Jump to content

Boot taupīgo pavāru atziņas


138
 Share

Recommended Posts

Nepērciet maksimas poļu FarmMilk krējumu. Nekad dzīvē nebiju ēdis negaršīgu krējumu (produktu, kurš saucas un ir tiesīgs saukties par krējumu, nejaukt ar "piena un augu tauku...") un nezināju ka tāds ir iespējams, bet te nu tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

ir ''rimi basic'' sortiments, kurš patiesībā ir baigi afigennijs, bet nepērciet nekad viņu sinepes, pilnīgākā herņa, gribēju brokastīs ar cīsiņiem uzēst, stfu b.ļ.a , tākā esmu taupīgs, tad ārā nemetu, gaļas marinēšanai gannekādas vainas jo sinepju garšu tāpat nejūt, vienkārši lai 2h laikā ir gatava cepšanai , lai ir mīksta ātri ,  un burciņa jau gandrīz tukša. 

Labots - Luckystrike
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ar visām lielveikalu optima līnijām ir tā ka kaut kas tajās ir ēdams un kaut kas nē. Lētie griķi ir tieši tādi paši kā trīsreiz dārgākā paciņā. Lētās auzu pārslas arī. Konservētās pupiņas sarkanās man garšo, tās visas ir no Itālijas bet maksimā un rimi ir vienādas, nedaudz sāļas, lidlā ir saldākas, fui, kok ir ne saldas ne sāļas un šķiet bezgaršīgas, un vienreiz nopirku gemoss, tās bija izjukušas.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

es ceru ka tu tām pupiņām nolej to to suslu un viņas noskalo? :D izņēmums ir pupiņas tomātu mērcē, esmu redzējis ka daži indivīdi tādas iepērk, nolej to mērci , skalo un tad pievieno ēdienam :D NAFIGAM tad nepērc srazu parastās bez tomātu mērces, ja tāpat to nolej? bet vieglāk ir neko neteikt.. :D esmu pat redzējis kā makaronus vai pelmeņus srazu ber aukstā ūdenī.. visādi kadri ir.. 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

ja neskalo, man viņas liekas kautkādas glumas. tāpat kā skaloju arī omes marinētās sēnes . es vienīgais laikam tāds 🤪

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

kas par p1zdjošu :D salātiem vienkārši piemauc papildus majonēzi , apmaisa un atkal ir ēdami :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...