Jump to content

14 saeimas atsaukšana


krabis
 Share

Recommended Posts

Sorry, biedri iedrošinājos izveidot jaunu tēmu.

Pusstundu izmeklējos pa saitu Latvija.lv kur varētu izteikt savu balsi, izložņāju visas saites tajā lapā, bet tā arī iespēju neatradu...

Kāpēc domāju ka vajadzētu atsaukt?

Tāpēc ka tur ir salīdušas visādas Šleseru bandas, Krištopānu bandas, Rusļikovu bandas un Gravcevas. (kāpēc ar lielo burtu, tāpēc ka nevēlos nevienu personīgi aizvainot)

Doma ir ka Latvijas sabiedrība varbūt beidzot nāks pie prāta un nākošreiz tur tādus nesavēlēs.... naiva cerība protams...

 

Gaidu protams Jūsu domas šajā jautājumā...

Jauku vakaru :)

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Kāda jēga atlaist Šleseru bandas, Krištopānu bandas, Rusļikovu bandas un Gravcevas, ja tās no siles un šprices tāpat atstumtas?
Ja arī atlaidīs, tad ievēlēs tās pašas kulītes. Par vēžiem nezinu.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ko, nepatika Stambulas konvencijas pieņemšana?

Vienreiz jau visus atlaida, un ponts?

Ej labāk kādu alu izdzer, pieGdiena.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, krabis teica:

Doma ir ka Latvijas sabiedrība varbūt beidzot nāks pie prāta un nākošreiz tur tādus nesavēlēs.... naiva cerība protams...

Šīs frāzes dzirdu par katru Saeimu, ko esmu piedzīvojis, un nav ne mazāko cerību, ka ar nākamo kas būs savādāks..😀

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Trakākais ka man ļoti asociējās šis viss ar to ko Demokrāti darija Amerikā un ļāva pastalniekiem iebalsot Trumpu.

Velk reali uz to ka Šļesers būs mūsu paša trumps ievēlēts nākamreiz....

 

Šitas viss ir marketings.

Un tas ka pašreizejā valdība tik ļoti grib pieņemt bezjēdzīgu Istambulas konvenciju jo ietekmīgi cilvēki no rietumiem spiež to. tik palīdzēs viņam.

 

Es pasēdēšu malā un paskatīšos šo visu, neiešu ne balsot par/pret kautkādu atlaišanu ne par referendumiem kas ļauj gejiem kakas stumdīt ar gredzenu.

 

Lai abu pušu tirliņi lēkā pa cirku. es padzeršu aliņu un paskatīšos.

 

 

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Jāutājums deputātu kandidātam pirms 15. Saeimas vēlēšanām: 

- Kāds būs Jūsu pirmais darbs, ja tiksiet ievēlēts?

- atlaist Saeimu!...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

ka ar nākamo kas būs savādāks..

eehhh.. "citādāks". Bet par tēmu. Kādēļ, pirms ierosināt referendumu pat atlaišanu, gaidīt kamēr Saeima pieņem kādu netīkamu likumu? Kādēļ to nedarīt uzreiz pēc vēlēšanām, ja vēlētāja partija netika ievēlēta. :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , Laxe teica:

Trakākais ka man ļoti asociējās šis viss ar to ko Demokrāti darija Amerikā un ļāva pastalniekiem iebalsot Trumpu.

mošk tu ir pārgudrs ?, ( pamuļķis), bet tauta balso par to, ko uzskata par labāku, un tās ir demokrātiskas vēlēšanas ....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 3 stundām , Laxe teica:

Es pasēdēšu malā

kamēr alā sēdēsi, tad nesatraucies, ka jauns hitlers pie teikšanas nonāks ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , alusbundza teica:

kamēr alā sēdēsi, tad nesatraucies, ka jauns hitlers pie teikšanas nonāks ....

 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Šodien pieminēsim izcilo valstsvīru - Leonīdu Brežņevu, stabilitātes standartu, kurš diemžēl 1982. gada 10. novembrī mūs pameta. Ja Putinu pavasarī ievēlēs, viņš varētu kļūt vēl stabilāks par Brežņevu, tomēr, ja visi striķi trūks, Mauzolejā rezervē vienmēr ir biedrs Ļeņins, kurš jebkurā mirklī ir gatavs uzņemties valsts vadību, un latviešu strēlnieki viņu atkal apsargās.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Brīdī, kad beidzās aukstais karš "stulbā Eiropa" pazaudējusi reālu ienaidnieku, kurš neļāva atslābt, sajutās pārāk labi un sāka nodarboties ar muļķībām. Stambulas konvencijas ir "stulbās Eiropas" viena no pēdējām izpausmēm. Bet mēs esam "stulbajā Eiropā", kas ir nesalīdzināmi labāk nekā būt ... kā tur sauca to Neatkarīgo Valstu Sadraudzībā. Tāpēc nekur mēs neliksimies. Un tādu muļķību pēc prasīt pēc saeimas atlaišanas ir galējs tupums. Savukārt par visiem rusļivoviem un glorkām... nu, paldies dievam, ka tik maz dolbajobu vēl ievēlēja. Vajag vēl, lai ievēl to pamuļķi (nekādi nevaru atcerēties to krievisko uzvārdu). Domājiet neievēlēs? Un Šlesers un līdzīgie dolbajobi dabūs mazāk vietu? Man nemaz nav tādas pārliecības.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Brīdī, kad beidzās aukstais karš "stulbā Eiropa" pazaudējusi reālu ienaidnieku, kurš neļāva atslābt, sajutās pārāk labi un sāka nodarboties ar muļķībām

Zelta vārdi! Bet īstenībā visus DE un A deputātus krievi pirka par lielu naudu, merkele izdarīja tādus sūdus DE tautai, pat nepārdodoties, ka vācieši kaunēsies kā pēc 2 pasaules kara

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

std::uint128_t pārpildīsies, ja mēģināsi skaitīt Eiropas tupumus, kas ir izdarīti pēc aukstā kara beigām. Varbūt tas norāda uz to, ka dzīvotspējīgai cilvēku sabiedrībai ir vajadzīgs bīstams ārējs ienaidnieks, lai izdzīvotu. Citādi sākas pašiznīcināšanās process.

Link to comment
Share on other sites

Nu paskaties kā vācieši, atgriež savu armijas būvniecību, 1,5 gadā, atjaunota tanku rūpnīca, vācieši ļoti māk strādāt, kā neviens, pēc gada visu ko nolaida nopirktā krievu valdība tiks atjaunota! 

Link to comment
Share on other sites

Un cilvēkam, kuram organismā ir vairāk par vienu kroku (to, kas dibena vaigus atdala vienu no otra) būtu jāsaprot, ka šodien ir nevis 16. vai 17 gadsimts, bet 21. Tāpēc mums nākas dzīvot "vidē", kas ir nedaudz plašāka par pagastu vai pat LV. Un varianti ir divi - vai nu iekļauties šajā "vidē" un pieņemt tos noteikumus vai iet uz Neatkarīgo Valstu Savienību. Un par to der padomāt pirms prasīt saeimas atlaišanu.

 

edit: piemēram Orbans mēģina pretoties. Redzēsim, kā tur aizies lietas.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jema teica:

kā vācieši, atgriež savu armijas būvniecību

bet aizvēra pēdējās 3 AES.

Es gan arī (tāpat kā Tu) cenšos saglabāt optimismu.😉

Lai kā man nepatiktu ebreji, manī optimismu vieš viņu pašreizējā attieksme pret procesu Gazā. Izskatās, ka viss nav zaudēts. Tagad galvenais, lai "stulbajā Eiropā" procesi aiziet pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

bet aizvēra pēdējās 3 AES.

Jā pateicoties, jobanajiem zaļajiem, kas nes lielāku nelaimi pasaulei, jo ir sakopojuši cilvēkus bez izglītības, tikai nesot ideju uz sirdīm, bet nedodot pretī tehnisko risinājumu, pelēkā masa arī uzraujas, kā ražot zālo elektrību, kā uztilizēt zaļās elektrības produktus neviens negrib stāstīt, kā Rīgā pievest elektrību pie 9 stāvu mājas, kurai visiem īpašniekiem ir elektro auto - atbilde nekā, tas nav iespējams, vai būs tik dārgi, kas tas nebūs izmantojams, par to stāsta, huij, būsim zaļie!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka LV tagad vajadzētu nevis par 8 ( tiešām ne 16 vai 32???) jardiem būvēt Railbaltic, bet kādus 4 novirzīt uz 155mm artilērijas lādiņu ražotņu izveidei.

Just now, jema teica:

varenajiem zaļajiem

Zaļais ir bīstamāks par rūdītu putinistu. Rūdītu putinistu var Ukrainā nošaut, bet zaļo...

Labots - Jurkins
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Zini kādēļ katrā lielā pilsētā bija cigarešu rūpnīca? Tādēļ ka uz tās pašas tehnikas varēja čaulas ražot!

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...