Jump to content

Cik maksajam par Labas Kvalitates Apgerbu/Apaviem?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Gribejas saprast cik latvietim parastajam jamaksa lai iegutu norm/labas kvalitates apgerbu paslaik.
Labas kvalitates = Kalpo godam labu laiku,kas pasam patik & erts.
Brandus/kur perkam nav svarigi minet ja vien negribam ar kraniniem merities.

 

Uzrakstam par sim pozicijam ( vai nu cik reali videji pedejas 2-3x esat maksajusi,vai ari cik domajat ka jamaksa):

T-krekls:
Dzemperis:
Bikses:
Virsjaka/metelis:
Kurpes:

Link to comment
Share on other sites

Pēdējās 3 reizes ko atceros. Viss berndots bet tikai uz atlaidēm
T-krekls: 15-25

Džemperis: 30-60
Bikses: 30-50
Virsjaka/mētelis: 80-100
Kurpes: 40-60

Link to comment
Share on other sites

Viss arī atkarīgs no auguma, maz grūti kaut ko lētu/labu atrast kas der (xxl + vēl garas rokas /kājas)

t-kreklus nenēsāju bieži, aiztāšu ar sporta T-sintētiku - nez 15-30 EUR (mājas t-krekli parasti pa velti - no darba, sponsoriem utt)

Džemperis - jā 30-50  +-

Bikses - 50-80 (der tikai daži lee cooper modeļi un levis +- )

Virsjaka - mētelis - 80-120

Kurpes - sāpīga tēma jo vajag 48/49 - attiecīgi 60 -140 +- ja loydi. Vismaz vveici 40+ kas ir. Botas var zem 50 arī dabūt šad tad. 

kvalitāte visam slikta - džīnas izjūk vidēji pēc 4 mēn +/- (parasti izdilst pie pautiem :D ) ..džemperi arī ilgi nevelk. pofig kāds brends. vienkārši tāds tagad laikmets.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā vienalga ar cenām, tas īsti nebūs rādītājs cik ilgi kalpos.

Man ir Puma botas pa 30 naudām un kalpo jau trešo gadu. Ir bijuši apavi pa 200 un izjūk pēc gada.

 

Divas lietas ir vienīgi, kas drīzāk morāli novecos nekā tiks novalkāts - Timberland zābaki, ko izmetu, jo zajebala palika un kaut kāds Guess mētelis man jau 7 gadus ir un joprojām izskatās kā jauns.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aiziet pieGdiena!

T-krekls:~5-10eirīši (atkarībā no uzdrukas, kas iekrīt/neiekrīt acīs, labi risinājumi gadās Newjorkā vai Pepko)
Dzemperis:~40-50 eiri (bāc, labi ar rāvēju ir Tomijam (saņēmu dāvanā), tikai baisais kosmoss)

Bikses:~30-40eiri (juglā ir laba bikšbāze :)
Virsjaka/metelis: (~70-80eiri, nav konkrētas rekomendācijas, kādreiz montons rullēja)
Kurpes: 40-50eiri (exx, ekko ir labas kurpes, bet tas cipars, tas cipars).

Botas: 30-40eiri (patīk pavasara/rudens sezonā, kamēr smagi nelīst, pavalkāt brīvā laika botas, pie vefa pa labu ciparu var pameklēt).

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

da uz lv ved kreisos ražojumus visam, kā nekā trešā pasaules valsts, man pofig, pērku humanā, tur nāk no vācijas utt,  visādas nike botas, tommy hilfiger krekli, lacoste,  adidas tur utt , vienīgi man adidas nēēēdaudz kaitina dēļ tā ka šim brendam asociācija ir ar gopāriem :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

T-krekls: līdz 10€
Dzemperis: līdz 30€
Bikses: līdz 40€
Virsjaka/metelis: līdz 120€ 
Apavi: līdz 150€

 

Visur rakstu līdz, jo man nav nekādu problēmu nopirkt, piemēram, Puma vasaras botas par 30€, kā arī kādus ECCO apavus par 150€. Ja kāds met pakaļ T-kreklu par 3€, arī neatsaku :) 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

man ar nav problēma pa lēto ar atlaidēm utt.nopirkt...bet piem. origo outletā no visām tūkstoš  nike kastēm tikai vienas botas bija 49 izmērā...labi vismaz ka dāvanu karti vinnēju pa 50eur, tad nike par velti sanāca :D
 

Link to comment
Share on other sites

Man tā kā visa šodienas dzīve paiet darbnīcā un ap to, tad nesājās jau tikai darba drēbes.😏

Kombinzoni ikdienai ~100,- , kāds labāks ~160,- , darba virsjaka ~120,- , darba zābaki ~250,-

utml. Galvenais, lai ērti strādāt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

(mājas t-krekli parasti pa velti - no darba, sponsoriem utt)

Man otrādi - visi "izejamie" t-krekli ir no darba :D Pēdējos gados hūdiji arī no darba - silti, ērti.

 

Pirms 38 minūtēm , Zin... teica:

Kaut kā vienalga ar cenām, tas īsti nebūs rādītājs cik ilgi kalpos.

Aha, ir gadījies stockmannā nopirkt armani džinsus par 200, kas pēc mēneša jau sāka jukt. Ērti jau bija, piemērīju kādus 20-30 gabalus, armani bija ērtākie, vēl +/- lietojami bija 2gab, tie laikam mazliet ilgāk nokalpoja.

Ar čībām pa lielam arī līdzīgi - ja agrāk par piečuku/ceineri varēja nopirkt čības, kas kalpoja 3-5 gadus, tad tagadējās par 50-80 labi ja sezonu nokalpo, max divas, ja laicīgi "salabo".

 

 

Bet vispār drēbes pērku nelabprāt un pēc iespējas retāk - ilgs, nogurdinošs process, parasti ar ne pārāk labu iznākumu, reizēm - vispār bez iznākuma.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Atceros, man jau nereti traucēja savs 45 izmērs iekārtas montēt apkalpot, kad visur it jāielien. Tad ar 49 es noteikti būtu kur ieķīlējies...?😃

Jā, bet ko Dievs devis tas par labu jāņem, jo ir jau savas priekšrocības arī.🙂

Link to comment
Share on other sites

dažiem ražotājiem jau arī 47/48 der. bet nike tikai 49

jā pa trepēm ar  šauriem pakāpieniem  ir interesanti :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

trepēm ar  šauriem pakāpieniem

Nuu tur, ja jau atkal par servisa kāpnēm runā, tad izstrādāta ''profesionālā gaita'' ar purngaliem uz ārpusi, kad var pat noskriet lejā😃. Protams, japakāpiena platums ļauj.....?

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , jacobs teica:

Tad ar 49 es noteikti būtu kur ieķīlējies...?😃

Jā, bet ko Dievs devis tas par labu jāņem, jo ir jau savas priekšrocības arī.🙂

Slēpes kalnos nevajag?😂

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , osscar teica:

man ar nav problēma pa lēto ar atlaidēm utt.nopirkt...bet piem. origo outletā no visām tūkstoš  nike kastēm tikai vienas botas bija 49 izmērā...labi vismaz ka dāvanu karti vinnēju pa 50eur, tad nike par velti sanāca :D
 

pastaigā pa outletiem (Olimpia tagad ir daudz) tur parasti pedējie izmēri ir vai nu kaut kas super mazs 41,40 vai ari lielie 48+

Vakar Olimpia redzēju Nike 51,5 izmēra botas... PSC kā plezna.

Link to comment
Share on other sites

jā lielie ir bet LV 48 47 ir ejoši - ātri izķer. Tā arī daru pumas šad tad ieķeru utt. Nečīkstu ka slikti, vienkārši izvēle maza un ņemu pat tad ja nevajag - jo ir un nebūs :D

 

Link to comment
Share on other sites

apavus parasti kaut kur pasūtu no ārzemēm, Valkāju attiecīgās preču zīmes un vienmēr der. Cenas arī nesalīdzināt ar vietējo nezināmās izcelsmes preču tirgu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

aiziet, piektdiena! (nu, mazā)

T-krekls: sākot no 6 (decathlon) līdz ~30-40 (merino, arī decahtlon). Bet nu pārsvarā ~15.
Dzemperis: 30-40, patīk vairāk hūdiji/flīši
Bikses: 70 par labām, es pat teiktu izcilām, ikdienas/pārgājiena biksēm (decathlon); iet jau 3. vai 4. pāris; džinsus sen neesmu pircis, klasiskās ap 70-100.
Virsjaka/metelis: līdz 100-120
Kurpes: 120 par parastām (ecco/salamander, cenšos pirkt uz atlaidēm), ~200 par pārgājienu zābakiem (salomon), ~100 par salomon kurpēm, ~45 par adidas botām (pērku outletā Barona ielā, 48.izm citur izvēle maza).

 

Primārais - lai apģērbs ērts.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Biju ka Turcijā, slinkajā atpūtā, kūrortā....

Tur apeņu trio, kas LV maksā 44 EUR, uz ielas maksā 9,99 EUR. Cik var spriest, identisks iepakojums un ļoti līdzīga kvalitāte. Neesmu eksperts ira krutka vai nava. Bet nava nekāda pārliecība, ka LV Pīkā un Klapenburgā arī nav krutkas. Sāku lēnām spriest, ka lētie reisi uz Stambulu varētu atmaksāties vienkārši ar lupatu palīdzību...

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , VebKamera teica:

uz ielas maksā 9,99 EUR.

Šo lasot, uzreiz iešāvās prātā čigāni uz ielas agrāk pārdeva džinsus par 2-3 lati, tikai iepakojumu atverot tur viens bikšu stars :biggrin: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jacobs teica:

Atceros, man jau nereti traucēja savs 45 izmērs iekārtas montēt apkalpot...

Saīsināji, ka traucēt pagātnes formā :D

Link to comment
Share on other sites

Nē, vairāk nav tie gadi, lai lielas ražošanas stutētu....:smile:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, drēbes pērku maz un reti, man tā galīgi nav prioritāte. Žēl izdot naudu pa lupatām.

T-krekls: līdz 20 eur
Dzemperis: līdz 40 eur
Bikses: līdz 70-80 eur
Virsjaka/metelis: līdz 100 - 150 eur
Kurpes: līdz 70 eur

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Timberland zābaki, ko izmetu, jo zajebala palika

Es vēl šopavasar neizmetu😁.

Nopirku "arsenālā" husky ziemas jaku pirms 2 gadiem (~130), tiešām izcila kvalitāte, esmu uzvilcis dažas reizes 🤣, jo, ja pie -15 apakšā kaut kas vairāk par maiku, tad ir auzas.

Turpat arsenālā T-kreklus pa 9...11 eiro, ikdienai bikses 30...50.

Apavus weekendshoes, spontāni neko nepērku, izvēlos, kas patīk, atstāju pārlūkā cilnes ieslēgtas, pēc kādas nedēļas... mēneša skat! cena nokritusies par % 30. Parasti 40...80 eiro.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Bet vispār drēbes pērku nelabprāt un pēc iespējas retāk

Precīzi. Man pilnīgi nospļauties uz modi, brendiem un pārējām kuiņām. Būtu zinājis, būtu nopircis pirms gadiem 7...8 UK onlaine veikalā, kurā toreiz pirku apavus (weekendshoes nebija) 10 nē 20 pārus 🤣 tādus "dokerstail" apavus, kādus nopirku vienu.  Tik ērtus vairs neesmu sastapis. A to šitās meklēšanas... da nu nakuj.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

armani džinsus par 200

Par 200 krievu rubļiem varēja džinsa kostīmu iepirkt.

Mammas divas mēnešalgas bija par īsu:sorry:

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 3 stundām , Aigus teica:

tikai iepakojumu atverot tur viens bikšu stars

 

Ņea, atvēru iepakojumu un izpētīju smalki. BTW, arī bikšu siksna no ādas uz ielas 10 EUR maksāja. Mūsu LV veikalos arī tā uz 40 velk.

Link to comment
Share on other sites

Ādas siksna ir īstermiņa lietošanas sūds. Normālas sintētiskās iet daudz ilgāk. Vislabāk ar plastmasas savilci, tad var lidostās parādīt fakuci drošibas kontroles žmurikam, kurš baigi grib lai noņem to siksnu. 

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Ādas siksna ir īstermiņa lietošanas sūds.

 

Ja nopērc lētu mēslu, tad jā. Man ir ādas josta (nemaz ne tik dārga, kaut kas ap 50€), kas praktiski ikdienā ir lietota gandrīz 4 gadus - nekāda vaina un nav būtisku nolietojuma pazīmju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

man ādas siksna pirkta pa 5Ls armijas bodē vēl joprojām ir ok, lietota tiek ikdienā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 29 minūtēm , e = d teica:

Ādas siksna ir īstermiņa lietošanas sūds.

Kā var nolietot ādas siksnu? Man šķiet pa 20 gadiem būs neliels nodilums. Nav iespējams nolietot.

 

Pērku drēbes tādas kādas tās ir, cenas veikalos var apskatīties, piem. New Yorker veikalā.

Vienīgi botes jāņem ielai domāto līniju ADIDAS vai NIKE pa plus mīnus 70 EUR. Viens tāds pāris intensīvai lietošanai iztur 2 gadus, tad jāpērk jaunas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ezis666 teica:

man ādas siksna pirkta pa 5Ls armijas bodē vēl joprojām ir ok, lietota tiek ikdienā

Jū man ar ir kat kāda nos 1975 gada, riktīgi laba

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Sāls laikam pie vainas, ka kedas izjūk. Man visas Nike/Adidas/utt iztur ntos gadus, nekas neizjūk. Parasti vienkārši zoles nodilst no staigāšanas (tāka mitrums sāk sūkties iekšā), kā arī ātrāk apnīk un vienkārši gribas ko jaunu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

timberland zabaki/kurpes = tiesam, atrak morali novecos neka novalkasies.

Tagad vini ari taisa daudz botes, ari tas pats, salidzinot ar adidas/nike kalpos 3x ilgak+ ertaki+labakas zoles+labaki materiali,

 

par Siksnam,ari domaju ka 1-2gadi ir ''normali'' siksnai, lidz panemu timberlanda (7-8 gadi varetu but, izskatas tik nedaudz ievalkata,domaju ka mierigi vel 7-8 novilks)

adidas/nike pec kvaliates tagad jau ir ''Maximas kvaliates'' kurpes,senos laikos bija diezgan labi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

Ādas siksna ir īstermiņa lietošanas sūds. Normālas sintētiskās iet daudz ilgāk.

Nu ja. Grīdas arī nevajag dēļu vai parketa. Lamināts, val linolejs kalpos labāk.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Seit bus aptuvenas izmaksas, viss atkarigs no razhotaja, modela.

Cenas ir lidz, gadas ka uz atlaidi noperku, vai vienkarsi loti patik bet nav atlaide.

Krekls - GBP50.

Dzemperis - GBP80

Kurtka, jaka: GBP150

Bikses: GBP50

Kurpes, botes: GBP150

---

Draudzene vairak tere, bet tas ir tiesi uz konkretu razhotaju vina vairak skatas.

Krekls: GBP50

Dzemperis: GBP120

Kurtka, jaka: GBP500

Bikses: GBP150

Kurpes: GBP200

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , www.MistersPimpausis.lv teica:

par Siksnam

pa 10 eiro "arsenālā" ASV armijas bifeļādas siksna - vienkārša un izturīga.

 

Īstermiņa lietošanas sūds ir no "ādas", kura ir samalta un sapresēta, apmēram tāpat, kā mēbele no skaidu plates.

pirms 3 stundām , HIGH-Zen teica:

Kā var nolietot ādas siksnu?

Biedrs, iespējams, aktīvi ar BDSM nodarbojas 🤣.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Nu ja. Grīdas arī nevajag dēļu vai parketa. Lamināts, val linolejs kalpos labāk.

Ja nav sajēgas ne par tēmu ne beztēmu, dažreiz labāk nerakstīt. Minētajiem segumiem būs samērā līdzīgs kalpošanas laiks bez dārgām apkopēm. Vinila klājumi mūsdienās rekomendējas, ja to vēlas ilgāku. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

 

 

Īstermiņa lietošanas sūds ir no "ādas", kura ir samalta un sapresēta, apmēram tāpat, kā mēbele no skaidu plates.

Biedrs, iespējams, aktīvi ar BDSM nodarbojas 🤣.

Jā, braucu uz Jēkabpili. Tur divi idioti regulāri lūdzas, lai šos atslāna.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...