinājumu sagatavošana (bildes, apraksti), pircēju atrašana, izrādīšana utt?

Pārdevējs tak skaidri zin cik tas prieks izmaksās un tam piekrīt.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

itanium

Tieši tā, tas ir tāds pats pakalpojums kā visi citi.

 

Latvijā nekustamo īpašumu es laikam mēģinātu pārdot pats, bet, ja kāds to čakaru negrib, tad samaksā kādam, lai to visu izdara tavā vietā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tas pats arī pērkot, visu var izdarīt pats, bet var samaksāt aģentam un tas visu izdarīs.

Es ar pērkot māju, izmantoju aģentu. Kas manā vietā nokārtoja hipotēku, pārbaudija visus papīrus, atļaujas, nokārtoja visus līgumus utt.

Man tik atlika izvēlēties māju, samaksāt apm 1.5k par pakalpojumu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 2 stundām , Didzis teica:

apjāt cilvēkus, lai gūtu sev peļņu. Būtībā tiek apčakarēts gan pārdevējs gan pircējs.

Pilnīgi nepareizs priekšstats par normālu aģentu, jo tā uzdevums ir izdarīt visu, lai viss būtu kārtībā abām pusēm.

Tur nianses ir simtiem, kas aģentam jāpārzina, un par ko cilvēks parastais pat neiedomāsies.

Kaut kādi kaktu mākleri gan var būt apčakarētāji.

Link to comment
Share on other sites

Didzis
Pirms 33 minūtēm , AndrisBB teica:

Man tik atlika izvēlēties māju, samaksāt apm 1.5k par pakalpojumu un viss.

Lai es maksātu 1,5k par darbību, kuru varu bez problēmām pats izdarīt un māju arī varu izvēlēties pats, kam man vajag kādu starpnieku. Savulaik, kad meklēju sev māju, tad sastapos ar šitiem aģentiem. Locijas apkārt  kā zutis, solija vakarā izrādīt māju. Es jau pusdienlaikā biju saimnieku atradis, ticis tai mājā iekšā un ar kaimiņiem aprunājies par mājas stāvokli. Kam man to aģentu vajag. Labi , māju nopirku pavisam citu, bez starpniekiem, vienkārši aprunājoties ar cilvēkiem. Tāpat esmu palīdzējis draugiem maju meklēt un vienmēr tos aģentus apčakarējis. Visu sarunājām ar īpašnieku pa tiešo un viņš aģentam paziņo, ka pats atradis pircēju. Labāk lai draugi tos 1,5k ieliek jaunā īpašuma remontā vai mēbelēs.

Link to comment
Share on other sites

Pārāk daudz apisēju un nianšu, labs aģents zinās uz ko skatīties un ko pārbaudīt, ne jau aiz labas dzīves ir tāda profesija!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 33 minūtēm , Didzis teica:

varu bez problēmām pats izdarīt un māju arī varu izvēlēties pats

Arī es māju varu izvēlēties pats, bet kā jau te saka, tad kā lai es zinu kādus papīrus, kur un kad jākārto, ko kur pārbaudīt utt.?

Kautvai to pašu hipotēku, tas aiņem laiku un naudu, ja pašam jābrauc uz banku. Visām citām iestādēm utt.

Tāpat arī tas 1.5k uz kopējām pirkšanas izmaksām ir sīkums.

 

Pirms 33 minūtēm , Didzis teica:

Es jau pusdienlaikā biju saimnieku atradis, ticis tai mājā iekšā un ar kaimiņiem aprunājies par mājas stāvokli

Tas ir labi ja tu vari atrast mājas saimnieku un ir ar ko runāt, ne vienmēr tas ir gadījums, māja tukša, pārdevējs nezināms. Un ko tu tur citu par to māju uzzināsi, ja arī satiksi saimnieku. Pēkšņi pārdos īpaši lētāk, par skaistām acīm.

Ģerevņā, kur visi visus zin, tas ir cits stāsts.

 

 Matus arī pats sev var griezt. Ietaupīt pāris eiro un ieguldīt mēbelēs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Didzis
pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Kautvai to pašu hipotēku, tas aiņem laiku un naudu

Par kredītiem gan neko nepateikšu, nekad neesmu ņēmis un ceru ka neņemšu. Mu jā, man jau arī nedos. Savukārt par māju tas sūda aģents jau neko pateikt tāpat mevar. Viņam tikai viens galvā, kupi- prodai un viss. Skaidrs, ka laukos vieglāk uzzinat, kaut vai pastniecei paprasi un puse miesta dzīvesstāsti rokā. Pilsēta arī daudzko var uzzināt īpaši par krievulaikos celtām mājām. Tur visi kaimiņi apmēram vienā laikā cēluši. Var pat uzzināt pa cik fenderēto cementu pirkuši un cik labi ķiģeļi blakus mājā. Nu jā, uz mutes kritušam cilvēkam gan laikam grūti ar svsšinieku kontaktu nodibināt. Savukārt, treknajos gados celtu māju un ja vēl uz pārdošanu taisītu pirkt, nu tir jābūt galīgi stulbam.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Šitais no sērijas - iešu izjāt galvu veikalā pārdevējam -konsultantam, jo pats visu zinu labāk un viņi tikai grib nopelnīt uz mani 

Nevajag to NĪ aģentu, tad nevajag, forši. Bet tādēļ nevajag viņus saukt par kaut kādiem kupi-prodaj. Ne visiem ir laika izrādīt 30 pircējiem māju, taisīt fotogrāfijas, aprakstus, pētīt tirgus stāvokli utt., tāpat kā ne visiem laikā ir pētīt pircēju, viņa vēsturi un vai netiksi appists beigu beigās. Atrast pircēju vai atrast "sapņu īpašumu" un savest viņus kopā ir māksla un ja abas puses laimīgas, neredzu kāds tieši ļaunums no aģenta. Iespējams pateicoties tam aģentam dabūji lētāku īpašumu, kas atbilst vēlmēm vai otrādi, atrada pircēju, kas gatavs maksāt daudz.

 

Pa lielam jau zobārsti, automehāniķi, frizieri arī ir appiseji, pats tak vari izdarīt un ietaupīt.

Pirms 21 minūtēm , Didzis teica:

Skaidrs, ka laukos vieglāk uzzinat, kaut vai pastniecei paprasi un puse miesta dzīvesstāsti rokā. Pilsēta arī daudzko var uzzināt īpaši par krievulaikos celtām mājām. Tur visi kaimiņi apmēram vienā laikā cēluši. Var pat uzzināt pa cik fenderēto cementu pirkuši un cik labi ķiģeļi blakus mājā. Nu jā, uz mutes kritušam cilvēkam gan laikam grūti ar svsšinieku kontaktu nodibināt

Fenomenāli 😄🤣🤪

 

Jāiet Berģos vai Baltezerā vietējai pastniecei jāprasa 🤣🤣

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ir tādi tv raidījumi sērijās par tēmu "Palikt vai pārvākties". Ģimene izdomā, ka vajag kaut ko mainīt, līgums ar televīziju, dabū 2 aģentus, viens ar kaut kādiem pieejamiem līdzekļiem mēģina uzlabot esošo māju, otrs pēc dotajiem parametriem piedāvā 3 maiņas variantus.

 

Tad nu tur interesantas lietas atklājās, kad tā esošās mājas pārbūves komanda sākā pārbūvi. pamati, elektroinstalācija, nesošās konstrukcijas defekti, ugunsdrošība utt. Un sāka rēķināt izmaksas.

https://www.channel4.com/programmes/kirstie-and-phils-love-it-or-list-it

 

Bija vairāki varianti, angļu, austrāļu, kanādiešu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Love_It_or_List_It

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Atrast pircēju vai atrast "sapņu īpašumu" un savest viņus kopā ir māksla

Cik nu tur māksla, it īpaši ja ir dzīvojamās platības iztrūkums 😂

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , AndrisBB teica:

dzīvojamās platības iztrūkums

Nu ne jau platības, bet maksātspēja par to platību! 

Link to comment
Share on other sites

Dundurs
pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

Ir tādi tv raidījumi sērijās par tēmu "Palikt vai pārvākties". Ģimene izdomā, ka vajag kaut ko mainīt, līgums ar televīziju, dabū 2 aģentus, viens ar kaut kādiem pieejamiem līdzekļiem mēģina uzlabot esošo māju, otrs pēc dotajiem parametriem piedāvā 3 maiņas variantus.

 

Tad nu tur interesantas lietas atklājās, kad tā esošās mājas pārbūves komanda sākā pārbūvi. pamati, elektroinstalācija, nesošās konstrukcijas defekti, ugunsdrošība utt. Un sāka rēķināt izmaksas.

https://www.channel4.com/programmes/kirstie-and-phils-love-it-or-list-it

 

Bija vairāki varianti, angļu, austrāļu, kanādiešu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Love_It_or_List_It

Tas labs šovs, jā. 

Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 5 stundām , Didzis teica:

Lai es maksātu 1,5k par darbību, kuru varu bez problēmām pats izdarīt un māju arī varu izvēlēties pats, kam man vajag kādu starpnieku. Savulaik, kad meklēju sev māju, tad sastapos ar šitiem aģentiem. Locijas apkārt  kā zutis, solija vakarā izrādīt māju. Es jau pusdienlaikā biju saimnieku atradis, ticis tai mājā iekšā un ar kaimiņiem aprunājies par mājas stāvokli. Kam man to aģentu vajag. Labi , māju nopirku pavisam citu, bez starpniekiem, vienkārši aprunājoties ar cilvēkiem. Tāpat esmu palīdzējis draugiem maju meklēt un vienmēr tos aģentus apčakarējis. Visu sarunājām ar īpašnieku pa tiešo un viņš aģentam paziņo, ka pats atradis pircēju. Labāk lai draugi tos 1,5k ieliek jaunā īpašuma remontā vai mēbelēs.

 

zini kas skan... pats... pats... pats...? ;) 

pirms 2 stundām , Zin... teica:

tāpat kā ne visiem laikā ir pētīt pircēju, viņa vēsturi un vai netiksi appists beigu beigās.

Darījuma konts... un miers... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Regisss teica:

Darījuma konts... un miers...

Diemžēl nedrošina pēkšķu īres līguma parādīšanos! :)

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , jema teica:

Diemžēl nedrošina pēkšķu īres līguma parādīšanos! :)

Zemesgrāmatā nereģistrētu? :D 

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl jā!

 

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , jema teica:

Diemžēl jā!

 

Parasti līgumos ir atrunas par šādām lietām... attiecīgi darījums netiek noslēgts un ja ir rokas naudas līgums, tad darījuma pārkāpējam, pārdevējam ir rokas nauda jāatgriež dubultā apjomā... 

Link to comment
Share on other sites

Edis7
Pirms 49 minūtēm , Regisss teica:

līgumos ir atrunas par šādām lietām...šo līgumslēdzēji viens ar otru atrunā pirms parakstot līgumu.Jeb pārfrāzējot,>>>papīrs pacieš visu<<< tālāk skatot šo, jebkurš Jurists sameklēs utis vienā vai otrā lauciņā,un saprotams par labu sev.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...