Jump to content

BIOS update


Jajankins
 Share

Recommended Posts

Sveiki, ir tāda problēma, manam Asusam ir beigta baterija, bet vajadzeja uzlikt jaunāku bios versiju, bet lai pabeigtu instalaciju vajag bateriju kas ir uzlādēta vairak par 20%, varbut ir kāds risinājums ka pabeigt instalaciju bez baterijas? Visus "risky" utt esmu izmēģinājis, nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Piešauj to "beigto" bateriju uz brītiņu pie kāda barošanas bloka, kaut vai 5V. Uzlādēsies tik, lai kādu brīdi darbotos. Var arī "uz puņķiem" ielikt jebkuru pulksteņa bateriju, gan jau saimniecībā atradīsies (svari, bīdmērs vai kāda cita ierīce).

Link to comment
Share on other sites

versatile

Gan jau lamājas par laptopa bateriju, nevis bios bateriju, kuru no bīdmēra te iesaka izņemt.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu saskāries ar vajadzību laptopam biosu atjaunot, bet vai tad to nevar darīt pie vada? Man arī laptopam, kuru izmantoju diezgan maz ir baterija nekāda, bet pie vada rāda 100%.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik es esmu saskārties, tad laptopiem BIOS update ir jāveic pie vada, bet papildus prasa noteiktu baterijas uzlādes % - gan jau drošībai, ja nu noraustās elektrība BIOS update vidū.

Pieņemu, ka gan jau atkarīgs, vai ir citas papildus drošības opcijas - tjip Dual BIOS, ja nu primārais BIOS netiek korekti updeitots, utml.

Link to comment
Share on other sites

Cik ātrumā paskatījos, tad caur Biosu var mēģināt updeitot. Vietā kur izmet paziņojumu par nepietiekamu baterijas uzlādi ir jāieraksta - Risky . Un tad it kā aiziet tā Biosa updeita programma.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja laptops neredz bateriju, nekādu BIOS neļaus apdeitot

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet, es saprotu, ka neko nesaprotu🤣, bet nafig apdeitot biosu lūznim, kuram vairs neredz bateriju? Izglītošanās nolūkos?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski… Varbūt jaunajā Biosā, ko cilvēks vēlās updeitot ir izlabotas kādas kļūdas vai ir veikti uzlabojumi. Parasti jau Biosa atjauninājuma aprakstā tas ir minēts. Piemēram SSD disks ātrāk darbosies 🤣.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kāda starpība, kāpēc? Vajag, un viss.
Pašam ir gadījies saskarties ar pavecu, bet lietojamu laptopu, kurā spraud cik rama gribi, bet vecā versija nesaprot vairāk par X. Darba adminam nebija laika ņemties, sagatavoju risinājumu, ielādēju biosu, aiznesu adminam un palūdzu nospiest enter :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Jajankins teica:

pabeigt instalaciju bez baterijas

Nesanāks. Vienīgais risinājums kaut kur dabūt/nopirkt/aizņemties ejošu bateriju.

Labots - HIGH-Zen
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka interesantāk ir darīt TO šūpuļtīklā un stāvus 🤣. Ja jau tas dators ir svarīgs/lietojams, tad varbūt iegādāties jaunu bateriju un veikt tālākās darbības bez visāda baudu nenesoša seksa. Ok, es tā darītu, bet par gaumēm nestrīdas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

kuras vispār normālas aftermarket baterijas? cik pirkti visādi greencell štrunti, tāpat ilgāk par gadu, diviem neiet.

Labots - AlCohol
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

Ja laptops neredz bateriju, nekādu BIOS neļaus apdeitot

Runā, ka Asus (autora gadījums) tad kā reiz ļaujot apdeitot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...