Jump to content

Atslēdzās pēkšņi visi monitori


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Ir ārējā Gt560ti un mātes plates arī visi porti un pēkšņi visi monitori ir no signāls, bet psu un gpu ventilatori griežas, bet no signal. Visus portus izproveju, vng loģiska doma kau kas uz mātes notika? Es to pc praktiski neizslēdzu gadiem. 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Gan jau Kredītreforma datoru izrubīja, lai atgādinātu par parādu un neļautu globālajā tīmeklī taisīt jaunus parādus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Varu polšu vai viskiju uzlkt, skatos te daudzi biedri kā dzīvesvietu Jurmala raksta. Es Asaros reāli dzīvo. Varbūt kāds gudrāks var atrbraukt to kasti man apskatīt?

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
pirms 1 stundas , Lameriz teica:

Varu polšu vai viskiju uzlkt, skatos te daudzi biedri kā dzīvesvietu Jurmala raksta. Es Asaros reāli dzīvo. Varbūt kāds gudrāks var atrbraukt to kasti man apskatīt?

Nu viss, Creditreform tagad zina biedra Lameriz dzīvesvietu, jāgaida viesi pirms rītausmas, gan jau savāks gan polšu, gan viskiju, gan to kasti, nevajadzēs taisīt.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Lameriz teica:

Varu polšu vai viskiju uzlkt, skatos te daudzi biedri kā dzīvesvietu Jurmala raksta. Es Asaros reāli dzīvo. Varbūt kāds gudrāks var atrbraukt to kasti man apskatīt?

Es arī varētu uzlikt polšu tam, kurš pie tevis aizbrauks novērtēt situāciju :good:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Gadījumā nepieslēdzi kādu feiko pāreju VGA to USB? Gadās, ka sēž uz tiem pašiem pārtraukumiem, uz kuriem HDD to USB.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...