Jump to content

Smart-ID lietotne nepalaižas


Lieta
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Smart-id bļauj, ka viņam kaut kas esot kodā sapelējis (ahoi, programmisti varenie 🤣). Nu labi. Ja jau jums tas kods ir tik padevīgs pelējuma sēnītei... atjaunosim.

 

Izejam visu vareno procesu un "Atrasta jauna atzīme" "Tags ir tukšs vai arī tālrunis nav pareizi izvietots". Jā, vainīgs, man ir hujvejs, vairāk tā nedarīšu.

 

 

 

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Pazvanīju uz "palīdzības dienestu"... 🤣 A mans dievs, tā nevainīgā būtne otrā galā pat nesaprata, kur ir problēma.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju nesen upgreidot smartid kontu ar id karti, neizdevās, laikam esmu tupais lietotājs, kas nemāk izlasīt instrukcijas. Un kapēc uz viena telefona nevar uztaistit vairākus lietotāja kontus, nākas izmantot xiaomi iebūvēto dualapp. Daudzus gadus rezervei smartid griezās uz virtuālā androida datorā, tikai nesen sāka lamāties ka rūtots un nedarbosies.

 

Uzreiz tā negribētos piekrist, ka izstrādātāji idioti, varbūt vienkārši viņiem nemaksā gana daudz. Tāpat kā windows un office utt., kapēc crapware? tāpēc ka visi izmanto pirātiskās programmas un izstrādātājiem nevar samaksāt par kvalitatīvu produktu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atrisināts.

Tātad, ja kādam vēl (tāpat kā man, eh kur bija prāts) ir huavejs un vajag dabūt smart-id:

Process apstājas, kad truba veiksmīgi nolasa NFC čipu un izmet baltu ekrānu ar minēto paziņojumu "Atrasta jauna atzīme.Tags ir tukšs vai arī tālrunis nav pareizi izvietots". Acīmredzot kaut kāds fakinais gūgles serviss netiek atbalstīts. Vajag par jaunu palaist smart-id aplikāciju un process turpinās.

Just now, camel teica:

Uzreiz tā negribētos piekrist, ka izstrādātāji idioti

🤣 nu tas tā alus un dusmu iespaidā gadījās 🤣. Bet gan jau tomēr cilvēki lieto tās huavej trubas un neticu, ka man vienīgajam izleca tāds paziņojums. Šiem tak zināms, ka gūgles servisus neatbalsta, nu tak kaut helpdeskā vismaz derēja zināt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

eh kur bija prāts) ir huavejs

Nu mana draudzene pirms kāda gada paņēma  HUAWEI P50 Pro jo smuks un labas foto/video iespējas. Neatceros, kādas vēl aplikācija nevarēja uzlikt, bet smart-id bija vislielākā problēma, ne ar kādām tamburīna dejām nedabūja pie dzīvības. Pēc 2 mēnešiem nomainīja uz samsung :biggrin:.  Tagad it kā huavejs esot kaut ko šajā sakarā izdomājis, bet nav vairs uz kā paeksperimentēt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , camel teica:

Mēģināju nesen upgreidot smartid kontu ar id karti, neizdevās, laikam esmu tupais lietotājs, kas nemāk izlasīt instrukcijas.

Instrukcijas viņu mājaslapā nepilnīgas. Arī bija problēmas pirmo reizi veidojot Smart ID kontu ar ID karti. Dēļ nepilnīgām instrukcijām.

Kā izrādījās

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , raiviic teica:

ne ar kādām tamburīna dejām

Nu nez, man P40lite tikko 3 gadi palika. Toreiz ar *.apk (kā dabūju neatceros) vienkārši ieinstalēju un tad drusciņ tamburīns un visu laiku gāja. Un tagad arī jau būtībā prasījās kaut kādā pamācībā viens teikums. Kaut arī apgreidoju no oficiālā huaveja veikala, tomēr bez tamburīna neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...