Jump to content

TV pults vienkāršošana


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Tātad. Vecākiem nopirku jaunu LG TV, viss strādā, viss darbojas, bet tā pults ir vienkārši ārprāts. Maza, neergonomiska ar visām iespējamajām funkcijām/pogām u.t.t

Vecāki regulāri kaut ko ne to saspaida, tāpēc būtu vēlme pēc kādas vienkāršotas pults ar dažām lielām pogām, kurā būtu minimāli nepieciešamās funcijas tv darbināšanai.
Vai tādu ir iespējams kaut kā iegādāties? Nekad nav bijusi vajadzībā pēc universālajām pultīm, tāpēc nezinu ar ko sākt (standarti, protokoli, savienojumi u.t.t)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 1 minūtes , Jainit teica:

sāc ar Tv modeļa nosaukumu.

LG 32LQ63806LC

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 14 minūtēm , Jainit teica:

vai kur citur apmācāmās IR pultis

Apskatījos instrukciju, tad sanāk, ka šajā pultī var "ierakstīt/nokopēt" oriģinālās pults signālus un tā darbosies tāpat kā oriģinālā?
Kā jau minēju, tad man universiālās pultis asociējas ar kaut kādiem kodiem, kurus vajadzēja uzminēt/atrast.

Pirms 2 minūtēm , ju teica:

Smart LG TV Remote - Apps on Google Play

no viena grāvja otrā grāvī.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ja TV utml. jau ražotājs komplektētu ar divām pultīm: vienkāršo + pele un ''pārgudrisapisto'', tad pēdējā lielākoties gulētu plauktā pat vēl plēvē? Korejiešiem jau nu noteikti?😉

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , _dunduks_ teica:

ka šajā pultī var "ierakstīt/nokopēt" oriģinālās pults signālus un tā darbosies tāpat kā oriģinālā?

tā tam būtu jābūt. Nu ja gribi garantēti (ražotājs garantē), tad teiksim šī https://www.rdveikals.lv/products/lv/205/312894/sort/5/filter/0_0_0_0/URC6810-Black-White-universālā-pults.html esot saderīga ar LG TV https://www.oneforall.com/universal-remotes/urc-6810-tv-zapper#/check . Nu vai varēsi atgriezt veikalā (pasūtam caur internetveikalu).

Labots - Jainit
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Agrāk Elkor Plaza tirgoja vienkāršotās ar lielām pogām, nezinu vai vēl tagad.

Link to comment
Share on other sites

biomass979

Es vakar arī vecākiem nopirku tieši tādu TV.

Man vajadzēja pēc iespējas mazāku, lai ieliktu virtuvē.

Bija doma samsungu pirkt, bet tādā cenu segmentā nekas prātīgs nebija - arī IR pults u.t.t.

Tiesa, pults ir maza un nejauši var ieslēgt netfliksus u.t.t.

Es savādāk risināšu problēmu.

Tā kā skatās tikai LV programmas, tad pielikšu TET helio TV uztvērēju - tam ir bluetooth pults ar kuru tad arī spaidīs kanālus.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
_dunduks_

Paldies tiem, kas mani apgaismoja par programmējamām pultīm. Pasūtīju pa lēto no aļika pulti ar dažām pogām, progrmmēšana arī easy. Viss strādā.

Varbūt vienīgais sliktums, ka tā pults ir reāli liela, pamatīgs klucis. Bet, protams, ir stipri labāk nekā oriģinālā 44-in-one pogu pults.

remote2.PNG

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ideāls risinājums veciem cilvēkiem!

Otru pulti pretī liki un tā pārrakstīji komandas?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 14 stundām , jema teica:

Otru pulti pretī liki un tā pārrakstīji komandas?

Jā, programmēšana super vienkārša.

Tukšai pultij ieslēdz macīšanās/programmēšanas režīmu (2 taustiņu kombinācija), nospied pogu, kurai vēlies piešķirt funciju un ar oriģinālo pulti tukšajā pultī iespīdini vajadzīgo pogu/komandu. Pēc vajadzbas atkārto pārējām pogām. Un viss.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...