Jump to content

vajag kastes saanaa caurumu 8cm ventam


deff_ins
 Share

Recommended Posts

Guest KEPKE

80mm nebūs par mazu? Es jau tev iezgrieztu bet nu instrumentu trūkums utt. Principā veikalos ir tie urbju gali, no 30-160mm carumu urbšanai.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
kam ir nepiecieshamie shtrumi un laiks riit izraut vienas kastes saanaa vaakaa caurumu 8cm ventam? deelim nenormaali sakarst dienvidu tilts :x

pakalpojuma samaksa un veids juuseejs.

 

Var ar prastāko dzelzs zāģīti un urbi un vīli, vai tikai urbis un vīle tikai čakars baigi liels (es barošanas blokam taisīju taisnstūra caurumu). Tikai man tādu štrumentu, kā elektriskais urbis mājās nemētājas, un to var dabūt tikai darbadienā.

Link to comment
Share on other sites

Nu, es savam keisam vākā vienkārši ņēmu un ar urbi izurbu caurumiņus pa iepriekš iezīmētu apli arī priekš 80mm ventilatora. Izskatās normāli un arī darbojas tā lieta- gaiss krietni labāk cirkulē keisā. Es ieteiktu vienkārši ķerties pie kāda urbja- sanāks gana glīti.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Sorry ar offtopic bet vai kaads nevar pateikt kur var nopirkt kaut kaadu ventilatori vai radiatoru dienvidu tiltam ... tomeer tie MCP-Tbaigi karst .... ieprieksheejai Epox platei bija forshs....dienvidu tilta vara radiators...bet atsevishkji jaunu taadu nopirkt es nekur neesmu redzeejis..... :cry:

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Sameklē kaut kāda P1 vai DXx proča radiatoru, sazāģē to kā gribi, un ar temro līmi pielīmē!

Termolīmi arī pats var uztaisīt - sajauc Termopastu ar Super/moment līmi, ieteica Vimba_ZLobnaja! :roll: Tiesa, mēģinājis neesmu!

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
SS15th.div.legionary

Sameklē kaut kāda P1 vai DXx proča radiatoru' date=' sazāģē to kā gribi, un ar temro līmi pielīmē!

Termolīmi arī pats var uztaisīt - sajauc Termopastu ar Super/moment līmi, ieteica Vimba_ZLobnaja! :roll: Tiesa, mēģinājis neesmu![/quote']

 

Kur lai meklee taadu antikvariaatu kaa P1 ... un kaadu termoliimu ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

termoliime ir aktuaala probleema

 

p1 radjiku varu atdot - tik buus jaaatvelkas uz briiviibas/brunjinieku stuura

Link to comment
Share on other sites

baigi labi var ar metaala figuurzaagji un viili izveidot caurumu keisaa taa ka ne kraasa ir aplobiijusies gar caurumu.

protams ja ieskataas, tad var redzeet, ka tas nav ruupniecisks razojums.

pirms paaris dienam vajadzeeja paaris vaakus apstraadaat ;)

deff, ja ir interese, PM

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
termoliime ir aktuaala probleema

 

p1 radjiku varu atdot - tik buus jaaatvelkas uz briiviibas/brunjinieku stuura

 

Kaada materiaala ir tas radjiks? .... neesmu nekad dziivee P1 iekshas redzeejis...pirmais kompis ko nopirku bija 433Mhz celka.... Vai tieshaam nekaada termoliime nav nopeerkama :shock:

Link to comment
Share on other sites

...Vai tieshaam nekaada termoliime nav nopeerkama :shock:

 

vispar prieksh p1 iipashi nekaadu termoliimi nevajag.

der kaut visparastaakais liimeziimuls vai fotoliime utt.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Definj kur tu atrodies, varu par symbolisku samaksu atvilkties pie tevis ar dremmeli un izzagjeet to tavu coberu....

Link to comment
Share on other sites

vispaar raimiza laikam teica ka ieksh EET var pa laikam 2LS izzaagjeet caurumu. vajadzeetu buut arii kvalitatiivi.

Link to comment
Share on other sites

626 es nopirku termoliimi pa 1' date='20 5gab 25x25mm

itkaa or pat baig ok - cena ar laba[/quote']+

 

Sūdi tie ir, der tikai mazu radiatoru (tipa RAM) līmēšanai. Neturēja lielu radiatoru vispār. Es pieliku lielu pasīvo vara radiatoru videokartei ar termopastu un superlīmi. Pa vidu termopasta un 4 stūros superlīme. Tiesa tas ir uz mūžu un tur :D

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

A kaadu tieshi superliimi?

Link to comment
Share on other sites

A kaadu tieshi superliimi?

Nav poh?? galvenais lai ir superlīme - sastāvs jau visām puslīdz līdzīgs, tikai vieniem kvalitatīvāks, bet citiem nē. labāk ir izmantot šķidrāku superlīmi, jo kad video līmēju radiatoru klāt man bija superžēleja :wink: - tā labi nepielīmēja - palika biku tāda kā 1/10 mm šķirbiņa, noplēsu nost, noslīpēju to superlīmi, pielīmēju ar šķidrāku un viss ok!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...