Jump to content

Sliktākais Antivīrus


Guest
 Share

Recommended Posts

Neviens jau mees nelietojam tos sliktos... icon_smile.gif)))
Bet varbuut ir peredze, man besii nortons
Link to comment
Share on other sites

Taatad neav nekaadas atshkiriibas starp piemeeram avg 6.0 un avg 7.0? vai norton 2003 un 2004?

Link to comment
Share on other sites

vispaar mani baigi sagruziija viens antiviiruss, kursh pieljaava sevis inficeeshanu, iztiirriija visu sisteemu no viirusiem, bet pats palika inficeets... Un galvenais, ka nekaadu erroru par sevis inficeeshanu. Tikai ar boot no cita hdd es atklaaju, ka pats antiviiruss ir inficeets. Taa kaa manas domas ir taadas, ka visi tie antiviirusi, kas pieljauj sevis inficeeshanu un nespeej to atklaat, ir slikti.

Link to comment
Share on other sites

Nortons pat pie intensiivas sisteemas HDD skaneeshanas nebremzeeja kompi... tas arii bija ideaals solution manam vecajam dzelzim AMD k6-3 128Mb SDRAMs... bet kaspersky bremzeeja to kaa nenormaals un manas tagadeejam kompim AMD atlons 2400+ RAM 512Mb dual ch abi DDR400 vins arii ir riktiigs bremze... pusi no briivaa rama tukshgaitaa noeeda

Link to comment
Share on other sites

bet kas tas i pa antiku? tb kas ljauj sevi inficeet

 

neteikshu kursh tieshi, jo domaaju, ka tas nebuutu iisti godiigi, jo to pashu dariitu ari vairaaki citi no populaarajiem antiviirusiem, ja tos inficeetu iipash viirusa paveids, kas speciaali taa uzrakstiis, lai faila checksum vai lai kaa to sauktu, nemainaas. Bet, cik lasiiju, ir antiviirusu programmas, kas lieto stipraaku aizsardziibas metodi, lai tos tik viegli nevaretu apmaaniit ar shaadiem viirusiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Me

Es gribeeju padaliities ar pieredzee Norton Internet Security lietoshanaa, iesaku likt 2003 nevis 2004, jo 2004 buksee (dazzreiz explorer peeksnni saak augt izmaaros >100MB) + 04. versijaa ir daudz nelogisku nevajaziigu iespeeju(kursa skkiet, ka var atsleegt, bet tomeer), kas maitaa dziivi. Vieniigais miinus 03. versijai ir liels korieggeejumu(updates) apjoms. Kaa arii 04. versija izcellas ar neertu uzstaadiishanu, jo ir nepiecieshams raut laukaa tiikla vadu + kaudze kodu, taa kaa iesaku neieberzties ar 04. versiju un lietot veco labo 03.

 

 

Runaajot par mazresursu eedoshiem antiviirusiem, skkiet, ka Panda buutu risinaajums, piedevaam Panda maksaa gana maz, lai tai iegaadaatos licenci.

 

PS.

Nemaz negribu dzirdeet, ka nepieceishams uzstaadiit licenceetu programmatuuru icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Substrate

IMHO tha best ir NOD32, kompis strādā salīdzinot ar KAV un Nortonu pirdiena ātrumā grin.gif resursus ēd ~6-8MB, updeitus taisa dažreiz pat 5x dienā.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi man nepatīk kaspersky, jo ir baigs gemorojs ar tām licensēm, kaut gan vīrusus ķer labi :)

Link to comment
Share on other sites

ja jaaizveelas kas ieguvushi manas antipaatikas tad laikam Kasperskis un McAfee- pirmais nezheeliigi bremzeeja sisteemu nez kaapeec un otrais vispaar viirusus nekjeera. Nortons nemaz nenoslogo kompi un viirusus kjer labi, apdeiti ir katru dienu vismaz viens.

Link to comment
Share on other sites

Guest Damn_KiLL

To John>Ieteikums tev uz priekshdienaam nekad neskaties AV testus un saliidzinaajumus kaadas konkreetas AV firmas home page...pirmais maarketinga likums(vinji tachu nereklamees testu kur vinji buus sliktaa vietaa)grin.gif:) Gruuti teikt kursh buutu sliktaakais AV,nu man piem nepatikk Dr.Web un shitaadi siikie AV(un besii tie kas saka ka vinji labi kjer suudus,nu nav taa nekad arii nebuus,tas ka vinji eed maz resursus nebuut nenoziime ka vinji labi straadaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Damn_KiLL

To John>Ieteikums tev uz priekshdienaam nekad neskaties AV testus un saliidzinaajumus kaadas konkreetas AV firmas home page...pirmais maarketinga likums(vinji tachu nereklamees testu kur vinji buus sliktaa vietaa)grin.gif:) Gruuti teikt kursh buutu sliktaakais AV,nu man piem nepatikk Dr.Web un shitaadi siikie AV(un besii tie kas saka ka vinji labi kjer suudus,nu nav taa nekad arii nebuus,tas ka vinji eed maz resursus nebuut nenoziime ka vinji labi straadaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Damn_KiLL

UN kaapeec ta tev nepatiik symantec ko??Patiesiibaa skaitaas viskjeroshaakais AV pagaidaam pasaulee...jaa vinsh ir smags un eed daudz,bet zini ko tas jau atkariigs no tava PC resursinjiem arii,ja PC shwaks lieto Dr.Web:)Prieksh tam jau arii siikie AV domaati,jo vienmeer buus taadi kas NAV un citus uz saviem PC notureet nevarees...

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
Šeit ir objektīvs tests par gandrīz visiem antivīrusiem daudzu gadu garumā.
Slikts antivirus ir tas,kas ir uz konkreetaa juzera kastes,bet labu labais ir kas stav kaiminu Ansim...
Link to comment
Share on other sites

ChiekuRs

manupraat visslixtaakais ir Kasperskijs.. vinsh saakumaa ljaava viirusam izplatiities un tad kad jau bija pa veelu saaka to laimiigi tvarstiit

 

pagaidaam lietoju McAfee, kuram gan vareetu buut probzas ar automaatiskajiem updeitiem, bet taa kaa man nav aarzemju neta, mani tas neuztrauc (updeitus njemu no choma:)

Link to comment
Share on other sites

Sliktākais antivīruss - Nav antivīrusa!!!!!!!!

Tikpat labi varēja jautāt sliktākais procesors.

Link to comment
Share on other sites

Guest Me

Patiesiibaa neviens no popularajiem antiviirusiem, kuram daudz maz regulaari iznaak definiicijas nav zemee metams, kaa jau to atziimeeja dalla apmekleetaaju.

 

Ja veelaties ieguut savaa iipashumaa absoluuti nelietojamu produktu iesaku pashiem to uzkodeet! Visticamaak, ka taa izstraade ies kaa pa sviestu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Limpy's

Njaaa , man nepatiik AVG , jo vinsh ir neerts , un neatrod daudzus viirusus (tos , ko atrada McAfee , bet tas pavisam cits staasts) , nesmuks arii peec izskata...

 

Man no pasha saakuma bija NAV 2003 , bet to viens viiruss inficeeja , un antiviirus nobruka icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...