Jump to content

Hamas un Izraēla


Racer
 Share

Recommended Posts

Visi Hamas vadoņi tiek izdoti Izraēlai un tiesāti kā kara noziedznieki.

Hamas atdod visus ieročus. 

Gaza tiek pasludināta par demilitarizētu zonu un nonāk ANO spēku kontrolē uz nākamajiem 20 gadiem pārejas periodu. 
Tad arī būtu miers. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varētu @e = d piekrist, tikai tas 3.punkts tāds slidens. ANO ir pilnīgi bezjēdzīga organizācija un nezinu, kam būtu jānotiek, lai tas mainītos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Ja jau būtu tik viegli ieņemt to Gazu, tad jau sen būtu uzbrukuši, nevis nedēļu mīņājušies.

Pirmkārt, vispirms apstrādās ar aviāciju, artilēriju, reķetēm, ka modernā karā pieņemts. Kājnieki ies iekšā pašās beigās. Principā teroristus, kas slēpjas aiz civiliedzīvotāju ķermeņiem, ir ļoti sarežģīti apkarot bez civiliedzīvotāju vai izraēļu upuriem. Karš pilsētu teritorijā no karotājiem prasa specifiskas iemaņas. Diezvai izraēļus tam sagatavoja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Jurkins teica:

Varētu @e = d piekrist, tikai tas 3.punkts tāds slidens. ANO ir pilnīgi bezjēdzīga organizācija un nezinu, kam būtu jānotiek, lai tas mainītos.

Dara daudz, nepārāk labi bet vienreiz viņiem sanāca kautkas jedzīgs.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Security_Council_Resolution_82

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Security_Council_Resolution_83

 

UN organizēja Korejas Karu un vadija to. rezultāts? Kimam nepieder puse no Korejas un pasaulē ir civilizēta Dienvidkoreja tagad.

 

Protams UN nekad neko tādu nedarīs Izraēlā jo Okupanti un Slepkavas ir Izredzētā rase.

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Aigars teica:

Pirmkārt, vispirms apstrādās ar aviāciju, artilēriju, reķetēm, ka modernā karā pieņemts. Kājnieki ies iekšā pašās beigās.

Nekur viņi visdrīzāk neies beigās. Neviens viņiem neļaus.

Ja jau Blinkens neko nevarēja sarunāt un pašam Baidenam jābrauc jārunā ar Ēģipti, Jordāniju, Hamas un Izraēlu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Laxe teica:

pasaulē ir civilizēta Dienvidkoreja tagad

Oho, šim civilizētu sabiedrību vajag? Nu tad nekas cits neatliek kā Sīriju, Irānu un vēl veselu sarakstu pārvērst par civilizētām. 🤣 Bet palestīniešus par civilizētiem pārvērst vairs nevar.

Link to comment
Share on other sites

Paskataties fotogrāfijas  Irānā un Afganistānā 60-gados. Sabiedrība izskatījās samērā civilizēta. Sievietes moderni ģērbušās.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Aigars teica:

Paskataties fotogrāfijas  Irānā un Afganistānā 60-gados.

Nu šo es gribēju arābmīlim piedāvāt nākamajā postā. Tu man norāvi visu kaifu 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Jurkins teica:

Bet palestīniešus par civilizētiem pārvērst vairs nevar.

 

Ir vienkārš risinājums, Visus vilcienos un uz Briseli. lai tur dzīvo. Būtu jautri paskatīties kā Elite reaģēs ka viņu klubiņš pilns ar tādiem.

Link to comment
Share on other sites

Tikko jau hamasieši paši bik aizšāva garām un uzblieza raķešu zalvi pa Gazas slimnīcu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Laxe teica:

Un kas pie tā vainojams?

Atslēgas vārds ir islams. Ja kaut kas izskatās pēc pīles, pēkšķ kā pīle u.t.t., tad visdrīzāk tā ir pīle nevis jenots. Tāpat islams ir nevis miermīlīga reliģija bet pilnīga huiņa. Nē, man ir pilnīgi pofig, ja viņi savā miskastē dzīvo havojot huiņu, bet savā apkārtnē es viņus redzēt negribu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Atslēgas vārds ir islams. Ja kaut kas izskatās pēc pīles, pēkšķ kā pīle u.t.t., tad visdrīzāk tā ir pīle nevis jenots. Tāpat islams ir nevis miermīlīga reliģija bet pilnīga huiņa. Nē, man ir pilnīgi pofig, ja viņi savā miskastē dzīvo havojot huiņu, bet savā apkārtnē es viņus redzēt negribu.

Heh, tu saproti ka Palestīna bija miermīlīga Islama valsts pirms Žīdi sāka karu tur un okupāciju? Bazēja to visu uz ekstrēmu Zionistu reliģiju un pamatiem ka tur ir izredzētā zeme un ka pirms tukstošiem gadu tā esot bijusi viņu.

 

Kā jau vienreiz teicu. Ja tu sit un badini suni gadiem ilgi, tad ir smieklīgi raudāt un vainot to par to ka tas sāk kost atpakaļ tev un taviem bērniem.


Esmu pret Izraēlu tikai viena iemesla dēļ - viņu Hipokrātija.

 

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tur nekad nav bijusi valsts mūsdienu izpratnē, jokainīt. Tā teritorija ir bijusi visādu impēriju sastāvā un pēdējais tur bija britu protektorāts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav nav. Uzsprāga ieroču noliktava slimnīcas teritorijā, pa kuru paši Hamas ar savām līkajām raķetēm trāpīja. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es to tā arī domāju. 😉 Bet negribi pamēģināt dvieļagalvām to iestāstīt un pierādīt? Pielabošu - un civilizētās pasaules dvieļugalvas mīlošajiem idiotiem.

 

Šī gan nav tā slimnīca, bet nekāds noslēpums jau nebija, ka hamasa komandcentrs atrodas zem vienas no lielākajām slimnīcām Gazas sektorā.

 

edit: un, iespējams, tā hamas raķete bija ļoti taisna 😉

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Jurkins teica:

Tur nekad nav bijusi valsts mūsdienu izpratnē, jokainīt. Tā teritorija ir bijusi visādu impēriju sastāvā un pēdējais tur bija britu protektorāts.

 

Tu izklausies identiski Krieviem kas vēŗš tādus pašus apgalvojumus pret Baltiešiem, Ukraiņiem un Somiem un kā mūsejie seņči bija teroristi.

 

Smieklīgi cik tuvredzīgi te indivīdi ir ka neredz to kā tas ko Izraēla dara ne ar ko neatšķirās no Krievijas un kā visa Izraeliešu propaganda ir identiska krievu.

 

Vakar uzspridzināja Slimnīcu nogalinot simtiem, bet tas ir OKAY! tie tak tikai Palestīnieši bija.

 

Kādam amorālam dzivniekam jābut lai uzjautrinātos ka iznīcina vesalu etnisko grupu kam piederēja tā visa zeme pirms 100 gadiem. Viņi piedzima savā zemē. Realitāte ko sūdi te nekad nevarēs noliegt ir tas ka Izraēlieši ir okupanti kas tur ne piedzima ne uzauga pirms 1946 kad Kazāru sūdi no visas pasaules savācās ar lielvaru palīdzību kolonizēt to.

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ej un samīļo viņus, ko tu te laiku šķied.

 

Man prieks, ka izraēlieši turpina savu kursu. Varētu Eiropa saņemties un visus tos neapmierinātos muhamedāņus aizsūtīt uz dzimteni. Lai ceļ savas plaukstošās valstis.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Laxe teica:

1946 kad Kazāru sūdi no visas pasaules savācās ar lielvaru palīdzību kolonizēt to.

Nu nav virs zemes taisnības. Ej nošaujies.🤣

 

Mēs gan esam baigi apmierināti, ka sabiedroto flote 1918-jā bija zināms garants un tās nīstās lielvaras mūs atzina. Tad tev atliek atteikties no pilsonības, pieņemt islamu un doties pie 70 jaunavām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Man prieks, ka izraēlieši turpina savu kursu

Nu nezinu, ja tiešām Izraēla uzblieza pa to slimnīcu tīšām, tad ir jābūt slimam, lai par to tagad ovācijas bļautu un priecātos. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Laxe teica:

Tu izklausies identiski Krieviem kas vēŗš tādus pašus apgalvojumus pret Baltiešiem, Ukraiņiem un Somiem un kā mūsejie seņči bija teroristi.

Vēl tak pāris mēnešus atpakaļ čīkstēja ka uz pasaules nav taisības un indieši, brazīļi, arābi turpina pirkt krievu naftu un visu pārējo. Nu tieši tāpat, neinteresē viņiem kas tur ukrainā notiek, cik slimnīcas vai skolas tiek nobombardētas.

Pa lielam nekādas starpības vai ukraiņi vai palestīnieši, no kāda brazīļa skatu punkta.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

atteikties no pilsonības, pieņemt islamu

Pilsonība un reliģija noteikti ir saistītas 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Nu nezinu, ja tiešām Izraēla uzblieza pa to slimnīcu tīšām

Ne tīšām ne netīšām. Bet, kā jau rakstīju, nevienam dvieļagalvam vai viņu līdzjutējam nekādi pierādījumi nav svarīgi.

Un tiešām ir jābūt slimiem, lai (zem) slimnīcās, skolās u.t.t. glabātu munīciju.

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Pilsonība un reliģija noteikti ir saistītas

A kur es to minēju?

LV tak ir atzinušas nīstās lielvaras, kā viņš var dzīvot ar tādas valsts pilsonību.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Nu nezinu, ja tiešām Izraēla uzblieza pa to slimnīcu tīšām, tad ir jābūt slimam, lai par to tagad ovācijas bļautu un priecātos. 

Nu vakar pa Sky news 'cepināja' vienu no IDF komandieriem, īsti nebij jau ko teikt, tad nu locijās kā tārps.

Tāpat arī par to rīkojumu pārvākties uz dienvidiem un tad bumbot dienvidus, pārsvarā galināt bērnus. Jo Hamas kaujinieki jau ir drošibā - tuneļos.

Pa lielam izskatās ka Izraēļi pilnībā tagad sabojās atlikušo sabiedrības atbalstu un vienīgie uzvarētāji tur būs Hamas. Jo pēc pēdējo dienu ziņu materiāliem, tur visai maz atbalstītāju būs palicis.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Bet, kā jau rakstīju, nevienam dvieļagalvam vai viņu līdzjutējam nekādi pierādījumi nav svarīgi.

Tāpat kā pašlaik tev.

Visa pasaule pagaidām klusē un tieši nerāda ar pirkstu kurš vainīgs (izņemot iesaistītās puses), bet tu jau visu zini.

Link to comment
Share on other sites

Arvien vairāk izskatās, ka teroristi šāva raķetes Izraēlas virzienā un viena no tām nokrita slimnīcas pagalmā, kurā raķešu uzbrukumu laikā parasti patveras kaudze teroristu atbalstītāju, lai slēptos no Izraēlas atbildes.

Ja foto īsti, ēka nav sagrauta, nav krātera zemē, ir sadegušas vairākas mašīnas pagalmā...
 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Visa pasaule

ēd sūdus, tad man arī tā jādara?

Pierādījumu jau tagad ir vairāk kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Savos vatņiku resursos pierādījumus salasīji? 😂

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tavs fanātisms nav ar neko labāks par dvieļiem. Jo jā, pašlaik tu tiešām būtu gatavs apēst suudu, lai tikai parādītu savu lielo atbalstu savai versijai 

 

Jā, es arī piekrītu, ka visticamāk tā bija Hamas raķete un noliktava. Bet mani uzmanīgu dara tas, ka kaut kā visi pasaules smagsvari pagaidām ienjeemushi strausa pozu. Galīgi neliek aizdomāties?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Slimnīcā no sprādziena jau nobeidzās pa lielam tikai ievainotie hamasieši, hamasiešu atbalstītāji un potenciālie hamasieši. Tā ka lielu bēdu nav.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vatņiki šoreiz ir tēlaināks apzīmējus, jeb visi tikpat stulbie, cik krievu vatņiki, kuri attaisno cilvēku galināšanu kautkādu stulbu aizspriedumu, reliģiju, rasisma, nacionālisma un citu ideju vārdā.

Nearko neatšķiras.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Galīgi neliek aizdomāties?

Kāda man daļa par pasaules smagsvariem? Viņi vienmēr ieņem nogaidošu pozīciju.

Tu iesaki kā paraugkomjaunietim paust tikai "partijas un valdības" noteikto?

 

Nu un kuri resursi šodien tēlaini ņemot ir vatņikiski? 🤣

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, izteikshos vienkāršāk, ja šeit atklāti sāksi attaisnot un priecāties par civilo jobnjiishanu gaisā, lidosi. Saku, neko labāks par Hamasistiem neesi tad. Jeb tu tiešām domā, ka tur tikai bija kā @e=dtagad ironizē

Vari izteikt savu viedokli nevis te sist plaukstas par šo notikumu.

 

Man ir nospljauties par kristiešiem, islāmistiem, makaronu briesmoņa baznīcu ticībām vai "pareizajiem partijas viedokļiem". 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Zin... teica:

Visa pasaule pagaidām klusē un tieši nerāda ar pirkstu kurš vainīgs (izņemot iesaistītās puses), bet tu jau visu zini.

 

Nē ne tikai Jurkins, mums ir gana ekspertu, kuri zin īsto versiju. ;) 

 

pirms 12 stundām , e = d teica:

Tikko jau hamasieši paši bik aizšāva garām un uzblieza raķešu zalvi pa Gazas slimnīcu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Labi, bet tās otrās versijas teicējs te nav uzbudinājies kā runcis pavasarī.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Zin... teica:

Jeb tu tiešām domā, ka tur tikai bija kā @e=dtagad ironizē

 

Jā. Tāds ir mans viedoklis.

edit: Bez "tikai", jo kur malku cērt, tur skaidas lec.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Nu nav virs zemes taisnības. Ej nošaujies.🤣

 

Mēs gan esam baigi apmierināti, ka sabiedroto flote 1918-jā bija zināms garants un tās nīstās lielvaras mūs atzina. Tad tev atliek atteikties no pilsonības, pieņemt islamu un doties pie 70 jaunavām.

Tu tiko pats uzrakstiji perfektu pro-palestīnas eksistēšanas argumentu.

 

Ironija augstākās klases jo ja salīdzinam 18 gadu tu būtu asinkārs boļševiku aizstāvis te.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...