Jump to content

Ar nestabiliem nerviem, labāk nelasīt .....


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Bet nu man vairāk skauž tie cilvēki, kam pietiek ar 1 alus pudeli un labi visu vakaru.

Vot vot! Apēd pāris iebojājušos ābolus un sāk dziedāt! :D

Link to comment
Share on other sites

Tas raksturīgs pēcnācējiem tiem, kas dzīvoja vietās, kur maz bija pieejami sarūguši augļi. Piem. Dienvidamerikas indiāņi ir visnoturīgākie pret alkoholu, bet Ziemeļamerikas tieši otrādi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Mõbijs teica:

Man tagad 46 ... Pirms gada abiem ar sievu mērs bija 0.7+0.5 (kādu 4 studu garumā), un pietika jauda nākamjā dienā uzšancēt pa dārzu un darbnīcu. Tagad pietiek ar 0.7 uz abiem un knapi pietiek spēka izdomāt svētdienas pusdienas un vakariņas. Labi, ka puika pats māk taisīt ēst. Bet mums ir 7 kaķi, kuri pa nakti prasās ārā un no rīta jau brēc pēc ēdamā...

Šo lasot saprotu ka mēs ar manējo vispār nedzeram… tikai lūpas un mēli biku paslapinam… 🥺

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

kam pietiek ar 1 alus pudeli un labi visu vakaru

Kaimiņš (ne tas, kas Artuss) sūdzējās, ka pēc kovida izdzer alus pudeli un vakars beidzas.

Link to comment
Share on other sites

Un kāds labums no tā ka izlok 0,7 uz purnu?

Es ar parasti neizdzeru vairāk par 2 - 3 ali/sidri/vai-kas cits, galvenais jau iziet cilvēkos uz pabu/klubu/kafūzi, kas nu kuram labāk patīk un pavadīt labi laiku. Kāda starpība cik izdzer kvantitātē un kāda jēga no tā ka pilnībā apdzeras?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tā padomā, tas ir liels atspaids ģimenes budžetā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu un protams tas nekādi neietekmē nākamo darbadienu, plus ja vakars garāks un vēl ēd vakariņas pabā, tad var arī bez problēmām aizbraukt mājās pats.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Un kāds labums no tā ka izlok 0,7 uz purnu?

Tur jau tas āķis, ka nav labums. Dārgāk un lielāks chakars.

 

Ir protams arī izņēmumi, kur turēšana palīdz. Piemēram biznesa neformālās sarunās. Esmu personīgi redzējis kas notiek, kad vienā pusē aprijas, otra tur daudz un kuram beigās rezultāts par labu 😄

 

Ir jau arī necilvēki, kas var litru izlakt un nākamajā dienā vēl iet bietes ravēt it kā nekas nebūtu bijis. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tas par biznesmeni, kas nezin savu mēru un mēģina kādam turēt līdz? Antiņš?

 

Vēl nesaprotamāki kadri man liekas tie, kas var sēdēt vieni un izlakt 0.7. 😂

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Kas tas par biznesmeni, kas nezin savu mēru un mēģina kādam turēt līdz? Antiņš?

Erm angļi pret latgaliešu puikām piemēram 🤪

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Erm angļi pret latgaliešu puikām piemēram 🤪

Nu ja, tās divas grupas parasti pārklājas un dodas biznesa gājienos un pie dzeramā izlemj kautko svarīgu 😂

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , jema teica:

tas ir liels atspaids ģimenes budžetā!

Redz, problēma jau tur, ka "vakars beidzas" 🤣, vēl nav iemācījies to vienu aliņu izvilkt uz visu vakaru.

Andris visu uztver šausmīgi nopietni 🤣.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

tās divas grupas parasti pārklājas un dodas biznesa gājienos

Bljac, strīdas vēl ar mani. 

Reāls stāsts no dzīves.

Man sencim bija uzņēmums, kas taisīja Dekingus un impregnēja viņus. Bija Latgales uzņēmums kas taisīja pāļus ko dzen, lai taisītu dekus.

Sencis ar šiem latgaļiem brauca uz Angliju slēgt jaunu kontraktu 20 gadus atpakaļ .Sencis izlēma paņemt mani līdzi, lai ir tulks un, lai redz pasauli un kā bizness notiek. 

 

Sagaidīja mūs Hiitrovaa, pa dienu izvadāja pa uzņēmumu, tad pa upi Kembridžā un vakarā uz Londonu vakariņās. Angļi pa visu restorānu izbļaustas, kā šiem bizness ar "Russian businesmen" un vajag labu litru šņabja uz galda. Litrs pēc laika atceļo. 

Man sencis veselības dēļ nedrīkstēja dzert un man pašam bija kādi gadi 14. Bet Latgaļi ar angļiem deva vaļā, kārtīgi deva vaļā, ka viss restorāns juta līdzi. Vakara izskaņā rokasspiedieni un parakstīti čeki. Sencis teica, ka labāk nekā ar kādu domu tika braukts.

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu ja, tās divas grupas parasti pārklājas un dodas biznesa gājienos un pie dzeramā izlemj kautko svarīgu 

Jo tālāk uz austrumiem, jo biznesa sarunās vairāk vajag turēt. Dzirdēts, ka agrāk krievzemē, ja biznesa partneris nevarēja kādu litru turēt, tad uz to nopietni neskatījās. Arī tur ļoti lēni, bet kaut kas mainās. Tikai pēc kara sākuma viss ir mainījies. Jā, tagad rietumvalstu bizness varētu robežoties tikai ar latgaļu puikām.

Nezinu kā ir Ukrainā. Kādreiz viens Latvijā dzīvojoša ukrainis stāstīja ar zināmām šausmām kā kādreiz ukraiņu ciemata iedzīvotāji laicīgi  gatavojās kāzam. Uz katru ciemata iedzīvotāju vajadzēja sagatavot litru kandžas. To salēja ļoti lielās pudelēs, ietina salmos un ieraka zemē.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Zin... teica:

Bljac, strīdas vēl ar mani. 

 

Tak neviens ar tevi nestrīdas, vienkārši to gadījumu tik cik vistai zobu 😂

Pirms 4 minūtēm , Mõbijs teica:

Pēc maniem novērojumiem ar AndrisBB ir tā - visam pāri darbs!!!

Ja visam pāri būtu darbs, tad nebūtu laika būtā un citur kladzināt 😂

 

Pirms 4 minūtēm , Mõbijs teica:

@AndrisBB - ar cik skuķiem tu esi sabīdijis štellītes ejot uz pabu? 

Pašreizējo kāreiz satiku pabā. (precizāk pat pēcpasākuma after-pārtijā)

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike
Pirms 41 minūtēm , AndrisBB teica:

 

Vēl nesaprotamāki kadri man liekas tie, kas var sēdēt vieni un izlakt 0.7. 😂

uz galda izklāj avīzi, uzliec bundžu konzerva, skābos kāpostus, vēl kādu zacenīti, aukstu 0.7 un graņonku un tad slēdz iekšā Особенности национальной рыбалки 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Mõbijsnevajag jau arī otrā galējībā.

Es ar savas arī varu izseedet litru pa vakaru, uztaisīt pīli vai steiku vakariņās vai vienkārši pasūtīt kebabu. Visu vakaru nopljaapaat vai vēl PS5 uzspēlēt. 

 

Bet ir arī vakari, kad prasās sapucēties, iziet ārā pie tās sabiedrības, vīna vai alus glāze un restorāns. Arī tas pats kino kaut vai.

 

Ne viens ne otrs variants nav nepareizs, ja abiem patīk un izbauda.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Man patīk tādi komjaunieši kā andris, tik viņi pareizi māk dzīvot un dzert, a pārējie ir alkašai un darba kavētāji, varu saderēt ka krievu laikā būtu kaut kāds sekretarītis!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kur es pieminu dzeršanu kakarībā ar darbu?

Es tik saku ka nesaprotu kur tas sāls, vienam pašam mājās pietesties.

Sociālais elements tur nekāds, atliek vienīgi atkarība?

Link to comment
Share on other sites

Vai tev nav ienācis prātā, ka cilvēks var būt antisociāls? Mācoties pamatskolā man vajadzēja kādu stundu gaidīt līdz autobusam, lai nokļūtu mājās. Es 4 gadus sēdēju vienā un tajā pašaā ieskrietuvē un caur milzīgu logu vēroju garāmejošos cilvēkus. Tici man - daudz ko piefiksēju un izdarīju secinājumus. Kopš tā laika esmu ļoti izvēlīgs - ar ko kontaktēties - ar ko nē. Taisnība jau tev ir - teorētiski, cilvēks ir sociāla būtne (pārsvarā), bet efektīvāk tas ir mazās(salīdzinoši) grupās. Jebkurš vecāks pateiks - bērns ir mazāk stresains atrodoties mazāk pārblīvētā vidē.

 

Un tad - vēl ir arī indivīdi, kuriem ar šaurā (pārbaudītā) lokā cilvēkiem kopā pavadītais laiks ir vērtīgāks, kā barā ar daudziem x y z.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tak šajā forumā ir redzēts pie kā noved dzeršana atsevišķiem indivīdiem. 

 

Lai tak katrs dzer viens, divu, desmit, simts cilvēku starpā vai nedzer nemaz. Bet nu cilvēces vēsturē un kultūrā dzeršana ir un paliks kā svarīgs elements.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

uztaisīt pīli vai steiku vakariņās

Nu tu salīdzināji - ar pīli čakars, a ko tur ar steiku baigi taisīt? :D

Link to comment
Share on other sites

Pff... pīles krūtinu pagatavot aizņem 7-8 minūtes. Ja pārējo no pīles sautē - tad ilgi 1.5-2 stundas. Steiks, protams ir čiks un gatavs!

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nu jà 15min un steiks ir gatavs. 20min un pavārs arī ir "gatavs"..

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
5.11.2023. , 16:06, Mõbijs teica:

Pēc maniem novērojumiem ar AndrisBB ir tā - visam pāri darbs!!! Tipiska verga domāšana.

Darbs ir svarīgs, bet tas nedrīkst pārņemt cilvēcisko būtību. Domāju, ka ir jāsabalansē darbs un atpūta. Ja cilvēks izdzer 2-3 alus/sidrus un viņam jau ir laiks iet gulēt - tātad (mans personīgais uzskats), ka - par daudz strādā (citu labā) un neatliek laika sev un savām vajadzībām. @AndrisBB - ar cik skuķiem tu esi sabīdijis štellītes ejot uz pabu? 

Teikšu kā ir - tā iešana uz pabu un ēšana ārpus mājas ir salīdzināma kā ūdens un uguns. Mana pieredze liecina, ka vislabākais ēdiens ir mājās gatavots ēdiens (nesvarīgi, sieva,es, vai dēls), jo tikai viņi zin kas kuram vislabāk garšo.

Tieši tādēļ tusēšana ārpus mājas man vairs nav pieņemama - es labāk nopērku kvalitatīvu šmigupa pārdesmit eiro un pavadu vakaru (4-6 stundas) ar sievu pļāpājot, tā vietā, lai izgrūztu simtu par nekvalitatīvāku stundu ārpus mājas, barojot ar savām smagi pelnītajām banknotēm kādu citu. Ja man būtu ļimoni, es noteikti domātu/rīkotos savādāk.

 

es jūtu , ka esam vienā dvēselē , tas ir vienādi domājoši ...., es tev pilnīgi piekrītu visam tavam tekstam ...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@Regisss, tu ieliki slikti atzīmi, @Mõbijs, tāpēc , ka nezini dzīvi, esi pedants burta kalps, ierēdnis, bez savas domāšanas, tu savā dzīvē neko nesasniegsi, kaut gan tu pats domā, ka esi kruts džeks, pelni labu naudu, brauc slēpot uz kalniem, bet bet vecumdienās, tev nebūs , kas ūdens krūzīti pie gultas pienesīs .....

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , alusbundza teica:

bet vecumdienās, tev nebūs , kas ūdens krūzīti pie gultas pienesīs .....

Kāpēc tu fomā ka viņam vecumdienās prioritāte būs ūdens krūzīte pie gultas? :D

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 11 minūtēm , Racer teica:

Kāpēc tu fomā ka viņam vecumdienās prioritāte būs ūdens krūzīte pie gultas? :D

un kāpēc tu pirmdienā nemāki rakstīt ? ......

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pašlaik aktuāli ir bazars no valsts puses par ēnu ekonomiku, daudzas firmas  maksā aploksnē, un kāpēc?,mans izskaidrojums ir, dēl lielajiem darba spēka nodokļiem, ja mazie uzņēmumi maksātu oficiāli visus nodokļus, tad puse bankrotētu, vai tas valstij ir izdevīgi?, vai valstij ir izdevīgi, ka daudzas mazās firmas izbeigtu savu darbību ?.......,

izsakiet savas domas, varbūt es neko no šā nesaprotu .....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

@Regisss, tu ieliki slikti atzīmi, @Mõbijs, tāpēc , ka nezini dzīvi, esi pedants burta kalps, ierēdnis, bez savas domāšanas, tu savā dzīvē neko nesasniegsi, kaut gan tu pats domā, ka esi kruts džeks, pelni labu naudu, brauc slēpot uz kalniem, bet bet vecumdienās, tev nebūs , kas ūdens krūzīti pie gultas pienesīs .....

Izlīdi pa dzērumu savas vārnu kājas atrādīt? Pāķu antiņš... :D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

vai valstij ir izdevīgi, ka daudzas mazās firmas izbeigtu savu darbību ?.......,

Atceramies gadījumu ar Gan Bej pirms gadiem, to gan lūk nevarēja klapēt ciet jo vai vai vai tik daudzas darbavietas pazudīs :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispirms jau vistriviālākais vistas/olas variants.

Un jā, laikam jau ar šiem nodokļiem īsti kārtībā pie mums nav.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...