Jump to content

Priekpilna piedzīvojumu spēle visai ģimenei - It Takes Two apskats


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

It Takes Two ir ļoti skaista spēle ar iespaidīgu pasauli, kas varētu patikt dažādu vecumu spēlētājiem neatkarīgi no pieredzes ar šādām spēlēm, jo tā ļauj bezgalīgi mēģināt atkal un atkal, vienlaikus radot sajūtu, ka nemitīgi kļūsti labāks un veiklāks. Mainīgās spēles mehānikas ne mirkli neliek garlaikoties un lauj saglabāt interesi par spēles procesu no sākuma līdz beigām.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

par šo konkrēto spēli intereses nav, bet pačekojot tavu kanālu - varu teikt ka zbis kontents ;) labprāt redzētu apskatu uz Alaskan Truck Simulator, kam release date itkā ir 2023 ... baigi velk ar to spēli, pirmoreiz infu steamā redzēju 5+ gadus atpakaļ par viņu. Cerams ka noslīpēts viss būs būs uz 100 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Paldies, cenšos taisīt puslīdz kvalitatīvu saturu, lai gan nekad netrūkst, ko varētu uzlabot.

Alaskan Truck Simulator jeb Alaskan Road Truckers nav gluži spēle, kas man interesē, tādēļ no manis apskats noteikti nebūs. Parasti neveidoju apskatus spēlēm, kuras man neinteresē, jo tad jau no paša sākuma ir skaidrs, ka vērtējums nebūs labs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti patika, ar savējās izgāju un tā arī aizrautīgi līdz pēdējai minūtei pulti bakstija.

 

Sīkie arī drillē šo ik pa laikam un laikam jau labāk nekā es tagad māku.

 

P.s. pašlaik PlayStation plus abonētājiem šī ir vēl pāris dienas pieejama par velti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...