Jump to content

Vētra 2023


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Pirms 40 minūtēm , M@R$$ teica:

Izskatās jau bezgala baisi. Atzīmēts šī monstra +/- virziens

Nu jau izskatās, ka būs plašākā reģionā.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

diezgan traka krusa. Dobelē tik vētra bija. bet pa ceļam no A9, ceļš vietām pamatīgi aizšķērsots ar kokiem. pašam pie mājām liepa nolauzta. eh.

Link to comment
Share on other sites

Android1

Rīgā, Pārdaugavā, krusu nenovēroju, bet auto tāpat padzinu zem koka, tikai man domāt, ka tas maz ko līdzētu. :D

Tagad atkal interesanti, kā ir tiem, kuru saules paneļiem tika tā krusa? Tāds pirmais īstāks pārbaudījums mūsu pusē. It kā jau šādu pasākumu vajadzētu izturēt bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Android1 teica:

vajadzētu izturēt bez problēmām

Ja?

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
Pirms 11 minūtēm , Android1 teica:

It kā jau šādu pasākumu vajadzētu izturēt bez problēmām.

 

Maz kas pāri paliks ja trāpīs pa tiem. Tos akmeņus nav reali izturēt. 😭

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka tik viegli nemaz neplīst, bet gan jau arī tie ir dažādas izturības

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Nemāku ielikt linku uz to video, bet tvnetā var redzēt kā paneļi sakapāti lupatās. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Cēsu apkārtnē visu laiku bija mierīgi. Nupat sākās. Skatos šajā kartē onlainā zibeņus un skaņas izplatīšanos. Jāsaka, ka tiešām atbilst. Elektrība jau nodzisa. Mobilais internets vēl iet. 

Link to comment
Share on other sites

Muča saka, Jūrmalā pamatīga krusa bijusi. Bet pagalmā novietotā mašīna vesela un puķītes podos arī veselas, par ko mučai prieks.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Android1 teica:

Tagad atkal interesanti, kā ir tiem, kuru saules paneļiem tika tā krusa

Vēl jau neviens nav izlīdis apsaktīties, kas ar saules paneļiem. Ja autiņa stiklus kā sūdus izsit, tad neticās, ka saules bateriju plastmasiņa var to brūķi turēt.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
(labots)

Nu man vismaz ir skaidrs darba plāns! Varēšu sākt piespiedu kārtā meža darbus. Eu! @alusbundza tu ir dzīvs? 😔

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

njā, čuhņai paveicies. apkārt pa abām pusēm gāja krusa. bet tā koki te sagāzti, rajonā mājas bez jumtiem, logiem. pašam liepa gar logiem nolaidās, dārzā plūme un ābele beidza savu darbību. mašīnas ar redzēju, kur pat špaktelēt vairs nav vērts.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Man tagad izlāde pēc izlādes un gāž nonstopā. Bailes iet stīvēties ar ģeneratoru...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pie manis tikai lietus pamatīgs bija pārdesmit minūtes. Vējelis... nu tāds. Pat pie ābeles diezgan nevērīgi piesieto buru neaizpūta. Cerēju, ka beidzot nolauzīs divas kļavas, kuras man dārzam Sauli aizsedz... atkal aplauziens. Tagad kaut kur biku zibeņo, biku dārd, bet bez vēja līst tāds mierīgs, aizmidzinošs lietutiņš.

Link to comment
Share on other sites

Baldones pusē iztikām bez krusas un 3h arī bez elektrības. Kaut kāda vētra it kā bija, pagalmā viens koks nolauzts, starp Rīgu un Baldoni pāris vietās arī bija lauzti koki.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 3 stundām , Android1 teica:

interesanti, kā ir tiem, kuru saules paneļiem tika tā krusa?

Var nodot kaitīgajos elektropreču atkritumos 🤔.

366184345_1933523953684849_460255170920200583_n.thumb.jpg.7c98c07755aca6f91a344d95a9156560.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Android1

Ai, jooptvai! Tur, tiešām, visi paneļi ir utilizējami. Tad jau sanāk, ka tā krusas aizsardzība nav pārāk nopietna un tāds neliels fufelis vien ir (1 cm ledus bumbu varbūt vēl izturēs), kā arī šiem ir jābūt viegli pieejamiem, lai var apsegt, citādi ir vakars.

Kā ir ar apdrošinātājiem, šādus gadījumus sedz/nesedz?

Link to comment
Share on other sites

Saulkrastos joprojām kopš 3 dienā nav elektrības, bodes ciet,  bitei iet tikai 2g, telei 3g. 

It kā līdz pusnaktij sataisīšot. Pāri pārgāja pērkona negaiss un krusa ap 1cm diametrā, tagad ik pa brīdim nogāž.

 

IMG-20230807-WA0031.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Var nodot kaitīgajos elektropreču atkritumos 🤔.

366184345_1933523953684849_460255170920200583_n.thumb.jpg.7c98c07755aca6f91a344d95a9156560.jpg

Tas tepat Latvijā? :(

Man bija doma likt uz jumta, bet arhitekts ieteica likt uz zemes. Laikam tomēr jāklausa arhitektu un jāliek uz zemes, kā arī jāsagatavo kaut ko, ar ko var apklāt… Vispirms gan elektriķi jāatrod :D

Lai gan ar to apklāšanu arī ir kā ir. Šodien, piemēram, tās vētras laikā nemaz nebiju mājās, lai varētu mēģināt kaut ko saglābt…

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , ImissimI teica:

Eu! @alusbundza tu ir dzīvs?

man vis kārtībā, tikai stiprs lietus un zibeņi, krusa nebija, vējš ar neko īpaši, elektrība ir

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Var nodot kaitīgajos elektropreču atkritumos

 

Mēs ka reiz šodien bijām saules paneļu privātajā parkā. Nāca bildes un ziņas, sadarbības partnerim kas atbild par būvniecību smējos, ka man metāla sadales kārbu kur stāvēs switch nesadauzīs krusa, par paneļiem neesmu drošs, bet tā vairs nav mana atbildība 😄

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Viņiem no savas kabatas jau nav jāmaksā. Prātīgs aģents arī par karmu parūpēsies.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...