Jump to content

Meklēju izdevīgāko variantu mini-datoram, lai var saslēgt ar televizoru.


edzha90
 Share

Recommended Posts

Var jau būt, Andri, ja tā sēdi pensijā, skaties pa logu un domā garlaicībā, ar ko tādu vēl gan nodarboties?🙂

Bet man jau cita situācija, kā pilnīgi pašpietiekamam un aizņemtam cilvēkam, savu pusdiennakti darbnīcā pavadot.

Man pat pa tavu profesiju un līdzīgu dislokāciju viens tuvs radinieks ir, kuram arī padomu pajautāt.

https://labsoflatvia.com/aktuali/nakamais-attistibas-posms-biotehnologijas

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jacobs teica:

ķīniešu krāmējumus

Mūsdienās ir grūti pateikt, kas ir un kas nav ķīniešu. Man ikdienā nākas nodarboties ar servisu vismaz trim Eiropas zīmoliem, kas tirgo ķīniešu izstrādājumus kā savus. Vienīgais, kas viņu ir, tehniskās prasības ražotājam. Cik zinu, tad iphone ražo Ķīnā un Mac mini arī varbūt. Lenovo arī taču ir tīri ķīniešu kompānija. Pērkot Ali jārēķinās ar risku, jo problēmu gadījumā nekādas garantijas. Vai esi pārliecināts, ka vainīgs bija dators? Varbūt TV? 😁 Cik zinu, tad Apple ignorē latviešu valodu, jo esam par sīku priekš tā. Citādi ir loti labi, ka ir tādi kvalitatīvi ābolveidīgie izstrādājumi, jo konkurence ir progresa pamats.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Manā izpratnē, Aigars, gan tomēr ir zināma šķirba, kam tas iztrādājums un zem kādas kontroles, un no kādiem komponentiem Ķīnā tiek sakrāmēts?😏

Kad izņēmu ārā no sava sprāgonīša noname SSD un RAM, uzmetu acis savā sapratnes līmeni arī visam pārējam, liels optimisms neradās.

Salīdzināju arī  to ar MSI, kuru, lai ievietotu augšminēto NVME SSD, nācās krietni izjaukt.

Tāpat TV neko nenodarīja iepriekšējam Intel NUC(tagad strādā manā darbnīcā) un tāpat slēdzot klāt šo MSI(jo tad tikai pārliecinājos par HDMI nāvi).

Lai gan mans patriotisms nav apšaubāms, bet angļu valoda apšaubāma😉, es slimīgi nealkstu pēc latviešu valodas atbalsta visās ierīcēs.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos kas to "sprāgoni ražojis". Kaut kāds ACEMAGICIAN. Adrese US. Tagad ir populāri tirgoņiem pasūtīt no ķīniešiem preču partijas ar pasūtītāja zīmolu. Tad no pasūtītāja alkatības arī ir atkarīgs kāds tas izstrādājums būs. Es arī sadarbojos arī ar vienu ķīniešu zīmolu. Stāsta, ka pārstāv ražotājus. Ņemot vērā kādas ir problēmas risināt tehniskos jautājumus, skaidrs ka tie ir tikai tirgoņi, kas pie vietējiem ražotājiem pasūta preces. Tie paši ražotāji ražo arī lielajiem zīmoliem. Var atpazīt. Par lielu brīnumu problēmu ir samērā maz.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Aigars teica:

Cik zinu, tad iphone ražo Ķīnā un Mac mini arī varbūt.

Viņi gandrīz vidu tagad ražo vairākās vietās, lai samazinātu risku un izveidotu konkurenci starp 'ražotājiem'. Kas visai loģiski, konkrēti Mini ražo gan "kīnā, gan Malaizijā.

Arī mēs darbā savus verķūs ražojam vairākās vietās, Austrālijā, Sigapūrā un Taivānā. Covida laikā nācās iemācīties dažas kļūdas, kad itkā rūpnīca bija, bet darbinieki nē, jo lielākā kaļa darbinieku Singapūras rūpnīcā bij no Malaizijas. Robežas aizvēra. Nācās visiem pateikt, tie kas vakarā atgriezīsies pāri robežai, tie vairs atpakaļ uz darbu netiks. Tad nu kādu 1/3 darbinieku bij jāizmitina viesnīcās uz vietas.

Bet nu tā ierasta prakse, izmantojam divus dažādus ražotājus čipiem, FPGA, PCB platēm, divas dažādas rūpnīcas utt. Ja ar vienu kautkas notiek, tad vismaz otra darbojas. Nu ja vien nav kautkāda katastrofa 😂 

Nav jau uz pasaules īpaši daudz vietu, kur ir ekspertīze/zināšanas, cilvēkresurss un infrastruktūra, lai saražotu hi-end elektroniku.

Link to comment
Share on other sites

Populārais sauklis ir 'atgriezt un atjaunot ražošanu uz ES/USA' utt, bet nav jau ko atjaunot, tāda masveida elektronikas ražošana nekad nav bijusi ne Eiropā, ne Amerikā. Tāpēc arī nav ne zināšanu, ne infrastruktūras, kāda ir tur.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tak neviens nesaka ka nav kompāniju, kas ražotu vai 'saliktu' PCB. Runa jau ir par apjomiem un ātrumiem. It īpaši ja tev vajag visu ciklu no konpoinenšu salasīšanas līdz korpusam un beigās visa salikšanai kopā, notestēšanai un izsūtīšanai. 

Apple lielākā tech kompānija varbūt arī ja gribētu, tad varētu pārcelt ražošanu, pārpirkt visus inžinierus utt. Bet tad pārējie paliktu sūkājot pirkstu.

Link to comment
Share on other sites

Varat ieteikt veikalus (dzivaja un online), kur ir OK cenas, lai iegadatos stacionaro datoru pec pasu pieredzes?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...