Jump to content

hnd_23


kevins
 Share

Recommended Posts

Klucīši smuki! Bet vai tu spēj nopietni uztvert tādus cilvēkus (un taisīt priekš viņiem klucīšus), kuri izmanto hai end barošanas kabeļus? :shok:

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

baroshanas vadiem ir fundamentaala noziime, bet to speej apjeegt cilveeki ar zinaashanaam. Tev nav lemts, nesaspringsti.

p.s. tas vairaak bija domaats 138, bet te kaut kas ar citeeshanu nestraadaa. 

Labots - Iesacejs69
forums vienā vietā
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār dzirdēts, ka tagad barošanas vadi fundamentālie ir atkal jāmaina. Esošie nav piemēroti situācijai, kad kaimiņš pieslēdz tīklā savus saules paneļus caur ķīniešu invertoru.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Iesacejs69 teica:

baroshanas vadiem ir fundamentaala noziime, bet to speej apjeegt cilveeki ar zinaashanaam. Tev nav lemts, nesaspringsti.

Elektroni atskrien simtus kilometru no Ķeguma pa "netīrajiem" vara vadiem, un tad pēdējo metru no rozeteis līdz hai end devaisam skrien pa ultrapupertīro bezskābekļa, čūskas resnuma, 500 eur metrā vadu, un tam ir fundamentāla nozīme! :haha:

Tev taisnība, man tiešām nav lemts šito apjēgt un ticēt tādām "zināšanām". Es ceru, ka kevinam arī nav lemts, jo ja ir, tad vai! :(

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

kaada starpiiba, pa kaadiem vadiem tie elektroni skrien no Kjeguma. Teema ir - baroshanas vadi [''zvaigzne'', kas veidojas] starp iekaartaam. Ja tu zinaatu pamatlietas, zinaatu, ka katram barotaajam ir paarejas kapacitaates, kas nodroshina to, ka plasha spektra suudi no primaaraas ''pues'' nokljuust sekundaaraja - sjanjas traktaa. Zinaatu, gan barotaji, gan citi/apkart esiehie devaisi veido plasha spektra suudus, kas celjo pa shiem baroshanas vadiem un tiek izstaroti. Augstaako frekvenchu meesli ''pa gaisu'' tiek staroti uz signaala vadiem, zemaakas - induceetas visas metaala virsmaas [ieskaitot armatuuras raami griidaa, ja griida ir dzelzbetona, ne koka]. Danuna, ir jeega te ko rakstiit? :D ir jeega ziimeet sheemas? :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Iesacejs69 teica:

ka plasha spektra suudi no primaaraas ''pues'' nokljuust sekundaaraja - sjanjas traktaa. Zinaatu, gan barotaji, gan citi/apkart esiehie devaisi veido plasha spektra suudus

Kaut ko tādu no it kā gudriem cilvēkiem esmu dzirdējis, bet esmu arī dzirdējis, ka šo sūdu iekļūšanas novēršanai eksistē filtri barošanas blokos. Ja tie dara savu darbu, tad kāds labums no barošanas vadiem-čūskām?

Link to comment
Share on other sites

Jautājums zinātājiem. Kāda pasīvā funkcija ir tai uzpariktei ar diviem torņiem? Un cik ferīta gredzenu ir par daudz jeb jebcik būs par maz?

pitons.png.00d703622fb1a3214e62985a1e14e147.png

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

hmm. filtri?

nu, tad tev buus jaapskata, kas tie ir par filtriem, kaa tie darbojas. bet, ok, pirms turpinam kaut kaadu garo beztolkshowa pingpongu, jautaajums - kaadas ir tavas zinaashanas teemaa? Nu, elektronika, kjeezhu teorija/prakse? 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, tie filtri strādā, bet zinu, ka strādā. Vari izskaidrot, kā čūskas novērš šito

Pirms 20 minūtēm , Iesacejs69 teica:

suudus, kas celjo pa shiem baroshanas vadiem un tiek izstaroti. Augstaako frekvenchu meesli ''pa gaisu'' tiek staroti uz signaala vadiem, zemaakas - induceetas visas metaala virsmaas

tā, kā tu to skaidrotu cilvēkam ar vidusskolas fizikas kursa zināšanām?

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

es neteereetu savau laiku :D ja shim pilsonim teema interesee, lai maacaas. Daudz/aktiivi maaciisies, peec ilgaaka laika/varbuut ko sapratiis. Ja neinterese, nah vinjam to ''zinaat'' :) 

Link to comment
Share on other sites

Incanti, kādu tehniku klausās tādi virtuozi, kā, kas tur vēl dzīvi, Pols Makartnijs, Stīvijs Vonders, Ēriks Kleptons? Jeb viņi iztiek ar "My guitar"

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

ja shim pilsonim teema interesee, lai maacaas

Cik daudz jāmācās? Vajag fizikas maģistru lai saprastu nax vajadzīgas čūskas, citādi nespīd, saki? :D

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, 138 said:

Cik daudz jāmācās? Vajag fizikas maģistru lai saprastu nax vajadzīgas čūskas, citādi nespīd, saki? :D

pamulkji, tu shajaa forumaa esi sastrochijis vairaak kaa 4000 postu. No tiem neko praatiigu neesmu maniijis. Ej tak uz cali vai citu veertiigu sazinjas vietu. Ko te esi pazaudeejis? Juuties lepns, esot idiotu komandas liideros?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man bija kolēģe. Viņa ir klasiskās mūzikas fanāte. Daudzus klasiskos koncertus viņa noklausījusies klātienē. Darbā viņai bija visdraņķīgākās datortumbas (20xx). Aš nobrīnījos. Bet klausoties caur tām tos savus koncertus, viņa bija starā. viņa sadzirdēja, vai arī viņas "galvā" reproducējās pilna skatuve. Tā, kā, bez ķēžu rindām nevajadzētu aizmirst par apbrīnojamo cilvēka prātu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

pamulkji, tu shajaa forumaa esi sastrochijis vairaak kaa 4000 postu. No tiem neko praatiigu neesmu maniijis. Ej tak uz cali vai citu veertiigu sazinjas vietu. Ko te esi pazaudeejis? Juuties lepns, esot idiotu komandas liideros?

 

140418871_Screenshotfrom2023-09-2522-02-34.thumb.png.450d4cb86d0b00eddb4cd335466d8838.png

 

2145871148_Screenshotfrom2023-09-2522-04-37.thumb.png.face9211d60a0e7377e19b6dd40c33c8.png

 

Vai tik kungs nav pelnījis permanentu atpūtu, @Gestapo @Zin...?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tak sēdi sava līmeņa forumā (ja tāds šajā laika plūsmā maz eksistē), neviens tev šeit neliek bojāt savu intelektu.

 

 

 

@138runā par tēmu nevis par HES murgo. Tas arī uz tevi -@Iesacejs69

Nevis atsper durvis, pasaki, ka visu zini, bet nevienam nestaastiisi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

nu, tad pacel augshaa manus postus [biju useris edgars huu kaut kaa taa] un atjauno. Tur bija sheemas, apraksti - rasklads, kaa shis pasaakums ko ietekmee.

Nu, ja kaadu tas interesee. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Veči, nejauciet  - ja tā pati funkcionalitāte (kapacitātes, induktivitātes u.t.t. viss kā @Iesacejs69 kādreizējos postos) ir noformēta kā dabīga pitona ādas 250 mm resns "vads" ar kapu smilšu izolāciju novietots uz no Kolumba brigas stringera ar roku izdrāztiem koka klucīšiem, tad par to var paprasīt nopietnu piķi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , ggg97 teica:

Tā, kā, bez ķēžu rindām nevajadzētu aizmirst par apbrīnojamo cilvēka prātu.

Lūk, te arī ir atbilde melns uz balta, ka tas viss ir tikai audofīlu galviņās 🤣

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
35 minutes ago, Jurkins said:

Veči, nejauciet  - ja tā pati funkcionalitāte (kapacitātes, induktivitātes u.t.t. viss kā @Iesacejs69 kādreizējos postos) ir noformēta kā dabīga pitona ādas 250 mm resns "vads" ar kapu smilšu izolāciju novietots uz no Kolumba brigas stringera ar roku izdrāztiem koka klucīšiem, tad par to var paprasīt nopietnu piķi.

par pitoniem - cita sadalja.

bet, savukaart, tie nenormaalie diametri - attaalums ir viens no veidiem, kaa samazinaat trauceejumu liimeni. Taapeec ir biezi izolaacijas slaanji. Taapeec ir kluciishi. Taapeec ir arii piishana ''biziitee'' [ideja analogjiska kaa viitajam paarim].

Kas, protams, neizsleedz arii sharlataanu armiju, kas biezhi vien ir klaja kraapshana.

 

Teema ir cita - shejienes kontingenta liimenis velk tikai liidz ''baroshanas vadi ir draatis, pa kuraam spanis nonaak liidz ampam'' liimenim. Kas arii nepaarsteidz, jo te jau labi va redzeet, ko cilveeki klausaas un skataas. Austinjas lidz 20 EUR kategorijaa, TV liidz 200 EUR. Nu, aptuveni. Jaa, tajaa kategorijaa, vai klausoties S90/400 un tamliidziigu malku - tur toch, Maxima baroshanas vads par 1.49 EUR ir labaakaa izveele!

 

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nav kādas sēnes vai tabletes, ko saēsties un daudz lētāk iegūt līdzīgu efektu?😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

OK, ir pamatojums tam visam un tml. Kaut ko var arī izmērīt, ka samazinās kaut kādi traucējumi, kropļojumi. Bet vai to tiešām var arī sadzirdēt, ka ir tas uzlabojumus? Cik ir tādu, kuri spēj to sadzirdēt?

Katram, protams, savs kur iedziļināties, kur tērēt naudu. Citiem tas ir sīkums, cits nevar mierīgi naktī gulēt, ka viņam tur kaut kāds kripļojums sistēmā, kuru pat īsti dzirdēt nevar.

Labots - ju
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, ju said:

OK, ir pamatojums tam visam un tml. Kaut ko var arī izmērīt, ka samazinās kaut kādi traucējumi, kropļojumi. Bet vai to tiešām var arī sadzirdēt, ka ir tas uzlabojumus? Cik ir tādu, kuri spēj to sadzirdēt?

Katram, protams, savs kur iedziļināties, kur tērēt naudu. Citiem tas ir sīkums, cits nevar mierīgi naktī gulēt, ka viņam tur kaut kāds kripļojums sistēmā, kuru pat īsti dzirdēt nevar.

redz, Juri, Tu runaa par funkcionalitaates liimeni. Nu, analogjiski buutu - kartupelji ir paika? Ir. Spekjis ir? Ir. Nu, tad nah vajag steiku? 

Vai, piemeram - netiiras apenes zem bieziem dzinsiem redz? Pat nevar saost? Nu, tipiski - nevar saost. Nu, tad nah taas mazgaat?

Tajaa briidii, kad skanja [pat neteikshu - muuzika] cilveekam ir passion/kaisle/aizraushanaas, nu kas vairaak par S90, UN ir gan liidzeklji, gan laiks, vinjsh nedomaa kaa Tu. Piedod. Vinjsh domaa no preteejaas poziicijas - nevis kaa visu max leeti/pohujaa sapickaat, bet: kursh vareetu buut vaajaakais posms un kaa to dariit stipraaku.

Un tam ir sava fiska. Nu, piemeram. Manaa teemaa tas necilais phone amps. Noise level U ampa izejaa ap 250uV. Atrodi vienu troksnju vietu. Nekas baigi nemainaas. Atrodi otru. Atrodi tresho. Nekas baigi nemainaas. Bet, atrodot visas - noise lejaa liidz 150uV. Taapat arii sheit. Buus gadiijumi, kad varees dzirdeet. Buus, kad tupa nevarees.

 

Par dzirdeeshanu. Viena teema - tupa trauceejumi pauzees. Dzirdi: ruuc, snjaac. Bet, otra - suudi, kas rodaas dinamikaa. Nu, kad jaaparlaadee barotaaju C, piemeeram. To kaa klasisku trauceejumu vari nedzirdeet, bet ljoti specifiskus, nemuzikaalus atrifaktus [kaa skanjas ''netiiriibu''] - jaa. Protams, korektaakais buut double blindaa noskaidrot, vai dzird, bet teema - sheit ir probleema [baroshanas vadi kaa trauceejumu avots]: taa nekur nepazuud.

Link to comment
Share on other sites

varbūt visu uz aku taisīt?  lai nav maiņstrāvas ietekmes uz iekārtām, jā , čakars ar lādēšanu, bet kā variants labai skaņai varētu būt :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Iesacejs69 teica:

shejienes kontingenta liimenis velk tikai liidz ''baroshanas vadi ir draatis, pa kuraam spanis nonaak liidz ampam'' liimenim. Kas arii nepaarsteidz, jo te jau labi va redzeet, ko cilveeki klausaas un skataas

Atkal pieņēmumi, ka zini ko katrs šeit klausās un skatās un pieņēmums, ka šeit visi ir bomari bez jebkādas sapratnes. Protams nedrīkst aizmirst, ka šeit arī visi brauc ar 1000 EUR lamatām.

Kamēr tev šī attieksme pastāvēs, tikmēr arī nebrīnies kādēļ komunikācija ir kāda ir.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Zin... said:

Atkal pieņēmumi, ka zini ko katrs šeit klausās un skatās un pieņēmums, ka šeit visi ir bomari bez jebkādas sapratnes. Protams nedrīkst aizmirst, ka šeit arī visi brauc ar 1000 EUR lamatām.

Kamēr tev šī attieksme pastāvēs, tikmēr arī nebrīnies kādēļ komunikācija ir kāda ir.

kaapeec pienjeemumi?

par klausiishanos - es zinu tos, kas kalusas ko labaaku [lielaako dalju - personiski, un ne shii foruma sakariibaa] - uz vinjiem shis neattiecas, bet par foruma lietotaaja vulgaris un shejienes diskusijas dailjstāstieju apriikojumu - paskati pats, kaadas austinjas cilveeki meklee. Nu, paskati. Par 20 EUR, par 30. Skandas - koteejas S90/400. Nee? 

Par auto - palasi, kaadi ir risinaajumi auto uztureshanaa. Ar ko brauc. Iznjemot paaris zimuljus [jaa, regiss leezenajaa BMW diizeli nopirka, blato uz nebeedu], tas ir pisec. Kad bija mana teema, vieniigais, kas kaut ko gribeeja savam padsmit gadus vecajam BMW risinaat, bija kadrs, kas 2 [DIVUS] gadus brauca ar VANOS probleemaam, EML [check engine] panelii. Un arii - uz paardoshanu jaasakaarto. Tomeer nesakaartoja :D

 

Taa nav? :D :D :D 

par komunikaaciju - man pilniigi paraleeli. Jo ar nejeegshanas liimeni mani vairs [te/citur] neviens nepaarsteigs :D

7 minutes ago, kaads said:

varbūt visu uz aku taisīt?  lai nav maiņstrāvas ietekmes uz iekārtām, jā , čakars ar lādēšanu, bet kā variants labai skaņai varētu būt :)

nu, taisa.

LP preampiem akjus izmanto - gana populaars risinaajums.

Paskati Stromtank - arii baroshana no akjiem ar DC/AC paarveidotaaju.

Bet viss shis neizsleedz labu baroshanas vadu nepiecieshamiibu. Piemedaam - labu: kaa kuro reizi. Kad vajag ar mazu Z, kad - lielaaku, kad zemeet 1 punktaa, kad kaadas grupas atdaliit, utjpr.

https://stromtank.com/s5000hp/

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jautājums vēlreiz, ja šeit neviens neko nejeedz un ir bomzji - kādēļ tad vispār šeit stāsti par vadiem, kas ir dārgāki nekā šeit kjpa visiem lamatas un pārējā tehnika tāpat nekādu labumu neiegūtu no tā tava pītā vada?

Tas ir kā Rolls Royce pārstāvim iet tirgot savu auto pie zupas virtuves pie reizes visus saucot par debilikjiem un spļaujot zupà.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Zin... said:

Tad jautājums vēlreiz, ja šeit neviens neko nejeedz un ir bomzji - kādēļ tad vispār šeit stāsti par vadiem, kas ir dārgāki nekā šeit kjpa visiem lamatas un pārējā tehnika tāpat nekādu labumu neiegūtu no tā tava pītā vada?

Tas ir kā Rolls Royce pārstāvim iet tirgot savu auto pie zupas virtuves pie reizes visus saucot par debilikjiem un spļaujot zupà.

nu, varbuut kaadreiz/kads sheit ienaaks/ienaak, un vinjam ir/buus interesanti.

Bet, es saprotu, ka tev labaak patiik, kad/ja ir taa, kaa ir. jo tad chupinja lielaako idiotu tevi te par TV dievu sauc, lien vienā vietā tik profesionaali, ka nevar saprast, kur beidzaas vinji, kur saakas tava pakalja. Tev tieshaam tik ljoti vajag sho dibensaliideeju nejeegu armiju blakus? Visas ciema daamas atteikushas, no vieteejiem vechiem tikai pizdjuljei dabuu? Tad nu shajaa forumaa par moderu esi [hvz kaa] uzkalpojies un dziive izdevusies? Taa?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es šajā forumā ienāku reti. Kaut kāds viens čalis man kaut kā nosauc, kāda skjirba. Viņš nav mēraukla. Te ir arī pietiekami daudz citi zinoši cilvēki par to tēmu un arī neesmu redzējis, ka viņi laizïtu paši savas olas.

Neseezhu un nepuceeju savu ego ar - man kjipa hi end oled, jums bomzhiem nekā nav.

 

Atsit Gobzemu - krutakais, labākais, zinoshakais, skaistākais bagātākais un neviens pat tev tuvumā nevar nākt. Rezultāts redzams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, Zin... said:

Es šajā forumā ienāku reti. Kaut kāds viens čalis man kaut kā nosauc, kāda skjirba. Viņš nav mēraukla. Te ir arī pietiekami daudz citi zinoši cilvēki par to tēmu un arī neesmu redzējis, ka viņi laizïtu paši savas olas.

Neseezhu un nepuceeju savu ego ar - man kjipa hi end oled, jums bomzhiem nekā nav.

 

Atsit Gobzemu - krutakais, labākais, zinoshakais, skaistākais bagātākais un neviens pat tev tuvumā nevar nākt. Rezultāts redzams.

oi, kaa nu sevi sacildinaaji :D

saki man, luudzu, kaadaa sakariibaa tavs viedokliitis par mani un citiem ir svariigaaks/krutaaks, kaa maneejais par tevi un citiem? m?

es tevi te veerteeju liidz briidim, kameer uzradies? nee. tu uzradies un saaki te peerles baarstiit.

Ja mees pienjemam, ka esam liidzveertiigi - hulji tad te paataro?

a par ko, kas/kuram ir - ne par to ir teema. bet par sajeegu. a par sajeegu - ir jomas, kur man taa ir. objektiivi. arii tas sit pa naasiim? Nu, skarbi, tieshi par to es arii runaaju :D

tev patiik idioti, jo uz vinju fona tu neesi idiots. uz zinoshu cilveeku fona tu izraadies idiots, un tas sit pa naasiim :)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Luuk, mana teema par baroshanas vadiem: 

Ar to arī vajadzēja sākt, tad izpaliktu ņemtne. ;) 

 

P.S. Man po tās nianses - ja zemes ir vietā un nevienā tumbā nekas nedūc, tad ir gana labi. :D 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

o, luuzers stasiks arii -1 ielika. voi, shis idiots mani patieshaam interesee :D

stasik, tu esi dibensaliishanas chempions. es ceru, ka Zin to arii noveertee :D :D :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , kevins teica:

Nju taakaa rudens ir klaat un peedeejie siltie saules stari, tad arii mums dazhas chuuskas ir noleemushas pasildiities uz koka kluciishiem . Katram savs !😅snake1.thumb.jpeg.c11cee42eb5977d7f13ce1ffe7430cf3.jpegsnake2.thumb.jpeg.c97295f233e6bb4dd8f5e7c5004f3c39.jpeg

Pastāsti kas tur par tehniku? Kas sabūvēts? Dod vairāk bildes ;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Iesacejs69 teica:

idiotu forums kljuust veel krutaaks :D :D :D 

 Divi varianti:

  • Ja kāds ir idiots, tad nenolaidies līdz viņa līmenim, bezjēdzīgi mētājoties ar apvainojumiem utt.
  • Ja visi apkārt ir idioti, tad varbūt tomēr kārtīgāk jāpaskatās uz sevi

Abos variantos Tu šoreiz esi zaudētājs.

 

Es saprotu, ka Tu šajās (un citās) tēmās esi ļoti dziļi iekšā, bet, ja netaisies izglītot citus (citi biedri tiešām labi pastāsta un izskaidro citiem nezināmas tēmas, norāda uz avotiem, atbild uz jautājumiem utt.), tad ko Tu šeit esi pazaudējis? Diez vai te atradīsi sev ko noderīgu, interesantu.

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Maza piebilde - ja jau pilnmēnesī iesvētītais ar Jordānas upes ūdeni slacītais kabelis spēj izlabot visu šaizi, kas nāk no visas līnijas līdz Ķegumam, tad iespraužot pa vidu veca gludekļa vadu principā nekam nevajadzētu mainīties (varbūt resnāku vadu ar citu zīda pinuma rakstu jāpaņem).

Absolūti neapstrīdu, ka barošanas kvalitāte ir ļoti svarīga, bet ezotērikas lai paliek ezotēriķiem. Radioastronomi klausās relikto starojumu, "vojadžerus" jau no ārpus Saules sistēmas (runā, ka raidītāja jaudas ~1W), optiskā astronomija jau arī pārgājusi no fotoplatēm uz matricām. Tur trokšņu līmeņus salīdzināt  ... skaidrs, ka neesmu tur bijis, bet tīri intuitīvi - nezin vai tur uztraucas tikai par barošanas pēdējo metru.

 

p.s. bet @kevins bildes ir smukas 👍

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...