Jump to content

Ar nestabiliem nerviem, labāk nelasīt .....


alusbundza
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, AlCohol teica:

aizmugurējam numura apgaismojumam lampu nobaro un slēdz vaļā.

Tas der tikai gadījumā ja aķis nosēdies aizmirsta ieslēgta apgaismojuma dēļ, a ja aķis nosēdies pēc pusgada stāvēšanas tad to izsēgto lampiņu varēsi barot mūžīgi līdz durvju neatslēgšanai...

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Daiļais teica:

Parasti ir nodrošināta iespēja atvērt durvis ar mehānisko atslēgu, pat ja pirmajā mirklī liekas ka tā nav

Piemēram -  pavelkot durvju rokturi uz atvēršanu un tad mehānski ar atslēgu slēdz vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Ja atslēga ir tad jau nav problēma, problēmas sākās tad kad izsit stiklu, no iekšās tāpat durvis nevar atvērt, jo ir nobloķētas :tease:

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 23 stundām , Tuubijs teica:

Atliek tik izdomāt cik krutu un wanna be y0 aķi pirkt, lai nepaliktu par idiotu :crazy:

nobrauc vēl pa trepēm lejā uz deguna, tad sapratīsi, kādu vajag .....

Link to comment
Share on other sites

8.11.2023. , 12:38, AndrisBB teica:

Atbrauca sarēķināt izmaksas, tas pats santehniķis (tik tagad vairs ne santehniķa statusā), kurš uzstādija iepriekšējo boileri 30 gadus atpakaļ 😂 (Atradu uzlīmes iekšpusē).

 

Īsumā, paturēs esošo 'open vent' ar siltā ūdens cilindru. Kombinētajam tad pus virtuve jāizjauc un jāparvelk trubas utt.

Piektdien solās uzstādīt.

Vismaz vieta problēma atrisināta. Atbrauca pavisam jautrāki un kārtīgāki uzstādītāji, izdarīja darbu, visu beigās satīrija, novāca kā nākas.

Arī iepriekšējā santehniķa atrastā vaina izrādās nemaz nebij vaina, tikai iztērēts laiks. Labi ka nepasūtiju to aktuātoru.

 

Var teikt 5 cilvēku darbs, saskaņoti un bez čakarēšanās.

No rīta ap 8:30 atbrauca divi santehniki (galvenais + students), uzstādija boileri, pārvilka dažas trubas, 'skursteni', uzlika kautkādu magnētisko filtru, jaunu sūkni, radiātoriem jaunus ventīļus un citus sīkumus. Ar visu pusdienlaiku pabeidza ap 14.

Ap 15 atbrauca divi elektriķi, noņēma vecos vardus un savilka jaunus boilerim/sūknim/kontrolierim utt. Nu tie tika galā diezgan ātri, pa stundu.

Pašā vakarā atbrauca pārbaudītājs, nočekoja visu, parasktīja papīrus/garantijas, aizpildīja servisa grāmatu un novēlēja labu vīkentu.

Varēja doties uz pabu 😀

 

Pavisam cits serviss.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Šdien alko labāk iegāja iekšā  , kaut ko gribeju teikt , bet piemirsu

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Grossmeister

Visu dienu pa druskai strēbu , līdz vakarā vairs nelien iekšā , jāiet gulēt .

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu šitā tīri normāla vodka, kā arī cik atceros šitai bija korķis tas ka lejas pa strūklai, so vismaz nepārlēji glāzei pāri un neuzlēji uz datora :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , Luckystrike teica:

nu šitā tīri normāla vodka,

Ukrainas ražojums, atbalstām Ukrainu 

Link to comment
Share on other sites

Šodien izmantoju sabiedrisko transportu lai pa Rīgu pavizinātos, secināju, ka tur pamatnācija vieni krievi. Labākais tas, ka ar tādu degsmi rāva daudzi vaļā "naši", ka saprotu, ja sūdi būs, tad Rīga varētu būt jau by default jau ienaidnieka pārņemta. Bet varbūt man vienkārši tāds urļiku reiss abos virzienos gadījās 😂

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Sabiedriskajā? Visur uz ielas/veikalos lielākā daļa ir krievu valodā runājošie. Sen jau ir sajūta ka te būtu Krievija, un mēs latvieši esam iebraucēji 😆😒

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , AVilks teica:

Šodien izmantoju sabiedrisko transportu lai pa Rīgu pavizinātos, secināju, ka tur pamatnācija vieni krievi.

Atkarībā kādā transportā. Krieviski runājošie uzkrītoši daudz piem. 7tramvajā (uz Ķengaragu) vai 17.trolejbusā (Purvciems).

Cik esmu braucis ar 17to (latviešu val.tā arī neesmu tur dzirdējis). Vienreiz suni viena sieviete grozā veda. Viņš arī ar saimnieci krieviski runāja.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Luckystrike teica:

Sabiedriskajā? Visur uz ielas/veikalos lielākā daļa ir krievu valodā runājošie. Sen jau ir sajūta

Cik bieži tu esi redzējis latviešus kas uz ielas skaļi sarunājas? Nu lūk, viņi parasti tā nedara, un tāpēc tu latviešu valodu uz ielas nedzirdi, nevis tāpēc, ka krievu būtu vairāk.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

tie divroči tajā attēlā gan izskatas gana garšīgi. nav kaut kāds apvēmīts, vai izrubenis.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

izrubenis :D varēji vēl pieminēt euro, garais, bij vēl visādi interesanti savulaik, OTTO, un protams ka Bitīt' Matos :)

 

MBClub-LV • Apskatīt tematu - AnšaR lēto alus marku apskats

Labots - Luckystrike
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , AlCohol teica:

tie divroči tajā attēlā gan izskatas gana garšīgi

Izskatās pēc izlejamā. Iļģuciema kvass izlejamais izskatās līdzīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Cik bieži tu esi redzējis latviešus kas uz ielas skaļi sarunājas? Nu lūk, viņi parasti tā nedara, un tāpēc tu latviešu valodu uz ielas nedzirdi, nevis tāpēc, ka krievu būtu vairāk.

Tā varētu būt - mentalitāte. Papildus - pilna Rīga ar indusiem/pakistāniešiem, kuri ar ieslēgtiem telefoniem uz skaļo vazājas pa ielām. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ggg97 teica:

Izskatās pēc izlejamā. Iļģuciema kvass izlejamais izskatās līdzīgi.

būtu caurspīdīgā iepakojumā, varētu pateikt pēc putām. :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man darbā un mājās dažreiz aizrāda , ka es bļaujot , tāpēc ka man uz emocionāla pacēluma viļņa paaugstinās runas ātrums , skaļums un tembra izmaiņas .

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Grossmeister teica:

Man darbā un mājās dažreiz aizrāda , ka es bļaujot

Ja pastrādā kādu laiku trokšņainā vietā par vagaru, tad gribot, negribot, runa kļūt skaļa un nereti saglabājās, t.s. ''komandiera balss'' arī ikdienā.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Darba vieta nav trokšņaina un arī vagara pienākumu man nav , tas ir kaut kas cits .

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

Tā varētu būt - mentalitāte. Papildus - pilna Rīga ar indusiem/pakistāniešiem, kuri ar ieslēgtiem telefoniem uz skaļo vazājas pa ielām. 

Precizēšu, es ar to nedomāju "latvieši = labi, pieklājīgi, krievi = slikti, kā tikko no koka nokāpuši", bet jā, mentalitātes ir atšķirīgas. Starp citu, arī vācieši sabiedriskās vietās sarunājas vairāk un skaļāk nekā latvieši. Man cilvēki, kas savā valodā sarunājas, netraucē, ja vien tas nenotiek vietā, kur skaļu sarunāšanos mēs uzskatām par stingri nepieņemamu (bibliotēkā, teātrī, kino). Ja šo valodu saprotu, man reizēm ir pat interesanti paklausīties :D

Savukārt indiešu un pakistāniešu kultūra nudien ir krietni vairāk atšķirīga no mūsējās un viņu uzvedība bieži vien ir traucējoša vai kaitinoša arī man (telefons uz skaļo uz ielas vēl nav nekas, telefons uz skaļo kāpņutelpā nakts vidū jau ir citādāk). Un mums nevajadzētu kautrēties viņiem par to aizrādīt.

Kaimiņam kurš vasarā pie atvērta loga svētdienā astoņos no rīta klausījās krievu popsu atbalsojoties pa visu pagalmu, es piezvanīju pie durvīm un nepārprotami paskaidroju ka tā nav labi, bet tieši to pašu es būtu darījis, ja tādā laikā un skaļumā skanētu LR2 vai korāna lūgšana.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 3 stundām , Luckystrike teica:

tā gadās arī ja austiņās ilgstoši klausies skaļi mūziku, varbūt tas pie vainas? 

Mana otrā sieva ir krieviete un , iespējams ,  dzīvojot kopā ar viņu esmu palicis agresīvāks , nekaunīgāks un neiecietīgāks pret augstākstāvošajiem , varbūt tas pat nav slikti - grūtāk tevi samīt .

 

P.S  Mani bieži vien sabiedrība identifē kā krievu , izejot no maniem slāviskajiem sejas vaibstiem .

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Grossmeister teica:

Mana otrā sieva ir krieviete un , iespējams ,  dzīvojot kopā ar viņu esmu palicis

 

pirms 10 stundām , Grossmeister teica:

Mani bieži vien sabiedrība identifē kā krievu , izejot no maniem slāviskajiem sejas vaibstiem .

Dzīvojot ar krievieti pat sejas vaibsti mainas? Sūri 😁

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tā jau, Stasi, var aizrunāties, ka suņa saimnieks ar laiku pārņem tā paradumus un kļūst līdzīgs četrkājainajam draugam.😉

P.S. Ja kas, arī mana sieva ir krieviete. Nu jau, tuvāk 50 gadus...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 25 minūtēm , jacobs teica:

sieva ir krieviete

 

Veči, kā es jūs saprotu. Ir starpība. ☺️

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

jā, kad savulaikdzīvoju kopā ar krievieti, tad patiešām paliku kautkāds agresīvāks, vairāk po.h.ujisms kautkāds pat bija uz visu :D viņa vispār nekautrējās, varēja izskriet pat kādam manam korišam kas sauc ārā dzert, ievilkt pa tāfeli :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...