Jump to content

Ar nestabiliem nerviem, labāk nelasīt .....


alusbundza
 Share

Recommended Posts

@Zin..., kas ir tā šķīvja formas lampa un kāpēc virs tās ir nimbs?

 

Starp citu, tu noteikti gribi parunāt par televizoriem :hi:

Kas būs labāks, Samsung LH40MDBPLGC (aka MD40B) vai Samsung UE40J5502? Un vai par jebkuru no šiem hlamiem ir vērts maksāt ap 100 eur?

Nu es redzu tik daudz ka UE ir teļļuks ar smart, LH ir monis/panelis/displejs/whatever, abi ir 40" FHD LED, abi ap 10 gadus veci (kas neatstāj daudz cerību uz jēdzīgu smart funkcionalitāti šobrīd), LH ir 350cd/m^2, UE ir 250, UE ir jauns maksājis laikam ap 600, LH ap divām štukām, bet lielie paneļi/displeji/whatever it kā vienmēr ir bijuši dārgāki par mājas teļļukiem. Nu laikam sūdīgi tad, ja LH ir 10 gadus nonstopā rādījis meņū kādā maķītī, bet UE tikai panorāmu svētdienās, bet citādi LH šķiet zaibisāks.

Link to comment
Share on other sites

Tu blats nejūtu ka ne tur raksti, te par seksu un alko!

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jema teica:

te par seksu un alko!

Kačīt, te pāris lappuses atpakaļ ir par apkures katliem un centrālo atslēgu

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 11 stundām , Stasss teica:

Dzīvojot ar krievieti pat sejas vaibsti mainas? Sūri 😁

Arī pirms tam tā ir gadījies - eju pa rimčiku , tur kaut kāda alko degustācija , jauniešu pāris piedāvā garāmgājējiem nobaudīt , vispirms latviski pēc tam krieviski , tuvojos es , uzreiz mauc krieviski .

 

P.S. Vakar pa visu dienu gandrīz litrīgo kapteini Morganu pieveicu ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

te pāris lappuses atpakaļ ir par apkures katliem un centrālo atslēgu

Gan jau kādam ir bijis sekss ar katlu un kādam ar centrālo atslēgu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Grossmeister teica:

tuvojos es , uzreiz mauc krieviski

Kad ej uz rimčiku, vismaz pilotku noņem. 😉 Es tā daru :haha:.

Labots - Jurkins
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , 138 teica:

šķīvja formas lampa un kāpēc virs tās ir nimbs?

Philips Hue Go

 

Samsung labāks, bet ne 100 EUR. Joprojam, pats vainīgs, ka to f6400 nepaņēmi 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl par simtu met pakaļ Sony KDL-40HX750, kurš tāpat kā F6400 ir 2013. gada un jauns maksājis ap štuku.

Jāņem?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Zin... teica:

Joprojam, pats vainīgs, ka to f6400 nepaņēmi 

Vēl joprojām neesi atmetis cerību, ka šams tiks pie tā televizora?😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

H6400 ir gadu jaunāks par F6400, bijis lētāks, bet viņš ir direct lit nevis edge lit (kā F6400 un KDL-40HX750) un tas ir... laikam labāk?

https://www.avforums.com/threads/samsung-ua46f6400-vs-ue48h6400.1884487/

@Zin..., saki jāķer ciet?

 

Internets arī citur saka, ka direct lit labāka bilde. Tur uniformity, black levels... Paldies, es par šo neko nezināju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , 138 teica:

saki jāķer ciet?

Viņu par velti neatdod, tā ka tev diez vai sanāk..

P.S. un tu jau nokavēji. Uz tādiem "domātājiem" labi dīli negaida.

Labots - Stasss
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es jau domāju, kas tad nu, kaspičs light var uzrakstīt normālu komentāru par tēmu bez iršanās :shok:

Ā nē, viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Varu uzdāvināt kādu no CRT TV. Šķūnī liela izvēle, sākot ar Rekordu, Berjozku, Radugu un beidzot ar Sony , Philips un Akai. Kāds no tiem varētu arī rādīt. Būs gan jāsedz piegādes  un krāvēju izdevumi. :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Es varu atdāvināt beigtu boileri , pasizvešana , iekraut palīdzēšu .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piždjec drāma te vienam. Labrīt, forumi ir priekš tam, lai cilvēki, kas kaut ko nezin, varētu paprasīt padomu tiem, kas zin vairāk, un tie kas zin vairāk, ar savām zināšanām varētu dalīties. Teļļuki ir tēma, kur es tehnoloģiju attīstībā un produktu līmeņos neorientējos, atšķirībā no piemēram velosipēdiem vai datoriem, kur es apmēram zinu vai māku atrast kas ir kas, cik tas ir vecs un kruts, un kur tam meklēt parametrus vai apskatus un cik tam lietotam būtu ok cena šobrīd. Kas ir televizoru gsmarena/dpreview/notebookcheck/passmark/bicyclebluebook, es nezinu, un šķiet, kā tādu nav. Es arī nezinu, kas ir televizoru Tourney vai Deore XT vai celeron vai i7. Bet es zinu, ka jebkurām lietotām lietām mēdz būt ok cenas, mēdz būt ļoti labas cenas, mēdz būt sviestmaize, un mēdz būt kosmoss, un visu šo diapazonu var novērot arī teļļukiem sludinājumos. Lombardos diapazons izskatās no "ok" līdz "biš pārcenots" (piemēram tādu pašu H6400 redzēju par 160) bet pieļauju ka arī tur var gadīties ļoti laba cena. Vajadzība, kurai meklēju TV tad, kad uzcepu to topiku, atkrita, bet joprojām nesteidzīgi skatos apkārt. Nesteidzīgi. Nav mērķis atrast viskrutāko un par sviestmaizi. Tipa i5 / Deore par adekvātu vai labu cenu būs ok. Tikai jāmāk to atšķirt no celeron / Tourney, ko es acumirklī nemāku. Un gribētos iekļauties apmēram 100 eur robežās, dārgāk negribu ne tāpēc ka nevaru bet tāpēc ka redzu ka šādā budžetā ir iespējams atrast kaut ko manām vēlmēm pietiekamu. Anderstender bro?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Grossmeister teica:

Es varu atdāvināt beigtu boileri , pasizvešana , iekraut palīdzēšu .

Tu ko, tur tak metāls 🤑

Atdāvināt šīferi vai vecu riepu kaudzi, lūk tas jau būtu normāls dīls!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

meklēju TV tad, kad uzcepu to topiku, atkrita, bet joprojām nesteidzīgi skatos apkārt. Nesteidzīgi.

Pa to laiku kamēr te šķetini iespējamos variantus un Nesteidzīgi jāj prātu, piemēram, @Zin..., varētu Nesteidzīgi mazliet pastrādāt un Nesteidzīgi vēl kādus pārdesmit eiro nopelnīt, tad Nesteidzīgi varētu nopirkt televizoru, kuram pārdesmit eiro cenu atšķirība Tevi nemulsinātu. ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu kāpēc kādreiz mīļā Aizspogulija bija aiz spoguļa, tāpēc ka laba lietas ir NAV jāsapiš kopā!

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

Internets arī citur saka, ka direct lit labāka bilde. Tur uniformity, black levels... Paldies, es par šo neko nezināju.

Muļķības tev internets saka, edge-lit būs labāks televizora izmēram kādu tu meklē. Direct-lit būs lētāka tehnoloģija, tapēc arī atradīsi to lielos un lētos televizoros, kuriem edge-lit vienkārši būs pārāk dārgi uztaisīt.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , AndrisBB teica:

edge-lit būs labāks televizora izmēram kādu tu meklē

Paldies! Bet kādam izmēram direct lit ir labāks, lielākiem vai mazākiem?

 

@Racer

pirms 2 stundām , 138 teica:

dārgāk negribu ne tāpēc ka nevaru bet tāpēc ka redzu ka šādā budžetā ir iespējams atrast kaut ko manām vēlmēm pietiekamu

Un par 150 vai 200 trāpīt pārcenotu lētuci vai dinozauru nav ne ar ko labāk kā trāpīt tādu par 100.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , 138 teica:

Paldies! Bet kādam izmēram direct lit ir labāks, lielākiem vai mazākiem?

 

Nekādiem, ja tu jautātu kādiem izmēriem ražotājam uztaisīt vienu lētāku un kādiem otru, tad būtu cita runa.

Kāda tev jēga piepisties kautkādam mazsvarīgam parametram, ko tāpat nesaproti un atšķirību tāpat neredzēsi?

Kas labāks Poršs vai Ferrari? Vienam apaļas lampas, otram kantainas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Kas labāks Poršs vai Ferrari? Vienam apaļas lampas, otram kantainas.

Tad ok :D

Likās ka tas varbūt ir kā bmw vs dacia.

 

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Kāda tev jēga piepisties kautkādam mazsvarīgam parametram, ko tāpat nesaproti

Normāli cilvēki vispār pērk to kas viņu budžetā viņiem patīk pēc krāsas. Bet šis ir tehnisks forums, un

pirms 5 stundām , 138 teica:

forumi ir priekš tam, lai cilvēki, kas kaut ko nezin, varētu paprasīt padomu tiem, kas zin vairāk, un tie kas zin vairāk, ar savām zināšanām varētu dalīties. Teļļuki ir tēma, kur es tehnoloģiju attīstībā un produktu līmeņos neorientējos, atšķirībā no piemēram velosipēdiem vai datoriem

Tu velo pērkot arī izvērtē pēc specifikācijas. Es arī. Bet par tv es pat nesaprotu cik daudz es nezinu, kas ir mazsvarīgi parametri un kas svarīgi (neskaitot banāli izmēru un izšķirštspēju).

Nu laikam jau var skatīties pēc MSRP. Par ~10 gadus vecu tv ~1/10 MSRP laikam nebūtu pārmaksāts.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā jau ir, televizoru pasaulē parasti pa gadu notiek tāda revolūcija, ka 10 gadus vecs TV, salīdzinot ar 9 gadus vecu ir vienkārši diena pret nakti un vienkārši nav skatāms.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka nē, tieši tāpēc es neredzu jēgu manā gadījumā pirkt jaunu lētuci veikalā par 300..400 vai whatever cik tādi tagad maksā.

20 gadus vecu ar cfl laikam gan arī nē.

Link to comment
Share on other sites

@138, esi piedomājis ne tikai par to kā samazināt izdevumus, bet palielināt ienākumus?

Bez sarkasma. Es pirms nepilniem 20 gadiem pārslēdzu domāšanu un ekonomēju kur nu varu, bet tai pašā laikā arī domāju kur un kā nopelnīt...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

10 gadus vecs TV, salīdzinot ar 9 gadus vecu ir vienkārši diena pret nakti

Tīri teorētiski tā var būt. Pa reizei jau notiek tās "revolūcijas" nu piemēram no SD uz fullhd uz 4k + tad HDR. 

 

Bet nu jā, ja vien tas nav kaut kāds Sony w900 sērijas vai f8000 Samsungi vai tur 8008 sērijas Philips tāda mazā izmērā, tad tiešām te tagad notiek matu skaldīšana, pietam dzeršanas topikaa un kaut kāda huja pec vēl industriālais monitors iejaukts iekšā o_o

Link to comment
Share on other sites

Tāda huja, ka viņš mētājas lombardā blakus televizoriem :cool:

Un kas viņam vainas?

 

pirms 2 stundām , Zin... teica:

ja vien tas nav kaut kāds

Ir kāds resurss kuru vari ieteikt palasīt lai gūtu priekšstatu par pirms 5...10... gadiem ražotu tv range (klāstu?) lielākajiem ražotājiem? Pagājušā gadsimtā bija drukāti katalogi (nav ne jausmas kur piemēram Techmoan tos atrod), aktuālie modeļi ir ražotāja lapā, bet nesenā pagātne pārskatāmā veidā ir kur?

 

@Racer, es necenšos taupīt taupīšanas pēc vai lai sakrātu mājai ar 600eur algu ēdot makaronus, ir arī tādi cilvēki, lai viņi dzīvo kā viņiem ērtāk, bet tas nav man. Tepat pagājšnedēļ man ieteica zāģa sliedi pašam uztaisīt, nē paldies, bet es nopirku nevis pirmo ko ieraudzīju par simtu un arī ne par 45 kura ļurkājās bet par 69 kura ir zbis, un tas ir tieši kā tu saki, saprātīgi ietaupīt kur var. Taču man arī nepatīk plēst irsu ka tik lai nopelnītu vairāk vairāk vairāk, un man nepatīk tērēt kaut cik vērā ņemamu naudu par lietām kurām ātri zūd vērtība. Un man patīk ielūkoties lombardos un eseskā, tāpat kā citiem patīk sēņot vai makšķerēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
alusbundza

pēc jaungada balles , sievuls ar mani nerunā, jo svešas maukas esmu izdejojis ....

ir repcete ?, sex nebija , tikai pupu spaidīšana .....

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Recepte ? Nu piemēram jauni zābaciņi sievulim vai jauns kažociņš un gan vakariņas, gan sex būs augstākajā līmenī :thumbsup:.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...