Jump to content

KEF K140


uldii12345
 Share

Recommended Posts

Sveiciens brīvdienā

 

Nopērkot lietotu pastiprinātāju komplektā nāca KEF K140 tumbas. Testējot liekas, ka skan labāk par lielākām radiotehnikas rigondas tumbām. Sāku domāt varbūt kefus atstāt. Problēma ir ar aizsargriliem, tie nav labā vizuālā stāvoklī. Tos ir iespējams, kaut kur saremontēt, vai pret tumbu vērtību, to nemaz nav vērts darīt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu šitās nopirki?

Salabot nozīmē nopirkt akustisko audumu ( @ju, @kevins, @RudeWolf varētu zināt, kur) un pārlīmēt. Neesmu to darījis bet ir viedoklis, nešķiet sarežģīti. Iemet kādu bildi ar griliem arī no kreisās puses, es tīmeklī neatrodu, tā reste ir no plastmasas vai MDF un cik plata aizmugurē ir mala uz kuras līmēt? Bet būtību tas nemaina.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Jā, bet principā man vajadzēja tikai wxa-50 guļamistabai. Radīju tikai sev problēmu ar tumbām😀. Bootā gan nemanīju reklāmu, atradu caur googli.

 

Reste ir no plastmasas

Link to comment
Share on other sites

Tā nebija reklāma :D

 

Pirms 5 minūtēm , uldii12345 teica:

Reste ir no plastmasas

Šis ir labs video, šim džekam rokas neaug no irsas (atšķirībā no dažiem citiem šādiem video), un viena reste ko viņš te līmē ir tieši no plastmasas.

Kāda līme no tām ko Latvijā var nopirkt būs vispareizākā nepateikšu.

Izskatās, ka tas ko viņš izmanto ir kaut kas līdzīgs Momentam. Ar tāda veida līmi vajag uzmanīgi, lai netiek iesūkties auduma redzamajā daļā, jāsmērē plānā kārtā, un es viņai ļautu pāris minūtes apžūt pirms likt audumu virsū. Gan jau var arī ar kādu pūšamo, piemēram šo

https://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=līme+motip+500+ml

Bet tad derētu pirms pūšanas aizklāt, teiksim ar krāsotāju skoču aizlīmēt, vietas kur līmei nav jābūt, un pirms auduma uzklāšanas skoču protams noņemt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uldii12345 teica:

ir doma ar karsto līmi pamēğināt

Nav tā labākā doma. Plastmasu nez vai sap1sīsi bet audumu varbūt, un ja arī nē, tad normāli nostiept var nesanākt, vai var neturēties. Varbūt arī turēsies, bet nu tas nav labākais materiāls šim nolūkam. 

 

Pirms 4 minūtēm , uldii12345 teica:

Sietu uzsūtīju

Kur?

 

Link to comment
Share on other sites

Jāņem kontaktlīme baloniņā, kas paredzēta tekstilam.  Nopūt ar līmi aimuguri restei un velc pāri (stiep) to audumu. 

 

Labots - Dundurs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , uldii12345 teica:

Sietu uzsūtīju, jāatrod būs līme ir doma ar karsto līmi pamēğināt.

Ar karsto es teiktu nemēģini.., senāk esmu homemade sietiem izveicis šo operāciju, baigā ķēpa, bet nu vietās turās audums

Link to comment
Share on other sites

Man šis arī būs kaut kad aktuāli (kad saņemšos iegādāties audumu).

Man bija ideja paņemt abpusējo līmlenti (tādu jaudīgāku) un ar tādu mēģināt. Varbūt kāds jau ir šādi darījis un neiesaka?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

Varbūt kāds jau ir šādi darījis

Viens džeks jūtūbē kura roku izliekums acīmredzot nav savietojams ar līmi.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Padomājot, ar karsto varētu līmēt kādu sietu, vai rupju audumu - to aplocīt ap rāmi, jau piespiest, un tad līmēt cauri tam sietam vai audumam.

Nezinu, nekad tā neesmu darījis, autors jau var pats pamēģināt no sākuma uz kāda testa rāmja vai tam līdzīga priekšmeta. Bet nu plastmasas ir visādas.

Link to comment
Share on other sites

Testam vai var 3d izprintēt rāmi, pat tādu kur varbūt nav jālīmē, bet var nostiept un piestiprināt to audumu.

Un oriģinālo atstāt rezervei.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

3d printeri arī testam var izdrukāt?😀

Nav man tādas uzpariktes. Paldies par ieteikumiem, mēğināšu pameklēt līmi.

Paskatījos veikalu piedāvājumu un nevarēju neko sakarīgu atrast ar ko aizvietot kefus līdz kaut kādiem 300eur. Grīdas tumbas visas ap 90cm augstumā, plaukta ap 35cm.

kefiem ideāls izmērs manā gadĩjumā 50cm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , uldii12345 teica:

3d printeri arī testam var izdrukāt?😀

 

Nu te tak tehnisks forums, printerim itkā nevajadzētu būt kautkādai eksotikai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , ju teica:

Padomājot, ar karsto varētu līmēt kādu sietu, vai rupju audumu - to aplocīt ap rāmi, jau piespiest, un tad līmēt cauri tam sietam vai audumam.

Tas audums, ko autors ir pasūtījis, linkā aprakstā un bildēs izklausās un izskatās pēc plāna ķīniešu izstrādājuma. Es apmēram tādus dzīvē esmu redzējis tikai uz lētajām datortumbiņām (no rūpnīcas) un neesmu mēģinājis tos līmēt ar līmes pistoli bet intuīcija saka ka panākumi varētu būt līdzīgi kā mēģinot ar līmes pistoli līmēt zeķubikses (ko arī neesmu mēģinājis) - iespējams, izkusīs. Šķiet ka tas ir neilons vai kaut kas tāds. Starp citu, es esmu arī redzējis restes diy pārvilktas ar reālām zeķubiksēm 😀

Poliesters ja nekļūdos ir izturīgāks pret augstu temperatūru un šķīdinātājiem (tātad līmēm) un man ir aizdomas ka labi, biezāki sietu audumi ir ražoti no tā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...