Jump to content

Iesakiet Desas/Cisinus/Sardeles Bez Hujinjam?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

3x veikalu desu stendos kur diezgan liela izvele prasiju vai viniem ir kadas sardeles/cisini kur tikai gala un kadas garsvielas ieksa, nekaa nevareja iedot...

 

Varbut zinat vai ir Kada lielveikala noperkams kkas kas taisits no norm galas + nebutu klat nekas cits ka vien kads sals/garsvielas?

 

Visam pakam ko skatos tur vesels palags sarakstits ar visadiem stabilizetajiem,pastiprinatajiem,uzlabotajiem un vel visadam mulkibam.
zb jau...

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nez, po moemu vislabākie cīsiņi utt ir ''SIA MARNO'' , viņu sortimentā ir arī sardeles, pastētes, pelmeņi utt, jūtama kvalitāte, nav nekāda ''TALKAS desa'' , agrāk bij tāda pa 0.99c par kilogramu :D ceptu vēl kkā varēja ieēst, bet svaigā veidā - tikai ja gribi patīrīt zarnas 🤣

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

nebutu klat nekas cits ka vien kads sals/garsvielas?

Tā nekad, nekur nav bijis. Ja nu vienīgi uz specpasūtījumu, ir kantori, kas no tavas (ne tiešā nozīmē🤣) gaļas uztaisīs (varbūt nepiesipīs) desas, cīsiņus, sardeles u.t.t..

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Stikla desa vislabākā, tur var redzēt vai kujņa ir iekšā.. 

 

Vel jau var pabraukāt gar mežu, ar ķengurķērāju noķert kādu lielu lopu, ko tad, pa taisno, uz gaļas kombinātu...:drinks:

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 1 stundas , www.MistersPimpausis.lv teica:

Varbut zinat vai ir Kada lielveikala noperkams kkas kas taisits no norm galas + nebutu klat nekas cits ka vien kads sals/garsvielas?

Nebūs! Bet:

1.Lielveikalos tāds lietas nemeklē, tikai pie mazajiem ražotājiem.

2.Uztaisīt kvalitatīvu produkciju izmaksā dārgi, tāpēc arī cena (teorētiski) būs kvalitātes rādītājs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stepselis teica:

mazajiem ražotājiem

Piekrītu, takā pats esmu gardēdis, iesaku.

https://ganibumaja.lv/

Link to comment
Share on other sites

Tikai viena problēma - pie visiem vai nu jābrauc pašiem (uz Liepāju/Vērgali) vai piegādā tikai Rīgas vistuvākajā apkārtnē. Protams, nevar jau svaigu gaļu vai vārītu, nekūpinātu desu sūtīt ar Omniva/DPD, jo pēc 3 dienām jau smirdēs.

 Manā lokācijā reizi nedēļā piebrauc šie - ir plaša izvēle, vienmēr kas tieši manām garšas kārpiņām patīkams. Cīsiņi, sardeles, sevišķi ar jau sinepēm sastāvā, vispār sapnis.

https://iecenudelikateses.lv/

 Skumjāk ir ar zivīm - ja gribas ko tiešām svaigi kūpinātu, jābrauc kaut kur pa Lapmežciema - Bērzciema teritoriju - tur ir dažas ļoti super tirgotavas, bet atkal - nu cik tad vienā reizē pirksi, nevar taču kaudzi pirkt un glabāt ledusskapī - vairs ne tā garša, kas tikko no kūpinātavas.  Kaut gan tautas gudrība saka, ka labākā zivs esot desa, es tomēr esmu par kādu svaigi kūpinātu lucīti, foreli, buti u.t.t. - būs laikam jāmaina dzīvesvieta tuvāk jūrai.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gaļa bez huiņām būs ar īsu glabāšanas termiņu, kā rezultātā uz veikalu jāiet bieži un jāpērk nedaudz.

Vidusmēra gaļēdāju ieradumi stipri atšķiras no iepriekš teiktā, attiecīgi šādai produkcijai ir mazs noieta tirgus un lielāka cena.

Bez Hartvika un Saukas, kaut ko mazāk kaitīgu var meklēt Lauku baudas veikalos, Rimi klētī.

 

Arī pats termins "gaļa" vēl pirms cīsiņa stadijas var nebūt diez ko labs - reti kura gaļa būs augusi bez antibiotikām lopam ēdot pesticīdu neapstrādātu barību utt.

No "lielajiem" kaut kad Kunturi cita starpā ražoja/tirgoja kaut ko no bioprodukcijas, nu lasu, ka pārdroti un internetveikalā viena veida konservi vien palikuši ...

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu šie 24h piegādā. 😀 Nebiju pat iedomājies mēģināt gaļu sūtīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Boņs teica:

ka pārdroti un internetveikalā viena veida konservi vien palikuš

Tie internetā pērkamie tagadējie "Kunturi" konservi nav vairs tādi, kā bija senos laikos (bija vienīgie, kuru cūkgaļas konservi man šķita lietojami) - tagadējos vai nu pirms pārdošanas paši saražoja no tā, kas vēl bija palicis jo savu cūku fermu taču likvidēja, vai kāds cits ar viņu zīmolu kaut ko ražo no hvz kā.

 

Pirms 25 minūtēm , PC_RAT teica:

šie 24h piegādā

Tu par "Ganību māju" ? Neredzu lapā neko par piegādi (varbūt pasūtot parādās), bet šaubos, ka šie pāris kilogramus desu vai gaļas no Vērgales piegādās uz Pierīgu, (vismaz par saprātīgu cenu nez vai -  ap 200km turp/atpakaļ jau benzīnā vien cipars salasītos.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Der atcerēties, ka neviens jau nešauj sev kājā desu nekad netaisa no "labajiem" gaļas gabaliem. Tas, ka būs (nekad nebūs 🤣) rakstīts 100% cūkgaļa nenozīmē, ka tur būs karbonāde samalta. Un, ja tam nelielajam ražotājam nav atcīpslojamās mašīnas, tad vispār nafig tādu desu, lai cik bio šamā nebūtu.

 

Ja man jāpērk "laba" desa par ~10 eiro kg, tad labāk (nu reizēm jau nopērku kādu desu) nopērku kādu karbonādi vai kūpinājumu vai kaut ruleti (vienmēr diezgan zem 10 par kg). Bet lielveikalā gan nē. Pie mums ir vēl tāds veikalu tīkls "Beta" un dažos veikalos vēl uz vietas ir saglabājies gaļas izcirtējs un vēl kaut kāds meistars, kurš taisa kupātus, šašlikus...  Mēles melš, ka kautķermeņi nākot no Preiļu rajona (nezinu kādas) saimniecības. Nezinu, vai tā ir, uz bio nekad neiespringstu un neceru, ka lops nekad dzīvē antibiotiku nav dabūjis.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Viekalā neriskēju pirkt desu/cīsiņus/sardeles, tur ir samalts viss, kas bij pie rokas, paraujot līdzi kādu tuvumā esošo dzīvnieku.

Iecēni - ir OK, lai gan jau +/- zortimentam ir iziets cauri.

Vislabākā desa būtu mājās gatavotā...

Atcerējos veco, labu, anekdoti, ka pircējs ar smaidu stacijas laukumā prasa pārdevējai, kas tirgo belašus:

-Nu rēja vai ņaudēja?

Un šī atbild ar vēl vielāku smaidu:

-Pudeles lasīja.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
(labots)
pirms 7 stundām , Luckystrike teica:

nez, po moemu vislabākie cīsiņi utt ir ''SIA MARNO'' , viņu sortimentā ir arī sardeles, pastētes, pelmeņi utt, jūtama kvalitāte, nav nekāda ''TALKAS desa'' , agrāk bij tāda pa 0.99c par kilogramu :D ceptu vēl kkā varēja ieēst, bet svaigā veidā - tikai ja gribi patīrīt zarnas 🤣

 

Paldies par ieteikumu taa ''bernu'' linija viniem Izskatas daudzmaz norm,parejaa produkcija gan viniem visi tie pasi ''labumi'' ieksa, bus japamegina.

 

https://emarno.lv/collections/cisini-sardeles-medniecini-1/products/de-lukss-sardelites-berniem-no-tela-galas

 

https://emarno.lv/collections/varitas-desas/products/de-lukss-desa-berniem

 

https://emarno.lv/collections/cisini-sardeles-medniecini-1/products/de-lukss-cisini-berniem-no-tela-galas

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

 Man tuvumā ir Jāņa Saukas gaļas bode, tā nu jau gadus 5+ veiksmīgi iepērkos tikai tur, par produkciju sūdzību īsti nav. Nu tur arī ir īsti pēc tehnoloģijas desās nebūs nekad 100% gaļa, vai tur speķis vai piens, bet nu JS tur godīgi mājaslapā norāda saturu kas un kā )
Nu un tur jārēķinās, ka produkcijai bez konservantiem / stabilizatoriem būs tik īss derīguma termiņš, ka tur neviens gaļas pārstrādātājs tādus neražo.

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Mazpilsētās ir tirgus dienas kad mājražotāji tirgo savu produkciju. Veidojas savs pircēju loks kurš regulāri iepērkas pie saviem par labu atzītiem mājražotājiem. Domāju, kā tā ir vieta, kur var mēģināt iegādāties kvalitatīvu produktu 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Grossmeister teica:

svaigs , dēliņ - vēl šorīt peles ķēra

Nu kā kuram anekdote - ķīnietis droši vien to uztvertu kā normu.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es agrāk, mājsēdē biju stipri uz Piebalgas kūpinātavas uzsēdies. Tagad man visādi radu mednieki ik pa laikam dod savu produkciju, ko, kā zināms, vienmēr piemedī par daudz un tad prāto, vai pirkt arī piekto saldētavu (un vecene jau tā brēc nejēgā).

 

Lielajos RIMI ir Klēts sadaļa, kur man patīk šo to iepirkt (bet nu pēdējā laikā dibenā dārgi tur daudz kas kļuvis), vēl ir variants meklēt Lauku Baudas pārdotuves, kas dažādos lielveikalos ir. Arī nav lēti, bet lielākoties kvalitatīvi un garšīgi. Hartviks un Sauka, kā kungi minēja, arī labs variants, ja zutenis tur.

 

Uz cīsiem un sardelēm gan nevajag baigos brīnumus cerēt. Vienreiz man minētais mednieks, vecfāteris rādīja, kāds cīss sanāks, ja 100% gaļa. Principā kaut kas uz steka pusi. Un, ja gribi, lai stāv ilgi (cīss), tad tāpat visādus brīnumus klāt jāgāž grozies kā gribi. Tāpēc man pēdējā laikā pašam vairāk stāv uz kūpinātām desām (a ļa mednieku/kabanoss) vai vienkārši tupa kupātiem, ko divās dienās vajag sacept. 

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, RudeWolf teica:

biju stipri uz Piebalgas kūpinātavas uzsēdies

Neapdegi pārāk?

pirms 1 stundas , Daiļais teica:

vieta, kur var mēģināt iegādāties kvalitatīvu produktu 

Ar nenosakāmu saturu. Esmu izeksperimentējies ar ntajiem mājražotāju produktiem, desas vispār reizēm šausmas. Ir tik daži, kas uz meža gaļu specializējas, kas man patīk - vairāk sausas, bez lieliem treknumiem. Bet tās atkal feinākas cepšanai.

Māte un kleita, kā sacīt.

Bet Saukas produkcija ir gerai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Der atcerēties, ka neviens jau nešauj sev kājā desu nekad netaisa no "labajiem" gaļas gabaliem

Dir*

 

Itāļu desas vai spāņu kaut vai un labas vācu. Maksā arī gan

 

 

Bet tā

1)Hartvik

2)Sky

3) Stockmann

 

Tik esi arī gatavas maksāt kā par apstrādātu gaļu 

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu
Pirms 23 minūtēm , versatile teica:

Neapdegi pārāk?

Ar nenosakāmu saturu. Esmu izeksperimentējies ar ntajiem mājražotāju produktiem, desas vispār reizēm šausmas. Ir tik daži, kas uz meža gaļu specializējas, kas man patīk - vairāk sausas, bez lieliem treknumiem. Bet tās atkal feinākas cepšanai.

Māte un kleita, kā sacīt.

Bet Saukas produkcija ir gerai.

1) Lielākai bodei tur ir diezgan pamatotas cerības, ka visa PVD atsekojamība / temperatūras un derīguma termiņi tiek ievēroti, tad pie mājražotāja tas tur ir diezgan tāds uzticības jautājums vai tur  viss ir korekti ievērots. Bez tam tur lielāks jau ražos stingri pēc receptes, tur mājražotājam var gadīties veiksmīgie un neveiksmīgie laidieni )
2) Medījuma gaļa ir pilnīgi cits stāsts, gan pagatavošanas, gan garšas ziņā. 
3) Labs gaļas izstrādājums būs VISMAZ 50% - 100% dārgāks nekā tur masu gaļsaimnieka produkcija. Dēļ šī iemesla nav pieejams uz katra stūra un "lielveikalos", jo cik nu cilvēki būtu gatavi maksāt divreiz vairāk par labu desu )

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Itāļu desas vai spāņu kaut vai un labas vācu. Maksā arī gan

Vispār šaubos. Bet nu varbūt, ka tā ir. Īpaši gurmāniem. Bet tad paliek jautājums - protams, katram savas prioritātes, bet kāpēc man ēst desu, kas ir dārgāka par skaistu un garšīgu žāvētu/kūpinātu/hvzkādu 🤣 gaļas gabalu.

Drīz varbūt aristokrātiski būs ēst sevišķi izsmalcinātu desu no kukaiņu proteīna.🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 26 minūtēm , Jurkins teica:

Bet nu varbūt, ka tā ir.

Viņš jau visdrīzāk domā chorzio, coppa utt. Kas lielākoties arī ir vesali gaļas gabali desā.

Burvīgi uz sviestmaizēm 🤪, it īpsaši ja svaiga maize tiko no ceptuves. Mazliet vēl kādu mīksto sieru apakšā.

 

Tjip kautkādu tādu selekciju

https://www.ocado.com/products/unearthed-calabrian-antipasto-platter-385192011

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , DjUbuntu teica:

mājražotāja tas tur ir diezgan tāds uzticības

Par to jau stāsts.

Atbrauc mājražotājs, notirgo desu, pieņemsim, ka garšīga, paprasa 2x vairāk kā veikalā. Bet ko tu zini par to ražotāju?

Tev liekas, ka šitie nelegālie cehi ražo stacijas bezpajumtniekiem un, tā kā antisanitāri apstākļi, tad prasa par savu desu mazāk kā lielveikalā? Es gan domāju, ka tā gluži nav, un, no busiņa vai whatsapp grupās tirgo ar dubultu uzcenojumu.

code_4.jpg

https://www.pvd.gov.lv/lv/jaunums/pvd-atklaj-un-aptur-nelegala-galas-produktu-razosanas-uznemuma-darbu-code

 

a10910d7cb66.jpg7aed85a6245d.jpg

501eea9e6ede.jpg

fdaf199fe335.jpg

 

Jeb te jau pa gabalu redzi, ka slikta produkcija un nekad tādu nepirktu?

9038cb7d50b7.jpgad39726b592a.jpg

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/foto-pvd-atklaj-nelegalas-medijumu-galas-produktu-razotnes-14186260

 

Mājražotāju produkcija tirgū, arī, protams, totāli fine. https://zinas.tv3.lv/latvija/pvd-atklaj-nelegalu-vistas-galas-apstrades-vietu/ 
 

Un meža/mājas cūka jau ar nav liela starpība... http://www.horeca.lv/zinas/galas-razotnei-grobina-ir-iespejas-turpinat-darbu

 

Produkts maksā tik, cik maksā. Labi produkti ir nopērkami - Sauka, Iecēni, Hartvik, kas nu kuram labāk garšo. Un gan jau daudzi citi. Un arī mājražotāji ir ok - bet tikai tad, ja personīgi pazīsti, satiekot roku spied, un €50 līdz otrdienai esi gatavs pret godavārdu aizdot.

 

 

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Mans labākais atradums bija stockmann, iberico cūķu desa. Kopš kovida nav redzētas.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam būs interese tad Augusta beigās (iespējams) - Septembrī būs brieža gaļas cīsiņi, pelmeņi, desas utt. Sezona sākas :) 

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu
pirms 3 stundām , dzincha teica:


 Es saprotu nedēļas nogale un tā, bet nu tur tomēr ir vegānās desas t.i. BEZ GAĻAS VISPĀR. 
 

pirms 3 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Mans labākais atradums bija stockmann, iberico cūķu desa. Kopš kovida nav redzētas.

 

Labas itāļu/spāņu delikatešu žāvētās desas tajā pašā Spānijā / Itālijā maksā padārgi, pie mums tas cipars labi saprotamu iemeslu dēļ ir vismaz x2 . Pluss tur savas garšas nianses tomēr. 


 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , AndrisBB teica:

Viņš jau visdrīzāk domā chorzio, coppa utt. Kas lielākoties arī ir vesali gaļas gabali desā.

Burvīgi uz sviestmaizēm 🤪, it īpsaši ja svaiga maize tiko no ceptuves. Mazliet vēl kādu mīksto sieru apakšā.

 

Tjip kautkādu tādu selekciju

https://www.ocado.com/products/unearthed-calabrian-antipasto-platter-385192011

Vienmēr esmu ierēcis par cilvēkiem, kas uzliekot to 1mm biezo desas šķēlīti uz maizes, ēd un kaifo.

Link to comment
Share on other sites

Otrais. 🤣 (ja tā ir doktordesa)

 

p.s. nekad neesmu sapratis tās salātlapas 🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

(ja tā ir doktordesa)

Nu tā, kura pusi uz pusi ar tualetes papīru..?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Tuubijs teica:

uzliekot to 1mm biezo desas šķēlīti uz maizes, ēd un kaifo

Tad kas ir galvenais sviestmaizē - maize vai desa? Manuprāt maize, jo tā ir enerģijas un sāta avots, bet sviests un desa/gaļas /siera šķēle u.t.t.  ir tikai "odziņa uz tortes", garšai un dekoram.  Man kaut kad bērnībā ome nereti atgādināja, kad tā pavairāk sviestu uz maizes uzsmērēju - tu ēd maizi ar sviestu vai sviestu ar maizi ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

nekad neesmu sapratis tās salātlapas 🤣

Takš efektīvie mūs pamazām par zālēdājiem mēgina pataisīt, jobtv...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...