Jump to content

ka jaunas majas buve bez silta udens


strawberry8
 Share

Recommended Posts

Pirms 22 minūtēm , strawberry8 teica:

nezinu kads tur ietaupijums ja ta caurule tik un ta tur ir jaizbuve

Tu sižetu vispār noskatījies?!

Link to comment
Share on other sites

psc,  nu sorry, piedod ka tev nav karstā ūdens, tā tas viss izklausās. Neviens ne par ko neatbild. Parakstija papīru būvinženieris, nesanāca , pabrīdināja 😀. Nah. mūža ieslodzijums. vismaz citiem mācība būtu.

Vai arī karstā ūdens skaitītājs, kas sāk strādāt pie noteiktas temperatūras.

Link to comment
Share on other sites

strawberry8

shaubos ka tur kads kko baigi rekina, visiem buvmaterialiem dod svaru izsturibu utt nav depo kur uz tadiem jautajumiem paraustis plecus

kadas tur formulas ja fizika visiem ir viena.

20mm x 20m caurule = 6.28l udens + Cu termala masa + citi termalie zudumi

Link to comment
Share on other sites

🤣 Kopš arhitekti/projektētāji ir dabūjuši "kadus", projektos vispār ir pilnīgs pī. (sorry, godīgie, ja tādi ir😉).

 

ok, ok, es esmu amatieris, nekad neesmu mācījies tās lietas, cik pašmācībā - mums bija jāizdomā darbmašīnu novietojums tikko uzceltajā krietni lielajā angārā. Iedeva man kada projektu... vajag nevajadzīgo paslēpt, lai nemaisās un var normāli mašīnas salikt. Slāņi bezjēgā, slāņos bloki pilnīgā bezjēgā u.t.t. Šausmas. (piemērs - lielākā daļa 2-tauru (tā laikam) kolonu kā bloki, bet dažas uzzīmētas čista tā) .Kad arhitektam bija ar zīmuli un velci pie vatmaņa jāsēž, tad katra kļūda bija katastrofas vērta, a kas tagad - patin atpakaļ... Ne, nekādi nesaku, ka būtu jāiet atpakaļ pagātnē, bet nu kaut kādu darba kultūru gan varētu iemācīt.

 

p.s. nu spārdiet mani 🤣

Link to comment
Share on other sites

Nuu, ja projektētājs strādā līdzīgi, kā tu savas domas izklāsti, tad tā arī sanāk?😃

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

jāizdomā darbmašīnu novietojums

Un vēl varu piebilst. Paaudzei, kura nav grāmatas lasījusi utml. ari iztēle ir vājāk attīstīta, vai tās nav vispār. Tāpēc, ja mēs domājam un redzam sevī, kā piemēram novietosies ražošanas iekārtas, darbgaldi vai mājās mēbeles, to apkalpošanas, drošības zonu un citas svarīgas nianses, tad tiem tas viss ir svešs.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Lai gan konkrētajā gadījumā... bija reiz dzirdēts līdzīgs gadījums atjaunojamā privātmājā, kad cilvēks gribēja pa biezo visās malās tualetes un vannasistabas, bet boileris (liels) tikai viens un rīts sākas ar sievas jautru spiedzienu dušā (kamēr saprata).

 

Bet vēl šis gadījums raksturo vēl vienu patiesību par sertificētajiem augstas raudzes speciālistiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Es šeit jau esmu, šķiet, stāstījis? Bet tā jautrībai. Mans netālais kaimiņš pasen veica nopietnu mājas pārbūvi, tad pienāca kārta arī centrālapkurei.

Es viņam saku, varbūt tev ko tur palīdzēt, lai greizi nenoiet? Nē, man tur taču nopietna firma strādā! Labi, ierīkoja; saimnieks kurina, tad drīz zvana.

Sak, visu laiku jāstāv pie katla un jāspricē iekšā ūdens, jo sistēma vārās augšā. Jautāju, vai šie pie tik maza sistēmas tilpuma un pajaudīga katla akumulatoru arī ielika? Protams, tā nav. Iemocīja vienā stūri kādus 1000 litrus. Nekā, viņš zvana; jo atkal stāvot pie katla ar ūdens pudeli. Spiediens kāpjot augšā. Es pat negāju skatīties, tikai pajautāju, vai izplešanās trauku arī nomainīja?😃

Tā,l ūk ar tiem speciālistiem...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jacobs teica:

Es šeit jau esmu, šķiet, stāstījis? Bet tā jautrībai. Mans netālais kaimiņš pasen veica nopietnu mājas pārbūvi, tad pienāca kārta arī centrālapkurei.

Es viņam saku, varbūt tev ko tur palīdzēt, lai greizi nenoiet? Nē, man tur taču nopietna firma strādā! Labi, ierīkoja; saimnieks kurina, tad drīz zvana.

Sak, visu laiku jāstāv pie katla un jāspricē iekšā ūdens, jo sistēma vārās augšā. Jautāju, vai šie pie tik maza sistēmas tilpuma un pajaudīga katla akumulatoru arī ielika? Protams, tā nav. Iemocīja vienā stūri kādus 1000 litrus. Nekā, viņš zvana; jo atkal stāvot pie katla ar ūdens pudeli. Spiediens kāpjot augšā. Es pat negāju skatīties, tikai pajautāju, vai izplešanās trauku arī nomainīja?😃

Tā,l ūk ar tiem speciālistiem...

Tāpēc , ka Latvijā daudz darbus drīkst darīt jebkurš dalbajobs bez jebkādas prasmes,sajēgas un veselā saprāta.

Daudzām profesijām vajadzētu ieviest sertifikāciju t.sk. automehāniķiem utt. Un datoriķiem arī. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jacobs teica:

Nē, man tur taču nopietna firma strādā!

 

N reizes dzirdēts gan par apkuri, gan par mājas remontu un siltināšanu. Pēc tam parasti beidzas līdzīgi, kā Tavā gadījumā. Un lielākoties arī padārgi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

@zeds, bet tam "inžinierim" bija sertifikāts.

Nopirkts.

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

Un lielākoties arī padārgi.

Tāpēc dārgi.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

19.09.2023. , 10:48, jacobs teica:

Tā,l ūk ar tiem speciālistiem...

 

Tagad tak treknie gadi 2.0. Varbūt sagaidīsim arī zolitūdes maksimu 2.0.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...