Jump to content

Oppo BDP 105D


litrs
 Share

Recommended Posts

Labas dienas. Kaut kad sen senos laikos dalījos ar info cik šī ierīce universāla un jauka. Nu ir pagājis laiks, Oppo ražotājs ir uzrakstījis man epastu, ka tik sensenam dzelzim vairs neplāno updeitus. Līdz ar to Oppo vairs nevar atskaņot Tidal un Netflix. Bluray, CD un Super audio cd atskaņo normāli - problēmas ir tikai ar programmatūru. Krievijā šis modelis ir daudz - viņu saitos ir daudz info kā pārprogrammet. Patreiz esmu jauna strīmera meklējumos, kuram ir iebūvēts Spotify un Netflix. Kaut kā nesanāk neko atrast. Iesakiet kaut ko no nedārgā gala, jo bērni vairāk to lieto no 300-1200 eur. Veco oppo varu kādam interesentam piespēlēt. 

IMG_7492.HEIC

Link to comment
Share on other sites

Atstāj šo konču pats sev… paņem papildus kadu sakarīgu andrīša TV kasti un miers! 
Visus fiziskos avotus tak spēlē labi?!

Link to comment
Share on other sites

Tam oppo bija gan hdmi gan optical/coax ieejas. Atliek piepirkt klaat ATV 4k netflixam un Wiim prieksh spotify/tidal.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Labas dienas. Atskaite. Oppo nomainīts ar Cambridge CXN V2. No sākuma domāju ko mazāku paņemt, bet šis bija lētākais ar balanced output, negribēju kvalitāti pazemināt. Pieslēgts internetam ar kabeli no rūtera.  Pieslēgt mājas tīklam un palaist Spotify ļoti viegli, bet savādāk, nekā tas bija Oppo. Oppo tidal, netflix, youtube u.c. ir kā iebūvētas programmas. Pieslēgšanās notika caur Oppo aplikāciju, kurā izvēlas gan lietojamos kanālus, gan lieto kā pulti.

Cambridge vis ir primitīvāk. StreamMagic aplikācija ir kaut kam domāta, bet Spotify pieslēdzas pa taisno. Telefonā palaiž Spotify un no aplikācijas nospiež savienot ar citu ierīci. Palaistais playlists atskaņojas bez pārtraukuma arī, ja telefonā pienāk zvans, vai telefons pamet wifi zonu. Līdzi nāk pults, kur ir pilns ar pogām un funkcijām, kuras pagaidām man ir neizprotamas. Vienīgais, ko es uz pults varētu lietot - skaļuma regulēšana - NAV! Arī aplikācijā nevar regulēt skaļumu. Pēc nelielas papsihošanas atradu, ka skaļumu regulē ar telefona skaļuma pogām, analogi kā Bluetooth savienojumā. No mana viedokļa tas ir liels mīnus. Kaut kāds aizvēsturisks risinājums. Vairāk izpētīt funkcijas nebija laika, bija jādodas komandējumā.

 Cambridge atrisina mūzikas strīmošanu. Skaņas kvalitāte man patīk. Līdzīgi kā Oppo. Oppo varbut ir labāks, jo tam ir funkcija PureAudio, kas atslēdz video ķēdes. Bet mana Klipsch akustika nav gana laba lai sajustu starpību. 

  Netflix un citu tv strīmkanālu problēmu atrisina jauns tv. Visos jaunajos modeļos tie ir iebūvēti.

Oppo Bdb105d domāju pārdot. Kaut kad ielikšu pārdod sadaļā. Tam vis darbojas, bluray un superaudio cd spēlē, no cietā diska flac spēlē. Nedarbojas iebūvētie strīmkanāli, jo vairs nenotiek programmatūras apdeiti, iekārtu vairs neražo. Krievijas čatos lasīju, ka puikas to pārprogrammē, viņiem daudz ir šo modeļu.  Ar pulti var skaļumu regulēt. Oppo aplikācija kā pults un uzstādījumu rediģēšana - darbojas normāli. Sākuma cena ir 400 eur, bet neapvainošos, ja kāds piedāvās vairāk. Jaunu pirku par 1500 eur.

IMG_7650.jpeg

IMG_7645.jpeg

IMG_7575.jpeg

IMG_7573.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , litrs teica:

Kaut kāds aizvēsturisks risinājums.

Ja pareizi atceros, tad tas nebij aizvēsturisks tehniskais risinājums, bet tā viņi viņi vienkārši gribēja. Neatceros detaļas sīkumos, jo vairāk strādāju pie EVO 75/150.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tā izlase kas tev tur skan ir j0bani samiksēta. Cilvēkiem kas tādas savulaik taisīja un arī tiem kas mūsdienās to ieliek spoķikā ir vieta ellē. Tā dziesma spoķikā ir arī normālā nesasiptā veidā, diemžēl daži citi latviešu ballīšu gabali kas ir izdoti tamlīdzīgās izlasēs, nav :(

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , 138 teica:

Cilvēkiem kas tādas savulaik taisīja un arī tiem kas mūsdienās to ieliek spoķikā ir vieta ellē

tads iespaids ka visas izlases viens un tas pats licis, kads kurs nemak pareizrakstibu un nav spejigs parrakstit tekstu no cd vacina... gadi iet, joprojam nav izlabots

 

image.png

 

image.png.8d599d0fa488263708adb29c4e294d7b.png

 

image.png.0574b250a3df100348be1ddef79aa7c6.png

dubultais

image.png.7cbdebb70714e1f3744f2b44d2a4cc0c.png

un ta var turpinat sarakstu..

Labots - Müller
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Sho meegjinaaji?

"To enable Digital Pre-amp Mode on your Network Player please navigate to Settings > Audio > Digital Pre-amp Mode.

Once enabled, you will be able to control the volume of the unit and in turn, your entire system via the control knob on the front of the unit, the remote control or the StreamMagic app."

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , 138 teica:

Tā izlase kas tev tur skan ir j0bani samiksēta. Cilvēkiem kas tādas savulaik taisīja un arī tiem kas mūsdienās to ieliek spoķikā ir vieta ellē. Tā dziesma spoķikā ir arī normālā nesasiptā veidā, diemžēl daži citi latviešu ballīšu gabali kas ir izdoti tamlīdzīgās izlasēs, nav :(

Ha ha. Es ar nolūku ieliku ko tādu bildē, provokācija:). 

pirms 2 stundām , jozhix teica:

Sho meegjinaaji?

"To enable Digital Pre-amp Mode on your Network Player please navigate to Settings > Audio > Digital Pre-amp Mode.

Once enabled, you will be able to control the volume of the unit and in turn, your entire system via the control knob on the front of the unit, the remote control or the StreamMagic app."

 

 

Tagad tikai Ziemassvētkos pamēģināšu, kad atgriezīšos LV, ja vien meitas nebūs jau atšifrējušas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...