Jump to content

Par to, kas notiici un notiek


Lex_X
 Share

Recommended Posts

Es arī bieži vien daudz ko paredzu. It īpaši apzinos to tad, kad tas jau ir piepildījies, un nodomāju - nu kā gan varēja būt savādāk..😀

Starp citu, te ir arī biedrs Jurkins, kurš ir apdāvināts ar pareģa spējām. Šis arī bieži vien uzsver, ka visu zinājis jau sen.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

tu uz aptieku aizbrauc un ID karti uzrādi, lai iedod tev izrakstītās zāles.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Sārtos dedzina! Dabiski ka ir jāklusē!

Link to comment
Share on other sites

Tās sauc par baltām pelītēm, un parasti rodas no smagas, daudzdienu lietošanas.

Plašai krievzemei ir sulīgāks raksturojums šīm vīzijām - Белая горячка.

Link to comment
Share on other sites

🤣 Kāpēc jādzēš? Ja var pasmieties. Redzi, jūsu pareģu (arī visu Vangu, Finku un Nostradamusu) "pareģojumi" vienmēr tiek pievilkti aiz matiem pie reāliem notikumiem. Galvenais ir "pareģot" maksimāli izplūduša un grūti saprotama fleima veidā. Un tad, kad kaut kas notiek, parakties pa savu fleimu un gan jau atradīsies kaut kas pie kā to notikumu varēs pievilkt. Tā ka, atslābsti, neko neviens Tev nav ne parādījis ne pastāstījis, bet kādas zāles gan vajag iedzert. Jau vārda mainīšana vien par to liecina.😉

 

Par Jurkinu Stasam atkal savas fantāzijas. Nekad neesmu teicis, ka es jau zināju, tikai izteicu iespējamās prognozes balstoties uz kaut kādiem faktiem, tendencēm u.t.t. nevis uz delīrija vīzijām vai slapjiem sapņiem 🤣.

 

Redz, ja cilvēks nemācās dabas zinības, tad pasaule ir pilna brīnumiem. Ja cilvēks ir tups no dzimšanas, tad viņam liekas, ka apkārt vienu "nostradamusi"

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Lex_X teica:

Labdien,

tu taču slavināji puķinu, ka nekad nesāks pilnu karu Ukrainā, kur bija tavas spējas pirms 24 februāra ?, tagad laikam esi ticis augstākā līmenī ?, tad saki, kad puķiks karoti noliks ?

Link to comment
Share on other sites

@Lex_X a es domāju, kur mateushs pazudis :) Izrādās dabūjis banānu.

Pareģo lūdzu Viking Loto ciparus un ieraksti šeit, lai aktīvie boot lietotāji var sadalīt laimestu.

 

Labots - HIGH-Zen
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc mēness fāzēm, šādiem brīnumiem bij jāuzrodas uz nākamo svētdienu. Kaut kā būs pasteigušies...

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Lex_X teica:

Repsektīvi, piepildījās divas lietas, kuras man parādīja Dievs:

Meli ! Neko es Tev neesmu rādījis.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Es arī atceros, ka laikā kad krievijas karaspēks stāvēja pie Ukrainas robežas, tad @Mateushs pārliecinoši rakstīja, ka svētais Putins nekad nevienam neuzbruks.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , TOoMoOT teica:

Es arī atceros, ka laikā kad krievijas karaspēks stāvēja pie Ukrainas robežas, tad @Mateushs pārliecinoši rakstīja, ka svētais Putins nekad nevienam neuzbruks.

nu jau širmis aizbraucis uz visiem 100 :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es arī teicu, ka neuzbruks (tik ātri), jo pēc visiem militārajiem standartiem viņam nekas nevarēja sanākt. Acīmredzot, man nebija dezinformācijas 🤣, kas bija viņam.

1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

Meli !

Tak ne jau Tu. Tas bija Dievs no 6. palātas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Kāpēc jādzēš?

To vajag uzprasīt moderiem, kuri savā laikā izdzēsa Lauri, kuru bija nolaupījuši citplanētieši. Viņš toreiz gribēja šeit pastāstīt par savu pieredzi ar "viņiem", bet nepaspēja....

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Lex_X teica:

Repsektīvi, piepildījās divas lietas, kuras man parādīja Dievs

Vai dievs parādija tikai divas lietas, vai tikai divas lietas no tā ko dievs parādija piepildijās? Tas jauki, ka vienlīdzīgi uztrauc kari un hokeja medaļas.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

  • Zin... locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...